Skocz do zawartości

Zdjęcie

TimeSplitters Rewind


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 15 marca 2013 - 14:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Fanowski, ale zaaprobowany przez Crytek sequel na PC zmierza:

A Crytek-authorised TimeSplitters game is in development for PC, built using the publisher's sparkly CryEngine 3.

TimeSplitters Rewind is being worked on by a team of fans - including members of the original TimeSplitters staff at Free Radical Design.

Rewind will include multiplayer modes and challenges taken from the original three games, re-packaged in HD.

Online play for 8-16 players and bots are in, project manager Michael Hubicka told Cooking with Grenades. But split-screen is out - CryEngine 3 simply does not support it at the moment.

A demo is planned for December.

TimeSplitters Rewind is the latest effort by the game's fan community to get a new entry in the British cult shooter series made. Previous attempts by the 100,000 Strong for TimeSplitters 4 Facebook movement have included campaigns for the unfinished TimeSplitters 4 to be completed, or work to begin on an HD version of series highlight TimeSplitters 2.

Crytek boss Cevat Yerli has said he would love another TimeSplitters game to be made, although has pointed to the various struggling online petitions as indications that fan interest simply wasn't convincing enough.

Yerli eventually told fans that they could make a TimeSplitters CryEngine mod using assets from the original games without fear of being sued. Work on TimeSplitters Rewind began shortly after.


  • 0

#2 Kazuo Napisany 15 marca 2013 - 18:20

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Time Splitters to moja najukochańsza seria FPS ever - zjada na śniadanie 99% obecnie produkowanych szrotów z tego gatunku.
  • 0

#3 ACZ Napisany 15 marca 2013 - 22:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
zobaczymy co z tego wyjdzie
  • 0

#4 plp78 Napisany 20 marca 2013 - 07:05

plp78

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 259 Postów:

Time Splitters to moja najukochańsza seria FPS ever - zjada na śniadanie 99% obecnie produkowanych szrotów z tego gatunku.

Ja kompletnie nie rozumiem o co chodzi z tą serią. Mam tylko "dwójkę", ale to podobno najlepsza część jest (na okładce 10/10 od kogoś tam). Jak dla mnie to totalnie kiczowaty badziew jest. W ogóle nie łykam tej stylistyki, no ale żeby to przynajmniej grywalne było... A gdzie tam - zwykły przeciętniak. Do tego jakieś półgłówkowate tryby w rodzaju wybijanie szyb cegłą na czas, i mój osobisty ulubieniec, czyli najbardziej kretyńskie celowanie w historii efpeesów. Błe...
  • 0

#5 Kazuo Napisany 20 marca 2013 - 14:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
A grałeś w multi? No bo właśnie cała magia Time Splitters tkwi w rozgrywce wieloosobowej, kiedy razem z kumplem rozwala się story w trybie kooperacji, albo przed ekranem zasiada czterech świrów i wspólnie młóci w versus. Mocno komiksowy styl, ogromne zróżnicowanie leveli totalnie zakręcone postacie, porąbane zadania (odpieranie kolejnych fal zombie, sterowanie wypchanym kotem), ciekawe tryby ( vide wirus - gdzie jeden z graczy zostaje zainfekowany i próbuje zarazić innych graczy, a Ci spierdzielają przed nim po całej arenie xD ), bardzo fajna oprawa dźwiękowa.

Jak dla mnie seria Time Splitters to synonim zajebistego FPS'a - nie to co dzisiejsze szroty, które są przeskryptowane na potęgę, sztywne i poważne jakby im ktoś władował kij od miotły w dupsko, a multi kompletnie pozbawione charakteru. Po prostu świetna giereczka, której niestety nie będą potrafili docenić gracze wychowani na crapach pokroju nowych Call of Duty czy Killzone.
  • 0

#6 plp78 Napisany 21 marca 2013 - 04:01

plp78

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 259 Postów:

A grałeś w multi? No bo właśnie cała magia Time Splitters tkwi w rozgrywce wieloosobowej, kiedy razem z kumplem rozwala się story w trybie kooperacji, albo przed ekranem zasiada czterech świrów i wspólnie młóci w versus. Mocno komiksowy styl, ogromne zróżnicowanie leveli totalnie zakręcone postacie, porąbane zadania (odpieranie kolejnych fal zombie, sterowanie wypchanym kotem), ciekawe tryby ( vide wirus - gdzie jeden z graczy zostaje zainfekowany i próbuje zarazić innych graczy, a Ci spierdzielają przed nim po całej arenie xD ), bardzo fajna oprawa dźwiękowa.

Jak dla mnie seria Time Splitters to synonim zajebistego FPS'a - nie to co dzisiejsze szroty, które są przeskryptowane na potęgę, sztywne i poważne jakby im ktoś władował kij od miotły w dupsko, a multi kompletnie pozbawione charakteru. Po prostu świetna giereczka, której niestety nie będą potrafili docenić gracze wychowani na crapach pokroju nowych Call of Duty czy Killzone.

W multi nie grałem, to fakt. Zato wychowany jestem na Doomie, Quake'u i (najważniejsze na koniec) Duke Nukem 3D.
  • 0