Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed IV: Black Flag

Ubisoft Montreal Ubisoft WiiU PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
670 odpowiedzi na ten temat

#31 don Napisany 26 lutego 2013 - 19:21

don

    Toad

  • Narybek
  • 9 Postów:
Daliby sobie już spokój z tym asasynem.
  • 0

#32 fingus Napisany 26 lutego 2013 - 19:22

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Ha! Miałem rację z piratami. Super, dawno nie grałem w dobrego Assassina.
  • 0

#33 Druciak Napisany 26 lutego 2013 - 19:36

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Bo dawno dobrego nie było, ostatnio w 2009 roku.
  • 0

#34 Shinigami Napisany 26 lutego 2013 - 19:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No i super. Jak pisałem, statki w trójce były świetne.
  • 0

#35 Stan Napisany 26 lutego 2013 - 19:48

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
To sie będzie dziać po czy przed AC III? Dodam, że jak nie będzie AC w czasach wojen napoleońskich to zlewam serie ciepłym moczem.
  • 0

#36 akrr Napisany 26 lutego 2013 - 20:46

akrr

    Gimb

  • Forumowicze
  • 1 122 Postów:
To możesz zacząć grzać wodę w kartofelkach. :cf:
  • 0

#37 Nyjacz Napisany 26 lutego 2013 - 20:53

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:
Fajnie będzie, akurat na nową generację, zagrać w trzeciego Assassin'sa. Dobrze, że nie w szóstego.
  • 0

#38 xell Napisany 26 lutego 2013 - 21:44

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 334 Postów:
Brotherhood mi się zajebiście podobał, kolejne części miały słaby odbiór, to w nie nie grałem. Jak wypuszczą dobrą giereczkę, to się za nią zabiorę. Nie ma sensu kwękać, że za szybko je robią, po prostu grać tylko w te, które są uznawane za dobre.
  • 0

#39 wrog Napisany 26 lutego 2013 - 21:59

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Wszystkie były bardzo dobre, pomijając średnią jedynkę.

Ten post był edytowany przez wrog dnia: 26 lutego 2013 - 21:59

  • 0

#40 117 Napisany 26 lutego 2013 - 22:19

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Jedynka tez byla spoczko...
  • 0

#41 Nyjacz Napisany 26 lutego 2013 - 22:21

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 010 Postów:
Grą II była lepszą, ale to część pierwsza miała ten super klimat i robiła większe wrażenie, więc pamiętam ją równie dobrze.
  • 0

#42 BeSOS Napisany 26 lutego 2013 - 23:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Trojka jest kupa gowna, true story, BH najlepsza, pozniej dwojka. Revelations imo za bardzo wtorna w porownaniu do BH i dwojki, do jedynki mam sentyment bo klimatem i grafika jak na tamte czasu mordowala :) i miala w sobie cos fajnego.

To fajna seria ale potrzebny jej albo reboot albo totalny spin off albo kasacja. Zreszta trojka sie tak skonczyla ze nie wiem czy chce wiedziec jak to beda kontynuowac...najchetniej watek z czasow dzisiejszych bym wywalil bo ssal po same kule.
  • 1

#43 Kazuo Napisany 27 lutego 2013 - 02:52

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Bardzo, ale to BARDZO dobry motyw z tymi pirackimi klimatami. Gier traktujących o tej tematyce na konsolach w zasadzie nie ma (chyba, że średniaczki pokroju Risen czy One Piece), więc świetnie, że Ubi już niedługo zapełni tę lukę. Zwiedzanie portów, jakichś odległych wysepek, polowanie na skarby, żegluga i bitwy na morzu? Łykam w ciemno. Assassinem przestałem się jarać po dwójce, jednak tym razem Ubi strzeliło w dychę, więc jeżeli tego nie sp*erdolą, to moją kasę już mają.
  • 0

#44 AndrzejSon Napisany 27 lutego 2013 - 09:18

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:
Nie łudź się Kazuo, trójka też zapowiadała się świetnie, a nie chce mi się jej kończyć. Jak dla mnie to przydałaby się tej serii kilkuletnia przerwa, formuła gry jest nieświeża przez co ma sie straszne wrażenie wtórności bez względu na okoliczności w których toczy się fabuła. Ciekawi mnie jeszcze kiedy ubi posłucha graczy i wyp*eprzy Deskonda z gry, ten wątek to totalna pomyłka.
  • 0

#45 BeSOS Napisany 27 lutego 2013 - 13:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Nie łudź się Kazuo, trójka też zapowiadała się świetnie, a nie chce mi się jej kończyć. Jak dla mnie to przydałaby się tej serii kilkuletnia przerwa, formuła gry jest nieświeża przez co ma sie straszne wrażenie wtórności bez względu na okoliczności w których toczy się fabuła. Ciekawi mnie jeszcze kiedy ubi posłucha graczy i wyp*eprzy Deskonda z gry, ten wątek to totalna pomyłka.


Otototo.

Z kazda czescia archaizmy trzymajace sie serii od jedynki coraz bardziej mnie draznily a zapewnienia Ubi ze w trojce sie z tym uporali okazaly sie zwyklym klamstwem. W grze do wymiany jest caly system wspinania/skakania i sterowanie. Watek Desmonda nie dosc ze jest slaby gameplayowo to jeszcze koszmarnie napisany przez co totalnie nie ma wczuty w to co sie w nim dzieje.....a to ze Scooby Doo team walczy w pojedynke z koncem swiata (co za diotyczny pomysl swoja droga :fp:) to juz wogole uber debilizm.

Ubi ma dar wymyslania swietnych nowych serii ale bardzo szybko zaczynaja zjadac swoj ogon. Ale tez trudno sie dziwic skoro ASS trojka sprzedal sie w 10 mln egzemplarzy...raczej szybko sie z seria nie pozegnamy :/


  • 0

#46 Chewie Napisany 27 lutego 2013 - 13:22

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
Piraci? Jak będą dobre recenzje to biorę day 1
  • 0

#47 Kazuo Napisany 27 lutego 2013 - 14:16

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
No nie wiem, mimo wszystko jestem dobrej myśli. Poza tym kocham pirackie klimaty, więc jest skłonny wybaczyć tutaj nawet spore błędy w gameplayu.
  • 0

#48 Texz Napisany 27 lutego 2013 - 17:42

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Pierwszy AC na PS4. Ciekawe czy przebije Wiedźmina 3 pod względem AV.
  • 0

#49 BeSOS Napisany 27 lutego 2013 - 18:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie bo zapewne będzie to ten sam silnik plus parę bajerów jak to było podczas przejścia z SD na HD geny.
  • 0

#50 Danteusz Napisany 28 lutego 2013 - 13:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 886 Postów:
Black Flag oficjalnie potwierdzony, godzina materiałów ekskluzywnych dla PS3
http://www.eurogamer...gameplay-on-ps3
  • 0

#51 twilitekid Napisany 28 lutego 2013 - 13:32

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Przy okazji zapowiedzi trójki (Ameryka, XVIII wiek i Indianie) myslalem sobie, ze siądzie zaraz na premierze, ale pierwsze opinie mnie zniechęciły i czekam az wejdzie do 2 za 25.
Tu mam podobnie: piracki klimat = day one. Ale pewnie tez sie okaże, ze poza fajnym settingiem cos bedzie zepsute.
  • 0

#52 vagrant3 Napisany 28 lutego 2013 - 13:49

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Grą II była lepszą, ale to część pierwsza miała ten super klimat i robiła większe wrażenie, więc pamiętam ją równie dobrze.


dla mnie jedynka była ostatnią częścią z klimatem. dwójka była bardziej dopracowaną grą, ale już zaczynała porządnie irytować motywami teraźniejszymi, a końcówka po prostu zmasakrowała dla mnie tę serię (niby w końcówce jedynki też tam dziadek lewitował i jarał się magiczną kulą, ale to jakoś przebolałem).

w brotherhooda i revelations też grałem ale już z minimalnym zaangażowaniem (nawet nie wiem czy nie więcej w multi :olo: ) i obu nie skończyłem póki co.
  • 0

#53 KoBik Napisany 28 lutego 2013 - 14:02

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Day one to był u mnie AC III jak wyszło, każdy wie. Nie ufam Ubi z tym tytułem. Jedynie historia Ezio warta była mojej uwagi. Już prędzej łykałbym Splinter Cell ale po co go wydać wcześniej? lepiej na koniec generacji, kiedy nikogo.
  • 0

#54 Kaxi Napisany 28 lutego 2013 - 15:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Pierwszy AC na PS4. Ciekawe czy przebije Wiedźmina 3 pod względem AV.



Chyba jeszcze nie potwierdzili cross-gena.

Assassin’s Creed IV: Black Flag was presented yesterday and it’s coming to Playstation 3, Xbox 360, WiiU an PC, featuring 60 minutes of exclusive gameplay to the PS3 version (that also happened with AC: Brotherhood and AC3 on this system).


To oczywiście może się zmienić.



Podobno robi się jeszcze jeden AC obecnie, najprawdopodobniej na Vitę, ale może właśnie nextowy.
  • 0

#55 AndrzejSon Napisany 28 lutego 2013 - 19:31

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:
Ubi zamierza zanudzić nas tą serią.
  • 0

#56 Danteusz Napisany 28 lutego 2013 - 19:43

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 886 Postów:

Ubi zamierza zanudzić nas tą serią.

Szybko zauważyłeś :P
  • 0

#57 AndrzejSon Napisany 28 lutego 2013 - 19:58

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:
Sięgam po ich gry z mniejszą częstotliwością niż oni je wydają. Pożyczyłem od szwagra AC3, leży już ze trzy tygodnie i nie przeszedłem nawet połowy, na pewno fajne są bitwy morskie i...hmm, chyba tyle.
  • 0

#58 leon Napisany 28 lutego 2013 - 20:10

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
W Assassins Creed 4 fajne będą bitwy morskie i chyba tyle.
  • -1

#59 Stan Napisany 28 lutego 2013 - 21:07

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
Assassins Creed ubisoftowski Call od Duty, szkoda
  • -1

#60 wrog Napisany 01 marca 2013 - 09:55

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

Ubi zamierza zanudzić nas tą serią.

Ja kupuję każdą część i czekam na kolejną. Zawsze zmienia się wystarczająca ilość rzeczy, pojawia się coś nowego, bawią się formułą (no, może Ezio miałem już dość po Brotherhood). Póki tak jest, to nie mam zastrzeżeń i chcę więcej. Piraci? Wypas.
  • 0



Inne z tagami: