Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo 5

• Zaloguj się by odpowiedzieć
4724 odpowiedzi na ten temat

#1 syon Napisany 02 maj 2006 - 08:27

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:
Zacznijmy od tego, że jak narazie nie wiadomo jednoznacznie czy będzie jakaś pokazóweczka na tegorocznym E3 - mam nadzieję, że będzie. A czego można się spodziewać po kolejnej części tym razem na PS3? Na bank lepsza grafika, którą można obejrzeć na tych kilku screenach co są w sieci, które akurat nie zachwycają :| Jeszcze więcej fur, których mam nadzieję będzie grubo z 1000 bo pojemność płytek na BR aż się o to prosi :^^: No i mam nadzieje, że zajdą jakieś konkretne zmiany w fizyce jazdy, a o samych zniszczeniach aut to możemy już pewnie zapomnieć :ziewa:

Macie coś do do dodania? 8)
  • 0

#2 Gość__* Napisany 02 maj 2006 - 08:42

Gość__*
  • Goście

a o samych zniszczeniach aut to możemy już pewnie zapomnieć

Osobiście liczę na to, że w nowym GT zobaczę chociaż odpadający spoilerek, w przeciwnym wypadku fani motoryzacji mogą się przenieść na Forzę 2 co z pewnością nie spodoba się ludkom z Sony. Z drugiej strony raczej na zniszczenia nie ma co liczyć-szkoda jakoś przeżyję.

Macie coś do do dodania?

Ciekawe czy tym razem nie zabraknie Ferrari i innych ciekawych firm... :hmmm:
  • 0

#3 Gość__* Napisany 02 maj 2006 - 09:33

Gość__*
  • Goście
przecież to naturalne że muszą że muszą iść z duchem czasu, a tym bardziej maja naprawde poważnego konkurenta i to na innej platformie dlatego nie widze problemu w sprawie implentacji zniszczeń bo jeżeli gra chce zachować Real Driving Simulator to musi zaimplentować kolizje i pełana fizyke(wszystkieo na torze) !!! Bo przecież problemem nie sa producenci samochodów którzy nie chca widzieć jak im się rozbijają samochody bo przecież to była taka gadka by sie nie przepracować (bo wtedy nie mieli żadnej konkurencji na rynku)
  • 0

#4 Ryo-San Napisany 02 maj 2006 - 09:56

Ryo-San

Nightmare

• Forumowicze
  • 957 Postów:

bo jeżeli gra chce zachować Real Driving Simulator

lol a kiedy ta gra byla Real Driving Simulatorem buhaha
GT nie potrzebuje zmian tylko gruntownej przebudowy..zaczynajac od zmiany tego komicznego modelu jazdy po zniszczenia..
a Yamauchi zamiast wydawania kolejnych dem, conceptow, online edition(ROOTFL) i robienia z siebie idioty powinien ostro wziasc sie do pracy bo czasy kiedy GT bylo najlepszymi wyscigami konsolowymi juz mineły..

mimo wszystko na GT5 czekam bo licze na zmiany i na to ze Polyphony czyms nas zaskoczy - i wcale nie bedzie do kolejne platne demo xD
  • 0

#5 McDrive Napisany 02 maj 2006 - 10:13

McDrive

Nightmare

• Forumowicze
  • 866 Postów:
Przecież już dawno zapowiedzieli że w GT5 będą zniszczenia.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 02 maj 2006 - 11:01

Gość__*
  • Goście
czemu się ze mnie smiejesz z Real Driving Simulator? ja tylko cytuje napis z pudełka gry i mówie jaki ma cel Polyphony by wejśc w sfere next gen
  • 0

#7 Texz Napisany 02 maj 2006 - 11:08

Texz

jailer

• Forumowicze
  • 29105 Postów:
Ciiii... Gt4 było dobre.
Pod warunkiem że gracz zapominał o tym jak fura reaguje na hamowanie i skręcanie w Realu.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 02 maj 2006 - 11:40

Gość__*
  • Goście
masz rację ja tylko mam nadzieje ze gra znów stanie się RDS jakim była na PSone (bo tam cięzko było o zniszczenia itp) bo na ps2 to bylo GT z Psone z super grafą.
  • 0

#9 syon Napisany 02 maj 2006 - 11:43

syon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2302 Postów:

Przecież już dawno zapowiedzieli że w GT5 będą zniszczenia.

Mam nadzieję, że na zapowiedziach się nie skończy o_O Już to sobie wyobrażam, jest 600 fur minimum i każdej trzeba zaimpletować system zniszczeń O_O wszak każdy samochodzik może rozpieprzać się inaczej. Jak gra wyjdzie w przyszłym roku to będe pod wrażeniem.
  • 0

#10 Ganon Napisany 02 maj 2006 - 11:44

Ganon

Dante

• Forumowicze
  • 1362 Postów:
Ja mam nadzieje, iz GT wyjdzie z konsolowego sredniowiecza i wreszcie polyphony zaimplementuje wen zniszczenia. Pal szesc model jazdy. Ale cos, na co mozna bylo przymknac oko na PSX, wzglednie na PS2, teraz po prostu razi, jak cholera.

edit: Syon, dumne slow 'next-gen' do czegos zobowiazuje, to raz, a dwa, to iz Kuternoga mowil, iz PS3 bedzie wciagac noskiem jakies niewyobrazalne liczby teraflopow - wiec powinno dac rade;p
  • 0

#11 Texz Napisany 06 maj 2006 - 11:34

Texz

jailer

• Forumowicze
  • 29105 Postów:

Pal szesc model jazdy.

:blah: Coś ty palił?
Liczę na powrót, choć po części, do modelu jazdy typu GT1 (nie samego mechanizmu, jedynie niektórych rozwiązań). Hardcore, niedość że w walce z przeciwnikami, których nie sposób ruszyć tradycyjnymi środkami, to jeszcze z samą trasą. Nikt nie pamięta o co mi biega? Pora zatem odświeżyć zakurzone na półce GT1, zapuścić w staruśkim PSXie i raz jeszcze przekonać się na własnej skórze:
-ile nerwów powodują szykany na Grand Valley.
-jak lekkie dotknięcie kołem trawy przy 200km/h może postawić furę w bok
-jak trzeba uważać przy przełączaniu biegów na manualu, zwłaszcza w furkach gdzie 300 konny silnik siedzi na podwoziu za 20.000 creditsów (hehe.. samobójstwo :P)
Chcecie zobaczyć mojego zdziwa, kiedy dorwałem się do GT2 i zobaczyłem niczym nie zobowiązujący model jazdy? -> :blah: coś tego typu. :ninjadance:
ps. driftować równie dobrze można w GT1 jak i GT4 tak więc tu dużych zmian w GT5 nie powinno być. :nie:
  • 0

#12 Ryo-San Napisany 11 maj 2006 - 12:42

Ryo-San

Nightmare

• Forumowicze
  • 957 Postów:

Macie coś do do dodania? 8)

ja mam!!!! Dodany obrazekDodany obrazek

zmieniamy nazwe tematu panowie bo tytul ktory widnieje w nawiasie zobaczymy pewnie za kilka lat;/

dobra czas przejsc do sedna...juz walic to ze oni chca to wydac - chociaz po cichu licze na to ze gra bedzie poprostu wgrana na dysku za free i dostaniemy taka kompilacje - GT4+Tourist Trophy+GT 4 Online Edidtion+1080p(dla ilu % graczy? o_O) i moze Yamauchi dorzuci jeszcze GT4 Zniszczenia Edition oo ale ale ale...cos mi tu troche nie gra..skoro ma byc to zwykla przerzutka z PS2 to dlaczego developing jest dopiero na tak wczesnym stadium(20%)?????
moze naprawde gra w finalnej wersji bedzie wygladala na miare next gena?? a moze nie;/
ogolnie to po tym co zobaczylem i tym wczorajszym niusie danteusza ze nie byl to tylko pokaz ale wlasciwa gra o_O to jestem wkoorwiany mocno na to, ze jak juz napisalem na poczatku tych moim wypocin - prawdziwe next genowe GT5 dostaniemy naprawde za kilka ladnych lat..i tutaj zupelnie nie rozumiem ruchu Sony - bo to wyglada na zwykly sabotaz swojej firmy i calkowitego oddania palmy pierwszenstwa na polu wyscigow - konkurencji..bo MGS przeciez nie spi..Forza 2 juz w listopadzie/grudniu, a Polyphony stoi w miejscu(oczywiscie jezeli GT HD nie bedzie mialo zadnych zmian w stosunku do peesdwojkowej wersji)..tymbardziej ze gry wyscigowe to naprawde dochodowy interes..
naprawde nic tutaj za cholere nie rozumiem :niepewny:
  • 0

#13 Gość__* Napisany 11 maj 2006 - 12:54

Gość__*
  • Goście
chyba nikt tego na razie nierozumie oO Vision GT z tgsu bylo piekne, ale widze, ze Yamauchiemu spodobalo sie to, co pokazal na e3 rok temu ;f juz w przeszlosci polyphony sprzedawalo to samo w innym opakowaniu od daawna, no ale bez jaj O_O mam na prawde ogroomna nadzieje, ze to byl jakis zart, a GT5 powstaje sobie w pokoju.. bo Forza 2, jak zauwazyl Ryo wychodzi pod koniec roku..i jesli ktos w Sony nie zorientuje sie, ze w PD zle sie dzieje i nie klepnie ich w dupe to ta firma bezpowrotnie straci swoja dominujaca pozycje na rynku racerow na wlasne zyczenie oO
  • 0

#14 logan Napisany 11 maj 2006 - 13:01

logan

• Forumowicze
  • 2204 Postów:
Nie wiem czy to taki problem podnisc rozdzielczosc z 1080i do 1080p i skrocic loadingi. Moze robi to 5 ludzi, zaczeli miesiac temu i dlatego zrobili tylko 20%. Nowe GT pewno powstaje i jest glownym projektem firmy. No, ale z nimi to nigdy nie wiadomo :niepewny:
  • 0

#15 PomezZ Napisany 11 maj 2006 - 13:18

PomezZ

Dante

• Forumowicze
  • 1671 Postów:
Najgorsze jest to, że pewnie ta gra, jeśli wyjdzie, to się sprzeda. Może nie znakomicie ale na pewno znajdą się frajerzy, którzy ją kupią. GT ma wyrobiną markę a to ZAWSZE dziala. Dla mnie Polyphony(po wydaniu GT4) stoi na krawędzi przepaści i nie wiele brakuje aby się w nią stoczyło. dlaczego? Ponieważ bezczelnie doi z nas kasę. Tak na dobrą sprawę to PD wydało tylko dwa świetne tytuły: pierwszym było GT1 a drugim GT3. To co zrobili z okazji GT4 zarkawa o kpinę: DemoGT4, GT4, TT(czyli upośledzone GT4), GT4 online edition(podobno coś takiego powstaje), Gt4 mobile( może za dwa lata się ukaże ) i na deser GT hd czyli GT4 archaiczny system + wysoka rozdziałka, co przy tej ilości detali jaka była na trasach w GT4 wygląda tragicznie jak na nextgena. Nie dziwie się wcale że ludziom odebrało mowę podczas prezentacji tego trailera. Yamauchi chyba uwierzył w to że stworzył tak genialny produkt, iż wszyscy ludzie powinni grać w niego po wszeczasy. Czekam do TGS'a. Jeśli tam potwierdzi sie info o GT hd, a nie raczą nic powiedzieć o GT5 to Polyphony leci.
  • 0

#16 xell Napisany 11 maj 2006 - 15:20

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 18042 Postów:
A czemu zakładacie, że Forza będzie miała jakieś nowe, rewolucyjne zmiany? Graficzny silnik FM2 będzie miała nowy, bo inaczej nie ruszy na 360 w 60 klatkach, z AAx4 i z HDR i motion blurem naraz, ale sporo elementów też pewnie będzie miała zaczerpnięte z jedynki, bo nie wierzę, że w półtora roku napiszą sequel całkowicie od nowa. :ninja:

Zobaczymy, jak będzie wyglądać GT4 przy premierze, choć rzeczywiście ja się spodziewałem, że Polyphony odłoży ten archaiczny silnik do lamusa. :ninja:
  • 0

#17 Danteusz Napisany 11 maj 2006 - 18:41

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 30382 Postów:
Jak nie chcecie kupować to nie kupujcie, proste. Zastanawiam się dla kogo miałaby być ta gra gdyby się ukazała. GT4 na PS2 ma tryb 1080i więc GT HD kupiliby tylko posiadacze telewizorów z 1080p, czyli ćwierć procenta posiadaczy PS3, w dodatku tylko ci którzy lubią wyścigi i nie są znudzeni serią. Nie sądzę aby był sens wydania tego za kasę, prędzej widze to jako prezentacja trybu HD dodawana za darmo do konsoli.
  • 0

#18 Ryo-San Napisany 11 maj 2006 - 19:08

Ryo-San

Nightmare

• Forumowicze
  • 957 Postów:

GT4 na PS2 ma tryb 1080i

tylko wersja NTSC - tak gwoli sprostowania
  • 0

#19 Gość__* Napisany 11 maj 2006 - 19:45

Gość__*
  • Goście
myśle że 20% jest dlatego że gra już na samym początku skończona bo wystarczy tylko połaczyć GT4 , TT i GTonline i mamy gre którą dostaniemy na następną gwiazdkę, tylko wydaje mi sie że do końca roku zostanie zaprzęgnięty jakiś team grafików ktorzy będa podkręcać ta grę by nie wygladała old genowo dać kilka efektów dać nowe modele obiektów na trasach itp(i prawdopodobnie jest tylko 20% bo nie ma większych zmian w grafice), a stara ekipa od GT pewnie zacznie pożąnie planować i składać GT5 przynajmniej tak myśle :)
  • 0

#20 Gość__* Napisany 13 maj 2006 - 22:24

Gość__*
  • Goście
Gran Turismo on the PS3 looks good... because Sony is running it on a PC.

http://www.theinquir.../?article=31681
  • 0

#21 Gość__* Napisany 13 maj 2006 - 22:40

Gość__*
  • Goście
launch titles 360tki rok temu chulaly na Macintoshach.. i co z tego?
  • 0

#22 Gość__* Napisany 14 maj 2006 - 13:12

Gość__*
  • Goście

launch titles 360tki rok temu chulaly na Macintoshach.. i co z tego?

Wiesz Frank to prawdopodobnie nie tylko to jesli chodzi o PS3

http://gry.wp.pl/fil...28138;core.html
  • 0

#23 baudolino Napisany 14 maj 2006 - 13:33

baudolino

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2012 Postów:
rathrowan@ i co z tego? :hmmm: trzeba być naprawdę głupim, by uwierzyć w to, że PS3 istnieje tylko na papierze. zresztą... czy ktoś rzeczywiście wierzy w to, że MGS 4 tworzony jest na PC bądź X360, bo Kojima nie miał jeszcze styczności z PS3? :lol:

nie wiem, dlaczego GT HD było uruchomione na PC, nie wiem, dlaczego AC chodziło na X360 (może UbiSoft po prostu nie zaczął jeszcze konwertować tego tytulu na PS3...), ale w ogóle mnie to nie obchodzi, bo zwyczajnie nie ma to zwyczajnie żadnego znaczenia. liczy się tylko to, że gry prezentowane przez Sony na 100% pojawia się na PS3.
  • 0

#24 Woroq Napisany 14 maj 2006 - 14:01

Woroq

The Ukulele Man

• Reformatorzy
  • 3830 Postów:
Z Gran Turismo HD bym sie w ogole nie denerwowal. Czy ktos pamieta jak bylo z GT przy przejsciu z PSX na PS2?

1. Gran Turismo mialo wyjsc jako GT 2000 i mialo byc ulepszona wersja dwojki z PSone

2. Grafika poczatkowo byla troszke zenujaca (to co bylo prezentowane podczas np. E3 2000)

i co?

1. GT 3 wyszlo jako pelnoprawny sequel
2. Bylo pare obsowow ale po wydaniu nikt juz nie pamietal ze gra wyszla po 1,5 roku od pierwotnego terminu
2. Grafika sie zmianiala az wyszedl killer ktory zmiotl wszystko co sie pojawilo przed ta gra i dlugo po niej. Na duzo silniejszym sprzecie (XBOX) dopiero po paru latach wyszly gry ktore mogly konkurowac z GT.

Dlatego spokoj. Poczekajmy, zobaczymy. Sytuacja sie pewnie jeszcze pare razy zmieni. Tylko nie ma sie co ludzic ze pogramy w prawdziwe GT5 w 2007 roku (moze pod koniec).

A do czasu premiery PS3 jeszcze pol roku - premiera pokaze prawdziwa moc SONY. Albo prawdziwa niemoc.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 14 maj 2006 - 14:08

Gość__*
  • Goście

rathrowan@ i co z tego?

A to z tego ze Sony zaczyna mnie juz troche denerwowac takimi rzeczami jak np. puszczanie trailerow z PC .Mysla sobie że rzadzą rynkiem konsolowym i mogą sobie pozwalac na takie rzeczy a tu dupa konkurencja nie proznuje.Zreszto rok temu na E3 bylo podobnie sciema z killzonem i cos tam jeszcze bylo ale nie pamietam :P
  • 0

#26 2dor Napisany 14 maj 2006 - 14:19

2dor

Link

• Narybek
  • 291 Postów:
Czym my sie przejmujemy?
W koncu jest zapowiedziane/ma wyjsc Vision Gran Turismo.
  • 0

#27 xell Napisany 14 maj 2006 - 14:21

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 18042 Postów:
The Inquirer to siedlisko plotek baaardzo rzadko mających coś wspólnego z rzeczywistością, więc przypuszczam, że i w tym wypadku ten news to kompletna bzdura.

Jednak co do tego GT HD, to Sony zastosowało swoją ulubioną praktykę. :bue: Jak ten koleś z Polyphony skończył pokaz HD, aplauz trwał jakąś sekundę. Phil Harrison powiedział, że to było naprawdę imponujące, po czym rozejrzał się po sali. Wszyscy pewnie patrzeli na niego jak na kretyna, więc dodał, że Polyphony pracowało nad tym tylko kilka tygodni. Kurde, to ulubiona zagrywka Sony. Sterowanie w Warhawku jest do dupy? "Przystosowaliśmy sterowanie do tilta tylko 10 dni". UT2007 wyglądało słabo na GDC? "Level powstawał 3 dni". Ile to razy Sony dodało już taki tekst, gdy ich pokaz nie wywarł odpowiedniego wrażenia. :ziewa:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 14 maj 2006 - 18:06

Gość__*
  • Goście

W koncu jest zapowiedziane/ma wyjsc Vision Gran Turismo.

lol.. Vision GT bylo, jak wskazuje sama nazwa tylko 'wizja'.. filmikiem zlozonym po to, zeby pokazac, jak Yamauchi wyobraza sobie next-genowe GT.. na ta chwile w kontekscie PS3 czekamy na GT HD i nic innego :ninja:
  • 0

#29 2dor Napisany 14 maj 2006 - 19:47

2dor

Link

• Narybek
  • 291 Postów:
Naprawde nie potrafie zrozumiec, dlaczego oni tak robia?
Co nimi kieruje zeby robic taka gre jak GT HD.
Nie maja czasu? Nie umieja zrobic gry na poziomie next-gen.? Nie chce im sie? litosci.
Nawet jak wyjdzie, to wedlug mnie bedzie tansza od reszy gier gdzies o polowe / a jak ktos sie nie zna.. to kupi! :^^:
  • 0

#30 Gość__* Napisany 14 maj 2006 - 20:39

Gość__*
  • Goście
te GTHD wcale niejest takie extra... fakt że interaktywne tłumy kibiców robią wrażenie ale pozatym niezauważyłem w nowym GT nic szczególnego, czego niebyło by w poprzednich częścikach hhehe (może mi już na oczy padło czy coś :P)
  • 0