Skocz do zawartości

Metal Gear Solid : Portable Ops


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
144 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 17 stycznia 2007 - 12:34

Gość__*
  • Goście
MGS: PO wyprzedany!!!

Konami podało dziś do prasy, iż Metal Gear Solid: Portable Ops od Kojima Productions został wyprzedany w Japonii. Firma nie spodziewała się aż tak dużego zainteresowania nową misją Big Bossa na PlayStation Portable. W następnym tygodniu Konami postara się dostarczyć do sklepów więcej kopii gry. Europa czeka do kwietnia.


http://www.gameonly....ewsy/10872/#new

:^^:
  • 0

#122 Kyo Napisany 17 stycznia 2007 - 12:42

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Nieźle, nieźle, zwłaszcza że z tego co mi się obiło o uszy, MGS'y nie cieszą (cieszyły) się zbyt wielką popularnością w Japonii. Czyżby to się zmieniło...?
  • 0

#123 Gość__* Napisany 17 stycznia 2007 - 23:46

Gość__*
  • Goście

Nieźle, nieźle, zwłaszcza że z tego co mi się obiło o uszy, MGS'y nie cieszą (cieszyły) się zbyt wielką popularnością w Japonii. Czyżby to się zmieniło...?


Chyba nie, to wlasnie z Japonii przybywaly pielgrzymki do Europy, USA aby ujrzec nowy trailer z MGS 2.
  • 0

#124 Gość__* Napisany 18 stycznia 2007 - 09:38

Gość__*
  • Goście
Hmm...no ale np MGS zawsze był najpierw wydawany w USA, a później w JAP (nie wiem, żeby przekonać japończyków na podstawie amerykańskich opinii do gry, czy co? :) ).
  • 0

#125 f5k Napisany 16 lutego 2007 - 21:45

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Wszystko fajnie tylko szkoda że w MGS:PO tylko w scenkach przerywnikowych mówią aktorzy a reszte w całej grze trzeba czytać:/
  • 0

#126 Gość__* Napisany 29 maja 2007 - 10:01

Gość__*
  • Goście
A ja wczoraj zamowiłem gierke w ultimie i jutro juz powinna do mnie dosc :)
Wiec najblizsze kilka dni spedze wraz z Snakem...tzn. Big Bosem :)
  • 0

#127 Danteusz Napisany 17 lipca 2007 - 13:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Kojima zapowiedział dodatek do PO ze starym Snake'iem
http://psp.ign.com/a...5/805614p1.html
  • 0

#128 f5k Napisany 17 lipca 2007 - 13:45

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Kojima zapowiedział dodatek do PO ze starym Snake'iem
http://psp.ign.com/a...5/805614p1.html

Dziwne to troche, stary Snake i MG Rex :ninja:
  • 0

#129 Gość__* Napisany 17 lipca 2007 - 19:16

Gość__*
  • Goście

Kojima zapowiedział dodatek do PO ze starym Snake'iem
http://psp.ign.com/a...5/805614p1.html

Dziwne to troche, stary Snake i MG Rex :ninja:


może dodatek niekanoniczny ?

PS: to Metal Gear Mk II
  • 0

#130 f5k Napisany 17 lipca 2007 - 21:01

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

PS: to Metal Gear Mk II

No chyba żartujesz, Mk II jest mały a MG Rex jest dużo wiekszy, jak można je pomylić?
  • 0

#131 Gość__* Napisany 17 lipca 2007 - 21:35

Gość__*
  • Goście
o sorry, serio pomyłka. Ale MK-II ma byc w grze. Wybacz patrzylem na screeny z innego źródła i w nich był http://www.gamehoof....4/MGS4-MkII.jpg i cynk, że będzie w grze. Jeszcze raz sorry, moja wtopa. Ale tamten może byc Rexem bo przecież wykradziono ich plany (o ile dobrze pamietam, maniakiem serii nie jestem, licze, że nie wtapiam znów xD) i produkowano.

EDIT:

"rozszerzona wersja MPO będzie kosztowała w Japonii 2,400 jenów (ok. 20$) lub 4,300 jenów (ok. 35$) w Deluxe Pack wraz z oryginalną wersją gry. Premiera MPO Plus przewidywana jest na 20 września na razie tylko Japonii. Dodatkowo wiemy że Hideo Kojima na Playstation Premiere 2007 w Tokio przedstawił demo MGS 4. I jeszcze odnośnie japońskiego trailera tej gry, to okazuje się że w tym filmiku Naomi ma więcej kwestii do powiedzenia. Jednak póki co nie mamy zbyt dobrego tłumaczenia jej słów, ale jednak możemy wstępnie stwierdzić iż mówi ona że "jeśli PMC dokona aktów terroryzmu to ich system obronny włączy blokady na bronie a także "więc Snake zajmij się resztą, nie chce żebyś umierał bez sensowną śmiercią" na co Solid odpowiada: "To moje przeznaczenie". Tyle teraz. Nie długo zapewne otrzymamy więcej informacji."

źródło:

http://www.metalgearsolid.us/news.php
  • 0

#132 Gość__* Napisany 10 września 2007 - 13:08

Gość__*
  • Goście

Nowy tryb Infinity Mission pozwala graczom na wykonywanie misji na różnego rodzaju mapach z całej serii. Same zaś zadania, jak wskazuje tytuł, przy każdej misji będą losowo wybierane. Podczas zadań wszystkie przedmioty i bronie będziemy musieli albo znaleźć na danej planszy lub też ukraść je przeciwnikom i podobnie jak w MPO będziemy mogli ich łapać w celu rekrutacji. Aczkolwiek jeśli chodzi o tą kwestię to mamy do wyboru nowy rodzaj kariery zawodnika: Personnel Manager, który daje nam możliwość sprawdzenia zdolności naszych wrogów tylko poprzez spojrzenie na nich. Ta umiejętność z pewnością pozwoli na stworzenie niezłej drużyny. Natomiast po skończeniu misji wszyscy żołnierze oraz przedmioty które uzyskałeś podczas jej przechodzenia zostają na twoją własność. Jeśli jednak przegrałeś, wtedy tracisz wszystko.

Jeszcze w kwestii rekrutacji żołnierzy to także poza trybem dla jednego gracza jesteśmy w stanie pozyskiwać ich do naszej ekipy. Jeśli zamierzamy robić to przez net to wiedzieć musicie iż nie każdy zawodnik będzie miał ochotę się do nas przyłączyć: w tym celu trzeba spełnić ich określone wymagania. A nie którzy z nich mają na prawdę wysokie co oznacza że są jednymi z najlepszych do zdobycia. Oczywiście będziemy ich mogli także zlokalizować za pomocą GPS. Dodatkowo istnieje opcja przerzucenia swoich żołnierzy z MPO. Tym razem będzie ich aż 130 do zdobycia - czy pozyskasz ich wszystkich?

Co do trybu online: możesz walczyć z ludźmi którzy posiadają oryginalne MPO za pomocą sieci bezprzewodowej a nawet istnieje możliwość zmierzenia się z graczami którzy tej gry w ogóle nie mają! Rozgrywka zaś pozwala na walki pomiędzy sześcioma graczami którzy mogą działać w drużynach na wszystkich mapach z MPO jak też na blisko 15 nowych planszach stworzonych specjalnie dla MPO+. Jako bonusowa plansza posłuży miejsce gdzie dwa węże walczyły ze sobą do samego końca. Zgadniecie która?

Jak już zapewne wiecie będziecie mieli możliwość zakupienia oddzielnie tego rozszerzenia Portable Ops lecz także obydwie gry będą dostępne w sprzedaży w jednym zestawie.


Za http://www.metalgear...hp?readmore=394

Nowy trailer do obejrzenia tu -

A napisy tu:

Metal Gear Solid: Portable Ops wraca po faceliftingu!

Nowe plansze, nowe postaci, nowe bronie, odnowiony tryb dla jednego gracza, czyli glebsza, bardziej ekscytujaca walka!

Rekrutuj i trenuj swoj wlasny elitarny zespol, po czym wroc na pole walki by zmierzyc sie z przyjaciolmi i graczami w calym kraju!

Tryb dla jednego gracza to Infinity Mission, gdzie wykonujesz misje na roznych planszach z calej serii.

Dostan sie na teren wroga, wykonuj rozkazy otrzymane na poczatku misji, a potem uderzaj do celu.

Zupelnio nowy tryb, ktory wykorzystuje do granic mozliwosci MPO!

Cel jest wybierany losowo za kazdym razem gd grasz, czyli bedziesz musial uzyc uszu by go odnalezc.

Niech Cie nie zwioda kroki wroga, bo sie pogubisz.

Wszystkie bronie i sprzet musza zostac zebrane w czasie misji.

Znajdz je, albo ukradnij wrogom

Tak jak w MPO, mozesz zlapac wrogich zolnierzy, ogluszyc ich i zaniesc do ciezarowki.

Tylko tym razem jest nowa sciezka kariery - Personal Manager.

Pozna wrogie zdolnosci juz po pierwszym spojrzeniu.

Powinien sie przydac przy organizowaniu dobrego zespolu.

Uporaj sie z zestawem zadan i zakonczysz misje.

Jezeli zakonczysz misje, wszyscy zolnierze i przedmioty sa Twoje.

Jezeli nie, stracisz wszystko.

Sadzisz ze sobie poradzisz?

Zupelnie nowa Infinity Mission

Zdobadz nowych zolnierzy i sprzet, podejmij wyzwanie nowych walk.

Oh? Co to za dzwiek?

Kilka rzadkich przedmiotow moze byc ukrytych tu i tam.

Pamietaj by dobrze sie rzogladac.

Lepsi zolnierze decyduja o zwyciestwie na polu walki.

Rekrutowanie silniejszych, lepszych zolnierzy jest kluczem do sukcesu.

Tak jak w MPO, w MPO+ jest kilka metod rekrutacji oprocz trybu dla jednego gracza

Jednakze zolnierze, jak i same metody zostaly uaktualnione.

Jest AP Scout, ktory pozwala na lokalizowanie zolnierzy poprzez bezprzewodowy acces point.

W przeciwienstwie do MPO, zolnierze w MPO+ niekoniecznie sie do Ciebie przylacza.

Zeby ich przekonac, bedziesz musial spelnic ich wymagania.

Niektorych z nich nie bedzie latwo przekonac.

Zolnierz z duzymi wymagania to najlepszy zolnierz.

Mozesz takze szukac zolnierzy przy pomocy odbiornika GPS.

Wyjatkowi zolnierze znajda sie takze w Twoim miejscu zamieszkania.

Jezeli grales w MPO, mozesz przeniesc swoja postac.

Jest wiele sposobow na zdobycie zolnierzy, w tym hasla i spotkania zwiazane z Metal Gear.

Ponad 130 typow zolnierzy - sprawdz czy znajdziesz wszystki!

MPO+ ma takze zasob nowych postaci!

Sa cennymi sprzymiezencami, ale niektorych z nich latwo nie zrekrutujesz...

Wojna sie zmienila.

Portable Ops takze sie zmienilo.

A co to?

Old Snake z Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots wkracza do walki!

Nie przegap pierwszej okazji sterowania Old Snake'iem!

Gdy juz zbierzesz zespol, zaczyna sie walka!

Walcz z przyjaciolmi w trybie Ad Hoc!

Albo uczestnicz w walce przeciwko innym graczom z calego kraju poprzez siec bezprzewodowa!

Mozesz walczyc z graczami posiadajacymi MPO.

Co wiecej, mozesz wykorzystac opcje dzielenia pomiedzy PSP, by grac z ludzmi, ktorzy nie maja gry.

Grac moze nawet 6 osob.

Mozecie podzielic sie w zespoly i grac razem.

Ruszaj na pole walki ze swoimi towarzyszami!

Oprocz wszystkich plansz z MPO dodano kilka nowych pelnych wyzwan, lacznie 15 plansz!

Nierowne plansze, pelne skrytek, skomplikowane...

Czeka Cie mnostwo roznorodonych rozgrywek!

A jako plansza dodatkowa, arena na ktorej walczyly na smierc i zycie dwa weze.

Ekstremalna roznica w wysokosci i kto teraz wygra?

Wszystko to i jeszcze wiecej w nowym MPO - Metal Gear Solid: Portable Ops Plus!

A coz to?

Nie zagrales jeszcze w MPO?

Nie przejmuj sie!

MPO+ mozesz traktowac jako samodzielny tytul, ale jest takze wersja specjalna zawierajaca MPO i MPO+!

Po przezyciu histori Portable Ops w MPO, mozesz przezyc jeszcze wiecej, grajac w MPO+!

Obojetnie czy jestes hardkorowym graczem ciagle zagrywajacym sie w MPO, czy nigdy wczesniej nie spotkales sie z ta gra, to nowy Metal Gear, z czyms nowym dla kazdego.

Metal Gear Solid: Portable Ops Plus!

Czekam na wspolna walke!


  • 0

#133 f5k Napisany 10 września 2007 - 16:57

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
A będą w MPO+ jakieś misje z fabułą czy tylko takie misje jak np zabij trzech strażników lub ich omiń nie zauważony i dotrzyj do punku X, bo jeśli beda tylko takie takie bezsensowne misje to ja musze sie mocno zastanowić zanim kupie MPO+. Wie ktoś?
  • 0

#134 Gość__* Napisany 11 września 2007 - 08:50

Gość__*
  • Goście
MPO+ to glownie dodatek dla grajacych online. Jedynym trybem dla jednego gracza bedzie wlasnie Infinity Mission, czyli to co opisales, zrob to, dostan sie tam.
  • 0

#135 ACZ Napisany 13 września 2007 - 12:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:
Trailer MGS:PO+
http://www.gametrail...ayer/24843.html
  • 0

#136 kowal Napisany 30 lipca 2008 - 14:35

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
szukam pomocy. jak się zabrać do poniższego zadania?
Warhead Storage:
Intel suggests that there is a stock of rations inside a box or crate at the warhead storage facility. Opening container may require siginificant force.
wydaje mi się że zlokazilowałem rations, po zejściu do pierwszego holu trzeba walić prosto i za drabinką przeczołgać się do pomieszczenia gdzie na wagonie stoi kontener i mapa pokazuje, że coś w nim jest. no i nie mogę rozkminić co to jest to "siginificant force" bo ani tnt ani rpg nie podziałało...
help.
EDIT: bombardowałem nie ten kontener co trzeba hehe
  • 0

#137 Psycho-Mantis Napisany 30 maja 2009 - 18:19

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Czym się różni Portable Ops Plus od Portable Ops ?? To jest ta sama gra?

Na stronie z portable ops plus jest taka informacja

"Gra nie zawiera trybu Story."


O co chodzi?
  • 0

#138 Godot Napisany 30 maja 2009 - 19:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
To dokładnie co jest napisane, Portable Plus to zestaw misji bez trybu fabularnego. Olej sprawę
  • 0

#139 Psycho-Mantis Napisany 31 maja 2009 - 00:02

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Dzięki wielkie , a zatem lecę kupić zwykłą. :) :)
  • 0

#140 Shinigami Napisany 24 września 2009 - 21:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Jak to jest z Portable Ops, ta nowsza z plusem, to tylko zbiór misji do multi bez fabuły, czy ja coś źle pamiętam?
  • 0

#141 Gość_Zero_* Napisany 24 września 2009 - 22:35

Gość_Zero_*
  • Goście
Tak. PLUS to tylko misje do multi bez fabuły
  • 0

#142 cwany-lis Napisany 18 grudnia 2009 - 23:41

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
To była chyba ostatnia gra w jaką grałem gdy miałem PSP - świetne wstawki "filmowe" - szkoda, że MGS digital novel nie miał dubbingu bo Portable Ops ma i razem z komiksowymi kadrami miecie. Sama gra natomiast na ciekawy wątek z łapanie żołnierzy "na śpiocha" do ciężarówki. Handel ludźmi jak się patrzy. Od samego początku kojarzyło mi się to z pokemonami - co lepsi wojacy są niecnie rozmieszczeni na mapie i trochę trzeba się namęczyć, nie wspominając o pozyskiwaniu postaci specjalnych - ale to wciąga. Bardziej nawet od samej historii która po raz którys z kolei powiela schematy fabularne serii i miesza w uniwersum - Frank Jeager :nie:
  • 0

#143 Spuczan Napisany 06 października 2011 - 20:02

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Metal Gear Solid Portable Ops zakupiony. Teraz jeszcze trzeba kupić PSP ;D
  • 0

#144 Cola Napisany 21 grudnia 2011 - 15:04

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Ja kupuje jeszcze w tym tygodniu. Po MGS:PW mam ochote na więcej.
  • 0

#145 Spuczan Napisany 21 grudnia 2011 - 15:23

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Akurat PO są tanie jak barszcz także nie muszę nawet życzyć powodzenia. Teraz poluję na Acid'y i
Metal Gear Solid: Digital Graphic Novel .
  • 0