Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alone in the Dark

Eden Games Atari PS3 X360 PC Wii PS2

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
214 odpowiedzi na ten temat

#1 BeSOS Napisany 02 maja 2006 - 22:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Jako, że nie mogę znaleźć tematu o Alone in the Dark 5 /proponuje jeszcze więcej sub-for, to bedzie jeszcze bardziej przejrzyście :)/ to linka do nowego trailerka daje tutaj. Wszystko jest ponoć real time i wyglada to genialnie :) Ony nie zwalili gry bo dobrych horrorów nigdy za wiele :)

http://www.xboxyde.c...ws_2852_en.html

a co do contentu - tego się mniej wiecej spodziewałem, ale licze na niespodzianki ;]


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 18 marca 2018 - 12:27

  • 0

#2 McDrive Napisany 03 maja 2006 - 11:02

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
A czy ta gra nie ma wyjść czasem tylko na X360??
  • 0

#3 Orange Napisany 03 maja 2006 - 11:03

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
To się Misiu Uszaty nowy temat zakłada ;)
Jako że gra jest zapowiedziana na X360 i PS3, temat ląduje tutaj.

Od siebie dodam króciutki progress report: http://xbox360.ign.c...4/704522p1.html
Wynika z niego m.in. że autorzy postanowili pójść w stronę "epizodyczności". Ok, głupio to zabrzmiało - tzw. "cliffgangerów", fani serii 24 i Lost wiedzą o co lotto, pozostałym tłumaczę że chodzi o podzielenie gry na segmenty (ponoć ok. 30 minutowe), które będą sie kończyły sytuacją w której gracz będzie się chciał koniecznie dowiedzieć "co dalej". Takie typowe amerykańskie "bohater nad przepaścią"; zginie? Przeżyje? Wygra szóstkę w totka?
Cała koncepcja ma pomóc ludziom którzy mają mało czasu na grę - 30 minutowa sesja i można skończyć, przy czym chce się wrócić i zobaczyć co dalej, pozostaje ten głód. W sumie sprytne - więcej osób skończy grę, ale czy takie zabiegi nie staną się szybko schematyczne? Właśnie dlatego nie oglądam powyższych seriali, te clifgangery są tak wymuszone, że zbiera mi się na odruchy wymiotne po jednym odcinku, w związku z czym mam pewne obawy co do nowej iteracji w serii, którą śledzę od początku. Z drugiej strony powrót Carnby'ego, otwarta struktura pola gry (Central Park zamiast klaustrofobicznych pokoików na okrągło, choć i tych pewnie nie zabraknie) przywodząca na myśl świetne pierwsze Silent Hille, no i muzyka w trailerze po której już wiem, że sprowadzam sobie soundtrack... :)
Jestem dobrej myśli, do spółki z Alanem Wake mogą zarządzić.

A czy ta gra nie ma wyjść czasem tylko na X360??

Patrzyłem na IGN i GameSpot; wg nich gra jest zapowiedziana na obie platformy.
  • 0

#4 Ryo-San Napisany 03 maja 2006 - 11:04

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

A czy ta gra nie ma wyjść czasem tylko na X360??

narazie tylko na ta platforme zostala zapowiedziana ale i tak daje sobie reke uciac ze skonczy jako multiplatformer laczenie z telefonami komorkowymi ;]
  • 0

#5 MaxVarEmreis Napisany 03 maja 2006 - 11:09

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A czy ta gra nie ma wyjść czasem tylko na X360??

narazie tylko na ta platforme zostala zapowiedziana ale i tak daje sobie reke uciac ze skonczy jako multiplatformer laczenie z telefonami komorkowymi ;]

Jakby ta gra była zapowiedziana tylko na PS3 ( nawet chwilowo) to Czesław dał by wam popalić za umieszczenie tej gry w tym dziale :).


Co do zapowiedzi (filmiku). Wyglada bardzo dobrze. Zobaczymy jaka będzie mechanika. Kurcze na tej generacji horrory aytentycznie bedą siały postrach w sród graczy :D
  • 0

#6 BeSOS Napisany 03 maja 2006 - 12:50

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ojej, dziekuje ze załozyłeś ten temaciq :) No, ale co na to pico :D

Przyznam, że ograniczyłem się wczoraj tylko do ogladania filmiku :kocha: i nie wiedziałem, że takie ciekawe patenty tam bedą...no no :]
  • 0

#7 Shinigami Napisany 03 maja 2006 - 14:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Wsadzam temat z powrotem tam gdzie być powinien. Przeniesienie to był my bad. Sorry ;) Pico, nie proś mnie już o nic :] Usune tylko oftopowe posty i będzie jak było :)

Orange; dokładnie tak jak powiedział Jedyn Misie (znikło, but the legend will never die...)... W "kącikach" chodzi o dyskutowanie o grach w które już się grało. To miejsce na tematy "najlepszy boss w Silentach" itp. Nie na dyskusje o nowych grach! Przecież na dobrą sprawę jeśli tak, to trzeba poprzenosić wszystkie niemal tematy z for X360, PS3, Wii, czy nie tak? No bo każda pozycja jest horrorem, rpgiem czy czymś innym!
Trochę rozwagi ludzie, nie przenoście tematów cichaczem bo użytkownicy nie wiedzą gdzie już latać po tych wszystkich subforach! A na E3 zrobi się burdel jakich mało.
Blizz został już powiadomiony o sprawie i zapewne się jej przyjrzy, a ja piszę pod Shinim żeby już nie śmiecić. Wracamy do tematu - do gry.

  • 0

#8 Gość__* Napisany 10 maja 2006 - 13:28

Gość__*
  • Goście
Obejrzalem nowy trailer i przyznam ze uczucia mam mieszane. Grafika oczywiscie jest swietna, ale sama gra nie przypomina mi ani starych Alone'ów, ani nawet czwartej czesci gry, wyglada prawde mowiac jak jakas gra akcji, za malu tutaj czystego horroru. Co prawda na trailerze nie bylo gameplayu, ale i tak czuc, ze gra bedzie duzo bardziej nastawiona na akcje niz poprzednie czesci. Byc moze marudze i gierka bedzie conajmniej dobra, ale nie chcialbym aby z serii zrobiono zrecznosciowke. Hmmm.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 02:41

Gość__*
  • Goście
jeden screen
http://www.playsyde....ws_2939_en.html


Alone in the Dark
Playstation3 X360 and PC
  • 0

#10 Gość__* Napisany 01 czerwca 2006 - 19:54

Gość__*
  • Goście
Alone in the Dark : Near Death Investigation (PS3, X360)
nowe screeny
http://www.gameonly.pl/newsy/9144

Dodany obrazek
całkiem ładne
  • 0

#11 Gość__* Napisany 10 maja 2007 - 19:26

Gość__*
  • Goście
Nowe fotki
http://www.playsyde....ws_4311_en.html
  • 0

#12 Orange Napisany 13 maja 2007 - 08:07

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Alone in the Dark pióra Lorenzo Carcaterry'ego
Czyli autora książek takich jak Apaches, Gangster, Chasers, Street Boys i A Safe Place.

Ok, nie mam pojęcia czy te książki są warte funta kłaków :lol: (a może ktoś wie?), ale screeny są bardziej klimatyczne niż David Hasselhoff w piżamie spider-mana :ninja:
Liczę na tą grę i Alana Wake'a. Mam nadzieję że pokażą coś świeżego w gatunku survivali.
  • 0

#13 ACZ Napisany 31 października 2007 - 20:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Central Park Trailer:
http://www.gametrail...ayer/27293.html
  • 0

#14 Chestitty Napisany 21 listopada 2007 - 00:35

Chestitty

    krulestwo moje nie jest z tego świata

  • Forumowicze
  • 1 193 Postów:
Kilka screenów:

http://www.gamersyde...ws_5517_en.html
  • 0

#15 Ryan Napisany 16 grudnia 2007 - 01:32

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Starawy już trailer z przekosmiczną muzyką i świetną grą świateł.
http://www.gametrail...ayer/10304.html
  • 0

#16 Raikoh Napisany 16 grudnia 2007 - 18:40

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ładnie to się prezentuje,gra świateł też jest spoko :^^: .
Mnie troche nie odpowiada klimat,mam na myśli miejsce akcji ,czyli Central Park.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 16 grudnia 2007 - 18:45

Gość__*
  • Goście

Starawy już trailer z przekosmiczną muzyką i świetną grą świateł.
http://www.gametrail...ayer/10304.html

Klimat SH, potwory RE, muzyka calkiem calkiem, swietna grafika. Bedzie godny konkurent dla SH, ktore po Origins stacza sie deczko.
  • 0

#18 Raikoh Napisany 16 grudnia 2007 - 18:49

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Raczej konkurentem dla SH to ten tytuł nie będzie!!
Całkiem inny klimat,jak widać stawia całkiem na potwory i zresztą nie jest tak psychodeliczny.
:hejka:
  • 0

#19 Gość__* Napisany 16 grudnia 2007 - 18:55

Gość__*
  • Goście

Raczej konkurentem dla SH to ten tytuł nie będzie!!

Od kiedy za SH sie biora amerykanie ja czuje, ze czeka nas calkowicie inny rodzaj strachu, niz ten, ktory mielismy w SH 1-4. Co do samej gry to jak oceniacie projekty potworow?
  • 0

#20 Raikoh Napisany 16 grudnia 2007 - 18:58

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Dla mnie słabe,a jeśli chodzi o gre to myśle,że furory nie będzie. Jakieś to takie nijakie.
Czekam na SH5 i Condemned2 :ninja:
  • 0

#21 Gość__* Napisany 17 stycznia 2008 - 21:40

Gość__*
  • Goście
Jest data (A wlasciwie miesiac) premiery - maj. Pojawi sie wtedy na X360. Posiadacze PS3 niestety beda musieli poczekac troche dluzej. Zatem - idac tokiem rozumowania coponiektorych na tym forum - Alone in the Dark 5 to exclusive dla X360 :hejka:
  • 0

#22 fingus Napisany 22 stycznia 2008 - 16:34

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Trailer:
http://www.gametrail...ayer/29842.html
Fajnie inventory, choć obawiam się, że nie da się już nosić w nim gramofonu, czy armaty, jak w pierwszych częściach. ;-)
  • 0

#23 Gość__* Napisany 22 stycznia 2008 - 16:45

Gość__*
  • Goście
http://www.jeux-fran... ... -dark.html

filmik
  • 0

#24 Raikoh Napisany 22 stycznia 2008 - 18:08

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Graficznie może być,ale klimatu zero. To nie to co kiedyś!! Muzyka tęz kiczowata.
  • 0

#25 egonszef Napisany 22 stycznia 2008 - 18:17

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Takim residetem zajeżdża co osobiście uważam za plus, to jakie możliwości dają nam twórcy gry mi tez się podoba, piszę np. o zestrzeleniu sobie miecza ze ściany, rąbaniu drewna :) itp. oryginalnie jednym słowem. Bardzo miłą rzeczą jest samo menu... wypas, ciekawe co się zmieści największego? Co do ogólnego klimatu to ciężko mi się wypowiedzieć ponieważ grałem tylko w 3 na piecu, ale ten w trailerze mi odpowiada. Czekam z niecierpliwością.
  • 0

#26 syon Napisany 22 stycznia 2008 - 18:20

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Muzyka przezajebista. Szykuje się OST roku. A sama gra? Kozak, kozak, kozak :cooo:
  • 0

#27 Texz Napisany 22 stycznia 2008 - 18:24

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dam grze szansę, choć już teraz widzę, że nie należy podchodzić do niej z bagażem poprzednich części (zwłaszcza zeschizowatej trzeciej o_O na dzikim zachodzie lol).
Akcje łamigłówkowe mogą być niezłe, choć to od deweloperów będzie zależeć czy dadzą graczowi jakąś swobodę kombinowania, czy po prostu z góry narzucony tok rzeczy do zrobienia. Osobiście wolałbym to drugie, lecz z góry wiadomo, że jakiś kompromis musiano znaleźć.
Demo w maju. Zagram, ocenię.
  • 0

#28 Raikoh Napisany 22 stycznia 2008 - 18:45

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ost roku? Zapomniałeś Sion dodać słowo klucza "IMO" . Nie narzekam na muzę aż tak,
tylko nie pasuje do tej gry. Tam nie ma klimatu IMO!! Potworki , New York ,ech ...
To jest jak King który jest słaby,a Lovecraftowi Poe czy Lumleyowi buty mógł by
czyścić :ninja:
  • 0

#29 kamionek Napisany 22 stycznia 2008 - 18:46

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:

Ost roku? Zapomniałeś Sion dodać słowo klucza "IMO"


Logicznym jest, że wypowiadając się na forum, wyrażasz swoją opinię
  • 0

#30 BeSOS Napisany 22 stycznia 2008 - 19:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Wygląda plastikowo,sterylnie i pusto. I po cholerę dali strzelanie w FPP?
  • 0



Inne z tagami: