Skocz do zawartości

Assassin's Creed

Ubisoft Montreal Ubisoft PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2327 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 02 maja 2006 - 19:17

Gość__*
  • Goście
Ubisoft Assassin's Creed for PS3.

{C}http://www.gamespot....ws/6148726.html{C}


O Havoku na PS3 i nowej grze Pandemic na PS3.

- There's an article on Havok. Just mentions that 'Havok Complete XS' is bundled as a source code-tree release with PS3, and that it has been optimised to scale up to 4 SPUs. Also talks a bit about Havok's in-development Havok Behaviour tool, which sounds like a competitor for NaturalMotion's Euphoria.

- Finally, there's an interview with Josh Resnick and Greg Borrud of Pandemic. Resnick mentions somewhat enigmatically that they will be launching what he 'confidently' believes will be PS3's game of the show at E3..

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 11:40

  • 0

#2 gruby Napisany 02 maja 2006 - 21:49

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Jeden z fajniejszych trailerów jakie ostatnio widziałem. Boski. czekam na grę z zapartym tchem.
  • 0

#3 Ryo-San Napisany 02 maja 2006 - 22:33

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
Zapowiada sie prawdziwa perelka z naprawde kapitalna grafą(w koncu to Ubi) i swietnym klimatem, a co najwazniejsze dostaniemy calkowicie nowy tytul..
to musi sie udac :hurra:

http://www.gametrail...age.php?id=2581
  • 0

#4 Gość__* Napisany 02 maja 2006 - 22:42

Gość__*
  • Goście
piękna animacja do tego klimaty 13 wiek Jerozolima , zabójcy :) wypas a gameplay przypomina bardzo Prince of Persia :) kurcze super :)
  • 0

#5 Gość__* Napisany 02 maja 2006 - 22:53

Gość__*
  • Goście
Oficjalna strona - http://assassinscreed.uk.ubi.com/
  • 0

#6 Danteusz Napisany 03 maja 2006 - 00:08

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 882 Postów:
Ciekawi mnie czy trailer jest real-time. Wygląda rewelacyjnie, oby grafika w grze była na takim poziomie a gameplay wniósł coś nowego.
  • 0

#7 ACZ Napisany 03 maja 2006 - 00:13

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
To render. Tak grafika real timowa nie wygląda.

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#8 Texz Napisany 03 maja 2006 - 10:15

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Render jak w mordę strzelił. Ale jak to wygląda! Splinter Cell w czasach Wielkich Krucjat! Oj...oj, wychodzi na to że nie tylko RE zmieni klimat na bardziej "arabski".
  • 0

#9 Ryo-San Napisany 03 maja 2006 - 10:24

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
a dupa nie render: p w momencie jak koles wchodzi na most to gameplay jak nic, pozatym to Ubi czyli mistrzowie grafy']
  • 0

#10 gruby Napisany 03 maja 2006 - 10:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Też mi się wydaje że spora część to gameplay. A moment z wchodzeniem na mostek to już na bank.
  • 0

#11 Orange Napisany 03 maja 2006 - 10:37

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

a dupa nie render: p w momencie jak koles wchodzi na most to gameplay jak nic, pozatym to Ubi czyli mistrzowie grafy

Pozostaje pytanie jaki jest sens wstawiać 2 sekundy gameplaya w minutowy trailer (późniejsza scena kiedy zabójca tańczy z ostrzami wśród strażników to z całą pewnością render)... No ale daj Panie Boże, jako duchowy spadkobierca PoP ta seria może być naprawdę świetna (wystarczy żeby animacja była taka jak ta na moście i :zakochany: )! I - mając w pamięci bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową Księcia, autorstwa Stuarta Chatwooda, mam wielkie nadzieje związane z tą pozycją - Jerozolima, pieśni pochwalne, charakterystyczne zawodzenie...
Ciekawe tylko ile z PoP zostanie w tej grze, bieganie po ścianie byłoby tu co najmniej nie na miejscu :P Kwadratowa siatka (ogólnie mechanika PoP), po jakiej się porusza gł. bohater w czasie walki także... :/ Oby Ubi pokazało więcej na E3.
  • 0

#12 Ryo-San Napisany 03 maja 2006 - 12:37

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
jako ciekawostke dodam ze Assassins Creed zostal swego czasu zapowiedziany na 360tke na X05 pod kodowym tytulem "Project Assasin"
IMO sprawa platormy(platform) docelowych jest caly czas otwarta - zauwazcie ze na oficjalnej stronie gry oraz na trailerze nie ma loga zadnej konsoli. No nic czekamy do E3.
  • 0

#13 BeSOS Napisany 03 maja 2006 - 13:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

jako ciekawostke dodam ze Assassins Creed zostal swego czasu zapowiedziany na 360tke na X05 pod kodowym tytulem "Project Assasin"


to co, Sony buchneło giereczke Microsoftowi :OOO? czekam na wyjaśnienia Dodany obrazek

Co do filmiku - imo poczatek, koniec render - akcja na moscie real-time - i POPem trąci na kilometr, więc powinno być dobrze o_O
  • 0

#14 MaxVarEmreis Napisany 03 maja 2006 - 14:06

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Znalazłem tako oto informacje na oficjalnym forum gry.

It will be released on all the next-generation consoles (PlayStation 3/XBox 360/Nintendo Wii/PlayStation Portable/PC). At this stage, it doesn't look like current generation consoles will get their own version.

Nie jestem w stanie zagwaratnowac 100% wiarygodności tej informacji, ale wydaje sie to raczej oczywiste.
  • 0

#15 Yoori Napisany 03 maja 2006 - 15:11

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Fajnie to wygląda, jeżeli taka bedzie grafa to ja nie mam pytań.
  • 0

#16 Orange Napisany 03 maja 2006 - 16:11

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Znalazłem tako oto informacje na oficjalnym forum gry.

It will be released on all the next-generation consoles (PlayStation 3/XBox 360/Nintendo Wii/PlayStation Portable/PC). At this stage, it doesn't look like current generation consoles will get their own version.

Nie jestem w stanie zagwaratnowac 100% wiarygodności tej informacji, ale wydaje sie to raczej oczywiste.


Mając w pamięci serie PoP i Splinter Cell a także ogólnie politykę Ubi jest to oczywiście oczywiste ;]
Spoko, gdyby takie info się pojawiło na E3 wyekspediuje się temat.
  • 0

#17 MaxVarEmreis Napisany 03 maja 2006 - 16:28

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Znalazłem tako oto informacje na oficjalnym forum gry.

It will be released on all the next-generation consoles (PlayStation 3/XBox 360/Nintendo Wii/PlayStation Portable/PC). At this stage, it doesn't look like current generation consoles will get their own version.

Nie jestem w stanie zagwaratnowac 100% wiarygodności tej informacji, ale wydaje sie to raczej oczywiste.


Mając w pamięci serie PoP i Splinter Cell a także ogólnie politykę Ubi jest to oczywiście oczywiste ;]
Spoko, gdyby takie info się pojawiło na E3 wyekspediuje się temat.

Spoko, na dobra sprawde jest mi to obojetne gdzie sie znajduje temat, a nawet czy ta gra sie ukaże także na X360. Nie jestem Czesławem który ogranicza sie do jednej platformy.PS3 zagości u mnie zaraz po premierze :).

A wracając do tematu boje sie jednego. Żeby ta gra nie była kalka PoP. Chciałbym zeby mechanizm jednak był inny niż w Trylogi Ksiecia.
  • 0

#18 Orange Napisany 03 maja 2006 - 20:31

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

A wracając do tematu boje sie jednego. Żeby ta gra nie była kalka PoP. Chciałbym zeby mechanizm jednak był inny niż w Trylogi Ksiecia.

No dokładnie. Jak mnie to wkurzało kiedy dostawałem kosą po plecach tylko dlatego że gra źle interpretowała moje poczynania i ustawiała księcia bokiem/tyłem do przeciwnika którego akurat chciałem atakować :[ Cholerna siatka... W grze na nową generację jest to niedopuszczalne więc żeby mi nawet nie próbowali iść na łatwiznę i tego implementować!
  • 0

#19 xell Napisany 03 maja 2006 - 21:32

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 312 Postów:
Orange, ale te problemy były tylko w trójce, jakoś w pierwszych dwóch częściach lepiej to zaimplementowano i w czasie walk nie było takich cudów jak w dwóch tronach właśnie, gdzie przez to skaszanione sterowanie nie chciało się grać czasami. :hmmm:
  • 0

#20 Orange Napisany 04 maja 2006 - 09:33

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
W sumie fakt, ale UbiSoft Montreal lubi bazować na tym, co już zrobili, nie przemęczają się. U nich jedna seria pracuje ciągle na tym samym silniku z paroma dodanymi rzeczami.
Ale to chyba niemożliwe żeby nie zaczęli tu od początku.
  • 0

#21 BeSOS Napisany 04 maja 2006 - 09:37

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
mogło to też wynikać z tego, że POP2,3 wychodziły w małych odstepach czasowych od siebie - rok czasu to w sumie mało na dopracowanie gry, nawet jeśli jedzie na tym samym silniku - i to widać było własnie w POP2 a szczególnie w zabugowanej trójce.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 04 maja 2006 - 13:11

Gość__*
  • Goście
Właśnie jestem po trailerku...WoW. Mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego jakiś zakichany klon Thief'a.
  • 0

#23 Orange Napisany 04 maja 2006 - 13:16

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Cóż to za herezje :trup: Thief jest chyba najlepszą skradanką jaka powstała (a pod względem scenariusza bankowo). Gdyby gra czerpała z geniuszu Spectora, mogłaby na tym tylko zyskać.
  • 0

#24 Gość__* Napisany 04 maja 2006 - 13:42

Gość__*
  • Goście

Cóż to za herezje Thief jest chyba najlepszą skradanką jaka powstała (a pod względem scenariusza bankowo). Gdyby gra czerpała z geniuszu Spectora, mogłaby na tym tylko zyskać.

Mi tam thief nie podszedł, no cóż kwestia gustu.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 04 maja 2006 - 18:05

Gość__*
  • Goście
Pomysł na grę świetny, nic tak nie pobudzi mojego apetyty na grę niż kolejna gra o assassinach :lol: niestety nietypowe osadzenie gry w czasie (w trailerze było coś o XII wieku) aż się prosi o spieprze..e. Mam nadzieję że nie będzie to żadna kalka ze Splinter Cell i Prince of Persia. Ale znająź ludzi z Ubisoft, wiadomo że stać ich na nieco więcej niż kopiowanie własnych pomysłów. A pocichu liczę na niewielki hit. :ninjadance:
  • 0

#26 gruby Napisany 04 maja 2006 - 19:56

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja akurat bym nie narzekał, gdyby gra okazała się Splinter Cellem w realiach XII wieku. W ogóle nie wiem czemu ale ślinię sie do tej gry na maksa. Jest jednym z atutów PS3 w moim przekonaniu, bo zapowiada si e smakowicie.
  • 0

#27 Orange Napisany 04 maja 2006 - 21:33

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Ja akurat bym nie narzekał, gdyby gra okazała się Splinter Cellem w realiach XII wieku.


Oczywiście w przenośni dobrze by było. Dosłownie jednak nie chciałbym, żeby programiści z
Montrealu wzorowali się na swoim młodszym dziecku; serii SC.
Splinter Cell ma swoje tempo - chowasz się w cieniu, analizujesz sytuację, sprawdzasz ją sprzętem który zawsze daje ci taktyczną przewagę, przygotowujesz atak. Postępujesz powoli, metodycznie, a wszystko dzieje się na twoich warunkach - żadnych alarmów, żadnego podejrzenia. Jedna przeszkoda po drugiej.

Tutaj tak nie może być, musi być dynamiczniej, Jerozolima w biały dzień, palące słońce, chmara ludzi, wezwania na modlitwę... i ostrze ukryte w rękawie... A gdzieś tam już widoczna - ofiara. Trzeba działać szybko, zdecydowanie, jak zwierze atakujące zdobycz. Trzeba być przebiegłym, wtopić się w tłum, zaatakować znienacka. I wszystko skończy się zanim się zaczęło, jak wiatr podnoszący piasek.

Tak ja to widzę. I genialnie gdyby Ubi dało opcję "tańca śmierci" z ostrzami (jak w filmiku) gdyby nagle coś poszło nie tak. Coś na kształt Speed Killi z PoP3, ale jeszcze bardziej dynamicznego i zróżnicowanego i żeby gracz miał nad tym większą kontrolę. Taka ostatnia szansa na załatwienie sprawy szybko i bezboleśnie dla siebie.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 04 maja 2006 - 21:45

Gość__*
  • Goście
zgadzam sie z Orange, zreszta fajnie to napisal :^^: ,

Splinter Cell ma swoje tempo

taaak olbzyyYYYmie tempo :D , porazka, mozna przy tym usnac :P
  • 0

#29 baudolino Napisany 04 maja 2006 - 22:08

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
OMG!!!! gra o asasynach Starca z Gór! :ninja: czekałem na ten tytuł od dnia, w którym przeczytałem o nich w epopei krucjat Zofii Kossak. :ninjadance: jednak trzeba będzie wykopać spod ziemi to przeklęte PS3. :rower:

BTW, Orange rzeczywiście fajnie to wszystko opisał. polski dystrybutor ma już gotowy wstęp do instrukcji. ;)
  • 0

#30 Gość__* Napisany 05 maja 2006 - 20:43

Gość__*
  • Goście
Dwa screeny:

http://www.gameinfor... ... .42569.htm
  • 0



Inne z tagami: