Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drakengard 3

PS3 Square-Enix

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 13 marca 2013 - 00:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

gra zostala zapowiedziana na superior console. dwie poprzednie czesci wyszly na ps2.


Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 12 lipca 2014 - 16:27

  • 0

#2 Shinigami Napisany 13 marca 2013 - 01:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
O karwasze!

(szczerze)
  • 0

#3 Danteusz Napisany 13 marca 2013 - 09:42

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Zapomniałem że coś takiego istniało
  • 0

#4 ACZ Napisany 14 marca 2013 - 17:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
skriny:
http://www.ps3site.p...e-porazi/145686
  • 0

#5 ACZ Napisany 01 lipca 2013 - 21:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

pierwszy trailer, z gejplejem:


  • 0

#6 nole Napisany 01 lipca 2013 - 22:21

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Po absolutnym topie tej generacji, jakim to jest gra NIER, czekam z bardzo mocno zaciśniętymi zwieraczami!


  • 0

#7 burnstein Napisany 02 lipca 2013 - 07:08

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Wygląda jak gra z PS2.


  • 0

#8 Shinigami Napisany 09 października 2013 - 14:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Nowy zwiastun:

 

Graficznie nie jest najlepiej, gameplayowo pewnie będzie podobnie, byle fabuła nie zawiodła. Wygląda jakby czasy się zmieniły od poprzednich części, jakoś bardziej współcześnie. A i laska wyglądająca na główną bohaterkę do Kaine podobna, więc liczę na nawiązania do Niera.


  • 0

#9 Shinigami Napisany 09 października 2013 - 15:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
A jednak nie współcześnie. PS Blog donosi, że gra dzieje się przed poprzednimi. Developerami są ludzie od starszych gier, w tym Niera. Wraca także jeden z producentów Drakengard oraz nierowy kompozytor :^^:

Wypadałoby teraz nadrobić jedynkę i dwójkę.
  • 0

#10 leplutorius Napisany 09 stycznia 2014 - 20:27

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Drakengard 3 to jedna z gier, dla których jeszcze trzymam PS3. Yoko Taro i Keiji Okabe po tym, co zrobili dla rodzaju ludzkiego przy okazji wydania NieR to dla mnie pół-bogowie i dopóki nie zaczną tworzyć kontentu na mobilki będę wspierał ich finansowo, nawet jeśli będe musiał przełknąć tylko i wyłącznie przeznaczoną na Europę wersję na PSN. 

Taro wspominał niedawno, że chętnie zrobiłby czwórkę na PS4 ale funduszy mu brak - w tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zagłosować portfelem. 


  • 0

#11 nole Napisany 05 lutego 2014 - 14:30

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Data premiery: 21 Maj 2014 :klaszcze: 

U nas tylko cyfrowo, za to w USA będzie płytka.

Na apetyt jeszcze trailer:



Mniam! :gusta:


Ten post był edytowany przez nole dnia: 05 lutego 2014 - 14:33

  • 0

#12 Shinigami Napisany 06 lutego 2014 - 22:39

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

No proszę, co też oni w DLC przygotowali :^^:


  • 0

#13 Tawotnica Napisany 02 kwietnia 2014 - 15:06

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:

139644258689.jpg

 

http://www.eurogamer...lectors-edition

 

pogięło wydawców z tymi limitkami bez płytki. Jak już sobie 70Ł chcą liczyć, to niech do cholery wytłoczą te parę bluryjów. 


  • 0

#14 nole Napisany 02 kwietnia 2014 - 15:11

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

pogięło wydawców z tymi limitkami bez płytki. Jak już sobie 70Ł chcą liczyć, to niech do cholery wytłoczą te parę bluryjów.

 

Do tego jeszcze "soundtrack CD SAMPLER", czyli zapewne 5 kawałków na krzyż. :pf:   Wzorem Shrodingera pluję im w pysk!


  • 0

#15 Shinigami Napisany 02 kwietnia 2014 - 16:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Zawsze mozna ciagnac normalna kolekcjinerke z USA.
  • 0

#16 Tawotnica Napisany 02 kwietnia 2014 - 18:06

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:
z drugiej ręki jeśli już, bo sklep SE nie wysyła poza Amerykę. Zostaje nie-kolekcjonerka z USA.
  • 0

#17 Shinigami Napisany 02 kwietnia 2014 - 18:08

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ano. Ale dziś dostałem wizę, więc pojadę i sam se kupię :leonidas:
  • 0

#18 nole Napisany 21 maja 2014 - 14:25

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

IGN 4.8 / 10 - BAD

"A unique RPG experience is ruined by poor visuals, repetitive gameplay, and shallow characters."

PŁAKĘ  :cry:


  • 0

#19 Shinigami Napisany 21 maja 2014 - 15:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Bo? Spodziewałeś się wyższych ocen? Jak tak, to Destructoid wystawił 8,5.


  • 0

#20 nole Napisany 21 maja 2014 - 16:17

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Bo? Spodziewałeś się wyższych ocen? Jak tak, to Destructoid wystawił 8,5.

 

Bo jakoś mi dzisiaj smutno cały dzień. :cf:  Oczywiście, że sam mam recenzje w pompie, ale słabe recki na tych "generujących dużo kliknięć" portalach mogą zaszkodzić sprzedażowo grze. A ja tylko chciałbym, aby takie gry były tworzone, a jak już są, to  aby wychodziły poza Japonię. Tylko tyle.


  • 0

#21 Shinigami Napisany 21 maja 2014 - 16:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Przecież to to się pewnie i tak sprzeda jak poprzednie, czyli wcale. Ale yebać, moja już leci ze Stanów :deb:


  • 0

#22 mic Napisany 22 maja 2014 - 09:47

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Gdzie kupiłeś i ile Ci razem już z przesyłką policzyli ?
  • 0

#23 Shinigami Napisany 22 maja 2014 - 09:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
W gamestopie. Nie wiem ile za przesyłkę, bo bym musiał znajomego zapytać ;) w każdym razie sama gra 50, więc jeszcze wyjdzie, że będzie taniej niż kupić. PSN.
  • 0

#24 mic Napisany 22 maja 2014 - 09:53

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Szkoda, że Twoja już leci bo chętnie bym się pod przesyłkę podczepił z drugą sztuką;-)
  • 0

#25 leplutorius Napisany 01 lipca 2014 - 19:25

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Rozdział pierwszy za mną i momentami czuć te magiczne ciary jak przy boskim NieR.

Muzyka pierwszorzędna, dubbing (angielski) daje radę. Choć to graficznie mizeria a framerate to jakiś żart, to przyjemnie sieka się rzucaną pod nogi Zero zgraję zakutych w pancerze wrogów. Kombosy są proste i niezbyt intuicyjne (kwadrat odpowiada za atak i łączy się ze specialami przypisanymi do trójkąta) a aktywacja trybu"bestii" (nazwanego tutj Intoner mode ) dosłownie powoduje zalanie ekranu krwią. Na smoku podróżuje się rzadko (choć pierwszy większy boss to prucie ogniem i walenie z byka ogromnego kraba)  i dobrze, bo to coś czego nie byłem fanem w pierwszej części.

Fabularnie? Mniej poważnie niż w moim ulubionym NieR, ale są przesłanki, by widzieć potencjał w snutej podczas częstych cutscenek opowieści. Zero, główna bohaterka tego dramatu, wydaje się być w świecie gry "tą złą" i jej czyny oraz wybuchowy temperament zdają się potwierdzać wstępne przypuszczenia. Jak to jednak bywa, w historiach opartych na motywie zemsty,  liczę iż fabuła nieco lepiej określi motywację naszej heroiny.

Jak jest? Jest dobrze, to znowu jak w przypadku NieR bardziej "przeżycie" niż gra powalająca gameplayem, ale magia "poprzednika" dla mnie robi swoje. 

 

 

 


  • 0

#26 Shinigami Napisany 04 lipca 2014 - 21:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Ja jestem pod koniec czwartego rozdziału i trochę czuję się zawiedziony. Walczy się fajnie, ale to jak na razie jedyna rzecz, która jest lepsza niż w Nierze, tutaj przynajmniej nie rozjeżdżam wszystkiego jednym atakiem włócznią. Sam gameplay nie porywa, misje polegające na wejściu do miejscówki i wytłuczeniu wszystkiego są nudne (choć przyznam, że robi się je dosyć szybko). Muzyka oprócz kilku kawałków nie robi wrażenia. Na fabułę na razie staram się nie narzekać, bo na pewno się rozwinie, ale też już nie oczekuję głębi jak w Nierze.


  • 0

#27 leplutorius Napisany 08 lipca 2014 - 20:15

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

U mnie zawód jeśli miałby wystąpić, to jak na razie tylko i wyłącznie ze względu na kierunek w którym zmierza fabuła. Ten opresyjny klimat podróży z bandą seksualnie zwichniętych zwyrodnialców ratuje jedynie niewinność i swoisty wdzięk Mihaila. Klozetowy humor to także nie to, czego oczekuję od następcy NieRa - pierdy i dywagacje o wybroczynach pochodzących z trucheł przeciwników to raczej domena dzieł pokroju Postala. 

 


  • 0

#28 Shinigami Napisany 08 lipca 2014 - 20:39

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Myślę, że zmienisz zdanie i powiedziałbym Ci dlaczego, ale nie chcę spoilować, choć spoil nie dotyczyłby nawet samej fabuły. I w sumie można się tego łatwo domyślić mając w pamięci Niera i poprzednie Drakengardy.

Spoiler


  • 0

#29 leplutorius Napisany 08 lipca 2014 - 20:57

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Na to właśnie liczę, NieR i Drakenardy nauczyły zaskakiwać. O właśnie, czy te momenty decydujące o rodzaju zakończenia są przez grę w jakiś sposób uwidaczniane czy bez czytania opisów się nie obędzie?


  • 0

#30 Shinigami Napisany 08 lipca 2014 - 21:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Nie wiem, przy tym po prostu skończyło się jak pierwsze w Nierze. I jak w Nierze jestem cofnięty do pewnego momentu w fabule.


  • 0



Inne z tagami: