Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo 5


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4724 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 15 maja 2006 - 22:30

Gość__*
  • Goście
panowie o czym wy mowicie gra jest dopiero w 20% zrobiona
popatrzcie na PGR na 360 co to mialo nie byc a jest zwyklym gniotem
do GT4 brakuje im kilka lat swietlnych nie mowiac o GT ktore bedzie zrobione
w 100% i wyjdzie na PS3
  • 0

#32 Ryo-San Napisany 15 maja 2006 - 22:32

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
:niepewny:
  • 0

#33 PomezZ Napisany 16 maja 2006 - 12:55

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

panowie o czym wy mowicie gra jest dopiero w 20% zrobiona
popatrzcie na PGR na 360 co to mialo nie byc a jest zwyklym gniotem
do GT4 brakuje im kilka lat swietlnych nie mowiac o GT ktore bedzie zrobione
w 100% i wyjdzie na PS3



Ni ma to jak obiektywna ocena.

Pokaz GTHD uważam za największy gniot tegorocznego E3. Gadanie, że gra jest gotowa dopiero w 20% jest zwykłym mydleniem oczu. A niby co mieli powidzieć?? Że nic nie mają? :ninjadance: :sciana:

  • 0

#34 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 13:33

Gość__*
  • Goście
to to gthd to nowa czesc GT na ps3 :hmmm: ??

jak tak - to lipa wielka :)
  • 0

#35 gruby Napisany 16 maja 2006 - 13:36

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

panowie o czym wy mowicie gra jest dopiero w 20% zrobiona
popatrzcie na PGR na 360 co to mialo nie byc a jest zwyklym gniotem
do GT4 brakuje im kilka lat swietlnych nie mowiac o GT ktore bedzie zrobione
w 100% i wyjdzie na PS3

:bue: Wow. Dawno nie cytałem takich bzdur.
  • 0

#36 Mani Napisany 16 maja 2006 - 13:45

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Gruby zgadzam sie ....czyżby nowy czychu nam wyrósł ? Hmmm 2dor niewydaje mi sie żeby sprzedawali ją o 1/2 normalnej ceny raczej bedzie to te 250 zoli znając Sony.
  • 0

#37 Texz Napisany 16 maja 2006 - 14:52

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Stek bzdur, mydlenie oczu, mówienie farmazonów, walenie głupka. Nie można tego inaczej nazwać. Ot gdyby na ps2 wyszło ówczesne GT2000. o_O efekt był by podobny do obecnego. A że nie wyszedł i był tylko tytułem rozruchowym dla PS2. I podwaliną graficzną pod GT3... muszę pisać dalej? Tak? Nie chce mi się.
Tyle że wtedy takie GT2000 miało konkurencję w ... Dreamcastcie? W GT2 na PSX'a? Nie powiem, graficznie kiedy była premiera GT3 we Francji i na GameOne przez 6 godzin puszczali nonstop filmiki z tej gry, byłem niesamowicie napalony na dzieło Poliphony (wow, rym, czuję się jak Pejaturoo)
Szczerze wali mnie GTHD. PF jedzie jak w 2001 po bandzie z badziewiem, które jest jedynie wilkiem w owczej skórze. Może wygląda to jako-tako (jap. style), ale nie niesie żadnych NOWYCH treści. Ot nawet kurzu za samochodami nie uświadczymy. Co nie?
:rower:
  • 0

#38 Yoori Napisany 16 maja 2006 - 17:13

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Coś mi się wydaje że po bardzo licznych komentarzach w sieci Sony raczej zrezygnuje z wydania GTHD :rower:
  • 0

#39 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 17:33

Gość__*
  • Goście
też się tego raczej spodziewam chyba że wierzą że uda im się ostro podrasować tą gre ...
  • 0

#40 Danteusz Napisany 16 maja 2006 - 20:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

Coś mi się wydaje że po bardzo licznych komentarzach w sieci Sony raczej zrezygnuje z wydania GTHD :rower:

Może najpierw dowiedzmy się czy to wydadzą a jeśli tak to w jakiej formie.
  • 0

#41 Ryo-San Napisany 16 maja 2006 - 20:20

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
wydac wydzadza i IMO w calkowicie innej formie(bo jak by to bylo tylko GT4+Tourist Trophy+ bonusy to byblby to ewidentny sabotaz marki Polyphony) tylko pamietajcie ze gra nie bedzie sie zwac Gran Turismo HD - bo jest to working title..
  • 0

#42 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 20:23

Gość__*
  • Goście
tak w ogole to najlepiej zamknac ten temat i jak najszybciej zapomniec o tym...wyciągaczu kasy.
  • 0

#43 PomezZ Napisany 16 maja 2006 - 20:32

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

tak w ogole to najlepiej zamknac ten temat i jak najszybciej zapomniec o tym...wyciągaczu kasy.



Czyżbyś przejżał na oczy???
A ja jestem za pozostawieniem tematu. Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie. No chyba, że Franek tu wparuje. Wtedy temat na bank zostanie zamknięty :P

  • 0

#44 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 20:35

Gość__*
  • Goście

Czyżbyś przejżał na oczy???

mozesz rozwinac mysl, bo nie wiem o co ci chodzi :ninja:
  • 0

#45 PomezZ Napisany 16 maja 2006 - 20:47

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:



Czyżbyś przejżał na oczy???

mozesz rozwinac mysl, bo nie wiem o co ci chodzi :ninja:


Po prostu czytając niektóre twoje posty w tematach o Ps3 odniosłem wrażenie, że jesteś do Sony nastawiony hurraoptymistycznie, a prośba o zamknięcie tematu jest pierwszym wyłomem w dotchczasowym nastawieniu . Nie zrozum mnie źle. to nie jest atak na twoją osobę.
:ninjadance: Żeby chociaż jedno zdanie z tego postu było do zrozumienia to napiszę to: Sony straszliwie dało ciała pokazując GT na E3. A polyphony jak dla mnie kopie sobie dołek.

  • 0

#46 Gruby01 Napisany 16 maja 2006 - 20:49

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

do GT4 brakuje im kilka lat swietlnych


A GT4 brakuje kilka lat świetlnych do doskonałości której prawdopodobnie nigdy nie osiągnie - nie oszukujmy się gra jest bardzo dobra ale jednocześnie jest monotonna.

Żebym nie wiem jakie było GTHD jeżeli nie zmienią kilku podstawowych rzeczy to GT już może nie osiągnąć sukcesu - wiec się tak nie jaraj tym.

Bardzo lubię serie GT świadczy choćby o tym to co zrobiłem ale jeżeli nie wprowadzą choćby zmian pogodowych, pory dnia to może być cienko – wole takie zmiany niż nie wiadomo jaką grafikę, bo grafa tego nie zastąpi.

Pozdro Szacun.
  • 0

#47 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 22:42

Gość__*
  • Goście
GT HD pojawi się obsługa wysokiej rozdzielczości, motory oraz tryb online.
A Gran Turismo 5 ukaże sie na PS3 dopiero w przyszłym roku.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 13:36

Gość__*
  • Goście

panowie o czym wy mowicie gra jest dopiero w 20% zrobiona
popatrzcie na PGR na 360 co to mialo nie byc a jest zwyklym gniotem
do GT4 brakuje im kilka lat swietlnych nie mowiac o GT ktore bedzie zrobione
w 100% i wyjdzie na PS3

a teraz napisz na ten temat opowiadanie i oddaj pani do oceny :hejka:

A Gran Turismo 5 ukaże sie na PS3 dopiero w przyszłym roku.

skad takie informacje? :niepewny:
  • 0

#49 PomezZ Napisany 17 maja 2006 - 14:03

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

GT HD pojawi się obsługa wysokiej rozdzielczości, motory oraz tryb online.



HAHAHA . Wiedziałem, nie mogło być inaczej. Polyphony zaczyna doić frajerów bardziej niż EA. Straszliwa porażka. A pomyśleć, że kiedyś ta firma zrewolucjonizowała gatunek wyścigów. Życzę im jak najgorzej :[ :evil:
  • 0

#50 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 19:02

Gość__*
  • Goście
Pomezz jeszcze bedziesz przecieral galy z niedowierzania jak bedzie wygladalo GT na PS3
  • 0

#51 xell Napisany 17 maja 2006 - 19:36

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Pomezz jeszcze bedziesz przecieral galy z niedowierzania jak bedzie wygladalo GT na PS3

A jak nie to wp....l :skacze:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 19:37

Gość__*
  • Goście
daruj sobie takie idiotyczne komentarze
-_-'
  • 0

#53 Gruby01 Napisany 17 maja 2006 - 19:37

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

Pomezz jeszcze bedziesz przecieral galy z niedowierzania jak bedzie wygladalo GT na PS3


I co z tego ze będzie wyglądało niesamowicie ?? Jak będzie jednak stare bo nie zmienią pewnych rzeczy. Po co jarać się grafą skoro gra może być zwyczajnie nudna i stara ??

Pozdro Szacun.
  • 0

#54 PomezZ Napisany 17 maja 2006 - 20:45

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Pomezz jeszcze bedziesz przecieral galy z niedowierzania jak bedzie wygladalo GT na PS3


I co z tego ze będzie wyglądało niesamowicie ?? Jak będzie jednak stare bo nie zmienią pewnych rzeczy. Po co jarać się grafą skoro gra może być zwyczajnie nudna i stara ??

Pozdro Szacun.



Gruby- nic dodać nic ująć. Wiesz Pawle "W" zwłoki przed pogrzebem też się odświeża, co nie zmienia celu ich wędrówki-piachu.

Pozdro szacun

  • 0

#55 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 22:11

Gość__*
  • Goście
ludzie ale wy bardziej mówicie o GTHD a nie o GT5 które może być takie jakim go opisuje Pawel, GTHD to badziew ale mam nadzieje że chociaż ten badziew zostanie doszlifowany i mam nadzieje że wspomoże troch sprzedaż ps3 w Japoni na reszcie świata chyba nie musi się pojawiać...
  • 0

#56 Gruby01 Napisany 17 maja 2006 - 22:25

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

udzie ale wy bardziej mówicie o GTHD a nie o GT5 które może być takie jakim go opisuje Pawe


A jak go opisuje ? Nie mówi nic oprócz tego ze może wyglądać fenomenalnie i co z tego ?

GTHD to badziew ale mam nadzieje że chociaż ten badziew zostanie doszlifowany i mam nadzieje że wspomoże troch sprzedaż ps3 w Japoni na reszcie świata chyba nie musi się pojawiać...


Wydaje mi się ze w Japonii nic nie musi wspomagać sprzedaży konsoli - IMO. A poza tym dlaczego niby miało by się nie ukazywać na całym świecie. Pewnie wyjdzie poza granice Japonii GTHD bo raczej tam będzie wspomagać sprzedaż konsoli.

Pozdro Szacun.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 22:43

Gość__*
  • Goście
Moim zdaniem to jest największe rozczarowanie tegorocznego E3. Jeśli twórcy GTHD myślą ze next gen to tylko podwyższona rozdzielczość to sie grubo mylą. Kto by chciał grać w gre taka sam jak oryginał z bodajże 1998 roku. Na rynku jest masa ciekawszych i oferujących coś świeżego tytułów. Mogli tego GTHD wcale nie pokazywać...
  • 0

#58 Danteusz Napisany 18 maja 2006 - 14:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Mogli pokazać GT HD żeby ludzie zobaczyli różnicę między SD a HD, ale przegięciem było prezentowanie tego przez tyle czasu. Ten pokaz był po prostu nudny.
  • 0

#59 Gość__* Napisany 18 maja 2006 - 18:21

Gość__*
  • Goście

Pomezz jeszcze bedziesz przecieral galy z niedowierzania jak bedzie wygladalo GT na PS3

a wiesz, ze moj tato jest kosmonautom? :ninja:
  • 0

#60 Gruby01 Napisany 18 maja 2006 - 18:43

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

a wiesz, ze moj tato jest kosmonautom?


OT
To może podrzuci mi jedną gwiazdkę z nieba od tak na pocieszenie
EOT

Pozdro Szacun
  • 0