Skocz do zawartości

Assassin's Creed

Ubisoft Montreal Ubisoft PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2327 odpowiedzi na ten temat

#2311 Gość_Taikun_* Napisany 20 lipca 2011 - 16:31

Gość_Taikun_*
  • Goście

Słodki Jezu, już tylko dwa zabójstwa mi zostały. Tylko dwa i będę miał tę grę za sobą!

pieprzony sado-maso, jeszcze powiedz ze grasz na PS3 :o
  • 0

#2312 Marbel Napisany 20 lipca 2011 - 16:53

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
No przecież Kradziej nie ma jedynej właściwej konsoli :sparta:
Mnie chyba zostały jeszcze 3 zabójstwa. Tylko mi się nie chce już. Ale grę na pewno przejdę.
  • 0

#2313 Kradziej Napisany 20 lipca 2011 - 19:07

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Na PC gram. I gra pod wieloma względami nie jest zła, ma tylko ten troszeczkę jakby może chyba GIGANTYCZNY PROBLEM: ciągle robi się w niej to samo.
To samo wspinanie się na punkty widokowe. Większość z nich wygląda tak samo.
To samo ratowanie mieszkańców miast.
Ta sama kradzież kieszonkowa.
To samo upierdliwe obijanie ryja ludziom w celu przesłuchania ich.
Ileż można? Dobrze, że same zabójstwa różnią się od siebie miejscówkami.
No i dochodzi do tego kwestia mojego podjarania kolejnymi dwiema częściami serii. Mnóstwo dobrego nasłuchałem się na temat AC2 i Brohood i już bardzo chciałbym w nie zagrać... ale nie, najpierw czuję obowiązek nadrobienia tej czteroletniej zaległości w postaci AC1. Które już swego czasu zaczynałem i to chyba z 3 razy, ale zawsze coś mnie powstrzymywało przed porządnym graniem (choroba, polska wersja językowa, problemy z działaniem). Wreszcie mogę sobie spokojnie pograć i tylko ten brak różnorodności jest irytujący.
  • 0

#2314 Cudak Napisany 20 lipca 2011 - 19:09

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
Skok pomiędzy AC i ACII jest gigantyczny. Nic tylko bić brawa, serio. Praktycznie wszystko zostało poprawione.
  • 0

#2315 Kradziej Napisany 20 lipca 2011 - 19:13

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Dobra, pora chwycić się za jaja, mocno ścisnąć i to skończyć. Klikam dwa razy na ikonce...
  • 0

#2316 xell Napisany 20 lipca 2011 - 19:16

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

No i dochodzi do tego kwestia mojego podjarania kolejnymi dwiema częściami serii. Mnóstwo dobrego nasłuchałem się na temat AC2 i Brohood i już bardzo chciałbym w nie zagrać... ale nie, najpierw czuję obowiązek nadrobienia tej czteroletniej zaległości w postaci AC1.

Haha, IGN robi filmiki z cyklu "nazwa_gry w 5 minut", trzeba było to obejrzeć i przejść od razu do dwójki. Jakie wrażenie robi teraz wspięcie się na tę dużą katedrę w Acre? Z tego co pamiętam to jeden z lepszych momentów w jedynce.
  • 0

#2317 torq314 Napisany 20 lipca 2011 - 19:40

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Skok pomiędzy AC i ACII jest gigantyczny. Nic tylko bić brawa, serio. Praktycznie wszystko zostało poprawione.


tia, ja się męczę z dwójką, to mi podpowiadaliście, że skok między dwójką i trójką jest gigantyczny i że praktycznie wszystko zostało poprawione :cf:
  • 0

#2318 xell Napisany 20 lipca 2011 - 19:42

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

tia, ja się męczę z dwójką, to mi podpowiadaliście, że skok między dwójką i trójką jest gigantyczny i że praktycznie wszystko zostało poprawione :cf:

To byłem ja, tutaj o tym pisze Cudi. Dwójka jest znacznie lepsza od jedynki, ale ma dużo denerwujących elementów. Brohood usunęło prawie wszystkie (przynajmniej dla mnie).
  • 0

#2319 torq314 Napisany 20 lipca 2011 - 19:44

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

To byłem ja, tutaj o tym pisze Cudi. Dwójka jest znacznie lepsza od jedynki, ale ma dużo denerwujących elementów. Brohood usunęło prawie wszystkie (przynajmniej dla mnie).


okej.

w każdym razie Kradziej, słuchaj tego. przeskakuj dwójkę i od razu graj w trójkę.
  • 0

#2320 Marbel Napisany 20 lipca 2011 - 19:59

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:

No i dochodzi do tego kwestia mojego podjarania kolejnymi dwiema częściami serii. Mnóstwo dobrego nasłuchałem się na temat AC2 i Brohood i już bardzo chciałbym w nie zagrać... ale nie, najpierw czuję obowiązek nadrobienia tej czteroletniej zaległości w postaci AC1. Które już swego czasu zaczynałem i to chyba z 3 razy, ale zawsze coś mnie powstrzymywało przed porządnym graniem (choroba, polska wersja językowa, problemy z działaniem). Wreszcie mogę sobie spokojnie pograć i tylko ten brak różnorodności jest irytujący.

Mam identycznie. Męczę się trochę z ACI. Z początku: o co tu kaman, koniem tu, koniem tam, ktoś mnie atakuje WTF :ninja: Później jak w końcu skumałem o co chodzi to podobało mi się, nawet te wspinaczki i szukanie flag (i tak nie znajdę wszystkich), ale właśnie ta monotonia sprawiła, że znów się znudziłem. Jak zbiorę się w sobie jutro do niej wrócę. A w kolejce czeka ACII... i wydaje mi się, że majaczy na horyzoncie Brotherhood.
  • 0

#2321 Shinigami Napisany 20 lipca 2011 - 20:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Żeście się zabrali za granie. Jedynka wyszła cztery lata temu i była na tyle nowatorska, że oczystą oczywistością jest fakt nieoszlifowania wielu fragmentów. W czasie premiery kopała zady, bo było zauroczenie możliwościami zwiedzania miast, mało kto (a przynajmniej ja nie) zwracał uwagę na schematyczność.
  • 0

#2322 Kradziej Napisany 20 lipca 2011 - 23:18

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
No i skończyłem te kilkanaście minut temu. Dziwne uczucie, mieć to wreszcie z głowy, móc skreślić tę neisamowicie ważną podczas obecnej generacji grę z listy zaległości. Wrażenia pewnie spiszę rano.
  • 0

#2323 Dutch Napisany 23 września 2012 - 18:35

Dutch

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 037 Postów:
Chciałbym wrócić do tematu tej gry, widzę że ostatnia wypowiedź z przeszło roku ale...
Czy ja nie umiem czy nie da się zabić tych małych bosów regionalnych bez zaalarmowania całego miasta? Moje zabójstwa zawsze kończą się praktycznie na walce mieczem co wydaje mi się dość dziwne w zabawie w 'assasyńskie' zabójstwa :hmmm:.
  • 0

#2324 Shinigami Napisany 23 września 2012 - 18:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Zawsze uruchamia się alarm.
  • 0

#2325 vagrant3 Napisany 12 marca 2013 - 15:55

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
dobry news: http://www.gamespot....e607&s_cid=e607

:hihi:

Wrażenia pewnie spiszę rano.


take your time.
  • 0

#2326 Kradziej Napisany 12 marca 2013 - 19:15

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Będzie z tych moich wrażeń dzieło na miarę Boskiej komedii, więc i poczekać trzeba.
  • 0

#2327 Chewie Napisany 12 marca 2013 - 19:25

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
czekam z niecierpliwością od lipca 2011
  • 0

#2328 Scorpio Napisany 04 października 2013 - 11:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

A ja dalej gram. No - w obecnym roku to chyba "nadrabiam" ;-) Nie mniej w tej chwili jestem w odgrywaniu 3 dzielnic miast. Czyli po połowie. Strasznie podoba mi się klimat tamtych miast i czasów. Coś, co wiem, że kolejne części w moim wypadku nie będą takie cudne. Czy to Włochy, czy tym bardziej Ameryka, czy obecne pirackie Karaiby.

 

No i gra ma naprawdę dobry dźwięk. Brak muzyki tylko pomaga w słuchiwaniu się w efekty foleya. Wszelakie kroki, przesuwania, dźwięki tkanin.

 

Naprawdę dobrze się tym wszystkim bawię ^^

 

P.S. - Kradziej, czekamy na ową relację :D


Ten post był edytowany przez Scorpio dnia: 04 października 2013 - 11:05

  • 0



Inne z tagami: