Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xenoblade Chronicles X

WiiU Xenoblade Monolith Soft Nintendo

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
641 odpowiedzi na ten temat

#91 sam42 Napisany 24 stycznia 2013 - 19:18

sam42

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:
Może być jak z Border Lands, otwarty świat, fabuła i questy plus coop na 4 graczy.
  • 0

#92 Malutki Napisany 24 stycznia 2013 - 19:26

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Dodany obrazek
Spoiler

Trawa faluje na wietrze, gdzieś tam w oddali widać wodospad, mgiełka unosi się nad ziemią ... Ubóstwiam takie widoczki ,a jak dodamy do tego zmianę pory dnia i różne warunki atmosferyczne :zakochany:
  • 0

#93 sam42 Napisany 24 stycznia 2013 - 19:34

sam42

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:
Pytanie tylko jak duży będzie ten otwarty świat

PS: zadziwiająco ładne textury
  • 0

#94 mic Napisany 24 stycznia 2013 - 19:36

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Xeno było ogromne - tego spodziewam się i tutaj !
  • 0

#95 ogqozo Napisany 24 stycznia 2013 - 19:43

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Może być jak z Border Lands, otwarty świat, fabuła i questy plus coop na 4 graczy.


Moim zdaniem w Bordelands 2 bardzo wyraźnie widać, że gra jest jednak lepsza do co-opa (np. bossowie typu "wal we mnie, ale też cały czas odganiaj nowe podgryzajki"). Momentami to bardzo psuje radość dla singla. Wolałbym nie.


Pytanie tylko jak duży będzie ten otwarty świat


To jest chyba najważniejsza pytanie. Wszyscy wiemy, jak Era HD uderzyła w możliwości wielu japońskich developerów. Taki filmik jak tu moim zdaniem nic nie znaczy dla fana Xenoblade i nie może pokazać najważniejszego. W Xenoblade generalnie poszczególne elementy nie były wykonane z żadną dużą ostrością, detalami, efekty fizyki i oświetlenia były stosunkowo bardzo ubogie itd. (dlatego znawcy netowi umiejący ocenić grę po jednym obrazku na pierwszej stronie tematu nazywali grę ewidentnym crapem). Ale generalnie to była jedna z najładniejszych gier generacji, najbardziej imponujących graficznie.

Tutaj liczę na podniesienie trochę indywidualnych standardów, ale tylko na tyle, ile można, żeby dopracowanie artystyczne, rozmiar i kompleksowość całości (i brak loadingów!) nie zmalały ani trochę. Patrząc na wiele RPG-ów Ery HD, jest o co się obawiać - albo uproszczenia struktury, albo jej pozbawienie kunsztu, automatyzację.
  • 0

#96 Malutki Napisany 24 stycznia 2013 - 22:52

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Monolith Soft nadal poszukuje specjalistów w danych dziedzinach
[HQ Tokyo] programmer, planner, 3DCG designers Help!
[Studio Kyoto] 3DCG designer, effects designer, motion designer Help!
http://www.monoliths...o/newsList.html
  • 0

#97 sam42 Napisany 24 stycznia 2013 - 23:07

sam42

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:
Jeśli do xeno a nie innego projektu ( mają w końca dwa oddziały) to coś czuję, że grę dostaniemy najwcześniej w 2014.
  • 0

#98 Michalson Napisany 24 stycznia 2013 - 23:31

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:
Zanim dorwałem w swoje łapska Xenoblade byłem zmuszony sprzedać Wii i w grę ostatecznie nigdy nie zagrałem, choć miałem ochotę.
Do Chronicles przekonały mnie i zaciekawiły pochlebne opinie ludzi, między innymi z tego forum ale sam świat oraz rozgrywka na trailerach i gameplayach nie wgniotły mnie w ziemię. Ten trailer natomiast...coś w nim jest. Sam nie wiem co lecz od wczoraj oglądałem go już z dwadzieścia razy. Jestem absolutnie oczarowany. Kolejny powód dla mnie do zakupu WiiU.
Właściwie to ten post zbyt wiele nie wnosi do tematu ale musiałem się tym z kimś podzielić. Szykuje się niesamowita gra.

Btw boska muzyka w trailerze.
  • 0

#99 gruby Napisany 24 stycznia 2013 - 23:41

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ciekawe na czym będzie polegało wykorzystanie tableta. Czy tylko ekwipunek, czy coś bardziej szalonego?
  • 0

#100 Tawotnica Napisany 24 stycznia 2013 - 23:51

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Ciekawe na czym będzie polegało wykorzystanie tableta. Czy tylko ekwipunek, czy coś bardziej szalonego?


Byle była opcja przerzucenia ikonek, interfejsu z TV na Pada, żeby móc podziwiać widoki. Może nawet coś na wzór MonHuna, że GamePada stawiasz obok telewizora i na nim masz mapkę i wszystkie statystyki, a grasz classiciem ;D
  • 0

#101 Kaxi Napisany 25 stycznia 2013 - 10:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Myślę, że tablet będzie do komunikacji z kumplami z ko-opa. Widzielismy to w sumie na trailerze, kiedy po lewej stronie bylo okienka czata. (o, ktos moglby policzyc ile roznych xywek tam jest!) Pokazywały sie tam wiadomosci, ale podejrzewam ze wybierane/wpisywane byly na gamepadzie.
  • 0

#102 gruby Napisany 25 stycznia 2013 - 10:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
A ja właśnie pomyślałem, że jeśli tak wygląda Xeno zapewne przy dość zachowawczym budżecie, to jak będzie wyglądała Zelda open world. O mamo... :D

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 25 stycznia 2013 - 10:36

  • 0

#103 Kaxi Napisany 25 stycznia 2013 - 10:40

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Skąd pomysł o zachowawczym budżecie? N wydaje się zauwazyło, jak chwalone było XC na zachodzie i jak ludzie zaczęli wychwalać developera. Zainwestowali w studio, podwoili skład, pozwolili im jako jednym z pierwszych pracowac na nowej konsoli, Iwata juz tygodnie temu zaczął teasować ich nową grę, wiedząc, że gracze wierzą w markę Monolith! Mysle ze X2 ma taki budżet jaki potrzebuje.


Inna sprawa ze Aonuma powiedzial ze Zelda U to najwiekszy projekt w dziejach Nintendo. Z tym, ze to samo mowiono o SKyward Sword, a grafiicznie SS < Xenoblade Chronicles. WIem sie nie napalaj ;) Jeśli Zelda U zachowa styl graficzny z tech dema, to moze i bedzie ladniejsza, ale kto ich tam wie ;) SS byla robiona długo, wyszła na koniec życia konsoli, a i tak nie jest najładniejszą grą na Wii. Ba, TP nie jest najładniejszą grą na GCN!! (ale w czołówce samej, wiec lepiej, SS chyba nawet w czołówce nie jest).
  • 0

#104 sam42 Napisany 25 stycznia 2013 - 10:51

sam42

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:
Właśnie ktoś na innym forum zwrócił uwagę, że może to być nowy XENOGEARS, co by w sumie pasowało.

Dodany obrazek

Ten post był edytowany przez sam42 dnia: 25 stycznia 2013 - 10:51

  • 0

#105 gruby Napisany 25 stycznia 2013 - 10:57

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Zachowawczy budżet, bo i sprzedaż pewnie nie będzie szła w miliardy. Budżet nowej gry z serii, której część pierwsza nie sprzedała się nawet w bańce egzemplarzy na świecie, będzie mniejszy niż kanonicznej serii firmy. Ale masz rację, Xeno w sumie robiło o wiele lepsze wrażenie od SS, więc kto wie.

Xenogears to się raczej nie będzie nazywać, bo to ip firmy, której logo widzisz w prawym dolnym rogu pudełka. :) Takahashi robi sobie bekę, tak samo jak przy zmianie nazwy Monado, na Xenoblade.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 25 stycznia 2013 - 10:59

  • 0

#106 Danteusz Napisany 25 stycznia 2013 - 11:04

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
Ta gra wygląda jak Xenogears HD, ale możliwe są jedynie luźne nawiązania. Square ma licencję, Monolith od dawna kombinuje jak się da żeby tylko to obejść i robić gry związane z tym światem
  • 0

#107 Malutki Napisany 25 stycznia 2013 - 15:05

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kolejny gif z neogaf'a :)
Widoczek z kokpitu:
Spoiler

Edit:
Trailer HD:

Ten post był edytowany przez Malutki dnia: 25 stycznia 2013 - 15:07

  • 0

#108 Kaxi Napisany 25 stycznia 2013 - 15:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Sprawdziłem ten czat na tym filmiku jeszcze raz i wygląda na to, że w drużynie będą 3 osoby i że online grać będą również max. 3 osoby. Tylu graczy wyświetla się w prawym górnym rogu i tyle też różnych xywek widać w czacie. Czyli kolejny dowód, że to nie żaden MMO. Po prostu kooperacja online.
  • 0

#109 mic Napisany 25 stycznia 2013 - 15:55

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Pewnie więc opcjonalny co-op będzie tylko. Ciekawe czy grając singla typowego będziemy mieć drużynę jak w Xenoblade ? Może na E3 więcej detali odnośnie rozgrywki dostaniemy i jakiś zarys choć fabuły !
  • 0

#110 Malutki Napisany 26 stycznia 2013 - 18:14

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kolejna analiza trailera :

  • 0

#111 Tawotnica Napisany 04 lutego 2013 - 00:10

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Dodany obrazek

concept art zapostowany na fb nowej gry na 3DS'a Monolith Soft.
  • 0

#112 gruby Napisany 04 lutego 2013 - 09:37

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
... To po co wklejasz ją do wątku o X?
  • 0

#113 Tawotnica Napisany 04 lutego 2013 - 10:42

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Jak chcesz to załóż temat w dziale 3DS, nikt ci nie broni. Tu i tak dużo ogólnie o Monolith się rozmawia.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 04 lutego 2013 - 10:51

  • 0

#114 cybercotlet Napisany 04 lutego 2013 - 13:19

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
Art dotyczy rekrutacji. Nad tym artem został umieszczony napis

モノリスソフト京都スタジオでは、現在、
3DCGデザイナー、モーションデザイナー、エフェクトデザイナーを募集中しています。
関西近県にお住まいの方、京都市内に通勤可能な方からのご応募お待ちしております。

「京都スタジオ」採用情報はこちら:


Po wrzuceniu do gugle translate wyszło:

"Kyoto in the studio Monolith Soft now,
I have been recruiting in 3DCG designers, motion designers, designer effect.
If you live, we look forward to applicants who can commute to the city from Kyoto to Kansai neighboring prefectures.

Careers studio "Kyoto" is here:"


Czyli nawet jeśli to chyba szybko jej nie pokażą :P

Ten post był edytowany przez cybercotlet dnia: 04 lutego 2013 - 13:19

  • 0

#115 gruby Napisany 04 lutego 2013 - 13:39

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Chodziło mi tylko o to, że tutaj mało kogo to obejdzie, a w dziale 3DS są ludzie, których to może zainteresować.
  • 0

#116 cybercotlet Napisany 04 lutego 2013 - 13:50

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
Zróbmy oddzielny wątek!!!!!!!!!!1111111111

Taki jak tutaj:
http://nikogoforum.p...s/page__st__120
  • 1

#117 Tawotnica Napisany 04 lutego 2013 - 14:04

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Zróbmy oddzielny wątek!!!!!!!!!!1111111111

Taki jak tutaj:
http://nikogoforum.p...s/page__st__120


+1

Ja proponuję, aby ten przemianować "projekty Monolith Soft", a o X założy się osobny jak będzie znana nazwa, data premiery itd.
Malutki, moderacja, co wy na to?
  • 0

#118 gruby Napisany 04 lutego 2013 - 14:16

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ale po co w dziale WiiU ma być wątek o grze na 3ds? To teraz każdy dev będzie miał swoj wątek, martwy przez 350 dni w roku? Zresztą, róbcie co chcecie. Moim zdaniem, nie ma co robić sztucznego tłoku, jak sie nic w WiiU nie dzieje, to się nie dzieje. :)
  • 0

#119 Malutki Napisany 04 lutego 2013 - 14:21

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Załóżcie oddzielny wątek w dziale 3Ds'a. Po co mamy zaśmiecać ten temat informacjami o grze na handheld'a Nintendo.
  • 0

#120 Tawotnica Napisany 04 lutego 2013 - 14:30

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
ok, nie ma sprawy. To proszę tylko jedbego z modów, żeby wywalił zatem offtop. Sorry za zamieszanie.
  • 0



Inne z tagami: