Skocz do zawartości

Zdjęcie

DJ Hero seria

mixer małpia zręczność fajna muza

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 Sotaku Napisany 09 lutego 2013 - 22:41

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Szukałem tematu o tej serii, ale nie znalazłem więc zakładam, mam obie części, ale niektóre sprawiają mi trudność co się odbija na wynikach.
Też tak macie, ze po trzech utworach ręka chce wam odpaść?
Zupelnie nie wiem na czym polega zabawa pokrętłem, czy za to sie nabijają punkty czy jest to zupełny freestyle?
Napiszcie co sądzicie o gierce i o muzie w niej, niby dużo nie grałem, ale muza z pierwszej części bardziej mi pasi.
  • 0

#2 hubson Napisany 10 lutego 2013 - 12:39

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Mam jedynkę. Crossfader używany jest w trybie hard. Najbardziej lubię mix http://m.youtube.com...h?v=TR_Gk-aZYLw

  • 0

#3 Marbel Napisany 10 lutego 2013 - 13:01

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ja już z rok nie grałem. Mnie przypasiła dwójka bardziej. Wiecej znanych utworów. A mnie się wydaje, że ten crossfader czy pokrętło to dla picu trochę jest. Tzn. Moduluje dźwięki - coś jak wajcha w Guitar Hero.
  • 0

#4 tomasz Napisany 10 lutego 2013 - 14:00

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
pokrętło jest do napindalania razy osiem, żeby wyniki dobre osiągać. Grałem swego czasu w DJH i bardzo mnie wkręciło, wszystko wygoldstarowałem na expercie i miałem wyniki koło 20. miejsca na świecie w ulubionych kawałkach i 50. lvl w online w dwójce. Bardziej mi przypasowało niz guitar hero/rokbąd.
  • 0

#5 Sotaku Napisany 10 lutego 2013 - 14:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Czerwonym przyciskiem włączało się euphorię - licznik razy 2, ale jak to pokrętło podbija wynika to jak sie go uzywa...znaczy niby wiem w którym momencie (jak pojawia się nad trasą złoty pasek) ale co robić by jak najwięcej nabijać?
  • 0

#6 tomasz Napisany 10 lutego 2013 - 14:20

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
pokrętło mnoży przez dwa zawsze, kiedy można go użyć.
  • 0

#7 Sotaku Napisany 10 lutego 2013 - 14:22

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Trzeba nim cały czas kręcić czy raz przekręcić?
  • 0

#8 tomasz Napisany 10 lutego 2013 - 14:29

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
kręcić
  • 0

#9 keogh Napisany 10 lutego 2013 - 15:55

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
dwojka to krap
  • 0

#10 Sotaku Napisany 10 lutego 2013 - 17:15

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
aż tak bym tego nie nazwał...
  • 0

#11 keogh Napisany 11 lutego 2013 - 17:50

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
ja bym aż tak,
90% funu jaką niosą tego typu tytuły stanowi muzyka, która w dh2 po prostu obrzydliwie ssie srom.. bynajmniej nie chodzi tylko o gusta i mainstrim, ale o skreczarkę, która ma się zajebimbiście do pop-densowych kawałków, jakby gra się nazywał kibord hero i miała kiborda to jeszcze luz, ale nie ma
miksy są fatalne, pretensjonalnie wbite skrecze, że aż uszy bolą, jak ktoś ma słuch słonia to luz nie będzie mu to przeszkadzało, mi przeszkadzało i zabiło chęc grania.
  • 0