Skocz do zawartości

Zdjęcie

Platinum Club

Leave no Trophy Behind

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
434 odpowiedzi na ten temat

#121 Shinigami Napisany 20 stycznia 2013 - 15:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ja bym przystawal przy stronie fwanka. Jak pisalem, nie oceniajmy trudnosci, bo przy tym bedziemy sie klocili. Stawiajmy na statystyczna rzadkosc, a nie oceny anonkow z internetu.
  • 0

#122 Psycho-Mantis Napisany 20 stycznia 2013 - 15:22

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Ja bym przystawal przy stronie fwanka. Jak pisalem, nie oceniajmy trudnosci, bo przy tym bedziemy sie klocili. Stawiajmy na statystyczna rzadkosc, a nie oceny anonkow z internetu.



Tylko co jeśli statystyka się zmieni? Jedna gra ma dziś status ultra rare, a za pół roku będzie popularna bo ludzie ją pokończyli?

Tak jest z Bordelands 2 platyna ponoć łatwa, tylko czasochłonna i gros ludzi jeszcze jej nie zrobiło - ale zrobi i gra poleci w statystykach na pysk.
  • 0

#123 Shinigami Napisany 20 stycznia 2013 - 15:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
To sie zrobi badanie co kwartal. No chyba, ze wolicie sie dalej klocic :P
  • 0

#124 Psycho-Mantis Napisany 20 stycznia 2013 - 15:49

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

To sie zrobi badanie co kwartal. No chyba, ze wolicie sie dalej klocic :P


ciekawe jak sprawdzić 50 osobom co kwartał po 20 gier średnio :eek:

no i jak się sprawdzi i gra spadnie i nie będzie się już kwalifikować do nagrody, to co, zabrać tym co dostali wcześniej? To się dopiero krzyk podniesie. :olo:

Ten post był edytowany przez Psycho-Mantis dnia: 20 stycznia 2013 - 16:10

  • 0

#125 Shinigami Napisany 20 stycznia 2013 - 15:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
No to nie bedziy sprawdzali jak nie chcesz krzyku, ktory i tak bedzie przy jakiejkolwiek opcji.
  • 0

#126 Psycho-Mantis Napisany 20 stycznia 2013 - 16:09

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
ale to bez znaczenia, bo jedna osoba będzie miała za b2, to później druga też będzie chciała.

Ten post był edytowany przez Psycho-Mantis dnia: 20 stycznia 2013 - 16:10

  • 0

#127 McTomass Napisany 20 stycznia 2013 - 16:18

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Powinno być tak jak na poczatku. Jaki geniusz w ogóle wymyślił, żeby było inaczej ? Platyna w Mortal Kombat nie jest trudna ? To w takim razie co jest, skoro mysląc tak jak wy, mozna powiedzieć, ze calak w Gran Turismo 5 czy Max Payne 3 polega prawie na tym samym, tylko w tych dwóch grach trzeba wyrobić sobie skilla, a nie poswięcać większej ilości czasu nawet go nie posiadając. Pamiętam jak przy premierze Mortal Kombat wszędzie rozpisywali się jaka ta platyna jest trudna, czasochłonna i, że nie ma trudniejszej, a teraz dajecie ją na równi z platyną w jakiejś ścigałce czy Call Of Duty... Oceny trudności z ps3trophies niby są z dupy wyjęte ? Może tak uważacie, ponieważ ocenili platyne w Hannah Montana na 1, a nie na 8 ? Wszystkie oceny na tej stronie są podparte opiniami wielu użytkowników, którzy MAJĄ tę platynę, a nie tak jak wy - pograli chwile, wbili pucharki za przejście gry, mieli jakieś 70% i stwierdzili, że skoro juz maja tyle to te 30% to jest nic, nawet nie zważając na fakt, że tam może być pucharek typu przejdź całą grę na jednym życiu, rodem z Max Payne 3. Jesteście słabi i tyle. Czytajac wasze bezsensowne posty zaczynam wątpic w całą ideę prestiżu wynikającego z wbijania trudnych platyn.

Nie wiem też kto usunął mi sira za World At War, nawet pomimo tego, że jest on na liście sir, a na ps3trophies ma 8, czyli WIĘCEJ od Blura, który ma 7, a właśnie za tę grę wfank dostał glory. Tak to jest zrobi ktoś fajny ranking na forum, a potem najdzie się idiotów i wszystko zj**ie, bo nie odpowiada im, że nie mają nagrody za platyne w Uncharted... Nie ma glory za Mortal Kombat, czas umierać...
  • 0

#128 terra Napisany 20 stycznia 2013 - 16:25

terra

    Demigod

  • Forumowicze
  • 9 730 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#129 Psycho-Mantis Napisany 20 stycznia 2013 - 16:26

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
platyny i prestiż :lol2:
  • 0

#130 burnstein Napisany 20 stycznia 2013 - 16:44

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

chlip, chlip, boli mnie dupa. proszę proszę ja chcę platinum glory proszę proszę


fix
  • 0

#131 Sotaku Napisany 20 stycznia 2013 - 16:47

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Psycho, zrób jak Ty uważasz, założyłeś temat i wymyślasz zasady, jak ktoś nie chce brać udziału to nie poda swoich i tyle...
  • 0

#132 Shinigami Napisany 20 stycznia 2013 - 16:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
O ile pamietam najtrudniejsze osiagniecie w Mortalu to zagranie kazda postacia 24 godziny czy cos w tym stylu, takze sorry, ale to jest glupie, nie trudne.
  • 0

#133 McTomass Napisany 20 stycznia 2013 - 16:58

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Burnstein, ja mam platinum glory i sie o nic nie prosze...

Shinigami, właśnie o tym mówie. g**no wiecie o platynach, które oceniacie i tyle. Nie będe tłumaczył trudności Mortal Kombat, ale powiem tyle, że wbijam te platyne na Vicie i mam z nią więcej problemów niz z Max Payne 3. A w takim Garn Turismo 5 co trzeba zrobić ? Tylko zaliczyć wszystko, co jest w grze. W Wipeout, tylko pobic jakieś czasówki. W Max Payne 3, jedynie przejść cała grę na jednej próbie. Wszystkie te trofea polegają na poswięceniu jak najwiekszej ilości czasu, tylko akurat w przypadku Mortal Kombat jakis idiota obliczył ile to w przybliżeniu będzie i teraz osoby, które nawet nie grały w tę gre opowiadają, że aby wbić platyne wystarczy zostawić 32 postacie na 24 godziny i mamy calaka...
  • 0

#134 oranje Napisany 20 stycznia 2013 - 17:07

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Tomas ty masz platynę w MK? Przecież tam każdą posatcią trzeba 24h grać co daje pewnie około 500h gry :clown: To nie ma ic z trudnościa wspólnego. W takim GT 5 to nieperfekcyjne wejście w zakręt może sprawić, że złota nie zdobędziesz.

Ten post był edytowany przez oranje dnia: 20 stycznia 2013 - 17:09

  • 0

#135 Shinigami Napisany 20 stycznia 2013 - 17:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ale to sie nazywa czasochlonna platyna dla masochistow a nie cos trudnego. Na tej samej podstawie mozna uznac calaka w Soul Caliburze 5 za trudnego, bo jedno trofeum tez wymaga spedzenia bardzo dlugiego czasu z gra. Natomiast taki Vanquish jest banalny, bo tam przeciez tylko trzeba przejsc wszystkie wyzwania i gre.
  • 0

#136 Sotaku Napisany 20 stycznia 2013 - 17:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Ja sądzę, ze McT powienien wyznaczyć listę platsów za które należą się odznaczenia...tylko on zna prawdę :ninja:
  • 0

#137 Schrodinger Napisany 20 stycznia 2013 - 17:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Polecam platyne w Sound Shapesach gdzie każde zaliczenie planszy w death mode jest jak platyna :olo:
  • 0

#138 McTomass Napisany 20 stycznia 2013 - 17:39

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Szkoda słów. Najpierw spróbujcie wbić platyne w Mortal Kombat albo Vanquish, a potem oceniajcie. Założe się, że dla was trudniejsz byłaby platyna w GTA IV, ponieważ tam trzeba mieć skilla, aby grać w Multi przez rok... Jak będziecie mieć przynajmniej jedno Platinum Glory, takie jak ja, czyli oceniane 10/10 na każdym serwisie to wtedy powinniscie zacząć oceniać trudność calaków. Proponuje też zaktualizować ranking, ponieważ wfank ma 2 glory praktycznie za nic, dałbym sira za Wipeouta, a może nawet glory, ale dawać najwyższe odznaczenie za Blura, to jest już lekkie przegięcie. Zepsuliście fajny temat i tyle mam do powiedzenia. I tak nikt z was nie będzie miał prawowitego glory, które ja posiadam.
  • 0

#139 Shinigami Napisany 20 stycznia 2013 - 18:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Wycalakowałeś WIpeouta albo Blura że się wypowiadasz?
  • 0

#140 McTomass Napisany 20 stycznia 2013 - 18:20

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Widze, że nie ma tutaj z kim prowadzić dyskusji skoro sprowadzacie ją do takiego poziomu... Ja przynajmniej opieram sie w wiekszości na moim doswiadczeniu i opinii miarodajnych źródeł, a nie jednej osoby, która jako jedyna zagrała w grę na tym forum, do tego mówiącej, równiez jako jedyna, że platyna, którą wbiła zasługuje na 10/10, nawet pomimo tego, że na wiekszości serwisów, zajmujacych się ocenianiem i pisaniem poradników do platyn trudnośc tej platyny została oceniona na 7/10. Calaki o, które ja się kłóce na 99 % serwisów mają oceny 9/10 +, ale wy jako jedyni stawiacie Mortal Kombat na równi z platyną w Blurze, a nawet niżej !!!
  • 0

#141 ACZ Napisany 20 stycznia 2013 - 18:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Psycho, robienie forumowej listy trudnych platyn nie ma sensu, bo w 100% jest zgodna z tym co jest na ps3trophies.

tak jak pisalem wczesniej, wywalilbym te dwa oznaczenia i zamiast tego jakies inne bym wymyslil.
  • 0

#142 keogh Napisany 20 stycznia 2013 - 19:11

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
tomas getalife

chyba jednak zrobie swój top, wg swojego pomysłu, olo
  • 0

#143 Psycho-Mantis Napisany 20 stycznia 2013 - 19:18

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

chyba jednak zrobie swój top, wg swojego pomysłu, olo



Zrób, mam nadzieję, że będziesz miał więcej szczęścia. Mówię poważnie - jak lepiej Ci pójdzie to ten się wywali. :tak:




Tymczasem przywróciłem statsy według ps3trophies i według niego będzie oceniana trudność platyn. Koniec kropka. :olo:
  • 0

#144 Sotaku Napisany 20 stycznia 2013 - 19:26

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
czyli mam glory czy nie :lukam:
  • 0

#145 Psycho-Mantis Napisany 20 stycznia 2013 - 19:38

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

czyli mam glory czy nie :lukam:



8/10 sir :olo:
  • 0

#146 Shinigami Napisany 20 stycznia 2013 - 19:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Meh, i tak nie chcę żadnych odznaczeń jak reszta leszczyków, więc mi nie zależy :P

Tomaszku, a co z Dragon's Dogmą?!!111 W zależności czy jesteś ciotką czy nie, można jedno trofeum nabić online lub offline, gdzie ta pierwsza opcja jest mega trudna, a druga dosyć łatwa!!!!!!11111

Aha, ktoś się nie zna na alfabecie, bo Ney to gey powinien być niżey.
  • 0

#147 Psycho-Mantis Napisany 20 stycznia 2013 - 19:52

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
poprawiłem.
  • 0

#148 McTomass Napisany 20 stycznia 2013 - 20:24

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Dragon's Dogma jest 4/10 na ps3trophies. Nie moja wina, że ktoś woli sobie utradniać granie i marnować czas na Online.
  • 0

#149 oranje Napisany 20 stycznia 2013 - 20:44

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
OMG, albo trolujesz, albo nie wiesz o czym piszesz. MK trudna platyna? Nie? Czasochłonna i idiotyczna? Tak. Proszę napisz mi co jest w MK trudnego? Sam mam wszystkie offline'owe trofea, łącznie z challenge tower i przejściem na expert bez kontynuacji. Jedynie dwa trofea za granie jedną i wszystkimi postaciami przez 24h nie mam.
  • 0

#150 McTomass Napisany 20 stycznia 2013 - 22:12

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Wygrałeś 10 razy pod rząd ? Nie rozumiem jak mozna rozgraniczać platyny trudne, bo są trudne i głupie, ale trudne, bo są czasochłonne. Gran Tursimo ma podobny czas do wbicia platyny, a dajecie tę grę wyżej niż Mortal Kombat. Na wbicie skilla potrzebny jest czas, w Mortal Kombat ten czas poświęcasz na coś innego, więc nie rozumiem, jak możecie nie doceniać trudności tej platyny. Tak samo mogę powiedzieć, że Rockstara powaliło, że daje trofea typu - "Wbij maksymalny poziom Online" lub "Przejdź całą grę na jednym życiu". Nawet gdybym tak powiedział, wy stwierdzilibyście, że przecież to nie jest to samo, bo tam trzeba skilla, nawet pomimo tego, że ja wbijając platyne w Max Payne 3 prawie w ogóle nie liczyłem na zdolności, tylko na wiedze i pamięć, co do struktury poziomów.
  • 0