Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore

Intelligent Systems Atlus WiiU Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
193 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 23 stycznia 2013 - 15:29

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
Właśnia ogłoszone w ND. Atlus plus Ninty. Mam mokro w majtach...


xb4Aej0.png

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 04 września 2019 - 23:42

  • 0

#2 fingus Napisany 23 stycznia 2013 - 15:31

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
A co to? Jakieś jrpg?
  • 0

#3 Tawotnica Napisany 23 stycznia 2013 - 15:37

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
tRPG zapewne, tylko teaserek był pokazany.
  • 0

#4 mic Napisany 23 stycznia 2013 - 15:39

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Szkoda, że więcej właśnie nie pokazali bo intrygująco się bardzo zapowiada :)
  • 0

#5 Kaxi Napisany 23 stycznia 2013 - 15:48

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Już przez chwilę myślałem, że Persona 5 ;) Ale i tak super. Intelligent Systems nie próżnują, a marka FE dostaje należną uwagę.
  • 0

#6 Tawotnica Napisany 23 stycznia 2013 - 15:53

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
a nie wiem czy to IS. Ja zrozumiałem, że to Atlus będzie robił pod nadzorem N, bo wewnętrznie Ninty nie jest w stanie iluśtam gier na raz zrobić.
  • 0

#7 Kaxi Napisany 23 stycznia 2013 - 15:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Powiedzieli kolaboracja, czyli jaki udział N/IS ma, a w momencie pojawienia się FE na ekranie w rogu były copyrightsy IS, więc założyłem, że też maczają paluchy.

EDIT:


  • 0

#8 Kaxi Napisany 24 stycznia 2013 - 20:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Wprawdzie nie zakładałem niczego innego niż RPG/strategic RPG, ale była teoria w necie, że może to być bijatyka 2D (jak Persona Arena). Na szczęście się to nie potwierdziło:

http://www.gonintend...story&id=194810
  • 0

#9 Kaxi Napisany 26 stycznia 2013 - 01:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
http://gonintendo.co...story&id=194906


oficjalny Press Release
  • 0

#10 Kaxi Napisany 09 lipca 2013 - 17:52

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Kawałek newsa o tej gierce:

 

http://www.gonintend...medium=facebook


  • 0

#11 Kaxi Napisany 12 czerwca 2014 - 08:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

http://www.gonintend...nd-advance-wars

 

 

Nintendo mówi, że gra się robi i jest "on schedule".


  • 0

#12 morciba Napisany 12 czerwca 2014 - 09:50

morciba

    Pikachu

  • Narybek
  • 74 Postów:

http://www.gonintend...nd-advance-wars

 

 

Nintendo mówi, że gra się robi i jest "on schedule".

 

Na to chyba czekam najbardziej. Szkoda, że nic nie pokazali na E3 :-(


  • 0

#13 Kaxi Napisany 30 października 2014 - 11:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Gra jest ciągle w produkcji.

 

sanstitre1vvpm6.png


  • 0

#14 Godot Napisany 30 października 2014 - 11:13

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O, kapitan będzie jeszcze przed gwiazdką :) To już wiem jaki prezent sobie zażyczyć
  • 0

#15 Kaxi Napisany 30 października 2014 - 11:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Masz amerykańską konsolę, tak?


  • 0

#16 Godot Napisany 30 października 2014 - 11:15

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Tak. Jak dostanę to chętnie napiszę Ci coś na bloga :)
  • 0

#17 Kaxi Napisany 30 października 2014 - 12:02

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

:)


  • 0

#18 Malutki Napisany 01 kwietnia 2015 - 23:38

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Nowy trailer :


  • 0

#19 mic Napisany 01 kwietnia 2015 - 23:57

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Największa niespodzianka tego pokazu - Atlus nie robi słabych gier więc fani jrpg muszą czekać :)


  • 0

#20 Tawotnica Napisany 02 kwietnia 2015 - 00:15

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

Wygląda bardziej Personowo niż SMT, no i nie jest to tRPG. Wychodzi na zimę 2015 (wersja japońska oczywiście), z trailera wynikałoby, że IS w tym nie macza palców (nigdzie ich loga nie ma). 

 

 


  • 0

#21 funditto Napisany 02 kwietnia 2015 - 00:19

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Nie tRPG ? To co to jest ?


  • 0

#22 Tawotnica Napisany 02 kwietnia 2015 - 00:36

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

wygląda jak klasyczny drużynowy jRPG z systemem walki press-turn i z postaciami/klasami z FE zamiast demonów, a spodziewałem się czegoś na szachownicy typu jak Devil Survivor. 

 

mkiKq0U.gif


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 02 kwietnia 2015 - 00:43

  • 0

#23 Tawotnica Napisany 02 kwietnia 2015 - 06:51

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:
Producent gry z ramienia Atlus o nowym trailerze, nieoficjalne tłumaczenie tytuły z japońskiego to "UIllusory Revelations # Fire Emblem":
 

ATLUS,CO.,LTD.
Illusory Revelations ♯ Fire Emblem – Producer
Shinjiro Takada

Greetings!

It’s nice to meet all of you, or shall I say, see all of you again. This is Shinjiro Takada from ATLUS. Usually, I am responsible for working on the Devil Survivor* series, but this time, I was tasked with working on the production for the upcoming crossover title “Illusory Revelations ♯ Fire Emblem*”

After over two long years of keeping you waiting, we felt it was finally time to showcase this game. Did you have a look at the new PV*?

This is the result of our collaboration work on the “Fire Emblem” series. I think many people will find it quite different than they had originally expected. Originally, it was very challenging for us to get the “Fire Emblem” aspect into the game, but we worked carefully with Nintendo to ensure it’d work well and deliver the feeling you get from the series.
But, “as long as development of this title conforms with what Intelligent Systems originally would have wanted, and ATLUS develops it and triumphs through it, then ATLUS’ work is good.”

It was following that that we were able to come to our conclusion and settle on the concept for this project. As a result of this, “Illusory Revelations ♯ Fire Emblem” follows the basic axis of what I would say are “Realistic characters who suffer from many conflicts and worries in modern-day Japan” in this RPG. It was capturing the feeling of “Fire Emblem” that was the real challenge during the development of this concept, as this is a collaboration.

In this PV, many people may find it hard to understand where the essence of “Fire Emblem” comes into play. However, this will be explained more in the future, so please wait for a follow-up to this.

The character designs that would become the face of this project were designed by toi8*, who we had requested to assist us. Even though “Illusory Revelations ♯ Fire Emblem” follows its own world and has a touch of fresh colors and poppy visuals, we wanted to make it easy to get into the world of this game, while still making it look refined and familiar for those who are fans of the series.

Although only four characters appear in the spotlight of this PV, there are more characters (some of which make a quick appearance in the PV) prepared for the future, so please stay tuned!

It should also be noted that “Illusory Revelations ♯ Fire Emblem” has given us the opportunity to work with other developers. This time, in the first edition of this creators’ blog, you got to hear comments from me, the top batter of the project. But, we have interviews planned with other ATLUS staff and developers in the future, so we hope everyone will enjoy it!

While development has finally reached its climax, and we are celebrating that, there is still a ways to go. We are working hard on to bring this game to you with our staff. However, there is still some work to be done, so this game will be released this winter. We thank you for your patience, and hope to make a project with our team that everyone can enjoy!

*”Illusory Revelations ♯ Fire Emblem” is not the official localized title, and is a translation of the title by us.

*”PV” stands for “promo video” or “promotional video” and is usually what most trailers are called for Japanese games.

*”Devil Survivor” is a series that was originally released for the Nintendo DS in Japan and North America in 2009 with its first title “Megami Ibunroku: Devil Survivor”. This game was localized under the title of “Shin Megami Tensei: Devil Survivor” in international regions, and has seen massive success, branching off into a sequel as well as an enhanced port of the first two games for the Nintendo 3DS.

*”toi8 (といはち)” is an artist who does character designs for different types of media.


http://www.tradukoso...om/2015/04/342/

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 02 kwietnia 2015 - 06:53

  • 0

#24 mic Napisany 02 kwietnia 2015 - 10:49

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Szkoda, że jeszcze długo poczekamy ale jestem szalenie ciekaw co z tego wyjdzie. I oby lokalizacja do EU była bo jak do tej pory to właściwie tylko Xeno jest na Wii U jeśli chodzi o jrpg...


  • 0

#25 jakub Napisany 02 kwietnia 2015 - 11:21

jakub

    Link

  • Narybek
  • 255 Postów:

Nie wiem dlaczego, ale też liczyłem na tRPG. Jak puścili ten trailer, to byłem przekonany, że to Persona, ale co jakiś czas przewijała się jakaś postać z Fire Emblem, więc się domyśliłem.

Chciałbym zobaczyć prawdziwe FE na Wii U, takie w HD, z pełnym voice actingiem i ładniejszymi animacjami. Raczej się niestety nie doczekam.

 

Ale dobry i jRPG. Tak jakby spojrzeć, to na Wii U cienko z RPGami.


  • 0

#26 Kaxi Napisany 02 kwietnia 2015 - 11:21

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Wygląda jako Persona 5: Fire Emblem Edition.

 


  • 0

#27 Aras Napisany 02 kwietnia 2015 - 16:29

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

Każdy pisze, że to bardziej Persona i w sumie dochodzę do wniosku, że Atlus mógłby się na tyle ogarnąć, by wszystkie SMT u nas wydawać po prostu jako "Persony" dodając im jakieś podtytuły poza główną serią.

 

dla nas -fanów - to nic, ale jak przeciętny gracz janek co patrzy na stream z CS'a, łupie golda w Diablo i kupuje paczki zawodników w FIFIE zobaczy sam napis SHIN MEGAMI TENSEI to ucieknie (mogli tam jeszcze tentacle i sushi dołożyć w środek, nic by to nie zmieniło). A przy nazwie Persona może by chociaż zwiastun odpalił, albo jakiegoś newsa przeczytał - stąd tylko krok do ciekawości i sięgnięcia po swojego pierwszego Megatena.

 

No ale po co robić racjonalne ruchy - zresztą teraz pod skrzydłami Segi już niczego od promocji tytułów Atlusa się nie spodziewam.

 

 

___

 

 

 

Ale sam zwiastun powyżej to mega odpał. Dla mnie to gra, która może mi sprzedać Wii U (oczywiście jak będzie tam jeszcze Metroid). Uwielbiam tę stylistykę, to wyczucie i zapał do tworzenia totalnie kolorowo-popowych historii pełnych demonów i nastoletnich dramatów. Must have. Byle tylko doszło do Europy (a przypominam - to może być decyzja Segi)


  • 0

#28 lukaszSA Napisany 02 kwietnia 2015 - 16:41

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Pokaz na europejskim Directcie raczej oznacza, że do europy gra trafi na pewno


  • 1

#29 Tawotnica Napisany 02 kwietnia 2015 - 17:00

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

Ciekawe jak się zabiorą do lokalizacji. Gry Atlus angielski VA zazwyczaj mają na wysokim poziomie, a w wypadku Nintendo różnie bywa - raz jest kosmos (Kid Icarus), raz idzie się zapaść pod ziemię (Other M), często oszczędza się na kwestiach mówionych poza cutscenkami (FE: Awakening).  

 

Ja jak zwykle w takim wypadku liczę na dual-audio, żeby w razie czego zmienić na japoński + napisy. 


  • 0

#30 Aras Napisany 02 kwietnia 2015 - 17:25

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

Pokaz na europejskim Directcie raczej oznacza, że do europy gra trafi na pewno

 

true. wybacz, kojarzenie faktów mi wysiadło.


  • 0



Inne z tagami: