Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brothers: A Tale of Two Sons

Starbreeze Studios 505 Games PS4 PS3 XONE X360 iOS AND PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
76 odpowiedzi na ten temat

#61 Daddy Napisany 04 maja 2014 - 08:07

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:


Nie bronię teraz pada od PS3 jako Sonybeton, tylko wyrażam swoje zdanie. Natomiast nadal uważam, że jak ktoś porównuje oba pady, to zawsze zlatują się obrońcy pada od 360 i żarliwie bronią jedynej słusznej racji, nie dopuszczając do siebie świadomości, że ktoś może mieć inne zdanie. Nie taka jest właśnie definicja "betonu", jaki mnie zarzucacie?

Oczywiście, że nie. W tym przypadku wyższość pada od 360 jest jak 2+2=4 i pisanie, że może być inaczej świadczy w najlepszym przypadku o ignorancji. Zresztą darwinizm już zdecydował, które rozwiązanie jest lepsze - wystarczy spojrzeć na Dual Shock 4. :olo:

Niezły beton :king:

Nie przekonacie mnie do zmiany zdania, no ale to nie temat od tego. EOT
  • 0

#62 fingus Napisany 04 maja 2014 - 08:56

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

Nie przekonacie mnie do zmiany zdania

No właśnie. :parker:

Wiesz, jest taka zasada - jak Ci jedna osoba mówi, że jesteś pijany, wzrusz ramionami. Jak ci mówią dwie - zastanów się. Jeśli trzy - idź spać. :olo:

Idź spać. ;)
  • 0

#63 Danteusz Napisany 04 maja 2014 - 08:57

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 838 Postów:
To nie jest kwestia gustu tylko ergonomii, człowiek ma taki kształt ręki że wklęsłe triggery są lepsze.
  • 0

#64 Daddy Napisany 04 maja 2014 - 09:11

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Nie przekonacie mnie do zmiany zdania

No właśnie. :parker:

Wiesz, jest taka zasada - jak Ci jedna osoba mówi, że jesteś pijany, wzrusz ramionami. Jak ci mówią dwie - zastanów się. Jeśli trzy - idź spać. :olo:

Idź spać. ;)

 

A dlaczego mam takie zdanie? Bo grałem na obu i obiektywnie bardziej podpasował mi DS3.

 

Porównanie z pijanym nie do końca trafione, bo piszesz o tym jakby to było coś złego, a ja piszę o upodobaniach w trzymaniu kawałka plastiku.

 

Ale masz rację, "idę spać", bo widzę, że swoim odmiennym od Waszego, przy okazji jak widzę dla większości absolutnie nie do tolerowania zdaniem poruszyłem uśpione pokłady kwarcu w okrężnicy. Możecie już przestać wiercić się na stołeczkach, niech zdanie jednego nudziarza z internetu tak Was nie boli :hihi: 


  • 0

#65 Danteusz Napisany 04 maja 2014 - 10:51

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 838 Postów:
Daddy, możesz preferować DS3, ale nie możesz się kłócić o kwestię spustów, bo to kwestia ergonomii, która jest nauką ścisłą
  • 0

#66 Daddy Napisany 04 maja 2014 - 10:56

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Przecież od początku piszę o swoich preferencjach. Naprawdę, EOT, myślę, że sobie wszystko wyjaśniliśmy w kwestii padów ;)


  • 0

#67 michalmarek77 Napisany 05 maja 2014 - 15:39

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Dziwna sprawa z tymi padami od XO/PS3

 

Generalnie na konsoli Microsoftu przegralem tysiace godzin, troche mniej na Sony i no coz....

Oba sa swietne, choc zupelnie inne.

Generalnei pad z XO jest wygodniejszy, ma genialne triggery ale beznadziejnego krzyzaka /no chyba ze w padzie Sp ed, w ktorym choc jest dobry i tak ustepuje odpowiednikowi w padzie SONY/ i absurdalnie paskudne bumpery /lubiace sie cholernie czesto psuc/.

Pad z PS3 nie ma trigerrow, tylko smieszne R2/L2 , ktore sa na tyle niewygodne, ze w defaultowo stosowane sa glownie dla drugorzednych funkcji .

Na XO podstawowe funkcje obsluguje sie triggerami, bumpery sa uzywane z mniejsza czestotliwoscia, na PS3 jest odwrotnie - to L1/R1  zastepuja xboxowe triggery, a R2/L2 sa w gruncie rzeczy odpowiednikami bumperow.

I faktycznie takie rozwiazanie sie zajebiscie sprawdza, acz niestety, powoduje, ze np, FPSy sa o wiele lepsze w odbiorze grajac na padzie z 360. Naturalniej, po prostu.

 

Spinanie sie o te pady nie ma sensu, oba sa dobre, oba wygodne - swietnie spelniaja swoje funkcje. Pad z 360 w wielu grach sprawdza sie po prostu lepiej. I tyle :)

 

 


Ten post był edytowany przez michalmarek77 dnia: 05 maja 2014 - 15:40

  • 1

#68 Tawotnica Napisany 05 maja 2014 - 19:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Dobra, wróciłem do gry, bo problem pada rozwiązałem starym kontrolerem 3rd party marki esperanza :lol: nie ma triggerów pod L2/R2, analogi całkiem sprawne, więc da się grać (bo przyciski i krzyżak to jakaś tragedia w tym badziewiu). To tyle a propos padów.

Początek Brothers mnie nie przekonał, ale dotarłem teraz do lasu z wilkami i WTF.
Spoiler
Takiego czegoś się nie spodziewałem, więc z zaciekawieniem będę brnął dalej. Mimo wszystko utrzymuję, że technicznie to padaka. Wyłączyłem chmurę, więc sejwy trochę mniej przeszkadzają, ale nadal klatki spadają. Do tego dochodzi wyraźne doczytywanie tekstur, kiedy graficznie gra imo nie robi. Dopiero ten moment w lesie z pochodnią w ręku wyglądał w miarę ładnie, ale design na razie w ogóle do mnie nie przemawia.
  • 0

#69 MonsieurWoland Napisany 06 maja 2014 - 21:01

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Brothers tylko na x360. PS3 krzywdzi strasznie ta gre.


  • 0

#70 Daddy Napisany 06 czerwca 2014 - 20:52

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Skończyłem. Perełka z plusa uderzająca w ciekawe tony. Design od momentu, o którym pisał jest coraz lepszy, a rozdział piąty 

 

Spoiler

 

to majstersztyk.


  • 0

#71 michalmarek77 Napisany 06 czerwca 2014 - 21:26

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Ta gra, jako calosc, to majstersztyk.......

 


  • 2

#72 nole Napisany 01 czerwca 2015 - 22:56

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Przeciek z niemieckiej stronki sugeruje, że gra wyjdzie na PS4 i XO. I bardzo dobrze, kto nie ograł niech nadrobi.

 

http://www.neogaf.co...d.php?t=1055474


  • 0

#73 Daddy Napisany 01 czerwca 2015 - 23:33

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Tawot się ucieszy, na PS4 nie będą mu się paluchy ześlizgiwały z triggerów :cf:


  • 0

#74 BeSOS Napisany 02 czerwca 2015 - 07:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

bez cross-buy nikogo.

A gra miod.


  • 0

#75 Pawlik Napisany 02 czerwca 2015 - 08:19

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ciekawe czy na ps4 dalej będzie bug uniemożliwiający skończenie gry :hihi:


  • 1

#76 nole Napisany 10 czerwca 2015 - 17:11

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:
Już oficjalnie. Premiera jakoś latem. Będą dodatki w postaci komentarza reżysera, soundtracku oraz Art Gallery.
  • 0

#77 Tawotnica Napisany 21 maja 2019 - 22:04

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
znicz nie ma analogowych triggerów, więc może u mnie ocena z 3/10 skoczy do 4/10:


  • 0



Inne z tagami: