Skocz do zawartości

Zdjęcie

F-Zero

SNES WiiU Virtual Console Mode 7

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 20 lutego 2013 - 10:18

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:
588351_59506_front.jpg


Jeżeli ktoś mówi o 'hardcorowych' grach giganta z Kyoto, to zapewne ma na myśli m. in. F-Zero, bo to twór brutalnie trudny. Ja zasysam w FZ, mam X na N64 i Maximum Velocity na GBA (ambasador) i żadnej nie udało mi się ukończyć. Na przestrzeni lat wyszło z 4-5 odsłon. Ostatnia w 2004 na GBA w Japonii i od tego czasu Cpt. Falcon i spółka jedynie w Smashach się pojawiali. Teraz jest dobry moment by się wreszcie nauczyć w to grać, bo dzisiaj wychodzi F-Zero na WiiU Virtual Console! My GamePad is ready.
Futurystyczne wyścigi Nintendo zadebiutowały w EU w 1992 roku i jest to jedna z pierwszych gier wykorzystujących Mode 7, pozwalający osiągnąć efekt pseudo-3D. To były jeszcze czasy, gdzie sprzęty N nie były do tyłu. ;p Setting i kierowcy w ogóle nie wpisują się w cukierkowo-słodkie klimaty z którymi Ninty zazwyczaj jest kojarzone, podobnie brak multi w ogóle nie pasuje do dzisiejszego wizerunku firmy wąsatego hydraulika, która wszędzie pcha lokalną grę wieloosobową. Za 0,30€ warto obczaić ten niestandardowy tytuł, tym bardziej że na WiiU i tak nie ma w co grać.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 24 maja 2013 - 14:51

  • 0

#2 Godot Napisany 20 lutego 2013 - 11:10

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Z serii grałem tylko w wersję na GCN. Niemal w każdej sprawie gra była gorsza od dowolnego Wipeouta. Poczynając od koszmarnego designu, fatalnej muzyce, a skończywszy na trasach. Nic dziwnego, że F-Zero zdechło. Ledwo jest miejsce na Wipeouta
  • 0

#3 Malutki Napisany 20 lutego 2013 - 11:46

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Z serii grałem tylko w wersję na GCN. Niemal w każdej sprawie gra była gorsza od dowolnego Wipeouta. Poczynając od koszmarnego designu, fatalnej muzyce, a skończywszy na trasach. Nic dziwnego, że F-Zero zdechło. Ledwo jest miejsce na Wipeouta

Na stos heretyka !!!
Ile ja bym dał za kontynuację...
Dodany obrazek
Ile ta gra napsuła mi nerwów :) .Zdecydowanie jedna z najtrudniejszych gier poprzedniej generacji.
  • 0

#4 Tawotnica Napisany 20 lutego 2013 - 12:22

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 070 Postów:
Good news dla WiiU:
http://www.computera...onsole-at-60hz/

na VC wychodzi wersja NTSC F-Zero, co oznacza 60Hz
  • 0

#5 mic Napisany 20 lutego 2013 - 12:51

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

Na stos heretyka !!!
Ile ja bym dał za kontynuację...
Dodany obrazek
Ile ta gra napsuła mi nerwów :) .Zdecydowanie jedna z najtrudniejszych gier poprzedniej generacji.



Podpisuje się pod tym zdecydowanie. Świetna gra choć nie udało mi się ukończyć z tego co pamiętam. Dla mnie osobiście seria zaś jest lepsza od wipeout :) Czekamy na F-Zero UX !

Ten post był edytowany przez mic dnia: 20 lutego 2013 - 12:52

  • 0

#6 funditto Napisany 20 lutego 2013 - 15:18

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Popieram, jedna z najtrudniejsych gier poprzedniej generacji, i jedna z najlepszych. Prędkość, grafika i ilość przeciwników miażdżyła!
  • 0

#7 GrzesiekMB Napisany 20 lutego 2013 - 19:48

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Ja gralem tylko w wersje na n64. Zacna produkcja
  • 0



Inne z tagami: