Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ściana Wstydu - Baza Nintendo ID

Wii U

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
208 odpowiedzi na ten temat

#121 torq314 Napisany 07 kwietnia 2013 - 12:35

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 391 Postów:

melduje się na pokładzie ;)

ramzes64-PL


I jak wrażenia?
  • 0

#122 ramzes64 Napisany 07 kwietnia 2013 - 15:27

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
trudno sie z wami rozstac ;p ... wrazenia skopiuje pozniej z innego forum, bo teraz pisze z przegladarki Wii U. a dluzsze teksty lepiej na PC tworzyc.
  • 0

#123 BeSOS Napisany 07 kwietnia 2013 - 15:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Odejść ciężko ale przestać bić pokłony N jeszcze ciężej ;-)
  • 0

#124 cybercotlet Napisany 07 kwietnia 2013 - 16:34

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 570 Postów:

Mógłbyś przestać hejtować gdzie tylko się da


  • 2

#125 ramzes64 Napisany 07 kwietnia 2013 - 18:26

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

melduje się na pokładzie ;)

ramzes64-PL


I jak wrażenia?

nie wiem czy w tym temacie moge - no ale skoro mnie wywołałeś ;D

 

biała konsola ma za mało pamięci ;D dwa/trzy dema i nie mam miejsca. Musze coś podłączyć. Dysku nie mam, może pendrive pomoże.

ale tak samo mam z X360 - jedna zainstalowana gra i pare dem. Po prostu wybralem wersje ekonomiczne icon_wink.gif.

Dajci mi czas... dziś zacząłem grać w CoD Black Ops II - wczoraj 4h update i grzebanie i poznawanie systemu. Przyszło ZombiU, jakieś demka sprawdzam. W weekend coś napisze.

 

---------------------------------

 

aplikacja YouTube mi się nie podoba i ją usunałęm. Podoba mi się jednak odtwarzacz filmików w gamepadzie. Szczegolnie fajny jest jak YouTube odtwarzam przez przeglądarke. Wtedy mogę na małym ekranie oglądać, albo na dużym, albo na obu itd... To jest fajne. Zdazylo sie tez juz kilka razy, nawet dużo że wiesza mi się konsola po wychodzeniu z YouTube. Musiałem odłączać ją od prądu, bo nic nie działało. Przyciskiem POWER mogłem wyłączyć gamepad'a - ale konsola była zawieszona.

Fajne jest Wii Street U - podoba mi się. Dziś zwiedziłem siedzibę google. Szkoda, że nie wszedzie można wejść. Nintendo w Kyoto tylko objechałem na około. Ale aplikacja ma potencjał - przynajmniej jako ciekawostka.

Sprawdzam demka, mam jakieś gry też darmwe: Tank Tank, Tank - ale musze miejsce zrobić w pamięci konsoli. Zen Pinball 2 też za free. Nie wiem czy każdy tak ma, czy to pozostałośc po poprzednim właścicielu (może on kiedyś kupił, a ja mam to za free teraz).

demo Rayman fajne. We wcześniejszego Raymana na Wii, X360, 3DS (Origin) jakoś mi sie grać nie chciało, dziwnie wyglądał. Ten natomiast jest fajny i wukorzystuje jakoś GamePada.

mam ZombiU - ale jeszcze nie odpalam. Musze tego CoD Black ops II ograć. Gram różnie w CODa: na gamepadzie, wiiremote + nunchak tak skacze i nie czuje tego. Ale to wszystko przez tego niemca ;D

Monster Hunter jest bardziej grywalny niż na 3DS - ale ja nie rozumiem tej serii, i jeszcze nie udalo mi sie w zaden sposob pokonac tego krolika. Mam w niego napierdzielać mieczykami, czy jakieś pułapki zakładać?

Kolejne dema sprawdze jeszcze.

Dzis odpaliłem też Wii Menu i wydaje mi się że na HDMI gry z Wii mają więcej ząbków niż samo Wii podpuęte przez component (no chyba że mi się wydawało).

Ogolnie uważam, że jeśli ktoś nie miał Wii - to Wii U jest lepsze. Są gry w HD dla malkontentów nowe, i duża biblioteka gier z Wii (z SMG, SMG2, Zeldami i Metroidem).

Druga sprawa dla kogo jest Wii U? Dla casuala? Ten gamepad jest tak duży, że ja nie mam gdzie go upchnąc. Casula sobie takiego BYKA nie kupi. On dwa małe padziki, pilociki schowa do szafki. Gracz nałogowy - ma tak dużo zabawek, że też ciężko znaleźć miejsce gdzie go schować ;D ... także jest różnie.

Z drugiej strony, fajnie jest, że można sobie spokojnie na kanapie oglądając TV przeglądać eShop, sciągać DEMA ... a później jak już się pobiorą - odpalić na dużym ekranie. połączenie dwóch ekranów jest jak najbardziej udane pod tym względem. No i funkcja pilota. Biore Game pada, odpalam konsole, nie szukam pilota od TV aby przełączyć na HDMI, tylko gamepadem steruje telewizorem. To jest równiez PLUS. Niby szczegół, ale jak ktoś pobawi się tym, odczuje jednak ułatwienie. Nie trzeba sięgać/szukać pilota od TV.

Miiverse jest chaotyczne - ludzie piszą w wielu językach, rysują coś - ale czy to jest przydatne? Może jak bym czegoś szukał, napisał - to może ktoś odpowie ... no ale szybciej znajde w internecie info co i jak mam zrobić. A tak to jesden wielki śmietnik chyba moim zdaniem na chwilke obecną. Jeszcze nie znalazłem tu czegoś, co by zmieniło to zdanie. Więcej pierdół można zamieszczać, niż chyba czerpać z tego. Może ja jeszcze nie umiem z tego korzystać.

 

-----------------------------------

 

Wczoraj odpaliłem ZombiU po tym poście. Jest fajnie! po prosru trzeba gier z wykorzystywaniem ekranów. Ja tam sie boje horrorów, także tu jestem mega spietrany i co chwilka robie skan terenu, powoli sie przemieszczam. Takze na dzien dobry trzeba grac gre ktora coś pokaze, a nie taki Call of Duty Black ops II ktory wyglada identycznie na innych konsolach, a tu sie wyswietla na dwoch ekranach. Pozniej ewentualnie bedzie mozna brac multiplatformy - jesli beda sie ukazywaly.

z drugiej strony gralem tez wczoraj troche w sieci w CoD BO II i grajac Wiiremote + Nunchuk odnioslem ciekawe wrazenie. Ze WiiRemote spisuje sie swietnie nadal, tak jak bylo na Wii w FPSach (tylko w gorszej grafie). Wii i Wii U nadal wygrywają pod wzgledem sterowania w FPSach. Obraz jak zyleta (jak na PS3) a sterowanie jak na Wii. Do tego dolozmy fakt, ze malo gier wykorzystuje Move w FPS, a po drugie WiiRemote jest przyjemniejszym kontrolerem (bardziej PRO wyglądającym), niż Move z różową/zieloną/żółtą kulką na końcu - który wygląda jak zabawka/dziwacznie/pokracznie.

także teraz można grać w FPSy w HD i czuć że to dopasione Wii

po drugie grając w FPSa w HD na kontrolerze ruchu, online stwierdziłem, że X360 tego minie da. Nawet jeśli olać kontroler ruchu (bo ma go Sony), to na X360 i tak grać nie moge online bez konieczności wykupienia abonamentu. Pod tym względem także wybrałbym teraz Wii U. np w Need for Speed Most Wanted w ktorego chce zagrac - to na X360 choć sa tansze bawić bede mogl sie tylko w singlu. Kupie droższą gre na Wii U i bede mial online. Ktos powie ze na to samo wyjdzie kupując tansza gre i abonament. No ale na Wii U granie online mam za free non stop. Takze obecnie multiplatformy chyba bede wybieral tez na WiiU z uwagi na online.

inną sprawa jest porównywanie tego do Sony - bo tam online za free, kontroler ruchu tez jest (ale dodatkowy i nikt nie robi gier z myślą o nim, nie tak jak na Wii wszystkie gry go obsłuiwały). Sony olewam, Xbox przegrywa więc z Wii U pod względem małych szczególików. Nie jestem też takim hardkorem, aby kupować gry z SZEROKIEJ oferty z Xbox Live. Dlatego skromna oferta eShopu mi wystarczy i czasem cos kupie.

 

------------------------------------

 

i na koniec

zombiu.jpg


  • 3

#126 mario554 Napisany 11 maja 2013 - 13:47

mario554

    Mokujin

  • Narybek
  • 26 Postów:

Witam.

 

Mój Nintendo iD: bid0nid

 

Gram sporo w Monster Huntera,i troche w Zombiu ;)

Pozdro

 


  • 0

#127 Matt Napisany 26 września 2013 - 07:49

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Moje nintendo id: lloydsdog :)
  • 0

#128 Godot Napisany 02 października 2013 - 11:03

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Niedługo się dopiszę do ściany wstydu. Konsola kupiona za 700 zł nówka, Basic
  • 0

#129 Schrodinger Napisany 02 października 2013 - 11:08

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 947 Postów:
Nowka czy powystawowa bo takie na allegro widzialem za 699

Daj znac jak wrażenia, a premiera Zeldy kiedy?
  • 0

#130 Godot Napisany 02 października 2013 - 11:11

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Właśnie nowa, dlatego wziąłem
http://allegro.pl/ko...3591488381.html
Premiera Zeldy 04/10. Ale nie biorę, po co? Ogólnie chyba gier nie kupię żadnych w najbliższym czasie, będę grał w łóżku w gry z Wii, bo przed TV nie chce mi się siedzieć
  • 0

#131 Schrodinger Napisany 02 października 2013 - 11:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 947 Postów:
ale to wszystkie gierki z wii smigaja na padlecie ? WSZYSTKIE? SMG?
  • 0

#132 fingus Napisany 02 października 2013 - 11:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Może lepiej byłoby kupić przenośny telewizorek? ;)

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 02 października 2013 - 11:25

  • 0

#133 Godot Napisany 02 października 2013 - 11:28

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No właśnie wszystkie. Osom, nie? Katastrofalnie wyglądająca Twilight Princess powinna być znośna, a taki Skyward Sword czy Metroid wręcz piękny. Do tego będzie można pograć w gry z VC, które na TV wyglądają jak gówno. A na małym i w łóżeczku powinno być supcio
  • 0

#134 Schrodinger Napisany 02 października 2013 - 11:29

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 947 Postów:
Nie powiem, perspektywa odpalenia Xenoblade Chronicles czy SS na padlecie jara mnie ponadprzecietnie
  • 1

#135 Godot Napisany 02 października 2013 - 11:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Mnie też zajarała, dlatego sprzedałem 3DSa. I tak grałem na nim tylko w domu. A jak będę miał wybór czy grać na 3DS w tą "nową" Zeldę, a w Skyward Sword to sprawa jest raczej jasna
  • 0

#136 Schrodinger Napisany 02 października 2013 - 11:34

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 947 Postów:
ciekawe kiedy na YT będą filmiki jak to wyglada w akcji:hmmm:
  • 0

#137 Godot Napisany 02 października 2013 - 11:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Matt już wrzucał jak gra w Donkey Konga. W Pogadankach jest
  • 0

#138 Pious Napisany 02 października 2013 - 11:59

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Też chyba wezmę, ale zestaw wolałbym czarny. Myślę czy brać z Zeldą. Szkoda mi teraz kasy w sumie, ale wizja VC z Wii na padlecie jara mnie bardzo.


  • 0

#139 Godot Napisany 02 października 2013 - 12:00

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czemu czarny byś wolał?
  • 0

#140 Pious Napisany 02 października 2013 - 12:25

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Ze względu na kolor, ale również większą pamięć. 32GB to niewiele, ale pewnie jakieś fajne gierki pokroju Pushbloxów z 3DS wyjdą, a te chętnie kupię. Nie chce mi się bawić w podpinanie jakichś dysków. Chętnie wezmę też wszelkie podstawki, żeby grało się wygodniej pilotem z Wii celując w ekranik. Ciekawi mnie jak MPTrilogy na tym wypada i doslownie nie mogę się powstrzymać przed kupnem.

 

Dlatego najchętniej wziąłbym Zestaw z Zeldą, ale wciąż nie pasuje mi ten kod. Cenowo to to samo co zestaw Z Nikogoland,a  tego nie chcę. Chyba skuszę się na bundle mimo wszystko.


  • 0

#141 Godot Napisany 02 października 2013 - 12:35

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Koszt większy o 600 zł, a to kwestia pada za 150, podstawek za 30 zł i karty pamięci za 100. Słaby deal imo
  • 0

#142 Pious Napisany 02 października 2013 - 12:39

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

I gry za 200.


  • 0

#143 Godot Napisany 02 października 2013 - 12:49

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja mówię o zwykłym zestawie za 1300. Bundle z Zeldą to 1400. I kodzik 200 wart nie jest
  • 0

#144 ACZ Napisany 02 października 2013 - 14:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 038 Postów:

będę grał w łóżku w gry z Wii, bo przed TV nie chce mi się siedzieć

i to bedzie wygodne? machac wiilotem w lozku gapiąc sie w maly ekran na podstawce postawiony na poscieli?


  • 0

#145 burnstein Napisany 02 października 2013 - 14:17

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 048 Postów:

Ekran oprze o nabrzmiałego ku*asa i będzie ok.


  • 0

#146 Pious Napisany 02 października 2013 - 15:05

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Ja mówię o zwykłym zestawie za 1300. Bundle z Zeldą to 1400. I kodzik 200 wart nie jest

Bundle z Zelda to 250funtów, czyli +- 1250zł. Kod wart 200 jest, bo za tyle jest ta gra w eshopie. Znajdź kod za mniej to wtedy będziesz miał rację.


  • 0

#147 Godot Napisany 02 października 2013 - 15:42

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Sprzedasz kod za 200?
  • 0

#148 Pious Napisany 02 października 2013 - 15:46

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Nie sądzę, że w ogóle go sprzedam dlatego raczej konsoli nie kupię.


  • 0

#149 BeSOS Napisany 02 października 2013 - 20:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Greg chyba nie wie na czym polega granie w gry z Wii na padlecie. Tak jak cycek napisal, beznadziejnie to rozwiazali.
  • 0

#150 ramzes64 Napisany 02 października 2013 - 23:56

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

no nie wiem, czy napewno można grać w gry z Wii na padlecie / raczej nie moi drodzy (chyba, że sie myle). Konsola odpala się w trybie Wii i tyle. Padleta można schować, jest wyłączony, a WiiU zamienia się w Wii

 

coś ominąłem - bo od kilku postów czytam, jak to podjarani wszyscy są możliwością grania w gry z Wii na ekranie GamePada... hmm?

 


  • 0



Inne z tagami: