Skocz do zawartości

Uncharted: Drake's Fortune


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1614 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 28 maja 2006 - 19:30

Gość__*
  • Goście

Realtime? Niech pokażą gameplay to sobie podyskutujemy.

Ich gry zawsze były swietne graficznie i posiadały znakomita animacje, a ta w tym tytule jest fenomenalna, zupełnie jak w 8Days az trudno uwierzyc ze to TAK sie rusza.


Zlituj sie człowieku.....

tylko przeoczyles pewnien szczegół
Naughty Dog potwierdzilo ze ten trailer to real-time, wiec TAKA animacja jest mozliwa.
  • 0

#62 BeSOS Napisany 28 maja 2006 - 19:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ciężki przypadek :hmmm:
  • 0

#63 Gość__* Napisany 30 maja 2006 - 15:07

Gość__*
  • Goście

ciężki przypadek :hmmm:

:hejka:



stare info ale "po naszemu"

http://www.gameonly.pl/newsy/9137

"Animacja to jeden z punktów w grze, nad którym skupiamy sie bardzo mocno, chcemy wykorzystać nasze możliwosci i potencjał, by pokazać, że to właśnie animacja w naszej grze pokaże wielki dystans miedzy current i next genami."

  • 0

#64 PomezZ Napisany 30 maja 2006 - 19:56

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Dobra, niech teraz pokażą jak ktoś w to gra. Od razu będzie inna rozmowa.
  • 0

#65 Gość__* Napisany 30 maja 2006 - 20:39

Gość__*
  • Goście
wszystko pokaża w swoim czasie :) mam tylko nadzieje że nie za późno :)
  • 0

#66 gruby Napisany 31 maja 2006 - 11:42

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

To wygląda kozacko:
Obrazek


Fakt scenka daje radę :szok: Super się wszystko rozlatuje :D
  • 0

#67 Gość__* Napisany 25 czerwca 2006 - 22:17

Gość__*
  • Goście
dwa nowe screeny
Dodany obrazek
Dodany obrazek
:ninjadance:
  • 0

#68 Ryan Napisany 25 czerwca 2006 - 22:29

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Super modele, ale brakuje jakiegoś efektu, postprodukcji. Sterylna się bardzo przez to wydaje scenka...
  • 0

#69 MaxVarEmreis Napisany 25 czerwca 2006 - 22:54

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Na mnie jakoś to srednio robi wrażenie. Wszystko takie sterylne. Modele sa ok ale widywałem ładniejsze.
Żeby daleko nie szukac

Dodany obrazek

Duzych rożnic nie widze....
  • 0

#70 Gość__* Napisany 25 czerwca 2006 - 23:03

Gość__*
  • Goście
IMO w ruchu nowy SC wypada słabiej od gry ND (juz nic nie wspomne o animcji...hahaha :^^: )
  • 0

#71 MaxVarEmreis Napisany 25 czerwca 2006 - 23:07

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

IMO w ruchu nowy SC wypada słabiej od gry ND (juz nic nie wspomne o animcji...hahaha :^^: )

Yeti porównujemy obrazki i tylko to. Zrobiłes "oczy" podajać je tutaj. To chciałem Ci pokazac, że od strony graficznej wcale tak wysoko sie nie wybijaja.

Oczywiście, że nowy Splinter od strony animacji zasysa, to nie ulega watpliwości.
Jednak także Ty nie możesz być pewny co do animacji gry od NG. Jest duże prawdopodobienstwo, że filmik na E3 był renderem. Także ja bym podchodził z duża dawką sceptycyzmu.
  • 0

#72 xell Napisany 25 czerwca 2006 - 23:18

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:
Niekoniecznie był renderem, ale był w całości reżyserowany - każda klatka animacji i przejścia między czynnościami były ustalone na sztywno.

Ale przyznaj się Maksiu, jesteś zazdrosny, że gow... X360 nie będzie miało takiego tytułu :ninja:
  • 0

#73 Gość__* Napisany 25 czerwca 2006 - 23:20

Gość__*
  • Goście

IMO w ruchu nowy SC wypada słabiej od gry ND (juz nic nie wspomne o nimcji...hahaha :^^: )

Yeti porównujemy obrazki i tylko to. Zrobiłes "oczy" podajać je tutaj. To chciałem Ci pokazac, że od strony graficznej wcale tak wysoko sie nie wybijaja.

Zgadzam sie, screeny a gameplay to zupełnie dwa inne swiaty.
Jezeli chodzi o grafike to ta gra zaraz obok, 8Days, Gears of War, Mass Effect, FFXIII, MGS4 i HS to czołówka jesli chodzi o next-geny (oczywiscie IMO)

Oczywiście, że nowy Splinter od strony animacji zasysa, to nie ulega watpliwości.
Jednak także Ty nie możesz być pewny co do animacji gry od NG. Jest duże prawdopodobienstwo, że filmik na E3 był renderem. Także ja bym podchodził z duża dawką sceptycyzmu.

Skad to duze prawdopodobienstwo ???
Nie wierzysz Naughty Dog ? (jasno stwierdzili ze to real-time, grafika jak i animacja)
no ale luz, w koncu to druga gra z taka aniamcja (zaraz obok 8Days, z tym ze tu mozna miec pewne obawy co do koncowego efektu, dev.(Team Soho) nie tak utalentowany jak Naughty Dog)
pozyjemy zobaczymy

Ale jednego mozemy byc pewni, po Crashu i Jaku szykuje nam sie kolejna genialna seria :ninjadance:


Ale przyznaj się Maksiu, jesteś zazdrosny, że gow... X360 nie będzie miało takiego tytułu :ninja:

sadze ze w przypadku Maxa o zazdrosci nie moze byc mowy, bo z tego co wiem planuje (planował) zakup PS3 ;)
  • 0

#74 MaxVarEmreis Napisany 25 czerwca 2006 - 23:27

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Ale przyznaj się Maksiu, jesteś zazdrosny, że gow... X360 nie będzie miało takiego tytułu :ninja:

Czemu mam być zazdrosny?? Raz, że niewiadomo co jeszcze z tej gry wyjdzie (brak prawdziwego gameplay'a). Dwa, przecież ja na 100% kupuje sobie PS3 ( i to na starcie).
Poprostu ta gra mnie jakos nie rusza (narazie). Trzeba czegoś wiecej niż rezyserowanego filmiku, zebym sie mocno napalił.

Jesli wyjdzie im taka animacja jak na filmikach, to bedzie naprawde przełom. Ale ja naprawde jestesm sceptycznie co do tego nastawiony, bo jak narazie wszystkie takie fimiki okazywały sie sciemami. Nie pokazał nikt i nic w 100% wiarygodnego co by mogło mnie przekonac ze tak płynna animacja jest możliwa ( nawet kłopot IMO nie lezy w zdolnościach programistów czy mocy sprzetu ale ograniczeniach kontrolera).
  • 0

#75 xell Napisany 25 czerwca 2006 - 23:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:

Czemu mam być zazdrosny?

Tak sobie zażartowałem. Taka animacja jest możliwa, najtrudniejszą częścią dobrego systemu animacji jest zrobienie płynnych przejść między poszczególnymi ruchami i to jest element gdzie większość gier kuleje. Zobaczymy, jak to zrobi ND.
  • 0

#76 Ryan Napisany 26 czerwca 2006 - 03:11

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
xelloss: na polibudzie wrocławskiej opracowali kilka lat temu specjalny system do morfowania ruchów kości. Łyknęła to jakaś firma związana z przemysłem filmowym. Więc jednak się da, tylko trzeba działu R&D i ludzi z głową...

Tu powinienem napisać coś o odtwórczości amerykanów, ale nie wiem gdzie jest siedziba ND. ;) Jest jednak nadzieja - pół roku deweloperzy będą się bawili drzewkami, później popracują nad np. tkaninami aż wreszcie zajmą się podkręcaniem animacji. Szkoda, że AI jak zwykle czołga się gdzieś na końcu. :ninja:
  • 0

#77 Gość__* Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:04

Gość__*
  • Goście
Big secret.

http://ps3.ign.com/a...5/725696p1.html
  • 0

#78 Gość__* Napisany 15 października 2006 - 10:50

Gość__*
  • Goście
Naughty Dog's Game: In the Bermuda Triangle?

Dodany obrazek

tu reszta (polecam)
http://forums.e-mpir...ead.php?t=63223
  • 0

#79 Gość__* Napisany 28 stycznia 2007 - 21:53

Gość__*
  • Goście
Oficjalna strona gry
http://www.naughtydo...soon/index.html
  • 0

#80 ACZ Napisany 28 stycznia 2007 - 22:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
No coś się w końcu ruszyło. Mogliby podać w najbliższym czasie tytuł gry.

___________________
D'arcy Wretzky
Dodany obrazek
Xbox360 padł następującym userom: Frank Jaeger, 1qaz1q, T3xz, Pawlik, MaxVarEmreis, Sensei, Yeti, Luck1985, Mani.
Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#81 Gość__* Napisany 28 stycznia 2007 - 22:08

Gość__*
  • Goście
Mogliby pokazać nowy trailer i oby wymiatał tak jak ten z E3
  • 0

#82 McDrive Napisany 31 stycznia 2007 - 12:25

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Nie wiecie może skąd zassać ten trailer z E3 w "EJDŻ DI". Na gametrailers był, ale sie zmył. A na IGN to trza płacić za dobra które powinny być dostępne za darmo :/
  • 0

#83 xell Napisany 05 lutego 2007 - 16:17

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:
Cytat gofreaka (fanboja Sony) z neogaf:

Sony has registered a couple of interesting marks in the last few months, which are showing up online now. Figured a couple might be of interest..

I guess perhaps the most interesting is "Uncharted: Drake's Fortune", registered by SCEA last August. I haven't seen mention made of it before, it may have only appeared online recently. I think it's interesting because it seems like a perfect fit for Naughty Dog's untitled game. Drake's Fortune is likely a reference to Sir Francis Drake, the famous English navigator...he had some adventures in the Caribbean, and during that time had to abandon a treasure of silver. IIRC, Naughty Dog's trailer makes references to lost treasure and maps in and around that locale..

Sony zarejestrowało kilka interesujących marek w ciągu ostatnich kilku miesięcy, które pokazują się teraz na internecie. Wydaje mi się, że kilka może być intersujących,

Sądzę, że najciekawsze jest "Uncharted: Drake's Fortune", zarejestrowane przez SCEA w sierpniu. Nie widziałem wcześniej wzmianki o tym, pojawiło się to online niedawno. Sądzę, że to jest interesujące ponieważ idealnie pasuje do nienazwanej gry Naughty Dog. Drake's Fortune (Fortuna Drake'a) to prawdopodobnie odniesienie do sir Francisa Drake'a, słynnego angielskiego nawigatora...[ja bym napisał wprost - korsarza;] - przyp. mój] Drake miał parę przygód w Karaibach i w tamtym czasie musiał porzucić skarb ze srebrem. Jeśli sobie dobrze przypominam, to trailer od Naughty Dog miał odniesienia do zaginionego skarbu i map w i dookoła tamtego obszaru...


Czyżbyśmy mieli tytuł nowej gry?:)
  • 0

#84 Gość__* Napisany 05 lutego 2007 - 17:37

Gość__*
  • Goście

Czyżbyśmy mieli tytuł nowej gry?:)

Dla mnie może się nazywać nawet ugabuga :P , chcę nowe screeny oraz trailer i oby to wyglądało tak ładnie jak na E3.
  • 0

#85 McDrive Napisany 05 lutego 2007 - 20:04

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:

Czyżbyśmy mieli tytuł nowej gry?:)

Dla mnie może się nazywać nawet ugabuga :P , chcę nowe screeny oraz trailer i oby to wyglądało tak ładnie jak na E3.

Przecież już poprzedni trailer był w Real-Time(w wywiadzie dla IGN jest podane) to o to czy tak będzie wyglądać nie martwiłbym się na twoim miejscu.
  • 0

#86 Gość__* Napisany 05 lutego 2007 - 20:24

Gość__*
  • Goście

Przecież już poprzedni trailer był w Real-Time

Wierzę że był w real-time ale sam wiesz ja kto jest z grami na next-geny. Na pierwszych trailerach gra wygląda lepiej a później mimo że nie ma dużej regresji w grafie to jednak rzuca się w oczy.
Bardzo liczę na ten nowy projekt Naughty Dog i mam nadzieję że mnie oczaruje grafiką (poziom z E3 mi wystarczy) jak i grywalnością.
  • 0

#87 f5k Napisany 05 lutego 2007 - 20:49

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Przecież już poprzedni trailer był w Real-Time(w wywiadzie dla IGN jest podane) to o to czy tak będzie wyglądać nie martwiłbym się na twoim miejscu.

Przecież trailer MS też podobno był w real time a potem sie okazało że jednak nie. Wiec ja nie byłbym 100% pewny na twoim miejscu.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 05 lutego 2007 - 21:38

Gość__*
  • Goście

Wiec ja nie byłbym 100% pewny na twoim miejscu.

Racja - w przypadku next-genów to ja wolę poczekać aż jakaś gra wyjdzie, bo można się ostro przejechać napalając się na grafikę po pierwszych screenach filmikach. Oczywiście cały czas liczę że nowa gra Naughty Dog pozamiata wykonaniem.
  • 0

#89 Gość__* Napisany 06 lutego 2007 - 09:49

Gość__*
  • Goście
Tytuł gry to...Uncharted: Drake's Fortune???
http://www.gameonly.... ... 975d9a1c02


edit:

ups to sorrki
  • 0

#90 Gość__* Napisany 06 lutego 2007 - 09:51

Gość__*
  • Goście
Było kilka postów wyżej ;-)
  • 0