Skocz do zawartości

Zdjęcie

inFamous: Second Son

PS4 Sucker Punch SCE inFamous

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
355 odpowiedzi na ten temat

#331 Schrodinger Napisany 07 stycznia 2015 - 21:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Wyczuwam jakiś niestwierdzony ból dupy, jak masz się tak karygodnie nadal wypowiadać w temacie growym na forum growym to proszę o opuszczenie forumka w celu ochłonięcia :sir:

 

 

Shini mi chodzi jedynie o gemplej, w sumie First Light jest na osiem godzin, wiec jednak podstawkę oleję


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 07 stycznia 2015 - 21:43

  • 1

#332 fingus Napisany 07 stycznia 2015 - 21:44

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Shini czy Spuczan? Na Twoim miejscu odpaliłbym tego darmowego lighta (czyjakmutam), pograł i w momencie w którym poczujesz "wolałbym robić coś innego", wyszedł z gry, odinstalował ją i więcej o niej nie myślał. Nawiasem mówiąc tak właśnie zamierzam zrobić.
  • 1

#333 Spuczan Napisany 07 stycznia 2015 - 21:50

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Ech ból dupy i ochłonąć? Standard gdy nie ma się argumentów to wyskakuje się z oklepanymi zwrotami. Po prostu wyrasta marbel2.

 

Masz parę dobrych postów na poprzedniej stronie. Jak Cię nie zachęciły to zrób jak napisał fingus. Albo po prostu sprawdź gierkę i zobacz jak jest dobra. Dla kogoś go nie platynował obydwu Infamousów i nie rzygał tymi grami czas spędzony z Second Son nie będzie zmarnowany. Grałeś w Destiny, Shadow of Mordor  i Driveclub więc Second Son to coś innego co moim zdaniem warto sprawdzić.


  • 1

#334 Schrodinger Napisany 07 stycznia 2015 - 21:52

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Infamous jedynkę bardzo miło wspominam, dwójkę olałem po paru minutach, wiec odpalam dodatek i olewam pełniaka, dam Ci plusa na zachętę byś uprawiał lepszy foruming a nie jakichś michalmarketyzm


  • 1

#335 Spuczan Napisany 07 stycznia 2015 - 21:58

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Ojej prawie wszyscy dostali plusiki na stronie! Tworzymy historię!  :please:


  • 1

#336 michalmarek77 Napisany 10 stycznia 2015 - 22:19

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Wlasnie odkrylem inFAMOUS Paper Trial

 

:mog:

 

30 minut zabawy w Sherlocka Holmesa /akcja z "zapomniałeś hasła, kliknij tutaj" - zasługuje na medal/  i w koncu udalo mi sie namierzyc jakis ID, jakiegos podejrzanego...Dżizas krajst!

Ależ to jest zajebiste! 

CZEMU JA O TYM NIE WIEDZIAŁEM ????

 

No fenomenalnie  to jest zrobione! Game Changer /choc to tylko taki "pozakonsolowy" dodatek, nie majacy w sumie wplywu na sama gre, ale na jej odbior - z pewnoscia/ !

/choc mniej dotyczy to zabawy z PS4 ile grzebaniu na lapku i bawieniu sie w detektywa, ale wspaniale to jest polaczone ze soba/

 

Czapki z glow przed Insomniac za ten pomysl i jego wykonanie!


Ten post był edytowany przez michalmarek77 dnia: 10 stycznia 2015 - 22:21

  • 0

#337 Dixi Napisany 10 stycznia 2015 - 22:42

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

 

Czapki z glow przed Insomniac za ten pomysl i jego wykonanie!

 

Wc5gICN.jpg

 

Coś tu kręcisz :olo:


  • 0

#338 michalmarek77 Napisany 10 stycznia 2015 - 22:44

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:
Zawsze mi się myli Insomniac z Sucker Punch :fp: Sorasy, poprawie jutro, na tel nie jestem w stanie...
  • 0

#339 Schrodinger Napisany 10 stycznia 2015 - 23:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Pograłem z 30 minut w First Light i co? i gówno, ładna giereczka ale nudna w chuj, czułem sie jakbym w dopakowanego pierwszego infamousa grał :reggie: wiec? więc olewam raczej, chyba wroce do dragon age 


  • 0

#340 fingus Napisany 10 stycznia 2015 - 23:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Ja, podobnie jak Torq, nie przebrnąłem jeszcze przez tutorial. :yao: Nie to, żeby mnie jakoś odrzuciło, jak gra kazała mi uratować hologram przed innymi hologramami, zrobiłem to. Kazała kolejny, też to zrobiłem. Kazała tuzin nastepnych - pomyślałem "a może wbiję jednak ten 20 level tytanidką?" - i tak zrobiłem. :dunno: Ale gry jeszcze nie skreślam - z jedynką zrobiłem to dopiero po zaliczeniu jednej z trzech wysp (i kilku misji na drugiej). :cf:
  • 0

#341 Psycho-Mantis Napisany 10 stycznia 2015 - 23:23

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Pograłem z 30 minut w First Light i co? i gówno, ładna giereczka ale nudna w c**j, czułem sie jakbym w dopakowanego pierwszego infamousa grał :reggie: wiec? więc olewam raczej, chyba wrócę łoić grotę, może wypadną mi mityczne skarpetki z 0,00000001% do levelu.

 


le fix


  • 0

#342 Schrodinger Napisany 10 stycznia 2015 - 23:30

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

nawet nie wiem kiedy cie psajko złamałem :^^:


  • 0

#343 BeSOS Napisany 10 stycznia 2015 - 23:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Skończyłrm. Gra na 4 h, równie średnia co SS. Piec.
  • 0

#344 Psycho-Mantis Napisany 10 stycznia 2015 - 23:54

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Nie pochlebiaj sobie. :niee:


  • 0

#345 Daddy Napisany 11 stycznia 2015 - 10:59

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Mi się tam FL podoba, choć jestem dopiero po w pierwszej misji po tutorialu. Ale ja od zawsze lubiłem inF, więc nie mam uprzedzeń do serii. Czekam jeszcze na wyhaczenie SS po jakiejś fajnej cenie w niedalekiej przyszłości.


  • 0

#346 Nyjacz Napisany 11 stycznia 2015 - 14:18

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Dla mnie inFemys 1 to szit, ale w First Light całkiem fajnie mi się zbierało znajdźki. Misje nudne.


  • 0

#347 Spuczan Napisany 05 lutego 2015 - 20:25

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Wpadłem po uszy. Gra wzięła mnie z zaskoczenia na dwie misje przed końcem.

 

W pewnym momencie postanowiłem dopakować mojego antybohatera bo granie nim nie dostarczało wiele przyjemności. I właśnie wtedy Sucker Punch przywaliło mi z całej siły. Eliminowanie posterunków, załatwianie ukrytych agentów, szukanie audiologów z Dorocińskim, tworzenie graffiti, szukanie i łapanie odłamków oraz niszczenie kamer to rzeczy które robiłem milion razy więc dlaczego miałby mi się spodobać?

 

Po pierwsze bo jest to naprawdę przyjemne. Eksploracja miasta za pomocą dostępnych mocy to poezja. Zresztą o samych mocach za chwilę bo należy im się osobny akapit. Dzięki nim walka z DOZowcami, niszczenie ich pozornie trudnych do zdobycia posterunków to sam miód. To samo z polowaniem na drony dzięki którym możemy rozwijać nasze umiejętności. Po drugie chciałem przed walką z Augustine być najpotężniejszy jak tylko się da. Nie chciało mi się z nią długo walczyć. W ten sposób zachłysnąłem się i wciągnąłem totalnie.

 

Moce są zajebiste. Dym, neon (?!), wideo (?!?!?!) i beton to istny miszmasz a jednocześnie fajny zestaw do siania pożogi w najlepszym dla siebie stylu. Na tą chwilę wygrywa wideo bo jest naprawdę mocarne a do tego pozwala postaci poruszać się naprawdę szybko. Najniżej umiejscowię Dym i Beton ponieważ nie posiadają aż takiej mobilności. Jednak dymne rakiety i salwa betonu to cudowna zabawka. Neon jest zaraz po wideo bo nie mógłbym się obyć bez tego sprintu i headshotów. Połącznie wszystkich 4 mocy sprawiłoby, że postać była by niezniszczalna przez co gra mogłaby nużyć. Wcześniej miałem SP za złe, że nie da się przełączać między mocami a dodatkowo zaabsorbowanie jednej niweluje drugą. Teraz uważam to za dobry wybór. Chociaż jak pomyślę sobie o rakietach dymnych, salwie betonu, lataniu (wideo) i strzałach w głowę (neon) to na mojej twarzy pojawia się szaleńczy uśmiech. Chciałbym to przynajmniej zobaczyć.

 

Kampania nie powala. Od samego początku nie wymagałem wiele i pewnie dlatego nie podchodziłem do każdej misji z zainteresowaniem. Raczej parłem do przodu skupiając się na celach. I nie mam za złe SP, że tak to wygląda. Umówmy się jednak, że Delsim to ciota. Dlatego nie chciałem być paladynem w lśniącej zbroi. Nie chciałem pomagać, unieszkodliwiać i ratować. Chciałem niszczyć, zabijać i zastraszać. Od samego początku postawiłem na zło i jestem zadowolony z samej końcówki. Nawet przez moment nie myślałem, że powinno być inaczej.

 

Przez parę minut miałem nawet w głowie platynowanie gry. Jednak to nie dla mnie. Nie chciałbym grać od początku jako dobry duszek Kacperek. Nie chciałbym szukać odłamków a bez odpowiedniego dopakowanie postaci starcia nawet z kilkoma przeciwnikami mogą być ciężkie. Dlatego teraz jeszcze pomęczę DOZowców. Może oczyszczę wszystkie dzielnice i spróbuję przynajmniej zrobić tyle ile się da to jest to mega przyjemne. Albo w końcu zabiorę się za dodatek chociaż nie lubię Fetch.


  • 3

#348 BeSOS Napisany 05 lutego 2015 - 20:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Postacie są w Infamous bezpłciowe / wkurwiajace od pierwszej części. To jest do poprawy ale ewidentnie nie potrafią. Powinni pójść ma szkolenie do ND.
  • 1

#349 Shinigami Napisany 05 lutego 2015 - 20:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Cole był fajny, dosyć sensownie napisany facet.
  • 1

#350 Spuczan Napisany 08 lutego 2015 - 20:12

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Postanowiłem pobawić się trochę dłużej w InFamousa. Zacząłem dobrą postacią i jestem trochę rozczarowany. Ale tak poza tym to giereczka jest bardzo fajna. Szkoda tylko, że nie da się skipować cutscenek ;/

Spoiler

  • 0

#351 DanteTDH Napisany 08 lutego 2015 - 21:15

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Ja dziś skończyłem Dobrą Drogę i powiem tak-bardzo dobra giereczka. Planuję sprawdzić złą drogę za jakiś czas, a to jedynie świadczy o tym, jak bardzo gra mi podeszła. Nie jest to mesjasz, ale przyjemność daje. Mieniący giereczkę crapem powinni zastanowić się nad swoim życiem:)
  • 0

#352 Sylvan Wielki Napisany 08 lutego 2015 - 22:36

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

"Po co oni żyją" - można wręcz zapytać.

Droga zła jest ciekawsza i pikantniejsza.


  • 0

#353 Psycho-Mantis Napisany 08 lutego 2015 - 22:47

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Hmm, ja miałem odwrotne wrażenie, że droga zła jest  słabsza. Miejscami fabuła  przestawał się kleić po tej stronie.


  • 0

#354 Spuczan Napisany 13 marca 2016 - 10:32

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Postanowiłem pobawić się trochę dłużej w InFamousa. Zacząłem dobrą postacią i jestem trochę rozczarowany. Ale tak poza tym to giereczka jest bardzo fajna. Szkoda tylko, że nie da się skipować cutscenek ;/

Spoiler

Wróciłem do grania. Trochę się obawiałem, że po First Light ciężko będzie mi grać Delsimem. Nie chodzi mi o to, że Fetch była cudownie zbudowaną postacią . Uważam, że Delsim i Fetch prezentują podobny, mierny poziom. Obawiałem się, że po wymiataniu Fetch na arenach trudniej będzie mi grać na wyższym poziomie Delsimem słabeuszem. Nic bardziej mylnego. Szybko przypomniałem sobie co potrafi ten młodzieniec.

 

Kontynuuję drogę dobrą postacią. Ratuję ludzi, czasem nie zabijam DOZowców i kieruję się troską o innych podczas ważniejszych wyborów. Szczerze powiedziawszy kładę lagę na te wszystkie cutscenki i inne fabularne bzdury bo nadal gra się zajebiście. Oczywiście najważniejsze są moce. Prawie wyczyściłem pierwszą część Seattle więc mam coś około 70 odłamków do wykorzystania a jeszcze nie zdobyłem mocy neonu. Już mam kilka ulubionych takich jak to coś co powoduje kaszel u wrogów dzięki czemu mogę od razu załatwić cały transportowiec za pomocą L1. Miodzio.

 

Oczywiście zostawię sobie dużo odłamków żeby dopakować moce betonu jak najszybciej i położyć kres panoszącej się Augustine. Mimo iż grając badassem zebrałem wszystkie odłamki zbieranie ich nada dostarcza mnóstwo frajdy. Widocznie ta gra tak ma. Wracam do grania.


  • 1

#355 nole Napisany 13 listopada 2020 - 16:48

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

https://twitter.com/...son-ps5-sequel/


  • 0

#356 Hellmans Napisany 13 listopada 2020 - 16:48

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

A tak umiesz?

 


  • 0



Inne z tagami: