Skocz do zawartości

Zdjęcie

Port Royale 3: Pirates & Merchants

Gaming Minds Studios Kalypso PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 117 Napisany 01 marca 2013 - 19:12

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Super gra... mam dopiero 17h na liczniku i bawie sie przednio... generalnie to w grze nic sie nie dzieje i sama zarabia kase po odpowiednim ustawieniu ale super gra... filmik pochodzi z czasow gdy dopiero sie gry uczylem... Po jakis 10h ja skumalem i teraz zajmuje miasta, pladruje statki, wykonuje zadania i niszcze piratow... super gra.


http://zeratulpl.blo...t-royale-3.html

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 11:12

  • 0

#2 Chewie Napisany 02 marca 2013 - 19:46

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
łatwy calak?
  • 0

#3 117 Napisany 03 marca 2013 - 02:53

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
nie... 50h minimum ale achievementy daja satysfakcje. Plus idioci juz wypuscili achievementy do 3 DLC a wydali tylko jeden...
  • 0

#4 twilitekid Napisany 03 marca 2013 - 11:21

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Ta gra zbiera oceny na poziomie 40-50%. Co jest w niej takiego super, czego nie zauważyli recenzenci? Nie wytrzymali tych 10h, po których łapie się system gry czy jak? Serio się pytam :)
  • 0

#5 117 Napisany 04 marca 2013 - 05:15

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Ciezko powiedziec, czemu gra zbiera niskie noty... z jednej strony zgadzam sie z uwagami w recenzji, ze w tak rozbudowanej grze brak tutoriala to zbrodnia i bardzo duzo z samej gry dowiedzialem sie dzieki achievements.org... bo inaczej polowy rzeczy w ogole bym nigdy nie zauwazyl... z drugiej strony gra jest niezle rozbudowana i schemat supply/demand dziala dosyc dobrze. Mam 25h za soba i w sumie to zaliczylem juz wszystkie achievementy z podstawki i pierwszego DLC poza jednym... ktory tyczy sie przegrania 50h. I teraz nie wiem czy cisnac calaka co generalnie nie ma sensu przed wydanie dodatkowych DLC, ktorych achievementy sa juz udostepnione czy po prostu czekac na nie... po 25h juz nic wiecej w kampani kupca nie zrobie... nie wspominajac o tym, ze sama kampania kupca to sie skonczyla po ok.10h i gra zamienila sie w free play po niej... wiec watek "fabularny" do dlugich nie nalezal. Ja sie bawilem swietnie bo od dawien dawna nie gralem w giereczke ekonomiczna i pewnie tylko dlatego... wyjadacze pewnie maja prawo narzekac na PR3.
  • 0

#6 OneOneSeven Napisany 24 marca 2013 - 18:00

OneOneSeven

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:

Drugi dodatek pojawil sie na Xbox live... za $5 mozna bylo pobawic sie w pirata. Dodatek tak slaby, ze brak slow. Chyba nawet gorszy od poprzedniego. 2h i mialem wszystkie achievy z niego zrobione... mam nadzieje niedlugo wyjdzie trzeci dodatek i ze bedzie lepszy. 


  • 0



Inne z tagami: