Skocz do zawartości

Zdjęcie

Killzone: Shadow Fall

PS4 Guerrilla Games

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
585 odpowiedzi na ten temat

#61 Nyjacz Napisany 21 lutego 2013 - 19:55

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Graficznie prezentuje się wybornie, designersko podoba mi się nieco bardziej od KZ2. Szkoda, że gameplay sztampa, ale dobrze będzie dostać dobre multi na początek konsoli.
  • 0

#62 117 Napisany 21 lutego 2013 - 21:03

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

Ale czy musi wyglądać jak Cytadela z ME? Niechby zrobili miasto jak z Equilibrium i już byłoby czuć jakąś spójność.

nie bo w equilibrium byly rzady totalitarne, a UCN to dyktatura wojskowa.
  • 0

#63 Spuczan Napisany 22 lutego 2013 - 06:51

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Może GG się pokuszą o umiejscowienie Hakhi w nowym Killzonie. Najlepszych bohater pierwszej części jest notorycznie pomijany. Fajnym patentem było by gdy pracował na przykład w czymś na kształt policji a potem jednak się nawrócił. Ale przecież to nie będzie miało nic wspólnego z prequelem ;(
  • 0

#64 ACZ Napisany 22 lutego 2013 - 14:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
KZ u Fallona. Pod koniec niezła beka, jak capy nie potrafią grac, hehe. potwierdzono, gra wyjdzie w tym roku.
na poczatku mozna tez obczaic pada i wyglada w ch*j miodnie i wygodnie.


  • 0

#65 fingus Napisany 22 lutego 2013 - 14:27

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
A będzie coop w split screenie? :D
  • 0

#66 ACZ Napisany 22 lutego 2013 - 14:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
pewnie nie, chociaz kto wie, jest duzo ramu, mozna to wykorzystac.

okazuje, ze sie GG robila tego Killzona nie wiedzą ile ostatecznie ramu bedzie w PS4. mozna wiec wyciagnac taki wniosek, ze to co widzimy jest zrobione korzysta z 4GB ramu. kolejne gry od GG maja wygladac sporo lepiej.
  • 0

#67 fingus Napisany 22 lutego 2013 - 14:43

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
W trójce był, więc może nie zejdą ze słusznej drogi. W taką gierkę mogę pograć w splicie, bo solo to na pewno nie będę miał ochoty.
  • 0

#68 AndrzejSon Napisany 22 lutego 2013 - 14:46

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:
Mieli włączony god mode...pad wygląda super, nie wiem czy nie jest za mały.
  • 0

#69 117 Napisany 22 lutego 2013 - 14:47

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

pewnie nie, chociaz kto wie, jest duzo ramu, mozna to wykorzystac.

okazuje, ze sie GG robila tego Killzona nie wiedzą ile ostatecznie ramu bedzie w PS4. mozna wiec wyciagnac taki wniosek, ze to co widzimy jest zrobione korzysta z 4GB ramu. kolejne gry od GG maja wygladac sporo lepiej.

Normalnie ze beda wygladac lepiej... wiekszosc gier z poczatku generacji wyglada jak kupa na jej koniec.
  • 0

#70 leon Napisany 22 lutego 2013 - 17:55

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Komunikaty radiowe będą lecieć przez głośnik w padzie, ciekawe co jeszcze.
  • 0

#71 gruby Napisany 22 lutego 2013 - 17:59

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Nowy padzik to sam seks. Gameplay nic nie pokazał, ale w sumie dla samej grafy chciałbym w to popykać.
  • 0

#72 BeSOS Napisany 22 lutego 2013 - 18:21

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
zmieniasz zdanie jak horagiewka fatty :)
  • 0

#73 akrr Napisany 22 lutego 2013 - 18:28

akrr

    Gimb

  • Forumowicze
  • 1 122 Postów:

horagiewka

Fingus?
Spoiler

  • 0

#74 fingus Napisany 22 lutego 2013 - 18:30

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Oszczędzam minusy na kolesi, co nie chcą wstawiać fot w szopingu.
  • 0

#75 leon Napisany 22 lutego 2013 - 20:11

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Jak dla mnie ogień z dupy
http://www.abload.de...ps-3001cdy2.gif
  • 0

#76 twilitekid Napisany 22 lutego 2013 - 20:19

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Jak mam gdzieś tę serię, tak pewnie kupię to, żeby napatrzyć się na grafikę i puszczę dalej w cholerę :).
  • 0

#77 Nyjacz Napisany 22 lutego 2013 - 20:30

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Normalnie ze beda wygladac lepiej... wiekszosc gier z poczatku generacji wyglada jak kupa na jej koniec.

Pytam serio: czy na pewno w tym przypadku jest to możliwe? Konsola ma czysto pecetowe bebechy, a tworzą grę Ci, którzy na PS3 byli jednym z lepszych w dziedzinie grafiki.

A historyjka o 4GB to - moim zdaniem - pic na wodę.
  • 0

#78 117 Napisany 22 lutego 2013 - 20:43

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

Pytam serio: czy na pewno w tym przypadku jest to możliwe? Konsola ma czysto pecetowe bebechy, a tworzą grę Ci, którzy na PS3 byli jednym z lepszych w dziedzinie grafiki.

A historyjka o 4GB to - moim zdaniem - pic na wodę.

nie znam sie na sprawach technicznych ale gwarantuje ci ze tak.
  • 0

#79 gruby Napisany 22 lutego 2013 - 21:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

zmieniasz zdanie jak horagiewka fatty :)


Man, od razu pisałem, że graficznie super, ale gameplayowo słabo. Jestem po prostu typową graphic whore i obok kopiącej jajka oprawy nie mogę przejść obojętnie. Lubię dymy, efekciki itd. Co nie przeszkadza widzieć wyraźnie, że póki co oferta next-genowa w aspekcie pomysłów na grę nie odbiega od current genów. Największe wrażenie robiła panorama miasta, a kiedy gra się zaczęła, od standardowego powolnego spaceru po spokojnej planszy, którą za chwile ktoś zaatakuje zajawka się skurczyła. Co nie znaczy, że nie mam chcicy na nexty i piękne widoczki w 1080p. :D

Lubię serię (a w zasadzie dwójkę, bo jedynka była słaba, a trójki nie miałem okazji sprawdzić), więc nie jest to jakaś kardynalna wada, że wygląda to toczka w toczkę tak samo jak ostatnio. Liczyłem jednak na jakieś nowości, które nie byłyby jedynie skryptowanymi eventami. Może za dużo się spodziewałem. Chciałbym, żeby ktoś zrobił odwalonego graficznie fps'a w klimacie pierwszych doomów, albo goldeneye. Bez prowadzenia za rączkę, bez regeneracji zdrowia.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 22 lutego 2013 - 21:18

  • 0

#80 twilitekid Napisany 22 lutego 2013 - 21:06

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Pytam serio: czy na pewno w tym przypadku jest to możliwe? Konsola ma czysto pecetowe bebechy, a tworzą grę Ci, którzy na PS3 byli jednym z lepszych w dziedzinie grafiki.

A historyjka o 4GB to - moim zdaniem - pic na wodę.

W sumie ciekawe. Konsola ma pecetowe bebechy, więc w sumie nie powinien tu mieć (tak dużego jak kiedyś) wpływu czynnik "nauki programowania" konsoli, bo architektura jest znana. Od razu będzie można przejść do "nauki optymalizacji" i wyciskania ostatnich soków ze sprzętu. Także strzelam, że aż tak wielkich różnić pomiędzy początkiem a końcem generacji nie będzie.
  • 0

#81 Sotaku Napisany 22 lutego 2013 - 21:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:

Pytam serio: czy na pewno w tym przypadku jest to możliwe? Konsola ma czysto pecetowe bebechy, a tworzą grę Ci, którzy na PS3 byli jednym z lepszych w dziedzinie grafiki.

Oczywiście, że będą ładniejsze, może być to mniej widoczne niż w obecnej generacji, ale skok będzie pewnie duży, na pc wychodzą ciągle nowe bebechy, wiec nie muszą się skupiać na optymalizacji, tu na razie jest zachwyt możliwościami, ale z czasem zacznie się szukanie sposobów na polepszenie grafy
  • 0

#82 leon Napisany 22 lutego 2013 - 21:12

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Widzieliśmy tylko urywek procenta całej gry a już mówimy, że nie ma ona nic nextgenowego do zaoferowania i ma słaby gameplay :fp:
Może i faktycznie tak być ale poczekajmy
  • 0

#83 gruby Napisany 22 lutego 2013 - 21:16

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
leonie, leonie, niestety nie umiem ocenić tego czego nie widziałem. :( Może to będzie dla ciebie zaskoczenie, ale wygląda to tak, że jak producent robi demo na konfie, to można potem to ocenić. Autentycznie. Już dawno rąk za to nie odcinają. A prezentacja powinna pokazywać to co najlepsze. Skoro pokazali miasto, potyczkę na murze i skrypty, to ciężko nie mieć wrażenia, że podobne atrakcje będą nam towarzyszyć podczas reszty gry. Nawet gdyby tak jednak nie było, i reszta gry będzie kompletnie inna, to mówię tylko o tym co pokazali obecnie.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 22 lutego 2013 - 21:17

  • 0

#84 leon Napisany 22 lutego 2013 - 23:30

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Ja tylko chciałem zauważyć, że niekoniecznie musieli pokazać wszystko i to co najlepsze. Pokazali to co pokazali. Jak na e3 dadzą to samo tylko w innych miejscówkach to wtedy zacznę być sceptyczny.
  • 0

#85 BeSOS Napisany 22 lutego 2013 - 23:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No ale fakt faktem oprocz oprawy nie bylo tutaj nic nowego...
Ja juz mowilem, nie jestem fanem tej serii wiec nie bedzie to gra dla ktorej wciagne PS4, KZ to dla mnie gra do przelecenia na easy i wyjecia z czytnika. Ogolnie jestem bardzo zawiedziony ze Guerilla nie zaryzykowali i nie wzieli sie za jakies nowe IP, pal licho, moglaby to byc nawet strzelanka, ale przynajmniej pachnialoby nowoscia....nie podoba mi sie ze Sony tak asekurancko podchodzi do launchu kiedy wiadomo ze to najlepsza okazja do wprowadzenia nowych IP :/
  • 0

#86 Cudak Napisany 23 lutego 2013 - 00:05

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
jak chcieli zademonstrować głównie grafikę to wybrali dobry etap. najpierw całe miasto z lotu ptaka, potem widać te sterylne, jasne powierzchnie. następnie efektowny wybuch, sporo walających się elementów, no i zupełnie inny, szary widok, płomienie zniszczenia itp.
  • 0

#87 gruby Napisany 23 lutego 2013 - 09:57

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Podobno Guerilla pracuje nad nowym IP, więc może kiedyś coś pokażą.
  • 0

#88 sam42 Napisany 23 lutego 2013 - 18:50

sam42

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:

Gameplay nudny jak kazde KZ...ale grafa to jakis rozkurw, Crysis 3 wyglada przy tym zabawnie :)
Do pieca.


Jedyn czy ty widziałeś kiedyś Crysisa na PC na maksymalnych ustawieniach? chyba nie, bo byś takich bredni nie wypisywał. KZ wygląda dobrze nic więcej.
  • 0

#89 Psycho-Mantis Napisany 23 lutego 2013 - 19:11

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
:clown:

No na kompie w NASA, też musi wyglądać obłędnie, tylko coś mi się zdaje, że mówimy o konsolach.
  • 0

#90 sam42 Napisany 23 lutego 2013 - 19:33

sam42

    Blanka

  • Narybek
  • 239 Postów:
Nie, mówimy o grafice a nie o tym na czym ona idzie. Ludzie sikają po siebie i piszczą, że takiej grafiki nie widzieli wcześniej. Zachowują się jak by ich zamknęli w piwnicy z PS3 bez dostępu do lepszego PC. Prawda jest taka, że aktualna generacja nie zadziwi graficznie tak jak wcześniejsze. Owszem jest ładnie i wiem, że będzie lepiej bo to pierwsze gry ale już na starcie konsole będą do tyłu hardware'owo w porównaniu do PC co wcześniej zazwyczaj nie miało miejsca. Owszem cenowo nadal zakup konsoli będzie bardziej opłacalny, pomijam gry bo ich cena to jakiś kosmos i smutna historia. Psycho-Mantis nie potrzeba kompa za 6 tysiaków, żeby uzyskać lepsze efekty niż w nowym KZ.

Ten post był edytowany przez sam42 dnia: 23 lutego 2013 - 19:33

  • 0



Inne z tagami: