Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drakengard 3

PS3 Square-Enix

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#31 leplutorius Napisany 23 lipca 2014 - 16:43

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

No to jestem w końcówce zakończenia C i poziom trudności zaczyna wzrastać (chyba zacznę w końcu używać bloku), natomiast grind to nie moja rzecz. Shinigami, powiedz chociaż, że dla wyjaśnienia tej pokręconej fabułki warto się pomęczyć, i że youtube to nie to samo, itd, itp  :ass:


  • 0

#32 Shinigami Napisany 23 lipca 2014 - 16:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Nie wiem, w sumie od zobaczenia pierwszego zakończenia nie mogę się wciągnąć z powrotem i gram w co innego:|


  • 0

#33 leplutorius Napisany 23 lipca 2014 - 16:56

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Omijając spojlery, powiem, że drugie zakończenie i sceny z drogi do zakończenia C wyjaśniają poniekąd motywy działań Zero, pojawiają się nowe postaci, ale nie przestaje być tajemniczo, dlatego ciągnie mnie by zobaczyć resztę. Na pucharkach mi nie zależy z drugiej strony, wiec jak się złamię to obejrzę jednym rzutem resztę na UT i ruszę nareszcie następnego w kolejce Folklore. 


  • 0

#34 Tawotnica Napisany 04 stycznia 2015 - 12:22

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 073 Postów:
Nie wiem co się dzieje. Zero poszła zabić swoje siostry. Jucha się leje na prawo i lewo. Framerate 13 klatek na sekunde. Zero traci rękę. Przynajmniej cutscengki CG dobrze wyglądają. Yak yak yak, just die already!
 
:bowdown: co za po**bana chińska gierka. 
 
Dialogi są boskie, szkoda że pewnie nic z tego bałaganu nie zrozumiem, bo nie grałem w poprzednie części. Skończyłem pierwszy rozdział i poza wykręconym klimatem praktycznie wszystko tutaj zasysa :olo: Mimo tego parę godzin funu pewnie z Drakengard 3 wyciągnę, bo ciacha się całkiem przyjemnie. Zapowiada się dobra-słaba gra.  

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 04 stycznia 2015 - 12:23

  • 0

#35 Shinigami Napisany 04 stycznia 2015 - 14:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Przygotuj się, że to nie jest gra tylko na parę godzin.
  • 0



Inne z tagami: