Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo 5


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4724 odpowiedzi na ten temat

#1441 Gość__* Napisany 07 października 2008 - 18:20

Gość__*
  • Goście

i jak tam te zniszczenia? dante mowil, ze maja byc pod koniec roku czy jakos tak - wiadomo cos?

Niestety nic nowego w temacie zniszczeń się nie pojawiło :/


To znaczy ze dante kolejny raz udowodnil swoja wiedze konsolowa a'la Chychu.
  • 0

#1442 pawel_k Napisany 07 października 2008 - 18:23

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

powiększyły stawki w wyścigach o 50%

zwiększyły się stawki w każdej klasie wyścigów czy tylko tej najwyższej?
  • 0

#1443 MonsieurWoland Napisany 07 października 2008 - 18:30

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
A jak przedstawia sie kwestia uzywania PSP jako lusterka wstecznego, przy uzyciu remote play, w GT5:P? hihihihi.
  • 0

#1444 Danteusz Napisany 07 października 2008 - 19:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
NIjak, bo to miało być w F1 :P

Zniszczenia zapowiedział Kaz, więc to nie były jakieś plotki.
  • 0

#1445 olfeusz Napisany 08 października 2008 - 14:28

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

zwiększyły się stawki w każdej klasie wyścigów czy tylko tej najwyższej?


W najwyższej na bank. W A klasie też, bo byłem ciekaw ile można zgarnąć za wyścig na owalu. Nie wiem za to co z B i C klasą, ale na 99% tam także powiększyły się stawki.
  • 0

#1446 Gość__* Napisany 08 października 2008 - 19:32

Gość__*
  • Goście
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem w newsach w gt5 pisze, że następny update wyjdzie w październiku, oprócz ostatniego (Ferrari California rządzi )
  • 0

#1447 Gość__* Napisany 08 października 2008 - 19:33

Gość__*
  • Goście
Ma ktoś z was F1 2007 oczywiście w gt5:p :o
  • 0

#1448 Godot Napisany 12 października 2008 - 04:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
IGN: Lastly, what's the status on the full Gran Turismo 5? Where are you at in production?

Kazunori Yamauchi: Of course after this next update, we're going to have another update later on in the year. There's no plans in the works for GT5 yet - that might be 2009, or it might be 2010... But we're totally focused on getting the updates through for Gran Turismo 5 Prologue, and that's all we're focused on.

OMFG!!!! nie maja czasu na GT5 bo skupiaja sie na updatach do prologa! nie moge :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i sony jest bezgranicznie zdziwione jakim cudem przegrywaja wojne konsol :lol: :lol: :lol: ŻENADA!!!!!!!!
  • 0

#1449 Scorpio Napisany 12 października 2008 - 08:30

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Chyba jest to pierwszy przypadek w historii, gdy właściwa gra jest przekładana z powodu dopracowań wersji demo tej pozycji (bo nic innego jak demo Prologue nie jest).
  • 0

#1450 Texz Napisany 12 października 2008 - 08:34

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Najwyraźniej GT5:P wcale nie jest traktowane jako płatne demo, co widać choćby w sposobie w jakim Polyphony je darzy kolejnymi updateami. Może będziemy mieć możliwość albo kupna GT5 w sklepie, albo po prostu spatchowanie prologa.
  • 0

#1451 MonsieurWoland Napisany 12 października 2008 - 10:12

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
W tym szalenstwie jest jednak metoda. GT5 byl zapowiadany jako Forza2 killer. Jezeli sytuacja sie utrzyma to GT5 bedzie obwieszczone jako Forza 3 a moze nawet 4 killer :lol: Sytuacja analogiczna jak w przypadku Killzone2 hihihihihihi
  • 0

#1452 Danteusz Napisany 12 października 2008 - 11:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:

Chyba jest to pierwszy przypadek w historii, gdy właściwa gra jest przekładana z powodu dopracowań wersji demo tej pozycji (bo nic innego jak demo Prologue nie jest).

LOL, wpadnij do mnie, włączę Ci Prolog, wtedy zobaczysz że to nie jest żadne demo.

Ostatni update dodał m.in to:
http://www.turboimag...587/02.jpg.html
O_o
  • 0

#1453 pawel_k Napisany 12 października 2008 - 12:58

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
lepiej jakby dodał chociaż 2 nowe tory i w końcu normalny online, bo po zagraniu 2 wyścigów w necie wolałem kręcić czasy ferrari w Londynie... lepiej jakby poprawili kolizje, olać zniszczenia, kolizje muszą być pierwsza klasa. ten citroen wcale mnie nie jara, nigdy jakoś do prototypów ciągot nie miałem... ferrari california już lepiej. tyle że ferrari już są, wolałbym zobaczyć jakieś lambo czy prosiaka żeby mieć potwierdzenie ich w pełnym gt5. albo jakiegoś innego sportowego egzotyka... lepiej niech polyphony zajmą się tworzeniem gry a nie bawieniem się w projektowanie prototypów dla citroena...
Yamauchi musi odejść...
  • 0

#1454 Danteusz Napisany 12 października 2008 - 13:08

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Zdaje się że niedługo dodadzą Nurburgring, w tym roku ma być jeszcze jeden update. Ten Citroen nie jest zaprojektowany przez Polyphony, no i dla mnie wygląda obłędnie :)
  • 0

#1455 pawel_k Napisany 12 października 2008 - 13:16

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Zdaje się że niedługo dodadzą Nurburgring, w tym roku ma być jeszcze jeden update.

z tego samego wywiadu w którym mówi że nie mają czasu na pełne gt5

IGN: Earlier this year, you mentioned that Polyphony was working on a patch for GT5 Prologue that would add damage modeling to the game later this year. Is that still happening?

Kazunori Yamauchi: Our plans haven't changed, and we're working on it. But this is Gran Turismo, so it might be a little bit late. [laughs all around]

ja bym dodał jeszcze "ale to gran turismo, to się może nigdy nie pojawić [śmiech przez łzy]"

Yamauchi musi odejść...
  • 0

#1456 Danteusz Napisany 12 października 2008 - 13:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Jak dodadzą zniszczenia to antyfani GT stracą główny powód do narzekań, coś jak Lepper po tym jak Balcerowiczowi skończyła się kadencja ;)
  • 0

#1457 Godot Napisany 12 października 2008 - 13:21

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
dante, mam nadzieje ze to zart

jestem ogromnym fanem Gran Turismo, zagrywalem sie we wszystkie czesci, bawilem sie naprawde wysmienicie, ale trzeba byc:
a) slepym
b) fanbojem
c) obydwa
zeby nie widziec, ze konkurencja wyprzedzila znacznie ta wspaniala kiedys serie
i mam ogromna nadzieje, ze seria wroci na tron... tyle, ze na to nie licze :/ na szczescie od czego jest Forza :)
  • 0

#1458 pawel_k Napisany 12 października 2008 - 13:25

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Jak dodadzą zniszczenia to antyfani GT stracą główny powód do narzekań, coś jak Lepper po tym jak Balcerowiczowi skończyła się kadencja ;)

tylko że ja jestem mega-fanem gran turismo ;)

poza tym to że dodadzą zniszczenia nie jest przesądzone że będzie super. po pierwsze niech zrobią dobre kolizje. potem niech zrobią zniszczenia.
inna sprawa to dążenie twórcy do bycia najlepszym - dlatego nie chcę zniszczeń na poziomie forza 2. samochody muszą się porządnie niszczyć, otoczenie być zniszczalne (grid pokazał że się da). jak ma być prowizorka to niech zostanie na poprawionych kolizjach, których też nie wiadomo czy zrobią dobrze.

gt5p jest fajne ale do pobijania własnych rekordów (to akurat kocham) a nie do ścigania.

Yamauchi musi odejść...
  • 0

#1459 Godot Napisany 12 października 2008 - 13:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
a co jest nie tak ze zniszczeniami w forzie? :o
  • 0

#1460 pawel_k Napisany 12 października 2008 - 13:35

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

a co jest nie tak ze zniszczeniami w forzie? :o

nie są na poziomie reszty gry.
nie zrozum mnie źle - nie chcę krytykować tej gry bo jest boska, szczególnie w tych miejscach w których gt5p daje ciała (czyli przede wszystkim ściganie). ale zniszczenia - mimo że super że są takie jakie są - nie są idealne. grid (mimo że gra jest tak cienka że tracę wiarę w f1 od codemasters) pokazał w jaki kierunku mają iść zniszczenia - samochód musi dać się całkowicie zniszczyć. koniec z uderzeniem czołowo w bandę przy 300km/h po którym odpada zderzak i czasem lusterko. uderzasz w bandę z kół to musi ona się rozwalić, metalowa banda musi się wyginać. części pozostawiane po torze muszą przebijać opony. itd.... w tym kierunku musi to iść na nowej generacji konsol... a forza 2 ma zniszczenia na poziomie poprzedniej generacji - dzisiaj ja chcę czegoś więcej...


Yamauchi musi odejść...
  • 0

#1461 Godot Napisany 12 października 2008 - 13:39

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
no ale tobie chodzi o wizualia, a nie tylko one odgrywaja role przeciez... przydzwon na pelnych zniszczeniach w murek w forze, ciekawe czy pojedziesz dalej?
  • 0

#1462 pawel_k Napisany 12 października 2008 - 13:53

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
tak, chodzi mi tylko o stronę wizualną, wpływ wypadków na prowadzenie czy na zdolności mechaniczne są ok...
  • 0

#1463 xell Napisany 12 października 2008 - 19:06

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 383 Postów:
W tym tempie to będziemy porównywać GT5 do kilkuletniej Forza 3 albo do zbliżającej się FM4. :) Ogólnie to dosyć zabawne, bo przecież GT4 wyszło przed FM1.
Jeśli chodzi o zniszczenia, to teoretycznie te flagowe racery Sony i MS jako "ultimate racing simulator" etc. nie powinny ustępować wyścigówkom od Codemasters, ale przypuszczam, że żadna nie będzie miała tak dobrego wizualnie systemu zniszczeń jak Grid.
  • 0

#1464 Gość__* Napisany 19 października 2008 - 12:01

Gość__*
  • Goście
Gdzie mam ogladac filmy sciagniete z GT-TV ??? Szukam wszedzie i nie moge znalezc :?
  • 0

#1465 Texz Napisany 30 listopada 2008 - 17:34

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
GT5 na święta 2009: http://www.gtplanet.... ... tmas-2009/
Znając życie będzie obsuwa na 2010, ale przynajmniej już jakiś termin jest.
  • 0

#1466 PomezZ Napisany 01 grudnia 2008 - 14:16

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
LOL. Przecież ta gra nie ukaże się na PS3. Najprędzej na PS4 choć i tak wydaje mi się, że najodpowiedniejszą platformą dla GT5 będzie PS5. I hasło reklamowe łatwiej ułożyć i na dodatkach do Gt5:P będą mogli bić papę przez najbliższe 10 lat.
  • 0

#1467 Godot Napisany 13 stycznia 2009 - 19:28

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jest gdzieś jakieś demo albo coś tego GT5? Albo może mi ktoś udostępnic pełną wersję prologa?
  • 0

#1468 ACZ Napisany 13 stycznia 2009 - 20:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 210 Postów:
Dużych gier nie da rady udostępnić.
  • 0

#1469 Godot Napisany 13 stycznia 2009 - 20:47

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Bullshit, Dante właśnie dał mi Wipeouta
  • 0

#1470 ACZ Napisany 13 stycznia 2009 - 20:49

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 210 Postów:
Ale GT5: P ma blokadę z tego co pamiętam co tu kiedyś ludzie pisali.
  • 0