Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brothers: A Tale of Two Sons

Starbreeze Studios 505 Games PS4 PS3 XONE X360 iOS AND PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
76 odpowiedzi na ten temat

#31 Inuki Napisany 13 kwietnia 2014 - 10:24

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Wczoraj skończyłem; gierka przepiękna ale trochę za krótka. Przejście całej historii za pierwszym razem zajęło mi jakieś 3,5h. Dobrze, że wpadł mi tylko 1 trofik w czasie pierwszego podejścia i mogłem ją skończyć 2 razy :ftopa:  Chociaż może to racja, że gdyby gra była dłuższa, to cały urok prysłby niczym bańka. Gejmplej idealny, grafika ładniutka, muzyka cudowna, historia banalna ale nie ukrywam, że wzruszyłem się na końcu. Podobało mi się bardziej niż "rain" dlatego daję grze mocne 6/6 i jak dla mnie jest to jedna z najlepszych gierek dostępnych cyfrowo.


  • 1

#32 szczudel Napisany 13 kwietnia 2014 - 16:34

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Zgadzam sie. Prawdziwa perelka.


  • 0

#33 Kazuo Napisany 13 kwietnia 2014 - 19:30

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Zgadzam sie. Prawdziwa perelka z Plusa.

 

mówisz? :cf:
 


  • 0

#34 szczudel Napisany 13 kwietnia 2014 - 19:33

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

No wlasnie nie to ze z plusa. Po prostu. Nie musi byc gra "kultowa" jak Ico aby zrobic dobre wrazenie.

Mialem ja na celowniku po demie ale jak juz pisalem demo w przypadku tej gry bardziej szkodzi niz pomaga.


  • 0

#35 Kazuo Napisany 13 kwietnia 2014 - 19:35

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Mam na dysku, skoro rzeczywiście takie krótkie to chyba sobie sprawdzę ;)


  • 0

#36 szczudel Napisany 13 kwietnia 2014 - 19:39

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Jak trophy dziffkujesz to graj z poradnikiem w rece. Wszystkie sa opcjonalne.


  • 0

#37 Kazuo Napisany 13 kwietnia 2014 - 19:40

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nah, trofiki mnie nie jarają

 

 

ZUk3n6w.jpg

 

 

 


  • 1

#38 szczudel Napisany 13 kwietnia 2014 - 19:42

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Zloto i 4 srebra i jakies brazy - i nagle czujesz sie mlodziej.


  • 0

#39 burnstein Napisany 14 kwietnia 2014 - 07:01

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Mam na dysku, skoro rzeczywiście takie krótkie to chyba sobie sprawdzę ;)

Sprawdź dla koopiku z Kasią na jednym padzie.

 

'Tomku nie wychodzi mi sterowanie'

'To może ja przejmę tę gałeczkę, a ty" - ziiiiiiiiiiiiiiip - "Przejmij tę'


  • 1

#40 MaxVarEmreis Napisany 22 kwietnia 2014 - 08:26

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Zgadzam sie. Prawdziwa perelka z Plusa.

 

mówisz? :cf:
 

Kończyłem na PC jakiś czas temu. Jedna z lepszych pozycji zeszłego roku. Niesamowity klimat. Każda kolejna lokacja, jest lepsza niż poprzednia. Jej długość to plus. Wchodzi na raz i nie rozdrabnia się. Mocno skondensowane doznania. Piękna oprawa audio-wizualna. Ta gra interakcjami na płaszczyźnie bracia-świat stoi.


 


  • 0

#41 Tawotnica Napisany 02 maja 2014 - 22:24

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Wam też tak lagowało przy każdym checkpoincie? (wersja inferior console z plusa)  :pf: W połączeniu ze zsuwającymi się palcami z L2/R2 grać się odechciewa. Dobrze, że to takie krótkie. 


  • 0

#42 ACZ Napisany 03 maja 2014 - 01:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 164 Postów:

W połączeniu ze zsuwającymi się palcami z L2/R2 grać się odechciewa.

normalni inwestują 2 dyszki w nakładki, aby miec normalne spusty. :^^:


  • 1

#43 szczudel Napisany 03 maja 2014 - 05:58

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Wam też tak lagowało przy każdym checkpoincie? (wersja inferior console z plusa)  :pf: W połączeniu ze zsuwającymi się palcami z L2/R2 grać się odechciewa. Dobrze, że to takie krótkie. 

 


Urolog jest Ci w stanie pomoc na twoje schorzenie.

Gralem na jednym padzie w 2 osoby i nie mialem problemow.


  • 0

#44 Tawotnica Napisany 03 maja 2014 - 09:22

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

W połączeniu ze zsuwającymi się palcami z L2/R2 grać się odechciewa.

normalni inwestują 2 dyszki w nakładki, aby miec normalne spusty. :^^:

 

Nakładki na spusty? O.o 

No rzeczywiście jest coś takiego za dyszke: 

0812313013406F1.jpg


  • 0

#45 Daddy Napisany 03 maja 2014 - 09:28

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

Kontynuując mały sensowny offtop: a propos nakładek pod spusty - cały czas o tym czytam, że to takie fajne itd., co jest w tym fajnego? Ja nie mam problemów z normalnymi spustami w DualShocku, ześlizgują Wam się palce czy dla Was wtedy jest lepsza wygoda grania?


  • 0

#46 xell Napisany 03 maja 2014 - 09:39

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 328 Postów:

normalni grają na PC padem od 360

fixed.


  • 1

#47 Tawotnica Napisany 03 maja 2014 - 09:57

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Kontynuując mały sensowny offtop: a propos nakładek pod spusty - cały czas o tym czytam, że to takie fajne itd., co jest w tym fajnego? Ja nie mam problemów z normalnymi spustami w DualShocku, ześlizgują Wam się palce czy dla Was wtedy jest lepsza wygoda grania?

 
Biorąc pod uwagę, że pierwsze łopatkowe triggery na jakich dłużej grałem wyglądały tak:
 
Dreamcastbrasileiro.jpg
 
wavebird+side.JPG
 
powiedziałbym, że to mieszanka przyzwyczajenie + wygoda. Te wypukłe spusty muszę łapać przy samym L1, żeby nie mieć wrażenia, że zaraz mi się palce ześlizgną, co też jest średnio komfortowe.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 03 maja 2014 - 09:58

  • 0

#48 fingus Napisany 03 maja 2014 - 09:59

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Daddy - widać nie zaznałeś grania żadnym naprawdę wygodnym padem, to zadowalasz się byle czym. :pf:
Spoiler

  • 0

#49 Daddy Napisany 03 maja 2014 - 10:34

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

Daddy - widać nie zaznałeś grania żadnym naprawdę wygodnym padem, to zadowalasz się byle czym. :pf:

Spoiler

 

AA_Franziska_von_Karma_Finger_Wag_1.gif

 

Grałem kilka dobrych dni na padzie od 360 - w ogóle mi nie podszedł, ani triggery, ani nic innego - wolę pada od PS3, serio #bezwojenki


  • 0

#50 ACZ Napisany 03 maja 2014 - 17:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 164 Postów:

nie kompromituj sie Dedi, te spusty w DS3 to żart od Sony. dlatego po premierze ps3 producenci od razu zaczęli produkowac nakladki.


  • 2

#51 szczudel Napisany 03 maja 2014 - 21:04

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Dalem plusa mimo to nie zgadzam sie w 100%. Te spusty nie sa idealne ale da sie grac. Nie uzywam ich tak czesto aby az tak na nie narzekac.


  • 0

#52 MonsieurWoland Napisany 03 maja 2014 - 21:27

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Daddy - widać nie zaznałeś grania żadnym naprawdę wygodnym padem, to zadowalasz się byle czym. :pf:

Spoiler

 

AA_Franziska_von_Karma_Finger_Wag_1.gif

 

Grałem kilka dobrych dni na padzie od 360 - w ogóle mi nie podszedł, ani triggery, ani nic innego - wolę pada od PS3, serio #bezwojenki

 

Niezly beton :king:


  • 2

#53 Daddy Napisany 03 maja 2014 - 23:16

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Jeśli nie mam żadnych problemów z grą na padzie do PS3 i nie uważam pada do 360 za lepszego, to chyba moje prywatne zdanie. Nie ma to jak krążąca opinia, że ten od 360 musi być lepszy, a jak ktoś ma swoje inne zdanie, to od razu debil. I kto tu ma betonowe myślenie?
  • 0

#54 fingus Napisany 03 maja 2014 - 23:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nieźle trzeszczy. :hihi:
  • 0

#55 Daddy Napisany 03 maja 2014 - 23:28

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Możliwe, nie myślę o tym jak Wy za każdym razem, gdy ktoś porówna te 2 pady :reggie:
  • 0

#56 fingus Napisany 03 maja 2014 - 23:36

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Twoja psycha, Daddy. Coś już o debilach płaczesz. A masz przecież typowe objawy zabetonowania - postawiony przed czymś nowym, reagujesz "nie, wolę stare, bo znam, przyzwyczaiłem się, nigdy nie miałem problemów" - może wypada się z tym pogodzić i nie zaprzeczać?
  • 0

#57 Daddy Napisany 03 maja 2014 - 23:54

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Wiem, o co Ci chodziło. Ale chyba Ty nie rozumiesz, o co mi. Przecież pisałem, że wiem jak się gra na padzie od 360, bo miałem jakiś czas tę konsolę. Pad mi nie podszedł, obiektywnie, bez wojenkowych hejtów. Bardzo wygodnie mi się gra na DS3, nie przeszkadza mi brak triggerów jakie są w 360, mam doświadczenie z obydwoma padami, więc o co Ci chodzi z tym "wolę stare, bo znam"? Gdzie mnie stawiacie przed czymś nowym? Nakładki, które dadzą mi wrażenia z pada do 360, których nie chcę, bo mi nie podeszły?

Nie bronię teraz pada od PS3 jako Sonybeton, tylko wyrażam swoje zdanie. Natomiast nadal uważam, że jak ktoś porównuje oba pady, to zawsze zlatują się obrońcy pada od 360 i żarliwie bronią jedynej słusznej racji, nie dopuszczając do siebie świadomości, że ktoś może mieć inne zdanie. Nie taka jest właśnie definicja "betonu", jaki mnie zarzucacie?
  • 0

#58 Tawotnica Napisany 04 maja 2014 - 00:01

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
ale serio wklęsłe triggery ci "nie podeszły"? To tak jakby ktoś twierdził, że krzyżak w padzie od kloca jest lepszy niż w dualshoku - stąd takie obruszenie.
  • 0

#59 Daddy Napisany 04 maja 2014 - 00:07

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
No nie podeszły, no :ok: Przecież nie piszę na siłę, aby się kłócić. Są ok, ale nie są dla mnie jakimś mesjaszem, jak próbujecie to przedstawić w stosunku do zwykłego DS3.

Nie wiem, czy mam się cieszyć, że jestem buntownikiem mającym zdanie inne, niż większość (olo), czy narzekać na cały ten beton, co się na mnie rzuca ;)
  • 0

#60 xell Napisany 04 maja 2014 - 03:19

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 328 Postów:

Nie bronię teraz pada od PS3 jako Sonybeton, tylko wyrażam swoje zdanie. Natomiast nadal uważam, że jak ktoś porównuje oba pady, to zawsze zlatują się obrońcy pada od 360 i żarliwie bronią jedynej słusznej racji, nie dopuszczając do siebie świadomości, że ktoś może mieć inne zdanie. Nie taka jest właśnie definicja "betonu", jaki mnie zarzucacie?

Oczywiście, że nie. W tym przypadku wyższość pada od 360 jest jak 2+2=4 i pisanie, że może być inaczej świadczy w najlepszym przypadku o ignorancji. Zresztą darwinizm już zdecydował, które rozwiązanie jest lepsze - wystarczy spojrzeć na Dual Shock 4. :olo:


  • 0



Inne z tagami: