Skocz do zawartości

Zdjęcie

Killzone: Shadow Fall

PS4 Guerrilla Games

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
585 odpowiedzi na ten temat

#571 xell Napisany 26 grudnia 2014 - 00:14

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

Przed Oni Bungie jeszcze zrobiło m.in. dwie pierwsze części Myth. :P


  • 0

#572 Nyjacz Napisany 26 grudnia 2014 - 01:55

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Ja kompletnie nie wiem o co biega w Halo, nie twierdzę więc, że Bungie to geniusze od scenariuszy. Miałem raczej na myśli pojęcie o nazwie "wszystko_co_sprawia_że_Halo_w_singlu_jest_tak_osom".


  • 0

#573 Spuczan Napisany 27 grudnia 2014 - 23:28

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Od Shadow Fall dostałem właśnie to czego chciałem. Zajebista oprawa i przystępna fabuła.

 

Grafika miażdży! Do tej pory mam w pamięci pierwszą misję na otwartym terenie. Lokacje są naprawdę ładne a efekty nie raz nie dwa powodowały opad szczęki. Grało się przyjemnie. Żadnej nudy nie było bo gra nie należy do najdłuższych. Kiedyś może bym to uważał za wadę a teraz wcale mi to nie przeszkadza. Duże wrażenie na mnie robiło dość dynamiczne poruszanie się postaci. Pewnie dlatego, że ostatnią grą z gatunku w jaką grałem było Metro Last Light na PS3 a tam nie było takich cudów. FarCry 4 i Call of Duty: Advanced Warfare jeszcze czekają na swoją kolej.

 

Zawsze w grach z serii Killzone muszę pochwalić bronie. Goście z Guerrilla Games tworzą cudne pukawki i za to należą im się  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

 

Ostatecznie uważam, że Dron to bardzo fajny eksperyment który nie tylko ratował dupę ale też urozmaicał gameplay hackowaniem, stunem lub pozwalając nam zjechać na lince. Widzę w nim kopalnię pomysłów.


  • 3

#574 Rudolf Napisany 05 stycznia 2015 - 14:29

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:

Gram i ojejku, ta gra jest dobra!  :mog:  Powinąłem dla widoczków i graficzki, a dostałem jak na razie (końcówka 3 rozdziału) naprawdę dobrego shootera! Chapter w lesie, otwarty teren i kilka misji  w jednym momencie to świetny motyw  :tak:  Dodajmy przepiękną grafikę, przyjemne strzelanie z konkretnych giwer (poza jedną, ale o tym zaraz...) i drona dającego fajne możliwości ofensywne oraz defensywne, a wynikiem jest wyśmienity etap! Jak na razie jedyną wadą dla mnie  jest wspomniana wcześniej broń- shotgun. Czuć moc, odrzut, ale giwera zabija przeciwnika praktycznie zawsze tak samo- wywala go do góry... Nie ma znaczenia gdzie go trafię, bo i tak reaguje w 90% przypadków praktycznie  tak samo :fp: Dla mnie lekki fail...


Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 05 stycznia 2015 - 15:24

  • 3

#575 Dixi Napisany 05 stycznia 2015 - 15:17

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Mi z kolei Killzone słabo podszedł. Raz, że praktycznie nie czułem mocy broni, odgłosy wydawały mi się mocno przeciętne. Dodatkowo jest tam jedna z rzeczy, których mocno nie lubię w FPS, czyli żeby zabić przeciwnika trzeba w niego władować bardzo dużo pocisków. Wolę jak da się momentalnie zabić gościa oddając 2-3 celne strzały. Często też miewałem problemy z zauważeniem przeciwników, szczególnie we wspomnianej misji w lesie. Fakt, że nie przepadam za grami Sci-Fi też tu chyba nie pomógł :) Było przyzwoicie, ale ekstazy nie przeżyłem. Za to pamiętam, że PS4 zamieniało mi się w odkurzacz za każdym razem, gdy odpalałem Killzone'a :olo:


  • 0

#576 cwany-lis Napisany 05 września 2015 - 12:26

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

przy wczytywaniu rodziału 7 gra usłużnie mnie informuje, że musi zgrać dane na dysk - ok, ale czekam już pół godziny a w sieci wyczytałem, że masa osób ma ten sam problem i jest to kwestia nawet dwóch godzin :olo:


  • 0

#577 cwany-lis Napisany 05 września 2015 - 18:14

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

Dobrze skończyłem - co tu się wyprawia :olo: z wojennej strzelanki zrobiono coś w stylu perypetii komandosa - pierwsza misja nijak ma się do reszty gry - można iść w lewo, prawo, uprzednio pobłąkawszy się z samym nożem - trochę mnie taka swoboda zaskoczyła. Ale zaraz potem gra serwuje nam już klasyczne misje - niestety mocno kameralne - jest co prawda kilka epickich widoków ale to tyle - cała gra znowu serwuje jakieś smętne perypetie na peryferiach - zaorać :olo:

 

Urzekła mnie muzyka, slamsy Helgan - jak złazimy na sam dół tej kloaki to gra taka ponura solówka na skrzypcach :banderas: także modernistyczna zabudowa Vekty rodem z Mass Effect - coś pięknego, udam , że nie widziałem skaczącej animacji :olo: Gra to typowy szoter, momentami nudny i do bólu klasyczny, zwłaszcza pod koniec, gdzie trzeba się wlec korytarzami i walić do mrowia żołnierzy. Ech, Call of Duty to to nie jest.

 

Fabuła jak na standardy serii chyba stawiłbym na równi z jedynką - zwłaszcza finał dosyć przewrotny, tylko nie dopatrzyłem, czy użyto tego wirusa, czy też nie ?

 

Gra jest OK, warto ją było "odhaczyć" na liście - 6+/10

 

 


  • 2

#578 Sotaku Napisany 12 września 2015 - 07:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Na razie jestem zawiedziony...może to przez to, że na razie średnio ogarniam te nowe gadżety, ale jest kilka rzeczy które na pewno nie są od tego zależne a mnie denerwują. Ilość ołowiu jaka trzeba włożyć w higa jest zdecydowanie za duża. Na otwartym terenie dostaję strzały z nikąd. Ja gościa nie widzę, a on donie nadała z dużej odległości jak się potem okazuje z czegoś co przypomina uzi :( Brakuje mi tych szarości i brudu z poprzednich części, jest za ładnie. Fabuła, a przynajmniej jej początek to :fp: oddali pół planety i wysiedlili swoich mieszkańców za pomocą higow...taaa. Oczywiście są też plusy, ale na razie jest to najszybszy Killzone w jakiego grałem. Muszę jeszcze multi obadac. Tam może się skrywa moc :)
  • 0

#579 cwany-lis Napisany 13 września 2015 - 16:32

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

Fabularnie to miazga intelektualna - ok liberalny rząd Vekty przyjmuje - hihi haha uchodźców wojennych z Helganu - a ci w 20 lat robią po swojej stronie muru totalitarny reżim zagrażający całej planecie ? Zaraz, zaraz czy czasem w Killzone 3 ISA nie rozniosła na strzępy wrogiej armii ? Ich planeta się czasem nie stała niezdatna do życia ?

 

Początek SF - rodowici mieszkańcy Vekty - pardon - spierdalają na druga stronę muru niczym przed inwazją a nie wysiedleniem - na orbicie wraże krążowniki - jak do tego dopuszczono ? I po co ? Obóz dla ofiar wojny na drugiej stronie kontynentu byłby OK - przecież Vekta to cała planeta a nie jedno wybrzeże zaorane wieżowcami ?

 

Mało tego - w ruinach planety Helganie budują sobie epicką flotę inwazyjną - widać, rodowita planeta aż tak zniszczona nie została. 


  • 0

#580 Sylvan Wielki Napisany 13 września 2015 - 16:54

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:



Polecam.


  • 0

#581 cwany-lis Napisany 04 stycznia 2016 - 22:11

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

Przechodzę drugi raz - na spokojnie - jedna, dwie misje dziennie - po przejściu kilku strzelanek na skrypcie ta staję się wtedy miłą odskocznią, kwestia perspektywy :olo: grafika ładna, dużo detali, trochę szkoda, że brakuje towarzyszy walki - w części pierwszej chodziliśmy często drużyną i waliliśmy do knurów jak na polowaniu, pamiętacie jak przejmowało się urządzenie wskazujące cele do ostrzału artyleryjskiego ? jak się niszczyło kolumny czołgów - najlepsza część  :olo: 

 

Seria została ostatecznie zamknięta ?


  • 0

#582 Pawlik Napisany 04 stycznia 2016 - 22:15

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Ja tam dalej wspominam te pozycje bardzo miło.


  • 0

#583 cwany-lis Napisany 04 stycznia 2016 - 22:18

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

Shadow Fall czy jedynkę z PS2 ? fajna była też Liberation na psp


Ten post był edytowany przez cwany-lis dnia: 04 stycznia 2016 - 22:20

  • 0

#584 Pawlik Napisany 04 stycznia 2016 - 22:24

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

sf


  • 0

#585 cwany-lis Napisany 06 stycznia 2016 - 10:46

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:

od 6:30 dobra beczułka z fabuły

 


  • 0

#586 keogh Napisany 27 grudnia 2016 - 22:22

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

co ten killzone metal gear solid 3 ?

 


  • 0



Inne z tagami: