Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dark Souls II

GOTY 2014 From Software Bandai Namco PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1616 odpowiedzi na ten temat

#1531 filip Napisany 26 sierpnia 2017 - 12:50

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Dla mnie platyna w ds3 nie jest powodem do dumy, gdyz oznacza ze osobnik prawdopodbnie spedzil 8-12 h farmiac rycerzykow, a to jest dosc smutna sprawa
  • 0

#1532 Bzduras Napisany 26 sierpnia 2017 - 15:46

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
W tej grze cieszy mnie system walki, poczucie faktycznej eksploracji tego skrajnie nieprzyjaznego świata i pokonywanie własnych słabości ('przecież tego się nie da przejść!'). Jakoś wizja hejtmaili od legend pvp odrzuca mnie od sieciowego gamingu
  • 0

#1533 Nyjacz Napisany 26 sierpnia 2017 - 16:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Ja zaczalem trzecie DLC. Zimowe i smocze ukonczone. Malutkie te lokacje i jak to juz w DS2 bywa, zupelnie bez klimatu. Bossowie padali jak muchy do tej pory.

No i co, prawdopodobnie przejde DS2 i zamiast robic NG+, wykorzystam hype zanim sie zmecze i uderze w Dark Souls 1. Mam na PC a konwersje naprawilem trzema nieoficjalnymi latkami wg tutoriala. Ikonki przyciskow podmienione na te od PS, klatki i rozdzialka odblokowane, menusy HD. Ponoc o tych latkach jest to najlepsza wersja DS.
  • 0

#1534 Danteusz Napisany 26 sierpnia 2017 - 16:36

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:
Klatki musisz wyłączać na drabinach i przy skokach, bo będą bugi z fizyką. Ja sobie dałem spokój i grałem w 30

Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 26 sierpnia 2017 - 16:36

  • 0

#1535 Nyjacz Napisany 26 sierpnia 2017 - 16:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Ok, dzieki!
  • 0

#1536 Danteusz Napisany 26 sierpnia 2017 - 16:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 840 Postów:
Jest jeszcze program który poprawia łączenie się z online, ale rozumiem że to nie jest Ci niezbędne.
  • 0

#1537 Nyjacz Napisany 26 sierpnia 2017 - 17:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Nie zalezy mi na graniu onlajn. Nie na tyle, zeby kupowac Plusa. Ale jesli w DS na PC bedzie sie dalo to wyprobuje. Jak mi sie spodoba, to moze to sciagne.

Na razie sprawdze, czy sa pacze naprawiajace to, co mowisz. Chce grac w maksymalnie ladnie wygladajaca i dobrze dzialajaca wersje, a wg netu po paczach jest lepiej niz na PS3. W sumie mam pytanka. Rozumiem, ze klimatem, designem, budowa poziomow gra jest bardziej zblizona do DS3, co mnie niezmiernie cieszy.

1. A jak z tempem gry?
2. Poziomem trudnosci?
3. Bossami?
  • 0

#1538 Nyjacz Napisany 26 sierpnia 2017 - 23:30

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Frigid Outskirts to ostatnia lokacja, ktora mi zostala wliczajac w to calosc z dodatkami. Ostatnie ognisko i ostatni boss by moc z czystym sumieniem powiedziec, ze ukonczylem DS2 w pelni.

I niestety to jest ta lokacja, w ktorej frustracja siega zenitu. Jest po prostu gowniana.

Na wszystko jest metoda i wypracowalem ja sobie. Natomiast i tak napisze, dlaczego jeat to najgorzej zaprojektowany syf w grach.

Ogromna lokacja, w ktorej nie widac nic na odleglosc trzech metrow, bo zamiec. No bardzo sprawiedliwe utrudnienie. Co chwile z dupy respawnuja sie doac silni przeciwnicy. Niewazne gdzie jestesmy, oni sie respia. No zajebiste utrudnienie.

I to nawet nie jest jakos kurewsko trudne. Opracowalem sobie chyba najszybsza i najlatwiejsza droge. Ale jest to droga do bossa! Wiec trzeba oszczedzac estusy, a wiec nauczyc sie walczyc z tymi koniami. I ok, nawet sie nauczylem, ale czasem popelniam bledy. I naprawde mam dosc, gdy biegne do bossa opracowana sciezka po raz ktorys i zabija mnie kon albo wymaga zuzycia estusow w zbyt duzych ilosciach.

Nie za to lubie Soulsy. Syf!
  • 0

#1539 Pico Napisany 27 sierpnia 2017 - 09:00

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Na solo jeb*ąłeś te dwa "tygrysy", melee, bez żadnej gej-magii? Jak tak, to szacun.

No i pytanko czy robiłeś opcjonalnego Darklurkera? Też ofcoz melee, bez gej-magii.
  • 0

#1540 tomasz Napisany 27 sierpnia 2017 - 09:27

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:

A co za problem z tygrysami? U mnie padły za drugim razem przy użyciu tylko gej melee i gej-solo, ale milion razy za to zginąłem w samym FO próbując dowiedzieć się ocb.


  • 0

#1541 Pico Napisany 27 sierpnia 2017 - 09:29

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Dla mnie były ciężkie solo. Zazwyczaj miewałem w soulsbornach problemy z bossami, gdzie przeciwnik jest w liczbie mnogiej :(.
  • 0

#1542 Nyjacz Napisany 27 sierpnia 2017 - 10:11

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Dla mnie były ciężkie solo. Zazwyczaj miewałem w soulsbornach problemy z bossami, gdzie przeciwnik jest w liczbie mnogiej :(.

Dlatego trzeba było pierwszego wyeliminować jak najszybciej - i tak starałem się zrobić, ale niestety presja czasu zazwyczaj psuje skilla.

 

Skoro wiecie z czym to się je, to gorąco polecam obejrzeć te dwa filmy.

 

Na przystawkę rycerzyk. Nie był jakoś bardzo trudny, ale końcówka mrozi krew w żyłach, a jako fani Soulsów na pewno to poczujecie.

 

 

No i danie główne, czyli tygryski. Cholernie trudne nie były, ale długa droga do nich, ciśnienie na niezużywanie estusów podczas wędrówki, konieczność opanowania trasy i sposób na spawnujących się koni i dopiero finał w postaci dwóch tygrysów w jednym momencie to naprawdę wyższe ciśnienie.

 

I CHCIAŁBYM OPISAĆ AKCJĘ, KTÓRA DZIEJE SIĘ GDZIEŚ W POŁOWIE WALKI, ALE LEPIEJ SAMI ZOBACZCIE. Serce na ścianie :lol2:

 


  • 2

#1543 Nyjacz Napisany 27 sierpnia 2017 - 10:16

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

A chciałem już napisać, że zacznę DkS1, to Pico wyjechał z Darklurkerem. Sprawdziłem i pominąłem typa. Co najzabawniejsze, to faktycznie ostatni boss, który mi został. No to jedziemy  :)


  • 0

#1544 Rudolf Napisany 27 sierpnia 2017 - 10:18

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:
Ta lokacja, Smelter z drugiego dlc i ta z trzema Mobami w pierwszym dodatku, to tereny dodatkowe niby do co opa, stąd te utrudnienia z czapy. A przy reniferach we FO to można kurwicy dostać...
  • 0

#1545 Juras Napisany 27 sierpnia 2017 - 10:30

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Na solo jeb*ąłeś te dwa "tygrysy", melee, bez żadnej gej-magii? Jak tak, to szacun.

No i pytanko czy robiłeś opcjonalnego Darklurkera? Też ofcoz melee, bez gej-magii.

 

Z pedo-tarczą?


  • 0

#1546 Sylvan Wielki Napisany 27 sierpnia 2017 - 10:42

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

Dla mnie platyna w ds3 nie jest powodem do dumy, gdyz oznacza ze osobnik prawdopodbnie spedzil 8-12 h farmiac rycerzykow, a to jest dosc smutna sprawa

 

Niekoniecznie. Równie dobrze w przymierzu Dziedziców Słońca (DkS II) oraz Wojowników Słońca (DkS III)  można pomagać innym graczom w ubijaniu bossów. Nie dość, że otrzyma się sporo dusz na konto, to jeszcze gracz otrzymuje jeden medal. W okolicy premiery, jak dobrze poszło, to w 40 min. można było zdobyć 14 medali oraz kilka poziomów doświadczenia. By zdobyć Włócznię Słońca/Wielką Włócznię Błyskawic, wystarczyło ich trzydzieści zdobyć.


  • 1

#1547 Pico Napisany 27 sierpnia 2017 - 10:54

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

Z pedo-tarczą?

Wiesz, tarcza nie odbiera HP przeciwnikowi, w sposób "na bezpieczny dystans" ;).
  • 0

#1548 tomasz Napisany 27 sierpnia 2017 - 11:01

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:

Znalazłem jeszcze parę kuriozów w prywatnych archiwach:

 

-tygrysy poniżej dwu minut padły, pedotarcza przytroczona do grzbietu jakby co

 

-koncertowe zaoranie gangu mobków

 

-bycie koncertowo zaoranym przez inną bandę mobków :lol2:


  • 0

#1549 Juras Napisany 27 sierpnia 2017 - 11:09

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

 

Z pedo-tarczą?

Wiesz, tarcza nie odbiera HP przeciwnikowi, w sposób "na bezpieczny dystans" ;).

 

 

Ale fakt, że zanim coś wykastujesz, to zdążysz machnąć dwa razy mieczykiem i zablokować tarczą cios to już nie jest istotny. ;-)


  • 0

#1550 Nyjacz Napisany 27 sierpnia 2017 - 14:02

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

 

Done. Skończyłem mając ponad level powyżej 200 i ponad 50h na liczniku. Wszystko pokonane. W sumie zostały tylko cztery trofiki, ale to pewnie kolejne 50h grania, a kompletnie nie chce mi się przechodzić DS2 po raz drugi. Popróbowałbym gry bez tarczy albo ogólnie innego stylu grania, choć na pewno nie magiem - ani trochę fajne IMO. Ale to może przy lepszych Soulsach!

 

Spotkamy się w temacie Dark Souls 1 za niedługo. Jeśli będę grał na PC, to nie wiem czy będę dawał filmy z bossów.


  • 1

#1551 Raikoh Napisany 27 sierpnia 2017 - 14:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ja mam pytanko. 135lvl przed zamkiem Dragleic? Z ciekawosci, bo konczac normalnie gre to jak dobrze pamietam to 75/90 lvl sie ma.

 

Platynki spoko jak ktos lubi to czemu nie. Tylko co z tego jak w kazdej dziedzinie, nie licze tylko pvp - kazdego pobije. Stalker wraca 1 wrzesnia, wiec Shhh...

 

:cf:


  • 0

#1552 Nyjacz Napisany 27 sierpnia 2017 - 14:24

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
No nie pamietam juz, pisalem na biezaco. Sprzedawalem dusze bossow, bo z broni interesowal mnie poltorareczny i greatsword, magie mialem w dupie, wiec dusze na levele byly wazniejsze.
  • 0

#1553 Sylvan Wielki Napisany 27 sierpnia 2017 - 16:27

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

 

Done. Skończyłem mając ponad level powyżej 200 i ponad 50h na liczniku. Wszystko pokonane. W sumie zostały tylko cztery trofiki, ale to pewnie kolejne 50h grania, a kompletnie nie chce mi się przechodzić DS2 po raz drugi. Popróbowałbym gry bez tarczy albo ogólnie innego stylu grania, choć na pewno nie magiem - ani trochę fajne IMO. Ale to może przy lepszych Soulsach!

 

Spotkamy się w temacie Dark Souls 1 za niedługo. Jeśli będę grał na PC, to nie wiem czy będę dawał filmy z bossów.

 

O włos. Niezła walka, ale Wielki Miecz mogłeś zaprzyjaźnić z błyskawicą i poszłoby znacznie szybciej.
By zdobyć platynę w DkS II (Scholar....) musiałbyś zaliczyć nie tylko NG+, ale również sporą część NG++.

Skieruj zatem oręż w kierunku pierwszych Mrocznych. Kapitalna gra, choć gzymsy Anor Londo przeklniesz nie raz. :ohgod:


  • 0

#1554 oranje Napisany 27 sierpnia 2017 - 16:30

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Anor Londo bardzo miło wspominam.
  • 0

#1555 Sylvan Wielki Napisany 27 sierpnia 2017 - 16:34

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

Ja również, ale jego gzymsy - niekoniecznie.

DOT3tBZ.png


  • 0

#1556 oranje Napisany 27 sierpnia 2017 - 16:41

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Ja miałem tam mega fart, bo ani razu nie spadlem
  • 0

#1557 Pico Napisany 27 sierpnia 2017 - 17:19

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Tam trzeba zdecydowanie wjechać, w odpowiednim momencie. No ale i tak można spaść, fakt. Słynne gzymsy w końcu.
  • 0

#1558 Nyjacz Napisany 27 sierpnia 2017 - 18:00

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

KYo85N4.jpg

 

Chwilę pograłem i gra po patchach wygląda o niebo lepiej od DkS2 na PS4. 60FPS (okazjonalne spadki) i całkiem miła grafika, na razie zero bugów. Sam klimat i design przypomina mi DkS3, przynajmniej na tym etapie, w porównaniu do "przygodówki" DkS2. Ale coś nie lubię grać na PC, mały ekran, nie mam głośników, tylko słuchawki, no i krzesło v kanapa. Kwintesencją grania PC było również łatanie tej gry - trochę roboty było, bo gdy naprawiłem jedną rzecz, sypała się druga. Na razie zero zajawy do takiego grania, ale do samego DkS1 jak najbardziej. Zobaczymy.

 

No i tej wersji nie pomaga fakt, że zaraz może się okazać, że spadnę z drabiny czy coś, a framerate inny niż 60 jest wyjątkowo kiepski.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 27 sierpnia 2017 - 18:02

  • 0

#1559 Nyjacz Napisany 27 sierpnia 2017 - 19:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:




Done. Skończyłem mając ponad level powyżej 200 i ponad 50h na liczniku. Wszystko pokonane. W sumie zostały tylko cztery trofiki, ale to pewnie kolejne 50h grania, a kompletnie nie chce mi się przechodzić DS2 po raz drugi. Popróbowałbym gry bez tarczy albo ogólnie innego stylu grania, choć na pewno nie magiem - ani trochę fajne IMO. Ale to może przy lepszych Soulsach!

Spotkamy się w temacie Dark Souls 1 za niedługo. Jeśli będę grał na PC, to nie wiem czy będę dawał filmy z bossów.


O włos. Niezła walka, ale Wielki Miecz mogłeś zaprzyjaźnić z błyskawicą i poszłoby znacznie szybciej.
By zdobyć platynę w DkS II (Scholar....) musiałbyś zaliczyć nie tylko NG+, ale również sporą część NG++.

Skieruj zatem oręż w kierunku pierwszych Mrocznych. Kapitalna gra, choć gzymsy Anor Londo przeklniesz nie raz. :ohgod:
Gdyby platynka wymagala samych NG+, to pewnie bym sie za to wzial. Ale po 30 minutach farmingu zamienilbym sie w zombie, a skoro takich minut trzeba spedzic znacznie wiecej, to nie dam rady. Chyba, ze z Plusem, tylko pytanie, czy graja w to i ile godzin pomocy by to zajelo.
  • 0

#1560 Sylvan Wielki Napisany 29 sierpnia 2017 - 01:27

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

Zawsze możesz spróbować. W ubiegłym roku, gdy ją platynowałem, nie było źle z innymi graczami - choć i tak ni jak całość miała się do tego co było po premierze kontynuacji.

Jakbyś miał problemy z kooperacją - pomogę. :pijak:

Natomiast co do wersji, cóż. Konsolowa do najpiękniejszych gier tamtego okresu nie należała. Ratowała ją stylistyka, ale znowu na bagnach ledwo całość zipała w ok 14 klatkach.

PCMR, jak tylko nie zepsują optymalizacji, zawsze robi wrażenie. :master: 
I nawet pierwsze DkS (szczególnie jak wykorzysta się mody) w takiej wersji robi lepsze wrażenie niż DkS III na Pro.
Grafika grafiką, ale okolice 60 klatek sporo uroku jej dodają.

A na komfort gry nie marudź już tak. To nie 96 r. gdzie konsolowcy drwili z kombo mały monitorek + krzesło 40 cm przed nim (choć jak tak wojny przejrzałem, to dalej takie poglądy niektórzy mają).


  • 0



Inne z tagami: