Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sadness!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
729 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy Sadness kiedykolwiek powstanie? (70 użytkowników głosowało)

Czy Sadness kiedykolwiek powstanie?

  1. tak (19 głosów [20.43%])

    Procent głosów: 20.43%

  2. nie (32 głosów [34.41%])

    Procent głosów: 34.41%

  3. a co na to Piotr? (42 głosów [45.16%])

    Procent głosów: 45.16%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#91 Kot Fritz Napisany 07 maja 2006 - 09:42

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
no dobra, napiszę jeszcze tego jednego posta w tej sprawie i koniec. a więc nie chodzi o to, żeby kupować polski szajs tylko dlatego, że jest polski.

Nie pijam Polo-Cocty, wolę Coca Cole bo po prostu bardziej mi smakuje. Proste jak 2+2=4.


ok. a powiedz mi, skąd wiesz, że ci polo-cocta nie smakuje? pewnie dlatego, że ją piłeś, nie? czyli albo kupiłeś sobie butelkę, albo ktoś ci ją kupił (lub poczęstował).
podobnie z grami, czy ja każe każdemu pójść grzecznie do sklepu i wybulić 200zł? otóż nie, chodzi tylko o to, żeby się orientować w polskim zaścianku. jak by kupić takie sadness na allegro za 150, przejść i odsprzedać za, powiedzmy, 120, to koszt nie byłby chyba taki wielki... że już nie wspomnę o tym, że można ją po prostu od kogoś pożyczyć

masz 100% racji, nie jezdze polonezem bo jest polski tylko oplem bo jest lepszy, to ze sadness jest robiony przez polakow nie znaczy dla mnie nic, gra to gra


kiepski argument porównywać gry z samochodami. dlaczego? bo opel to samochód właśnie na jakieś 7... tylko, że tu dochodzą jeszcze inne względy, prawda?
poza tym twoje zachowanie jest w pełni racjonalne, ale co byś zrobił, gdyby polonez był tej klasy co opel? bo w takiej sytuacji kupowanie niepolskiego samochodu kłuciłoby się z interesem ekonomicznym - bo nie łudźmy się, gier na siedem na wii nie zabraknie

i jeszcze niepoważny argument "z dupy" apropo szeroko pojętego patriotyzmu: możesz sobie wyobrazić niemca, który mówi, że nie znaczy dla niego nic, że cośtam jest robione przez niemców, czy nie? bo ja, kurde, nie mogę, a chyba ciążko posądzić ten naród o brak pragmatycznego myślenia. bo wbrew pozorom to są bardzo poważne sprawy. to niemal tak, jakby ktoś kręcił w polsce pierwszy kolorowy film i jakby nie patrzeć to sprawa jednak trochę prestiżowa. nie wyobrażam sobie, żebym mógł powiedzieć, że kłade na tym wała i w ogóle mam to gdzieś, ale jak będzie dobre, to se pykne...
  • 0

#92 Godot Napisany 07 maja 2006 - 09:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
gier na 7 na Wii nie zabraknie, to jest pewne tylko ze ja tych gier i tak nie zamierzam kupowac, kupno Sadness nie wspomaga polskiego interesu spolecznego tylko tworcow gier ktorzy sa moimi rodakami, i wlasnie z tego powodu mam ich glaskac po glowie, dac im moja ciezko zarobiona kase? bo polak potrafi i wogole?
co bym zrobil gdyby polonez byl klasy opla? niewiem, bo nie jest wiec nie ma o czym mowic, ale jezeli bylyby to produkty w 100% rownorzedne to wybralbym poloneza bo czemu nie
ja na gry na 7 nie zwracam uwagi bo nie wydam 10% pensji tylko po to zeby jakis tworca gry sie ucieszyl, jezeli beda rzadac za swoj produkt swiatowej kasy to ma on byc swiatowej klasy
  • 0

#93 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 11:31

Gość__*
  • Goście

ok. a powiedz mi, skąd wiesz, że ci polo-cocta nie smakuje? pewnie dlatego, że ją piłeś, nie? czyli albo kupiłeś sobie butelkę, albo ktoś ci ją kupił (lub poczęstował).


Kupiłem i to nie raz :)

-Z ciekawości
-Reklama dzwignią handlu


podobnie z grami, czy ja każe każdemu pójść grzecznie do sklepu i wybulić 200zł? otóż nie, chodzi tylko o to, żeby się orientować w polskim zaścianku. jak by kupić takie sadness na allegro za 150, przejść i odsprzedać


Z tego co wiem to na allegro laduja przewaznie gry kradzione ( na czele z tymi od ŚG czy MG ) :)
Ale fakt faktem, wolałbym gre pozyczyc. Zreszta ARF. Nic o niej nie wiem, jeśli mi się naprawdę spodoba to jestem słonny dać za nią i złotych 250.


masz 100% racji, nie jezdze polonezem bo jest polski tylko oplem bo jest lepszy, to ze sadness jest robiony przez polakow nie znaczy dla mnie nic, gra to gra



nie wyobrażam sobie, żebym mógł powiedzieć, że kłade na tym wała i w ogóle mam to gdzieś, ale jak będzie dobre, to se pykne...


Oczywiscie ze nie ale zachwycanie sie gra o ktorej nie wiadomo nic? Geeeez, jedno Roots już mieliśmy...

Zreszta o jakim pierwszym kolorowym filmie mówisz... Polskie gry konsolowe już powstawały... Sory...

NB: Tak wielu z was nakupowało sobie kangurków Kao? No właśnie...
  • 0

#94 TomisH Napisany 07 maja 2006 - 13:34

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
O_o
Kangurek Kao - wyszło na PS2, wyszło na Xboxa, wyszło na PSP. Ktoś to ma na chacie? o_O
  • 0

#95 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 13:39

Gość__*
  • Goście
I na dreamcasta o_O

Wszscy mamy. Oryginalne wersje. o_O
  • 0

#96 Godot Napisany 07 maja 2006 - 13:40

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
kot fritz pewnie ma na kazda platforme po dwa egzemplarze :jeee:
  • 0

#97 BeSOS Napisany 07 maja 2006 - 18:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Aha jeśli ktoś jeszcze wątpi w realnośc projektu proponuję kontakt z działem SDK Nintendo. i pytanie jaki jest status Dev-kitów w przypadku Nibris..


czyli czekamy na ujawnienie sadness podzcas konferencji wtorkowej. Po takich informacjach, sądzę, że poświęca jej sporo zcasu :)
  • 0

#98 Ney Napisany 08 maja 2006 - 06:49

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Co nie zmienia faktu, że projekt jest jednym z najbardziej gorących i oczekiwanych tytułó na Zachodzie (3 miejsce na liście Most Wanted Revo title IGN, 1 miejsce na revolution advanced i równiez 1 miejsce Official Nintendo Magazin UK). Tym bardziej się cieszę, że mogę w jakiś sposób przy tym projekcie uczestniczyć.

LOL
To ja chociażby z Ryo bieżemy się za developing na Wii.Tytuł gry "Pete by the fall" (tak żeby nawiązywał do "Pitfalla"i dorównywał genialności tytułu "Raid over the River").I stawiam cały swój dobytek że będzie w pierwszej 20 najbardziej oczekiwanych gier na Wii...Wiesz dlaczego?Bo na Wii jest może z 10 oficjalnie zapowiedzianych gier a kiedy wyszły te pisma to nie wiem czy 5 było...
I proponuje troche pokory bo już piszesz jakby Sadness na bank miało by być czymś wielkim...A ja choćbym nie wiem jak się starał nie jestem po trzech artworkach (w tym jeden z przerośnięta głową) i firmie która do tej pory za wiele nie zdziałała (i jeszcze poszukuje kogoś do trailera na miesiąc przed E3 o_O) uczynić czołówki najbardziej oczekiwanych przezemnie gier a wręcz się boje że z tego nic nie wyjdzie...Jeśli jednak Sadness będzie dobrą grą (a na IGN dostanie ok 8.5 lub więcej) to możesz mieć pewnośc że będe jednym z tych którzy zasilą portfel Nibrisa...Bo trzeba przyznać że kilka pomysłów z Sadness zapowiada się bardzo dobrze...
  • 0

#99 Gość__* Napisany 08 maja 2006 - 07:41

Gość__*
  • Goście
Nie chce być złośliwy ale z ciekawości jako że gra jest nad wyraz wyczekiwana przeszukałem całe jeuxvideos.com i całe jeuxfrance.fr i nic na temat Sadness, Sadnes tudzież Sadness! nie znalazłem :cry:
  • 0

#100 Voo Napisany 08 maja 2006 - 08:15

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
bo Polska wg. Francuzów jest "osłem trojańskim" Ameryki ;) To znaczy, że musisz szukac na angielskim eurogamer (btw. sądząc z tamtejszych komentarzy to zdroworozsądkowe podejscie jest domeną nie tylko Polaków)

Szumnie zapowiadane Raid over the River - obecny status produkcji: projekt wstrzymany


skąd to masz, bo na stronie Nibrisu nic o tym nie piszą? Pytam, bo przecież demo miało być na E3.
  • 0

#101 TomisH Napisany 08 maja 2006 - 09:06

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Kurde, gdzieś to ja... No ale mniejsza - z braku źródła cofam ten tekst o wstrzymanej produkcji RotR :ninja:

E3 już tuż :hurra:
  • 0

#102 BeSOS Napisany 08 maja 2006 - 09:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no ja też czytałem że RotR na Wii narazie wstrzymali a pokażą wersje na DSa...chyba nawet na ich stronce o tym jest
  • 0

#103 Voo Napisany 08 maja 2006 - 09:35

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
ach, w takim razie się niezrozumieliśmy - myślałem, że chodzi o wstrzymanie prac własne nad wersją na DSa.
  • 0

#104 szkudlarz Napisany 09 maja 2006 - 15:36

szkudlarz

    Chocobo

  • Narybek
  • 16 Postów:

A kto to Teresa? :hmmm:


Teresa... Orlowski :ninjadance:

Dzisiaj konferencja Nintendo, to czekamy na info o Sandess :klaszcze:
  • 0

#105 Ney Napisany 10 maja 2006 - 07:15

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Coś na kongerencji nie dali tego trailera:).A ten screen z IGN do którego dał linka 1qaz1q to(biorąc pod uwage inne prezentacje Nintendo) przedstawia chyba kobiete która gra w Sadness...Może to rzeczywiście największy killer i N zostawiło go na deser:)
  • 0

#106 TomisH Napisany 10 maja 2006 - 09:51

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Może to po prostu ściema była ;]
  • 0

#107 Gość__* Napisany 10 maja 2006 - 10:01

Gość__*
  • Goście
mamy jeszcze dwa dni.. i mysle, ze gra tegorocznej wystawy dopiero nadejdzie :ninja:
  • 0

#108 BeSOS Napisany 10 maja 2006 - 13:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no czekam czekam na Sadness :ninja:
  • 0

#109 Voo Napisany 10 maja 2006 - 13:55

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Sadness jak Sadness, jesli miesiąc temu dopiero szukali speców od renderów do trailera to chyba nie ma na co czekac. Za z tego co czytałem w PSXE to na E3 miałobyc dostępne demo Raid over the River na DSa. Więc chyba w to (ewentualnie) mozna wierzyć.
  • 0

#110 BeSOS Napisany 11 maja 2006 - 13:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
że tak się zapytam Dodany obrazek

gdzie sadness? Dodany obrazek
  • 0

#111 Ney Napisany 11 maja 2006 - 13:18

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
No właśnie....
Przecież to podobno numer 1 oczekiwanych gier na Wii?Może Nintendo oddzielny show dla tej gry (lub całego Nibrisa) zrobi o_O?
I dzie Raid over the River (boże jak to głupio brzmi) na DS'a?
  • 0

#112 BeSOS Napisany 11 maja 2006 - 13:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
nie bądź złośliwy :ninja:
  • 0

#113 Ryo-San Napisany 11 maja 2006 - 20:19

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
ptysie ptysie jest juz trailerek na IGNie
http://media.revolut... ... ids_1.html

wlasnie wrzucam wersje z lepsza rozdzialka z Insajdera na serwer - zaram podam linkusia..

edit:
http://rapidshare.de... ... e.wmv.html
link do filmiku w 640x380
  • 0

#114 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 20:50

Gość__*
  • Goście
no i dalej wiemy tyle, co nic.. ot prezentacja tego, jak zostanie wykorzystany pilot.. ale o samej grze nic to mi nie mowi..fajnie, szczury odpedzamy machajac pochodnia za pomoca pilota, tak samo rzucamy line.. czego innego spodziewalem sie po trailerku

generalnie ptysie taki filmik moglo wypuscic N, zeby pokazac, o co biega z ta wiivolucja.. ale jako trailer gry nie ma to zadnej wartosci
  • 0

#115 BeSOS Napisany 11 maja 2006 - 21:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ojej....no ale przecież stan gry jest bardzo zaawansowany, nawet Piotruś o tym tutaj pisał Dodany obrazek
  • 0

#116 Voo Napisany 11 maja 2006 - 21:42

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
ładna jest ta pani, ale zero emocji wykazuje. Jakis strach czy cuś, to podobno horror będzie nie? Dobrze, że coś się pojawiło, na dodatek pomysłowo zrealizowane. Faktycznie jednak - fajny pokaz ogólnej koncepcji rozgrywki i ...tyle.
  • 0

#117 TomisH Napisany 11 maja 2006 - 22:03

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
"darkness which leads to sadness"?
:lol:

Tak mi mroczno, tak mi smutno :ninjadance:
  • 0

#118 szkudlarz Napisany 13 maja 2006 - 09:39

szkudlarz

    Chocobo

  • Narybek
  • 16 Postów:
http://revo-europe.c...ws.php?nid=9172

We'd like to point out that any grammar errors and mistakes in quotes from this article appear as they do in the actual press release, and not through any fault of R-E.


:cicho:
  • 0

#119 Matrox Napisany 13 maja 2006 - 10:38

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
macie jeszcze jeden link do trailera http://rapidshare.de... ... p.mov.html

Trailer widzialem juz przed E3 i sie troche zawiodlem, samo zalozenie gry fajne ale myslalem, ze prace nad gra sa troche bardziej zaawansowane, a tu sie okazuje, ze poza pomyslem chyba nic wiecej nei maja.
  • 0

#120 Gość__* Napisany 13 maja 2006 - 10:54

Gość__*
  • Goście
lol, press release jest tak zalosny, ze nie mam pytan.. ktos tu sie chwalil, ze na koncie Nibrisu sa takie pieniadze, ze hohoho.. wiec dlaczego nie stac ich na tlumacza? :ninja:
  • 0