Skocz do zawartości

Zdjęcie

Driveclub

PS4 Evolution Studios SCE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1953 odpowiedzi na ten temat

#61 xell Napisany 19 maja 2013 - 00:04

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:

A  mogli sk***ysyny zrobi© remake Motorstorma 1.... :why:

Po co? Wg Danteusza gry nie mogą wyglądać ładniej niż Motorstorm 1.


  • 0

#62 Danteusz Napisany 19 maja 2013 - 10:57

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:


A mogli sk***ysyny zrobi© remake Motorstorma 1.... :why:

Po co? Wg Danteusza gry nie mogą wyglądać ładniej niż Motorstorm 1.
Według Ciebie gry nie mogą wyglądać ładniej niż na Atari
  • 1

#63 Texz Napisany 19 maja 2013 - 12:00

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

 


A mogli sk***ysyny zrobi© remake Motorstorma 1.... :why:

Po co? Wg Danteusza gry nie mogą wyglądać ładniej niż Motorstorm 1.
Według Ciebie gry nie mogą wyglądać ładniej niż na Atari

 

Dziwny ten Motorstorm na Atari


  • 0

#64 ACZ Napisany 05 czerwca 2013 - 16:07

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
  • DriveClub ma zaprezentować możliwości PlayStation 4, co tyczy się nie tylko mocy obliczeniowej, lecz także funkcjonalności konsoli
  • Przepychanki na torze nie będą tu mile widziane, jednakże nie jest to symulator - twórcy zamierzają podążać drogą "złotego środka"
  • Deweloperzy chwalą się, że oświetlenie i odbicia na karoserii wyglądają co najmniej "spektakularnie"
  • Osiągnięcie fotorealistycznej jakości grafiki to jeden z priorytetów dla deweloperów
  • Realistycznie mają wyglądać nie tylko modele samochodów, lecz także elementy otoczenia i efekty pogodowe
  • Twórcy obiecują, że materiały, z jakich zostały wykonane poszczególne samochody, znajdą realne odzwierciedlenie w teksturach, jakimi zostaną obłożone pojazdy
  • Co się zaś tyczy krajobrazów - te mają zapadać w pamięć i cieszyć bogactwem środowiska
  • Oczywiście nie może tu zabraknąć zmiennych pór dnia i nocy
  • Możliwe będzie transmitowanie wyścigu w Sieci i zapraszanie innych graczy w roli obserwatorów
  • Touchpad zostanie wykorzystany do nawigowania po interfejsie
  • Integracja z sieciami społecznościowymi będzie tu stała na niebywale wysokim poziomie
  • Gracz ma się czuć częścią motoryzacyjnego światka
  • Deweloperzy po raz pierwszy zetknęli się z PlayStation 4... już w 2008 roku, z kolei specyfikację czwartego DualShocka poznali w roku 2010
  • Opracowanie nowego pada pozwoliło deweloperom uczynić sterowanie bardziej precyzyjnym, aniżeli kiedykolwiek wcześniej
  • Evolution Studios porównują Polyphony Digital do orkiestry symfonicznej, podczas gdy siebie nazywają jedynie "zespołem rockowym"
  • Zapytani o Forzę, twórcy przekonują, że "jeśli nie są najlepszymi z najlepszych, nie są szczęśliwi"
  • Inspirację dla DriveClub stanowiły takie filmy jak Senna czy Drive

  • 0

#65 Nyjacz Napisany 05 czerwca 2013 - 21:29

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

Inspirację dla DriveClub stanowiły takie filmy jak Senna czy Drive

Day One.

 

Spoiler

 

Tak serio: trochę żałosne, ale jak gierca ma mieć tak czilowe nuty i feeling, no to spoko.


  • 0

#66 nole Napisany 06 czerwca 2013 - 17:37

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

driveclubsvuws.gif
 

asjagj.gif


  • 0

#67 BeSOS Napisany 06 czerwca 2013 - 18:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

bez bonejro.


  • 0

#68 Aleks Napisany 07 czerwca 2013 - 11:33

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

na gifach to prawie każda gra dobrze wygląda, zobaczymy jak będzie się prezentować na TV Full, przynajmniej 42 cale


  • 0

#69 nole Napisany 07 czerwca 2013 - 21:15

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

z48Nu8B.png
 


  • 0

#70 BeSOS Napisany 08 czerwca 2013 - 00:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

skoro to launch giera to trudno zeby bylo inaczej. :sir:


  • 0

#71 keogh Napisany 11 czerwca 2013 - 13:04

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

obejrzałem wczoraj prawie wszystko, i trzeba podarować drive clubowi laurkę, za najładniejszą oprawę graficzną, ze wszystkich next genowych lanczów, aż się wierzyć nie chce, że to nie render.


  • 0

#72 keogh Napisany 11 czerwca 2013 - 18:16

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

long


  • 0

#73 twilitekid Napisany 11 czerwca 2013 - 19:52

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Ze wszystkich ścigałek na next geny ta jara mnie chyba najbardziej. Liczę na taki czysty "samochodowy" klimat. Bez udziwnień, bzdurek, nitro, EMP, off-road itp. Coś a'la stare NFS i TD...


  • 0

#74 Aleks Napisany 11 czerwca 2013 - 22:40

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

Just a quick one on this because there’s been a lot of people asking.

The PS Plus edition of DriveClub, revealed yesterday, will – according to Evolution – be the full version of the game in terms of features and mechanics.

However, it will launch with a cut-back number of tracks and cars.


This’ll mean that players will be immediately able to jump into the game, form clubs and compete online.

I asked whether that would mean more cars and tracks would appear as DLC to bulk up the game to the ‘full’ version but didn’t get an official comment.

The PS Plus version will be part of the Plus subscription.

The game handles great – it’s really smart and plays well despite the version on show being just 35% complete.[

But more on that soon.

czyli wersja z PS+ będzie ostro okrojona... już bym wolał, aby w ogóle nie dodawali, bo inne gry tez może to dotknąć
  • 0

#75 MaxVarEmreis Napisany 12 czerwca 2013 - 06:44

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

czyli wersja z PS+ będzie ostro okrojona... już bym wolał, aby w ogóle nie dodawali, bo inne gry tez może to dotknąć

Jeśli będe dostawał w P+ lekko okrojone giereczki na premierę, z możliwością dokupienia brakującego contentu za jakieś małe pieniądze, to jestem na tak.


  • 1

#76 MaxVarEmreis Napisany 12 czerwca 2013 - 09:11

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Taka odpowiedź Sony na PGRa??

Całkiem dobre poczucie prędkości.


  • 0

#77 logan Napisany 12 czerwca 2013 - 09:44

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:

:bue: paskudny pop-up


  • 0

#78 BeSOS Napisany 12 czerwca 2013 - 09:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

to nie wyglada dobrze :nie:


  • 0

#79 fingus Napisany 12 czerwca 2013 - 10:06

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:


czyli wersja z PS+ będzie ostro okrojona... już bym wolał, aby w ogóle nie dodawali, bo inne gry tez może to dotknąć

Jeśli będe dostawał w P+ lekko okrojone giereczki na premierę, z możliwością dokupienia brakującego contentu za jakieś małe pieniądze, to jestem na tak.


+1 Taki PLUS bardziej by mi pasował, niż obecny - gry dostępne na premierę, pierwsze rozdziały/ levele za free, ciąg dalszy można sobie dokupić. :tak: Nareszcie jakaś naprawdę dobra wiadomość dotycząca nextgenów. :tak:
  • 0

#80 ACZ Napisany 12 czerwca 2013 - 17:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

logan, co ty masz z tym pop upem? wszedzie łazisz i piszesz o pop upie.

 

slaba jakosc filmiku, aby oceniac grafe, ale juz jedno mi sie podoba. uczucie predkosci jest wpytę.


  • 0

#81 logan Napisany 12 czerwca 2013 - 17:05

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:

chyba trauma po graniu w San Andreas na PS2


  • 0

#82 Cr0ss2500 Napisany 12 czerwca 2013 - 17:53

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:

pre-alpha skończona w 35% - więc jak to ma wyglądać dobrze xP 


  • 0

#83 vagrant3 Napisany 13 czerwca 2013 - 11:53

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
skoro microsoft nie daje szans na kupno w polsce ich konsoli na start z fm5, to myślę, że wezmę ps4 i driveclub. gierka wygląda i zapowiada się przyzwoicie.
  • 0

#84 BeSOS Napisany 13 czerwca 2013 - 12:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
35% a premiera za 5 miesiecy, cos ta cyferka naciagana.
Launchowe gierki jednak zawsze ssa pytonga, nie dosc ze grafa niewiele lepsza od past genow to jeszcze niedopracowane te gry sa i rushowana ne launch :/
  • 0

#85 burnstein Napisany 13 czerwca 2013 - 12:17

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

 

czyli wersja z PS+ będzie ostro okrojona... już bym wolał, aby w ogóle nie dodawali, bo inne gry tez może to dotknąć

Jeśli będe dostawał w P+ lekko okrojone giereczki na premierę, z możliwością dokupienia brakującego contentu za jakieś małe pieniądze, to jestem na tak.

 

+1 Taki PLUS bardziej by mi pasował, niż obecny - gry dostępne na premierę, pierwsze rozdziały/ levele za free, ciąg dalszy można sobie dokupić. :tak: Nareszcie jakaś naprawdę dobra wiadomość dotycząca nextgenów. :tak:

aktualnie w plusie masz godzinne triale pełnych wersji gier. pograsz i możesz zdecydować czy kupujesz. to o czym tak marzysz już istnieje


  • 0

#86 Chewie Napisany 13 czerwca 2013 - 13:46

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Szrot. Temat można zamknąć.


  • 0

#87 BeSOS Napisany 13 czerwca 2013 - 16:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

 

 

czyli wersja z PS+ będzie ostro okrojona... już bym wolał, aby w ogóle nie dodawali, bo inne gry tez może to dotknąć

Jeśli będe dostawał w P+ lekko okrojone giereczki na premierę, z możliwością dokupienia brakującego contentu za jakieś małe pieniądze, to jestem na tak.

 

+1 Taki PLUS bardziej by mi pasował, niż obecny - gry dostępne na premierę, pierwsze rozdziały/ levele za free, ciąg dalszy można sobie dokupić. :tak: Nareszcie jakaś naprawdę dobra wiadomość dotycząca nextgenów. :tak:

aktualnie w plusie masz godzinne triale pełnych wersji gier. pograsz i możesz zdecydować czy kupujesz. to o czym tak marzysz już istnieje

 

ale to sie tyczy garstki gier, w dodatku starych...


  • 0

#88 fingus Napisany 13 czerwca 2013 - 17:06

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Godzinne trajale? Z czym do ludzi, burna zadowala taka oferta? Nie mówię o demkach, bo to żadna nowość - zresztą każda gra z xbla to ma.
  • 0

#89 nole Napisany 08 lipca 2013 - 20:48

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:

Ze wszystkich ścigałek na next geny ta jara mnie chyba najbardziej. Liczę na taki czysty "samochodowy" klimat. Bez udziwnień, bzdurek, nitro, EMP, off-road itp. Coś a'la stare NFS i TD...

Dokładnie. Najszybsze fury, piękny widok z kokpitu i dłuuugie trasy. Kto się zagrwyał w pierwsze "Nidziochy" rączka w górę!
 

 
Wywiad z Evo Studios: 

http://playstationer...veclub-q-and-a/
 
W skrócie:

- Gra stawia raczej na szybkie fury. Na razie     najwolniejszy z zapowiedzianych jest Mercedes AMG A45.
- Na raz można być w 1 klubie. Kluby 2-12 członków. Oczywiście klub możzna w każdej chwili zmienić zachowując wszystko co do tej pory wygraliśmy.
- Natywne 1080p potwierdzone. Celują w 60 klatek, ale na razie nie chcą tego obiecywać.
- Day 1 będą pory dnia. Warunki pogodowe bardzo prawdopodobne, że będą dodane później
- Dedykowane serwery potwierdzone!
- Będą mistrzostwa dla jednego gracza, do tego wzbogacane przez DLC.
- Plusowa wersja będzie miała mniej fur i tras. Oczywiście w każdej chwili można upgrade'ować w pełniaka.
- Będzie można tworzyć klubowe loga i malowania fur.
- Nie będzie tuningu mechanicznego.
- Potwierdzone zniszczenia, deformacja fur (oczywiście wiadomo, że nie Burnout)
- Absolutnie pełna kustomizacja tworzonych klubowych zawodów (np noc, nieoświetlona trasa i tylko widok z kokpitu itd)
- Obsługa wszystkich działających z PS4 kierownic.


Ten post był edytowany przez nole dnia: 08 lipca 2013 - 20:56

  • 0

#90 torq314 Napisany 08 lipca 2013 - 21:07

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:

Ja jestem zainteresowany wstępnie. Arkejdowe, niezobowiazujące ścigałki, w których się godzinę jedzie, to jest mój żywioł. Rally Championships do dzisiaj mam na półce na CDeku i pod DosBoxem uruchamiam od czasu do czasu, zwłaszcza te długie, kilkunastominutowe wyścigi gdzie się po prostu jedzie do przodu i nie myśli o niczym.

 


Ten post był edytowany przez torq314 dnia: 08 lipca 2013 - 21:08

  • 0



Inne z tagami: