Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mario & Luigi: Dream Team Bros.

AlphaDream Nintendo 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
147 odpowiedzi na ten temat

#61 nole Napisany 12 lipca 2013 - 13:53

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Eurogamer - 7/10

"This is an enjoyable but rarely essential entry to the Mario & Luigi suite."

No i wielka szkoda, że jest gorzej graficznie niż poprzednio:

"...this is an uglier game than the previous and handsome DS title."


  • 0

#62 Kaxi Napisany 12 lipca 2013 - 14:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

To GAF twierdzi coś zupełnie innego: podobno moze humor nie jest aż tak dobry jak poprzednio, ale graficznie i przede wszystkim muzycznie ma być rewelacyjnie!

 

No i Dream World podobnież mega kreatywny.


  • 0

#63 Godot Napisany 13 lipca 2013 - 17:06

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kupiłem wersję cyfrową. 170 za taką grę to uczciwa cena, nie jest wygórowana. A nie chce mi się czekać n dni na wysyłkę i pudełeczko, które będzie się kurzyć. Dzisiaj zarywam nockę :)
  • 1

#64 Pious Napisany 13 lipca 2013 - 20:28

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Tez nad tym myslalem. Napisz wrazenia, bo waham sie caky czas.
  • 0

#65 Kaxi Napisany 13 lipca 2013 - 20:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Robisz Pious z tą gierką taką dramę, jak Taikun z kupnem 3DSa.


  • 0

#66 Pious Napisany 13 lipca 2013 - 20:48

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jaka drame? Po prostu soe qaham, bo mam q co grac, malo kasy, a pokusa jest wielka. Zwykly dylemacik gracza.
  • 0

#67 Godot Napisany 13 lipca 2013 - 23:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Pierwsza godzina... średnia. Styl graficzny IMO gorszy niż w Inside Story, bardzo przypomina mi Super Mario RPG. Miejscówki puste, ale schludne. Muzyczka taka se. W Inside Story było mnóstwo klasycznych kawałków mariowych w nowych aranżacjach, tutaj jakieś plumkanie. Gra się jak to w M&L. Czyli świetnie. Pierwsza godzina to jeden wielki tutorial, więc się nie zrażam i jadę dalej.
  • 0

#68 Kaxi Napisany 14 lipca 2013 - 10:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

I co, grałeś całą noc?


  • 0

#69 Kaxi Napisany 15 lipca 2013 - 09:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
 

pOvSmeY.jpg?1

 

 

Mój kot kupowałby Dream Team Bros.

 

(i wybrała Mariana.)


Ten post był edytowany przez Kaxi dnia: 15 lipca 2013 - 09:31

  • 1

#70 Kaz Napisany 15 lipca 2013 - 12:59

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Do mnie też już dotarła rano :] Kochany amazon. Właśnie ukończyłem papierowego mariana więc robie sobie przerwę chwilową od niego. Najpierw zabiore się za Luigiego w jego posiadłości, potem castlevanie i jadę z mario and luigi ;]


  • 0

#71 Tawotnica Napisany 15 lipca 2013 - 20:31

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

i do mnie też :>

 

e6fQPXg.jpg

 

Alphadream <3 Niech robią od razu kolejną część na 3DSa, na przykład z Peachką w roli głównej.


  • 1

#72 Tawotnica Napisany 16 lipca 2013 - 04:47

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Wstępnie stwierdzam, że jest dobrze. Wreszcie jakaś gra na 3DSa, która sensownie używa ekranu dotykowego i żyroskopu! Spodziewam się więcej tego typu bajerów, pewnie obracanie konsoli, operowanie stylusem też będzie, bo na samym początku trzeba wybrać dominującą rękę. Stylistyką i właśnie gimmickami 3DSa Dream Team Bros. wystarczająco się różni od poprzednich części, żeby być świeże, a niezmieniony rdzeń rozgrywki sprawia, że starzy wyjadacze od razu poczują się jak w domu. Troszkę długo się rozkręca, ale jak pamiętam to każde Mario & Luigi tak miało. Rozwaliła mnie miejscówka

Spoiler
. Tak na mój gust może być dalej, Incepcja Weegee style.


  • 0

#73 Godot Napisany 16 lipca 2013 - 08:30

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nigdy nie grałem w Superstar Sagę :( A cholernie Nintedno nie chce wrzucić gier z GBA do VC...

Niestety nie mam za bardzo czasu na granie, jestem po pierwszym bossie w śnie Luigiego. Jest ok, dupska nie urywa, ale bankowo się rozkręci
  • 0

#74 Tawotnica Napisany 17 lipca 2013 - 03:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Phu, dotarłem do Wakeport, jestem po
Spoiler
. Spodziewałem się więcej punów, humoru, takiej typowo Luigiowatej ciapowatości. Okazuje się, że Bowser to dużo zabawniejsza postać, ale jego jak na razie jest mało. Dreambert to średni sidekick, taka Kersti z nowego Papera była 100x lepsza. Chociaż:

f3b8t0.png

było dobre, od razu mi się skojarzyło, ale to chyba moje zboczenie, bo raczej nie było 'intended'. Aha, no i cały ten Dream World aż się prosi o cameo Kirbiego, ale pewnie nie będzie ;<

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 17 lipca 2013 - 03:38

  • 0

#75 Kaxi Napisany 17 lipca 2013 - 21:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Mam gdzies z 5 h, może 6 na liczniku na razie, i jestem leciutko rozczarowany. Więcej chyba minusów niż plusów:

 

 

+ ładna graficzka

+ wciąż ciekawe walki

+ system rang

+ tutoriale są mniej nachalne niż się spodziewałem, większość da się wyłączyć

 

- muzyka ma słabsze momenty, a miała być rewelacyjna

- Dream World wydaje mi się na razie bardzo liniowy, a interakcje Luigiego nie są ani pomysłowe, ani szczególnie zabawne (po 10 razach już miałem dość odgłosu kichania)

- efekt 3D nie robi, a spodziewałem się kozaka

- humor jest taki sobie, sidekicki to nudziarze

- na razie mało rzeczy jak dla mnie do zbierania, szczególnie jakichś nieobowiązkowych

- nie podobają mi się arbitralne różnice pomiędzy walkami w róznych swiatach

 


  • 0

#76 Godot Napisany 18 lipca 2013 - 10:04

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
3 godziny na liczniku, a tu ciągle tutorial. Ogólnie gra jest bardzo wtórna, bardziej niż seria The Legend of Zelda. Zobaczymy co dalej, narazie wieje nudą trochę
  • 0

#77 cybercotlet Napisany 18 lipca 2013 - 11:02

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

Kupiłem wersję cyfrową. 170 za taką grę to uczciwa cena, nie jest wygórowana. A nie chce mi się czekać n dni na wysyłkę i pudełeczko, które będzie się kurzyć. Dzisiaj zarywam nockę :)

 


Nie kłam. Wszyscy dobrze wiemy, że kupiłeś wersje cyfrową bo nie chciałeś żeby twoja zobaczyła, że znów kupiłeś giereczkę dla dzieci :reggie:


  • 0

#78 Tawotnica Napisany 18 lipca 2013 - 11:33

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Ja wam powiem, że po parunastu godzinach gry wcale nie jest jakoś dużo lepiej. Tutki są co chwila jakieś, wprawdzie można skipnąć niektóre, ale wciąż marnuje się kupę czasu na przewijanie ścian tekstu, który tłumaczy coś, o czym się już dawno wie, bo się grało w poprzednie części. Sidequesty poza standardowym szukaniem fasolek też nie robią, chociaż expert challenge i masterowanie skilli jest całkiem spoko, bo włazi na ambicje. Jeżeli chodzi o świat i bohaterów to nie mogę się oprzeć, żeby porównywać cały czas do okrzykniętego zawodem Paper Mario: Sticker Star, który pod tym względem wypada niebo lepiej. Do muzyki oprócz drażniącego battle theme w snach nie mam większych zastrzeżeń, liniowe M&L były wszystkie oprócz Superstar Saga. Trochę czuję zmęczenie materiału, więc dzisiaj sobie robię przerwę i naparzam w Project X Zone, przy którym niespodziewanie się dużo bardziej uśmiałem niż przy Dream Team Bros.
  • 0

#79 Kaxi Napisany 18 lipca 2013 - 11:37

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Zadziwia mnie ile Tawot godzin naparza w te gierki :D Prawdziwy no-life. A na żywo nie wygląda :P


  • 0

#80 Tawotnica Napisany 18 lipca 2013 - 11:42

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Jakieś pozory trzeba zachowywać. Ostatnio prime-time grania to 01:00 - 06:00 jak nikt nie widzi. Od czwartej nawet czasem mam forum sam dla siebie. :fa:
  • 0

#81 Kaxi Napisany 18 lipca 2013 - 11:44

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

O 1:00 to ja spać idę :P


  • 0

#82 twilitekid Napisany 18 lipca 2013 - 12:01

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Jakieś pozory trzeba zachowywać. Ostatnio prime-time grania to 01:00 - 06:00 jak nikt nie widzi. Od czwartej nawet czasem mam forum sam dla siebie. :fa:

 

Kiedy śpisz? Albo: czy śpisz?


  • 0

#83 Tawotnica Napisany 19 lipca 2013 - 01:12

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Jestem rozerwany, bo z jednej strony zżera rutyna, a z drugiej gra ma swoje momenry:
Spoiler


@twilite - Kawa jest lepsza od spania, w dzień jakoś te 5-6 godzin się uzbiera po kawałku. Tyle wygrać!
  • 0

#84 tomasz Napisany 19 lipca 2013 - 16:32

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:

Jestem rozerwany, bo z jednej strony zżera rutyna, a z drugiej gra ma swoje momenry:

Spoiler


@twilite - Kawa jest lepsza od spania, w dzień jakoś te 5-6 godzin się uzbiera po kawałku. Tyle wygrać!

Dobrze chyba się czasem przy gierce rozerwać c'nie? A ja sobie zapodałem na fali hajpu Superstar Saga po raz wtóry, która jest najłatwiejsza i najbardziej prymitywna z serii (chociaż w Dream Team nie grałem). Klimacik dymania na GBA niedoścignion.

Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 19 lipca 2013 - 16:33

  • 0

#85 Pious Napisany 19 lipca 2013 - 19:25

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Dla mnie najlepsze bylo chyba PiT. BIS w sumie nie pamietam za bardzo, moze kiedys zagram drugi raz. Jednak PiT konczylem kilka razy i swietnie wspominam.
  • 0

#86 Tawotnica Napisany 23 lipca 2013 - 04:53

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Dluga gra, 30h za mna i konca nie widac, nawet nie mam ostatniej klasy leveli (caly czas gwiazdka). Momentami sie dluzy troche, szczegolnie dluzsze etapy w dream world sa mocno jednostaje. Tylko na plazy mi sie sny bardziej podobaly od realu

Spoiler
.

 

Jeszcze drobiazg, ktory mnie ucieszyl - w minigierce w lesie przydaje sie efekt 3D do oceniania odleglosci albo inaczej, w 2D obraz jest zbyt 'zbity', zeby sprawnie i bezblednie sobie poradzic. Generalnie efekt trojwymiaru jest subtelny w Dream Team Bros., wiec taka implementacja 3D przyjemnie zaskakuje. 

 

O ile koncowka nie bedzie oszolamiajaco znakomita, to zdania pewnie nie zmienie, ze nowe Mario & Luigi to (tylko) dobra, momentami bardzo dobra gierka, ktora dla osob znajacych poprzednie czesci moglaby byc jednak ciut bardziej roznorodna. Jezeli jest tu jesczcze ktos, kto serii nie zna w ogole, to z kolei powinien byc oczarowany i zachwycony, dla 1st-timerow to must-have.


  • 0

#87 Godot Napisany 23 lipca 2013 - 16:47

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
4 godziny na liczniku, a Bowsera nie ma :(
  • 0

#88 Tawotnica Napisany 24 lipca 2013 - 04:33

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Skończyłem:

rixe0l.jpg

Ostatni bossek trzymał poziom. Cackletty z pierwszej części nic nie pobije, ale tutaj też było nieźle, nawet śmiesznie pod koniec się zrobiło ;p
  • 0

#89 Pious Napisany 24 lipca 2013 - 07:50

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Ostatecznie jaka ocena? Spore sesje sobie robiłeś. 4h za każdym razem niemal to sporo.


  • 0

#90 Kaz Napisany 24 lipca 2013 - 11:56

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Phi, krótka ta gierka skoro można ją w 9 podejść ograć...

 

Tak serio, to to pokazuje że gierka mimo swoich wad mocno wciąga skoro ograłeś ją w takim ciągu, a miałeś przecież jeszcze ogrywanego prodżekto krossy zonu.


  • 0



Inne z tagami: