Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alone in the Dark

Eden Games Atari PS3 X360 PC Wii PS2

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
214 odpowiedzi na ten temat

#31 Ryan Napisany 22 stycznia 2008 - 20:23

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Raikoh, żal tyłek ściska. Wokal robi Bułgarski chór folkowy, który zdobył więcej nagród w historii niż Ty dożyjesz lat. To że TOBIE się nie podoba, nie znaczy, że to szmira. Jeśli sugerujesz komuś dodać IMO, zrób to samo.
  • 0

#32 Gość__* Napisany 22 stycznia 2008 - 21:13

Gość__*
  • Goście
Zapowiada sie bardzo dobry tytul. Wyglada jak kalka RE4, ale nie narzekam na to, bo tamta gra byla i jest swietna. Graficznie jest ladnie, ale to co zasluguje na wyroznienie to animacja gl. bohatera. Powiewaja mu ciuchy, gdy sie rusza to rusza jednoczesnie latarka ktora ma w rece, faluja mu plecy. Poczytuje na plus. Nie zgadzam sie z Raikohem. Chor jest bardzo klimatyczny. Po akcjach mozna wywnioskowac, ze nie bedziemy tylko non-stop walczyc, ale takze rozwiazywac dosc proste zagadki logiczny (vide gaszenie ognia, podpalanie sciezki bezyny w celu zlikwidowania jakiegos oddalonego celu). Srednio za to wyglada jazda samochodem. Wiem, ze to nie symulator, ale mimo wszystko skoro gra aspiruje do miana gry nowej generacji, to powinna oferowac cos wiecej, niz kartonowe zderzenia. Projekty postaci raczej straszne nie sa. Zapowiada sie jednak kilka mocniejszych momentow. Ogolnie gra wyglada jak mix przygodowki + FPSa + horroru i to ogolnie calkiem mi sie podoba. Do czasu RE5 powinno zdobyc popularnosc.
  • 0

#33 xell Napisany 22 stycznia 2008 - 21:22

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 230 Postów:

Wyglada jak kalka RE4

Bo też jest w 3D?

Mnie się trailer bardzo spodobał. Grafika raczej słaba, ale same pomysły są bardzo ciekawe. Gra wskoczyła do tych bardziej wyczekiwanych na mojej liście.
  • 0

#34 Gość__* Napisany 22 stycznia 2008 - 21:36

Gość__*
  • Goście

Bo też jest w 3D?

Grales kiedys w RE4? :ninja: Bohater identycznie sie rusza, trzyma identycznie bron, ma podobne wlosy i jest podobnie ubrany. Czerwona kropka jako celownik. Nawet animacja jest podobna (z tym, ze lepsza w AitD 5). Dosc przekonywujace jak dla mnie. Nawet podobne mechanizmy rozgrywki.
  • 0

#35 xell Napisany 22 stycznia 2008 - 21:42

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 230 Postów:

Grales kiedys w RE4? :ninja:

Grałem. Mimo wszystko różnic jest dużo więcej niż podobieństw - strzelanie jest w FPP, a sama gra jest w dużo większych stopniu adventure niż RE4, który był głównie strzelanką. Ciężko takie cos nazwać kalką.
  • 0

#36 Raiot Napisany 22 stycznia 2008 - 22:39

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
O Mamusiu właśnie co obejrzałem nowy trailer i OMG!!!! wygląda kapitalnie i jakie patenty :^^: nic tylko czekać :D
  • 0

#37 Ryan Napisany 22 stycznia 2008 - 23:27

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

trzyma identycznie bron

A miałby trzymać jak? Uszami? Porównanie do RE jest z biodra - to nie jest survival horror z masą zombiaków. Grałeś kiedyś w AitD?
  • 0

#38 Raikoh Napisany 23 stycznia 2008 - 01:02

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wyraziłem tylko swoją opinie. Nieinteresuje mnie ile nagród zdobyło,mnie tam nie pasuje ta muza.
  • 0

#39 Ryan Napisany 23 stycznia 2008 - 01:42

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Muzyka tęz kiczowata.

Nie narzekam na muzę aż tak, tylko nie pasuje do tej gry.

Autorytarne stwierdzenie a nie opinia.

Jednocześnie napisałeś:

Zapomniałeś Sion dodać słowo klucza "IMO"


Jedynie proszę o konsekwencję. To jest zdaniem krytyków muzyka wykonywana przez utalentowaną grupę (a nie kiczowata muza jak stwierdziłeś z pozycji mentora) i nie pasuje *Tobie*. Stosuj się do własnych rad. :hejka:
  • 0

#40 Pico Napisany 23 stycznia 2008 - 07:37

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Kłocicie się o to jak zostały napisane słowa _^_. Raikohowi nie pasuje muzyka i tyle.

Może i dobra z tego gra będzie, ale jest jakaś

Wygląda plastikowo,sterylnie i pusto.

I wszędzie teraz dają strzelanie w FPP? Ze statycznych kamer już nie robią horrorów?

Ale ogólnie pozytywnie. Fajne inventory, choć uuj wie czy będzie tak strasznie wygodne. Co do muzyki to jest jak dla mnie ok. Nie więcej, nie mniej. Pamiętam, że (IMO) AitD4 na PSXa był do połowy może dobry, później kiepskawo. Dobry tzn. jakikolwiek klimat, strach. A tu jak będzie odrobina klimatu, strachu to będzie ok. Bo jak niby to horror będzie a jedynie chodzi o to, że zrobiony pod nexgeny to porażka może być pod względem strachu - bo to dla mnie najważniejsze, nie wymagam nie wiadomo jakich elo rozwiązań i zajebistej grafiki.
  • 0

#41 BioBuster Napisany 23 stycznia 2008 - 10:26

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
Mnie się trailer podoba, fajnie wygląda jak idąć z krzesłem zmienia jego ułożenie w rękach.

Porównanie do RE jest z biodra - to nie jest survival horror z masą zombiaków. Grałeś kiedyś w AitD?


Nie jest, ale to nie znaczy, że nie będzie.


Jedynie proszę o konsekwencję. To jest zdaniem krytyków muzyka wykonywana przez utalentowaną grupę (a nie kiczowata muza jak stwierdziłeś z pozycji mentora) i nie pasuje *Tobie*. Stosuj się do własnych rad. :hejka:


Łał, krytycy pozytywnie się o muzyce wypowiedzieli. :-) Ale to nie przesądza że akurat musi do konwencji gry pasować. Całość rzeczywiście sprawia wrażenie kiczowatości, jeszcze z tymi słowiańskimi chórkami i z dopasowaniem perkusji do walenia gaśnicą czy machania mieczem.

ATNM Jeśli możesz podaj proszę nazwę wykonawcy, chętnie posłuchał bym czegoś wiecej. To kompozycje własne, czy odtwarzają coś znanego?
  • 0

#42 Ryan Napisany 23 stycznia 2008 - 15:02

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Nie jest, ale to nie znaczy, że nie będzie.

Zerknij na trailer, który wcześniej zapodałem. Nic na to nie wskazuje. Grę robi dobry team, nie wierzę, że zrobią z tego RE. Nie o to w AitD chodzi.

Ale to nie przesądza że akurat musi do konwencji gry pasować.

Raikoh nie pisał o pasowaniu a zasysaniu. Drobna różnica. ;)

Mam chyba w pracy linki - znajdę to zapodam.
  • 0

#43 Gość__* Napisany 23 stycznia 2008 - 16:19

Gość__*
  • Goście
AitD 4 na dzikim zachodzie :D Moja pierwsza pełna gra na blaszaka, aż łezka się kręci :D
Fajowy był klimat i muzyka...
  • 0

#44 Pico Napisany 23 stycznia 2008 - 16:23

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

AitD 4 na dzikim zachodzie :D Moja pierwsza pełna gra na blaszaka, aż łezka się kręci :D

Alone in the Dark 4: The New Nightmare... gdzie? Na dzikim zachodzie?! :o

Coś się pomyliło...? :niepewny:
  • 0

#45 Gość__* Napisany 23 stycznia 2008 - 17:03

Gość__*
  • Goście
Aaaa...sorry AitD3 oczywiście.
  • 0

#46 xell Napisany 23 stycznia 2008 - 17:22

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 230 Postów:
Sądząc z komentarza mojej współlokatorki (jest z Bułgarii), to przynajmniej tekst tej piosenki pasuje do konwencji gry (coś o śnie, z którego nie można się obudzić).
  • 0

#47 Raikoh Napisany 23 stycznia 2008 - 18:15

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Teks by się nadawał w takim razie do SH4 :TR :cmok:
  • 0

#48 Bruce Napisany 23 stycznia 2008 - 19:25

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Po obejrzeniu trailera mam mieszane wrażenia. Z jednej strony w parku wszystko wygląda ok. Z drugiej słabo jest w budynkach, a beznadziejnie, gdy jest ogień. No i jakoś obawiam się tej jazdy samochodem...
  • 0

#49 Raikoh Napisany 23 stycznia 2008 - 20:03

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Żeby takie kombinowanie nie wyszło zle grze,bo gra ma swoje zasługi w horrorach na konsole
  • 0

#50 Ryan Napisany 28 stycznia 2008 - 20:35

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Cały czas trzymam kciuki za tą grę. Podobnie jak w Far Cry 2 znaczną rolę będzie odgrywał ogień. Ludzie od TDU nie mogą odwalić maniany. :ninjadance:
http://www.gametrail...ayer/30016.html
  • 0

#51 xell Napisany 16 lutego 2008 - 12:49

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 230 Postów:
"Real World Rules Tech Demo"
http://www.gamespot.... ... id=6186192
  • 0

#52 fingus Napisany 16 lutego 2008 - 13:27

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Hm. :hmmm: Całkiem fajnie wyglądają te typowo przygodówkowe zabawy w łączenie elementów. Oby tylko nie ograniczyło się to do wynajdywania nowych metod eksterminacji przeciwników. Ja chcę opartych na tym klasycznych przgodówkowych łamigłówek. :ninjadance:
  • 0

#53 Gość__* Napisany 16 lutego 2008 - 14:36

Gość__*
  • Goście
Kiedy demko? :]
  • 0

#54 Gość__* Napisany 17 lutego 2008 - 13:17

Gość__*
  • Goście
http://www.gametrail...ayer/30714.html

MIAZGA :ninja: :ninja:
  • 0

#55 Ryan Napisany 17 lutego 2008 - 13:19

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
3 posty wyżej jest to samo. :) Dobry filmik. Nie jest doskonały, przeginają z taśmą samoprzylepną (dosłownie) ale wygląda ciekawie. :)
  • 0

#56 Gość__* Napisany 17 lutego 2008 - 13:26

Gość__*
  • Goście
Ach to sorka, myślałem, że tamten wyżej to ten trailer :D
  • 0

#57 Gość__* Napisany 17 lutego 2008 - 15:25

Gość__*
  • Goście

http://www.gametrail...ayer/30714.html

Fajne :tak:
  • 0

#58 Scorpio Napisany 17 lutego 2008 - 18:07

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Fajnie rozwiązano ekwipunek - w końcu widać jak wszystko ładnie do kieszeni trafia. No i przy takim rozwiązaniu "drabina w plecaku", na modłę starych przygodówek, istnieć nie ma prawa. Jak dla mnie, to właśnie to rozwiązanie powinno być kopiowane w przyszłości :)
  • 0

#59 egonszef Napisany 17 lutego 2008 - 20:12

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
http://www.centraldark.com
Oficjalna strona gry, jest parę ciekawych rzeczy wkręcających w klimat gry. Polecam

Co do muzyki z gry to również polecam oficjalną stronę " The Mystery of Bulgarian voices "
http://www.bulgarian...n/about_us.html
http://www.olivierde...e.com/od/flash/ <= kompozytora strona
  • 0

#60 bad robo Napisany 23 lutego 2008 - 20:23

bad robo

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
Giera zapowiada sie swietnie, bedzie mozna ostro pokombinować z otaczającym swiatem, ”kurtkowy ekwipunek”tez extra, taki sam jak miał sprzedawca w RE4 :^^:
  • 0



Inne z tagami: