Skocz do zawartości

Zdjęcie

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Red Fly Studio Activision PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
39 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 04 marca 2013 - 20:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:
chodzona bitka. gra w lato trafi do cyfrowej dystrybucji. gre robi Red Fly Studios.
z trailera wyglada ok.

zwiastun:

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 14:52

  • 0

#2 Shinigami Napisany 04 marca 2013 - 21:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Wszystkie gry cyfrowe świata, szczególnie robione przez studia od crapów, nie potrzebują własnych tematów.
  • 0

#3 Shinigami Napisany 21 marca 2013 - 01:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
No dobra, jest gameplay i gra o dziwo nie wygląda jak totalne gówno, więc może jest sens temat otworzyć, skoro już wcześniej go założono.

Akcja dzieje się w świecie aktualnego serialu animowanego i przez cały czas ma się do dyspozycji całą czwórkę jak grach w stylu MUA.

  • 0

#4 Spuczan Napisany 21 marca 2013 - 07:34

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 060 Postów:

No dobra, jest gameplay i gra o dziwo nie wygląda jak totalne g**no, więc może jest sens temat otworzyć, skoro już wcześniej go założono.


:fp: Greg na pewno zgarnął "moderatora roku 2012" za swoje wybryki ale widzę, że od samego początku 2013 starasz się podnieść poprzeczkę.

Po świetnym Teenage Mutant Ninja Turtles: The Manhattan Project długo nie było nam dane pograć w dobre żółwie. Te tutaj prezentują się całkiem nieźle. Już nie mogę się doczekać na info o kooperacji oraz cenie. Na pewno sprawdzę tą gierkę.

Nie śledzę tego serialu więc nie wiem czy występują w niej klasyczni przeciwnicy. Szczerze powiedziawszy fabuła wcale mnie nie interesuje. Graficzka prezentuję się ładnie a akcje które widzimy na filmiki wyglądają dobrze. Pokażcie jeszcze bossów i będę wiedział czy kupuję.
  • 0

#5 Ryan Napisany 21 marca 2013 - 07:39

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Estetyką w ogóle nie przypomina to kreskówki Nicka. Wyczesane, żywe kolorki zastąpione "realistyczną" papką. :( No i nowe Żółwie w znacznej mierze opierają się na wyrażaniu emocji przy użyciu technik wprost z anime. Wypadające oczy, łezki, dymki z rybkami, tęcza płaczu i tego typu rzeczy kompletnie tutaj nie pasują. :/

@Spu: A co to są klasyczni przeciwnicy? ;) Ta, tak jak stara kreskówka, czerpie sporo z komiksu, ale nie jest mu wierna. Pojawia się wiele mózgów z kosmosu i nazywają się Kraang. Wszystkie. Jest Siekacz i jego Klan Stopy. Zmutowani są nie Rocksteady i Bebop, a Dogpound i Fishface (którzy mają w miarę ciekawe i rozwinięte backstory). Jest April, ale nie jest reporterką (to nastolatka, na którą leci Donnie). Generalnie: jest inaczej niż kiedyś, ale wciąż bardzo dobrze.

I nie, nie tłumaczą nazw własnych w polskiej wersji. ;)

Ten post był edytowany przez Ryan dnia: 21 marca 2013 - 07:43

  • 0

#6 Spuczan Napisany 21 marca 2013 - 07:47

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 060 Postów:
Klasyczni przeciwnicy to: Rocksteady, Bebop, Casey Jones, Slash i żołnierze z wymiaru X.

Wygląd żółwi i przeciwników z serialu:

Dodany obrazek


Dodany obrazek


Nie podoba mi się szczególnie wygląd Dona. Teraz wygląda jak jajogłowy pajac. Widać, że wrogowie zostali podrasowani pod dzisiejsze standardy. Splinter przypakował a Krang załatwił sobie nowe wdzianko.

Ten post był edytowany przez Spuczan_ dnia: 21 marca 2013 - 07:50

  • 0

#7 Ryan Napisany 21 marca 2013 - 08:37

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie ma nic klasycznego w R&B. To postacie z jednej kreskówki - nie jedynej i nie oryginalnego źródła Żółwi. ;) Donnie jest spoko. W ogóle wszystkie postacie są świetnie zarysowane i różnią się wyraźnie, co jest podkreślone i wyglądem, i charakterem (które pasują do siebie). Hejtowałem, zanim zobaczyłem na własne oczy. ;P Większość morałów jest dobrze dobrana, przemiany bohaterów wiarygodne.
  • 0

#8 Ryan Napisany 21 marca 2013 - 08:39

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Tak tylko dodam: nie czytasz nawet tego co napisałem wcześniej i wyciągasz wnioski z grafik. Słabo. ;) Kraangów jest *wielu* i mają więcej wspólnego z antagonistami z komiksu niż z Krangiem (jedno "a") z pierwszej kreskówki. :)

Ten post był edytowany przez Ryan dnia: 21 marca 2013 - 08:40

  • 0

#9 Shinigami Napisany 21 marca 2013 - 12:32

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:

:fp: Greg na pewno zgarnął "moderatora roku 2012" za swoje wybryki ale widzę, że od samego początku 2013 starasz się podnieść poprzeczkę.

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem. Czeslaw zaklada na forum tematy o najmniejszym gownie, byle wyszlo na PS3, a spora wiekszosc gier wydawanych tylko cyfrowo ich w ogole nie potrzebuje, bo sie o nich tu nawet nie rozmawia. Ziomki od tej gry babrali sie do tej pory tylko w crapach, wiec nie bylo podstaw, by tematu nie zamknac. I mowie to ja, osoba majaca teraz na sobie koszulke z Leo.

I jeszcze jedno, wlasciwie nie ma czegos takiego jak "klasyczni" przeciwnicy. TMNT maja to do siebie, ze kazda kreskowka, film i komiks sa od siebie sporo inne, o wiele bardziej niz w przypadku innych marek o komiksowym rodowodzie. Na dobra sprawe mamy zawsze tylko Shreddera i jakas forme Utromow (te mozgi), nawet Karai czy Stockman bywaja pomijani.

A nowy serial jest czadowy, bujakasza.
  • 0

#10 Spuczan Napisany 21 marca 2013 - 14:26

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 060 Postów:

Zakładam sobie na forum tematy o grach które jeszcze nie wyszły, nie mając żadnego screena, gameplayu lub filmu a kiedy inni robią to samo zamykam im tematy.


W pełni się z tobą zgadzam.

Tak tylko dodam: nie czytasz nawet tego co napisałem wcześniej i wyciągasz wnioski z grafik. Słabo. ;) Kraangów jest *wielu* i mają więcej wspólnego z antagonistami z komiksu niż z Krangiem (jedno "a") z pierwszej kreskówki. :)


Wnioski z grafiki? :zomg: Napisałem, że grafika wygląda ładnie. Nie napisałem żadnej analizy bądź głupoty której nie da się wywnioskować z tego gameplayu.

Przeczytałem twój post i nie interesuje mnie skąd "są" te Kraangi. To zwykła kopia Kranga z "klasycznych" żółwi.

Poza tym idąc twoim tokiem rozumowania niedługo nie będzie klasycznych bohaterów w Residentach, Metal Gearach lub Silent Hillach bo przecież to postacie z jednej serii.

Dla mnie klasyczne żółwie to te:

http://www.filmweb.p...nja-1987-140339

Nie wiem co było pierwsze komiks czy serial i nie wiem jak wyglądały pierwsze żółwie. Ja oglądałem te i to dla mnie wzór. Wszystko inne nowe to przerabianie "podstawowej wersji".
  • 0

#11 Kradziej Napisany 21 marca 2013 - 14:30

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Dla mnie klasyczne żółwie to te:

http://www.filmweb.p...nja-1987-140339

Nie wiem co było pierwsze komiks czy serial i nie wiem jak wyglądały pierwsze żółwie. Ja oglądałem te i to dla mnie wzór. Wszystko inne nowe to przerabianie "podstawowej wersji".


Używasz obiektywnego terminu - "klasyczne" - w subiektywnym sensie - "te, które ja oglądałem jako pierwsze", tym samym tworząc konfuzję. A w dobie powszechnie dostępnego internetu trochę głupio mówić, że się nie wie, co było pierwsze: komiks czy kreskówka. Wystarczy jedno zerknięcie na Wikipedię, żeby wiedzieć: komiks.

Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 21 marca 2013 - 14:31

  • 0

#12 Ryan Napisany 21 marca 2013 - 15:18

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

A nowy serial jest czadowy, bujakasza.

Tru dat!

Wnioski z grafiki? :zomg:

Nie ja pisałem o zmianie wdzianka Kranga. :lol:

@Kradziej: tru dat tu.
  • 0

#13 burnstein Napisany 21 marca 2013 - 15:22

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 133 Postów:
paskudne te rzuffy z obrazków spuszczana. dla mnie żółwie to jednak zawsze będzie ta krecha z rtl czy prosieben

Ten post był edytowany przez burnstein dnia: 21 marca 2013 - 15:22

  • 0

#14 Ryan Napisany 21 marca 2013 - 15:28

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Sam'ś pasqdny!
  • 0

#15 Spuczan Napisany 21 marca 2013 - 16:38

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 060 Postów:

Nie ja pisałem o zmianie wdzianka Kranga. :lol:


Zmiana ubioru postaci to wnioski z grafiki :hmmm: ciekawe...
  • 0

#16 Shinigami Napisany 21 marca 2013 - 16:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Nie chodzi o grafikę w znaczniu "ale to ładnie wygląda i ma tryliard poligonuf"...
  • 0

#17 Spuczan Napisany 21 marca 2013 - 17:03

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 060 Postów:

Używasz obiektywnego terminu - "klasyczne" - w subiektywnym sensie - "te, które ja oglądałem jako pierwsze", tym samym tworząc konfuzję. A w dobie powszechnie dostępnego internetu trochę głupio mówić, że się nie wie, co było pierwsze: komiks czy kreskówka. Wystarczy jedno zerknięcie na Wikipedię, żeby wiedzieć: komiks.


Jak zacząłem oglądać TMNT nie miałem internetu. Wikipedia podaje, że komiks był pierwszy ale nie wymienia jacy przeciwnicy znaleźli się w komiksie. Zgadzam się to jest subiektywne podejście ale jednak przez przypadek jestem bliżej prawdy, że to klasyczni przeciwnicy.
  • 0

#18 Kradziej Napisany 21 marca 2013 - 18:09

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Mi nie chodzi o przeciwników, bo o TMNT wiem tyle, że są żółwiami, jeden ma imię podobne do mojego, szamają pizzę, cowabunga, ich mistrzem jest Szczur a jeden wróg się nazywa Shredder. Jak miałem kilka latek to chyyyba oglądałem to. Po prostu opinie subiektywne przedstawiałeś jako obiektywne i miałeś pretensje, że ktoś o bardziej rozbudowanej wiedzy na temat TMNT się z tobą nie zgodził.

A co do kreskówki Nickelodeon - serio dobra? Jak się ma w porównaniu do Young Justice albo Green Lantern?
  • 0

#19 burnstein Napisany 21 marca 2013 - 18:29

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 133 Postów:
właśnie, te nowe turtlesy, jak to się na do code geass albo gits:sac?
  • 0

#20 Spuczan Napisany 21 marca 2013 - 18:57

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 060 Postów:
A ja oglądałem to:


Nie mam do nikogo pretensji. Zwróciłem uwagę Ryanowi, że zganił mnie za wypowiedź co do grafiki gdzie nie miał racji bo pewnie nie przeczytał dokładnie. W każdym razie nie ważne.

Ten serial o którym oni mówią ogląda mój bratanek i też obejrzę jak będę miał czas. Żółwie są spoczko :)
  • 0

#21 Ryan Napisany 21 marca 2013 - 19:05

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie czaisz ziom. Pisałeś o wdzianku Kranga (zmianie tegoż) a to element fabularny błędnie oceniony na podstawie grafy.
  • 0

#22 Shinigami Napisany 21 marca 2013 - 19:32

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:

A co do kreskówki Nickelodeon - serio dobra? Jak się ma w porównaniu do Young Justice albo Green Lantern?

Mówię, karva, że fpytkę, no!
  • 0

#23 Kradziej Napisany 21 marca 2013 - 23:18

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Mówię, karva, że fpytkę, no!


No, takie zdanie to ja rozumiem :cf:
  • 0

#24 ACZ Napisany 24 kwietnia 2013 - 18:07

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:

Michelangelo trailer:


  • 0

#25 Druciak Napisany 24 kwietnia 2013 - 18:36

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

karwa model walki z batmana :D


  • 0

#26 Shinigami Napisany 24 kwietnia 2013 - 19:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Jak to w większości tego typu gier dzisiaj.
  • 0

#27 Nyjacz Napisany 24 kwietnia 2013 - 19:48

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 019 Postów:

Ale fajnie to wygląda.


  • 0

#28 Kradziej Napisany 24 kwietnia 2013 - 19:56

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Będzie koop przez sieć? Łupiemy, panowie? Zaklepuję (z dość oczywistego powodu) Raphaela.


  • 0

#29 Spuczan Napisany 24 kwietnia 2013 - 20:12

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 060 Postów:

karwa model walki z batmana :D

Właśnie widzę, że będzie to taki samograj a nie skillowy slasher. Gierka jest pewnie zwłaszcza dla dzieci które oglądają ten nowy serial i twórcy nie chcą się wysilać z systemem walki.

 

Czekam na ciosy Raphaela.


  • 0

#30 ACZ Napisany 24 kwietnia 2013 - 20:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 185 Postów:

jak bylem maly to jak sie z kumplami na podworku wcielalismy w turtlesy to bralem dlugi kij i robilem za Donatello, to moj ulubiony żólw.


  • 0



Inne z tagami: