Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dark Souls II

GOTY 2014 From Software Bandai Namco PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1616 odpowiedzi na ten temat

#1351 Raikoh Napisany 22 października 2014 - 19:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Pico, grałes kiedyś z nami? Nagrywałeś moje walki? Zatem nie wiem skąd ten gif. 90% wygranych mniej więcej. I gram buildami dla dobrej zabawy. Każdy pada w krypcie i amanie.
  • 0

#1352 Kazuo Napisany 22 października 2014 - 19:20

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Z tego co widzę na PSN, to Rajkoszek gra tylko w Darka (wcześniej jeszcze trochę w Diablo 3), więc zakładam, że po nabiciu kilku tys. godzin faktycznie niszczy teraz innych jak bure suki.


  • 0

#1353 Pico Napisany 22 października 2014 - 19:33

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:

Po tylu godzinach faktycznie ma się jakieś umiejętności. Tylko, że żadnej pokory w Tobie... a i z soulsowej grupy wiadomo, że nie jesteś taki master jak przed wszystkimi, którzy Cię nie znają, się przedstawiasz. Tylko i aż o to chodzi. Stąd gif.

 

Jeśli masz postać na 150 SL, na NG i 6,5 mln SM - możemy zawalczyć. Bo walczyłem z ludźmi, którzy roznoszą innych zapewne w pył. Mimo iż jestem amatorem PvP, to chętnie powalczę, raczej nie licząc na wygraną... ale by sprawdzić, jak to takiego amatora jak mnie roznosisz podobno w pył :cf:.


  • 0

#1354 Pico Napisany 22 października 2014 - 21:09

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:

Sorry za post pod postem, ale...



Czyżby na horyzoncie znajdowały się kolejne DLC do Dark Souls 2?
http://www.pssite.co...k_souls_2_.html


  • 0

#1355 Raikoh Napisany 22 października 2014 - 23:34

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Pico moja glowna postac (juz czwarta, ale ostatnia) ma 75mln sm, wiec musialbys nabic do 43mln sm zeby polaczylo.

Co do grupy to wez pod uwage, ze bylo tam sporo dram od dawna i wiekszosc z tych graczy pvp mnie nie lubi zatem nie licz, ze ktos bedzie pisal psalmy pochwalne :) 


  • 0

#1356 oranje Napisany 23 października 2014 - 03:36

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Wcześniej piszesz, że każdą postacią wszystkich lejesz, a teraz piszesz, aby pico wbił 70 mln dusz, zamiast samemu nową postacią do 6,5 dojechać.
  • 1

#1357 Raikoh Napisany 23 października 2014 - 05:39

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Dojechać to ja musze z ng+5 ta postacia na ng+10 dla Curved Nil GS build. A nie bede robil nowej postaci i dobijal tyle dusz zeby zawalczyc z Pico. Badzmy powazni.


  • 0

#1358 michalmarek77 Napisany 25 listopada 2014 - 07:44

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Dark Souls 2: Scholar of the First Sin Re-relese na PS4/Xbone... :bowdown:

Ten post był edytowany przez torq314 dnia: 25 listopada 2014 - 08:10

  • 0

#1359 Ney Napisany 25 listopada 2014 - 07:49

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Szkoda, że odrazu nie wyszło na PS4...Teraz jak niedługo ma wyjść Bloodborne to nie wiem czy dużo ludzi to kupi.

Gra jest fantastyczna, ale moim zdaniem za późno na taki ruch. DS3 niech lepiej robią.


  • 0

#1360 torq314 Napisany 25 listopada 2014 - 08:09

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 469 Postów:
ja kupię.

jakiś rok temu mówiłem że wyjdą i GTAV i DkS2 na PS4, pamiętam że kilka osób mocno w to powątpiewało, zwłaszcza w to drugie. no i jest.

kupię, postawię na półce, niech stoi.
  • 0

#1361 fingus Napisany 25 listopada 2014 - 09:01

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Mówiłeś, że wyjdą na wiosnę tego roku i w to powątpiewano. :P
  • 0

#1362 torq314 Napisany 25 listopada 2014 - 09:06

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 469 Postów:
mówiłem że jak wyjdą na wiosnę, to kupię konsolę wtedy.

nie wysżły, kupiłem w wakacje.

niepokoi mnie odrobinę jakośc grafiki na tym trailerze. w szczególności, na silniejszym hardware powinno byc zdecydowanie więcej efektów graficznych, chociażby jakieś dynamicznie cienie.

A tymczasem takie na przykład 1:04 - 1:10 wygląda dokładnie jak przeniesione ze starej generacji.
  • 0

#1363 Raikoh Napisany 25 listopada 2014 - 09:09

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Zapewne bedzie wygladac jak na PC i dzialac w tak jak tam w 60 klatkach, a to daje sporo.

 

Pierw krzyknalem - biore! Chwile pozniej patrze, ze to wszystko to samo co ogralem. Tydzien wczesniej wychodzi Bloodborne, takze nie wiem czy kupie, bo w BB bede zapewne napierdzielal do premiery DkS3. 


  • 0

#1364 fingus Napisany 25 listopada 2014 - 09:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Jakoś nie wszystkie lokacje z tego filmiku sobie przypominam, albo tak słabo je zapamiętałem, albo to jakieś miejscówki z dodatku. :hmmm: Te dodatki to jest jakiś plus, ale nie sądzę by chciało mi się kończyć grę jeszcze raz. Za dużo już odgrzewanych dań w tej generacji. GTA wziąłem, bo nie grałem na pastgenie, ale tutaj... meh :/
  • 0

#1365 Raikoh Napisany 25 listopada 2014 - 09:39

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Tak, sporo na filmiku lokacji z dodatkow. Ja bym wzial, ale sensu nie ma, bo skupie sie na Bloodborne. 


  • 0

#1366 AndrzejSon Napisany 25 listopada 2014 - 12:58

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:
Gierkę znam na pamięć wiec się nie napalam, ale Demons Souls na PS4 bym nie pogardził. Zwłaszcza,że nie grałem.
  • 0

#1367 burnstein Napisany 25 listopada 2014 - 13:12

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 113 Postów:

Niby fajnie, ale DS2 to gra na raz, a ja już ten swój raz wykorzystałem :yao: Ale jak ktoś nie grał to w sumie spoko opcja.


  • 0

#1368 Raikoh Napisany 25 listopada 2014 - 14:36

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

DS2 nie wyszlo. Reszta Soulsow nie jest na raz. Dla nie fana jest na dwa, bo w ng+ zawsze cos nowego do zdobycia czy odkrycia.


  • 0

#1369 Sylvan Wielki Napisany 25 listopada 2014 - 14:51

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

Zdecydowanie powinno być jak z Metro - wyraźnie poprawiona szata graficzna, usprawnienia, a fHD+60k/s to oczywista zmiana. Oczywiście całość w formie zestawu, który kosztuje powiedzmy te 140zł.
Kolejna ekipa, która podobnie jak chłopaki od GTA zarzekała się, że gra na tę generacje się nie ukaże, a tu niespodzianka. Myślą portfelami, nie ma co na taki stan rzeczy narzekać, wszak nikt nikomu nie każe gry kupić. Z drugiej strony gracze sami są sobie nieco winni. Po olbrzymim sukcesie reedycji GTA V zapewne nastąpi wysyp kolejnych tego typu odgrzewanych kotletów. I coś czuję, że choć taki DkS II, czy inny tytuł będzie chodził na allegro za kilkadziesiąt zł, to wydawca usprawiedliwi cene (jak za nową grę) z tytułu pracy włożonej w projekt + DLC.

Znacznie bardziej ciekawiłoby mnie odświeżenie Demon's (Dark) Souls (II) na takim silniku Bloodborne, ale na to nie ma co liczyć.


  • 0

#1370 michalmarek77 Napisany 25 listopada 2014 - 14:55

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Przecież to tylko oportunistyczny rerelease z dodatkami. Taki Prepare to Die edition , bonusowo dostepny na Currenty.

Nie liczcie na uber_poprawki. Fajna sprawa dla tych co nie grali i dla Soulowych zjebów. Mi pasuje w cholerę, bo wlasnie chcialem dodatek kupować, a tak poczekam i pykne na currencie. 


  • 0

#1371 nole Napisany 25 listopada 2014 - 15:08

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Wszystko ładnie pięknie, ale świat po premierze BloodBorne nie będzie już taki sam!  :twisted:


  • 0

#1372 BeSOS Napisany 25 listopada 2014 - 15:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Meh.too little to late.
  • 0

#1373 Raikoh Napisany 25 listopada 2014 - 15:42

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Dokladnie. I jeszcze wyskakuja z tym tydzien po premierze BB. 


  • 0

#1374 Sylvan Wielki Napisany 07 lutego 2015 - 12:02

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

Powinni pójść za ciosem i gra winna wyglądać jak zwiastuny DkS II, którymi "dziennikarze" się zachwycali. A dodatnie pierwszego DkS i to w komplecie 140zł, to oczywista oczywistość.


  • 0

#1375 Pico Napisany 07 lutego 2015 - 12:47

Pico

  • Forumowicze
  • 10 679 Postów:

Patch 1.10, Kalibracja 1.13, sprzed 3 dni (Xbox 360, PS3, Steam):

 

Uwaga spoilery, dla tych co nie ukończyli gry!
- wprowadzenie nowej postaci: Uczony Pierwszego Grzechu (Scholar of the First Sin)
- poszerzenie opisów przedmiotów
- bycie członkiem Kompanii Czempionów powoduje teraz odradzanie się przeciwników po ich pokonaniu
- bycie członkiem Kompanii Czempionów powoduje, że przeciwnicy zadają teraz więcej obrażeń graczowi
- gracze zyskają dostęp do nowego przedmiotu, pustego pierścienia. Po założeniu go, dusze zdobywane za zabijanie przeciwników podczas gry online będą pochłaniane przez pierścień a nie przez gracza. Pozwala to kontrolować pamięć dusz, czyli całkowitą zgromadzoną liczbę dusz, a tym samym doświadczenia w grze z innymi graczami.
- zwiększenie efektu Zardzewiałej monety
- zwiększenie częstotliwości wypadania kamieni czci
- na ekranie teleportacji z odkrytymi ogniskami, podświetlone zostaną 3 lokacje, w których gracze będą mieli największą szansę na połączenie się z innymi
- białe upiory pozostaną w świecie gospodarza przez dłuższy czas
- białe upiory nie zostaną odesłane do własnego świata, jeśli ich czas minie podczas walki z bossem
- gracze z NG mogą łączyć się z graczami z NG+ i wyżej
- ogólnie ułatwiono łączenie się z innymi graczami
- najeźdźcy nie mogą używać przedmiotów, które sprowadzają więcej przeciwników
- dialogi NPCów będą wyświetlane wyraźniej niż wiadomości online
- gracze mogą anulować efekt ograniczonej łączności po spaleniu kukły człowieka w ognisku
- choć gracz nie może uczestniczyć w rozgrywce online z powodu spalenia kukły w ognisku, to może stawiać znaki (jednak wciąż nie może przyzywać nikogo)
- czar naśladujący (przypuszczalnie Kameleon) działa również na zwykłych przeciwników
- czar Cisza jest skuteczniejszy przeciw zwykłym przeciwnikom
- skrócono czasy wczytywania (tylko PS3)
- kalibracje nie będą zapisywane za każdym razem przed pojawieniem się ekranu tytułowego
- poprawiono niezgodności pomiędzy nazwą lokacji na savie a rzeczywistą lokacją po wczytaniu go
- możliwe jest pominięcie końcowej cutscenki po 2 i kolejnych przejściach gry
- usunięto rozmycie podczas patrzenia przez lornetkę
- szkarłatna woda, itp.: poprawiono błąd powodujący, że te przedmioty nie odnawiały zaklęć, które miały tylko jedno użycie
- efekt Korony Starego Żelaznego Króla działa stale przez całą grę
- zmieniono ceny Korony Króla Kości Słoniowej, zbroi, rękawic i nogawic Króla Kości Słoniowej
- poprawiono błąd, gdy znak Lucatiel nie wyświetlał się tak jak powinien w Żelaznej Warowni, gdy gracz porozmawiał z nią w Dolinie Żniw
- poprawiono błąd, gdy gracze nie mogli spalić żaru przy ognisku wejście do Krypty Nieumarłych
- dostosowano czas, w którym Licia z Lindeldt staje się wrogiem gracza
- dostosowano warunki dla rozpalenia mapy w Majuli od "Pokonaj Nashandrę" do "Pokonaj Strażnika Tronu i Opiekuna Tronu"
- by zapobiec inwazjom po pokonaniu bossa obszaru, efekt spalenia kukły człowieka działa w tej sytuacji automatycznie
- możliwe jest otrzymanie nagrody po pokonaniu bossa, nawet gdy twój ekwipunek jest pełny (przedmiot wypada przed graczem, zapewne chodzi o przyzwanych graczy)
- możliwe jest otrzymanie nagrody po pokonaniu Licii z Lindeldt, nawet gdy twój ekwipunek jest pełny (przedmiot wypada przed graczem)
- Czarny Jar: możliwe jest otrzymanie Zapomnianego Klucza po pokonaniu olbrzyma, nawet gdy gracz ma 99 dusz olbrzyma
- Wielka Katedra - możliwe jest otrzymanie przedmiotu, który powinno się otrzymać po rozmowie z Alsanną, Cichą Wyrocznią, nawet jeśli twój ekwipunek jest pełny
- Zakończenie - jeśli gracz spełnił warunki do otrzymania iluzorycznych pierścieni (za przejście bez śmierci lub bez odpoczywania przy ogniskach), ale ekwipunek jest pełny, otrzyma on je, gdy tylko zwolni się miejsce
- dostosowano nagrody w rozgrywce online:

(zwykła rozgrywka sieciowa)
- gospodarz pokonuje mrocznego ducha lub arbitra: kukła człowieka
- gospodarz pokonuje mrocznego ducha wezwanego przez czerwony znak: kukła człowieka
- gospodarz pokonuje szarego ducha (Strażnika Dzwonu): grudka tytanitu, sztaba tytanitu, migoczący tytanit, skamieniała smocza kość (1 z tej grupy)
- pokonanie gospodarza po zaatakowaniu go będąc członkiem Króla szczurów: Kamień klucz Pharrosa oraz dodatkowo gładki jedwabisty kamień

(przymierze "Błękitni Strażnicy")
- pokonanie mrocznego ducha będąc przyzwanym jako pomoc przez członka Drogi Błękitu: oddanie się przymierzu wzrasta o 1.

(przymierze "Król Szczurów")
- pokonanie gracza wezwanego do obszaru Króla Szczurów: Kamień Pharrosa oraz dodatkowo gładki jedwabisty kamień

(przymierze "Strażnik Dzwonu")
- pokonanie gospodarza po inwazji jako szary duch: grudka tytanitu, sztaba tytanitu, migoczący tytanit, skamieniała smocza kość (1 z tej grupy)

(przymierze "Pielgrzymi Mroku")
- gospodarz pokonuje ducha otchłani w Pradawnym Mroczny Przestworze: żar ascezy oraz kukła człowieka

(przymierze "Bractwo Krwi")
- atakując, pokonaj błękitnego strażnika wezwanego do pomocy: oddanie przymierzu wzrasta o 2

 

 

 

http://bandainamcous...ree-update-will


  • 1

#1376 fingus Napisany 07 lutego 2015 - 15:48

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Ktoś czujnym okiem analizował już filmiki z tej nextgenowej wersji? Wygląda równie dobrze, jak na trailerach sprzed pastgenowej premiery (i głośnego downgrejdu)? Czy jednak nie?
  • 0

#1377 Juras Napisany 07 lutego 2015 - 17:25

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

eHJ7FT5.jpg

 

 

1rfO3zc.png

 

 

Członek im z takimi updejtami...

 

 

 

Prawie jak beta z PS3 a pełna wersja:

riA6N4W.jpgbo2oaMZ.png


  • 0

#1378 Sylvan Wielki Napisany 09 lutego 2015 - 17:28

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

Podrzuć tipsa. Grzech, że tak leży niemal rok u mnie na półce i póki co, szlajałem się z 16min po jakimś lesie. A już platyna winna na koncie egzystować od dawna. :why:
 


  • 0

#1379 Druciak Napisany 09 lutego 2015 - 17:36

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Nie no, akurat ten las to chyba dobra strona. Ja na początku to poszedłem gdzieś w prawo od ogniska, jakieś giganty, kanały itp. Tutaj jak na razie jest znacznie prościej. Otworzyłem willę oraz wpuściłem kowala do jego miejscówki. Coraz bardziej mi się gra podoba, może dlatego, że jeszcze nie miałem żadnego bossa. :olo:


  • 1

#1380 Sylvan Wielki Napisany 09 lutego 2015 - 17:44

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

Dałbym plusa, ale Erwin Szort zgarnął ostatniego z puli dzisiejszej :sadcf:


  • 0



Inne z tagami: