Skocz do zawartości

Uncharted: Drake's Fortune

• Zaloguj się by odpowiedzieć
1614 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 07 luty 2007 - 21:29

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
Dodany obrazek

http://i93.photobuck...74/wotter/4.png
http://i93.photobuck...74/wotter/1.png
  • 0

#92 Gość__* Napisany 07 luty 2007 - 21:38

Gość__*
  • Goście
Miodzio. :shock: :klaszcze: (tylko trochę mało ostre w porównaniu do screenów z E3). Nie mogę się doczekać tej gry. Oby tylko nie zawiodła grafą a tym bardziej grywalnością.
  • 0

#93 Gość__* Napisany 07 luty 2007 - 21:41

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
  • 0

#94 tomekd Napisany 07 luty 2007 - 22:03

tomekd

Blanka

• Narybek
  • 234 Postów:
Podoba mi się styl graficzny tej gry :jeee: Chciałbym, żeby oprócz dżungli, akcja gry rozgrywała się również na jakiejś tropikalnej wyspie.
  • 0

#95 Gość__* Napisany 08 luty 2007 - 11:10

Gość__*
  • Goście
Powiem tak jeżeli ta gra ma tak wyglądać i podobnie w ruchu to powiem jedno, przestaje się martwić że ps3 nie ma DX10 bo ta gra spokojnie dorównuje Crysisowi:)(na moje oko oczywiście)

ps.było by miło jak by ktoś zmienił nazwe tematu:)
  • 0

#96 Gość__* Napisany 08 luty 2007 - 11:54

Gość__*
  • Goście
Screeny piekne :)
Nazwa tematu juz zmieniona.

PS. Podobno na GDC maja pokazac jak to wszytsko smiga :D
  • 0

#97 xell Napisany 08 luty 2007 - 11:56

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17319 Postów:

Powiem tak jeżeli ta gra ma tak wyglądać i podobnie w ruchu to powiem jedno, przestaje się martwić że ps3 nie ma DX10 bo ta gra spokojnie dorównuje Crysisowi:)

Dowcip tygodnia? :hmmm:
  • 0

#98 f5k Napisany 08 luty 2007 - 14:09

f5k

People do change, but only a little bit

• Forumowicze
  • 1868 Postów:

Powiem tak jeżeli ta gra ma tak wyglądać i podobnie w ruchu to powiem jedno, przestaje się martwić że ps3 nie ma DX10 bo ta gra spokojnie dorównuje Crysisowi:)(na moje oko oczywiście)

No jak zobaczymy szczegóły i tekstury ostre jak żyleta to może sie z tobą zgodze ale po tych screenach zawiele nie widać wiec sie tak nie ciesz.
  • 0

#99 Gość__* Napisany 08 luty 2007 - 17:43

Gość__*
  • Goście

No jak zobaczymy szczegóły i tekstury ostre jak żyleta

Tekstury ostre jak żyleta to były na screenach z E3, po nowych sreenach trudno ocenić.
Niech to wygląda i rusza się jak w trailerze to biorę w ciemno.
  • 0

#100 Arasz Napisany 08 luty 2007 - 17:47

Arasz

N3rO->Nero->Arasz_

• Forumowicze
  • 2201 Postów:
Do mnie kompletnie tytuł nie trafia. Gram w co? W uczarteta? Wszyscy będą zapewne posługiwać się określeniem "gram w drejka, o!"
  • 0

#101 McDrive Napisany 08 luty 2007 - 19:52

McDrive

Nightmare

• Forumowicze
  • 866 Postów:
Mmmm... Miodzio screeny. Nic tylko czekać na jakieś filmiki z gameplay'u.
  • 0

#102 Gość__* Napisany 08 luty 2007 - 22:55

Gość__*
  • Goście
Ja narazie tylko oceniam na podstawie screenów, a one naprawde bardzo ładnie się prezentują :)
  • 0

#103 ACZ Napisany 09 luty 2007 - 22:49

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32510 Postów:
Po pierwsze.
Screeny są z renderu.
Po drugie.
Naughty Dog może sobie gadać, że to był real time, ale to był render. No chyba, że im chodziło o real time, ale na stacji graficznej, a nie na PS3.
Po trzecie.
Mały apel do fanów PS3.
Trzeba czekać do filmiku real time. Po co niektórzy piszą, że grafika, jak w renderze itp., a potem jak pokazują gameplay to się okazuje, że grafika jest gorsza i Xboye to wykorzystują na swoją korzyść, czyli śmieją się, że liczyliśmy na grafikę, jak w renderze, a jest gorsza.
To samo tyczy się z takimi grami, jak Eight Days, FFXIII, czy Killzone, gdzie narazie pokazali tylko rendery.
I w dodatku potem mi ludzie przez was wkładają słowa, których nigdy nie napisałem.
Narazie to mamy renderowany filmik i screeny z tegoż renderu, a nie żadne screeny z real time.

Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#104 f5k Napisany 09 luty 2007 - 23:36

f5k

People do change, but only a little bit

• Forumowicze
  • 1868 Postów:
Czychu3 ma racje.
Nie ma co oceniać renderów poczekajmy na filmiki z gameplayu w real-time.
  • 0

#105 Danteusz Napisany 10 luty 2007 - 00:25

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29764 Postów:
Filmik i screeny zaprezentowane do tej pory nie wyglądają jak render. Na 99% to realtime.
  • 0

#106 ACZ Napisany 10 luty 2007 - 00:30

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32510 Postów:
Dante, to jest render. Tak grafika real time nie wygląda.

• 0

#107 Danteusz Napisany 10 luty 2007 - 00:48

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29764 Postów:
Render z kantami na postaciach? Ciekawe. Zobacz sobie rendery Killzone i Motorstorm, postacie i obiekty są naładowane polygonami. Na screenach z Uncharted widać wyraźnie że trójkątów nie jest dużo, za to są ładne shadery.
  • 0

#108 Gość__* Napisany 10 luty 2007 - 08:57

Gość__*
  • Goście

Render z kantami na postaciach?

Dokładnie -jeszcze tak słabych renderów nie widziałem. Może to taka moda na next-genach pierwsze screeny i filmiki musza wyglądać lepiej od ukończonej gry. :)
  • 0

#109 xell Napisany 10 luty 2007 - 09:11

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17319 Postów:

Render z kantami na postaciach? Ciekawe. Zobacz sobie rendery Killzone i Motorstorm, postacie i obiekty są naładowane polygonami. Na screenach z Uncharted widać wyraźnie że trójkątów nie jest dużo, za to są ładne shadery.

Może to target render? Chociaż grafika nie poraża, zwłaszcza w tych nowych screenach.
  • 0

#110 Gość__* Napisany 10 luty 2007 - 09:15

Gość__*
  • Goście

Chociaż grafika nie poraża, zwłaszcza w tych nowych screenach.

Dokładnie - IMO wyglada gorzej jak na screenach z E3. Więc może faktycznie na E3 był target render.
  • 0

#111 Danteusz Napisany 10 luty 2007 - 10:11

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29764 Postów:
Te nowe screeny są mocno nieoficjalne (IGN usnął je niedługo po publikacji), były rozmyte i miały niską rozdzielczość. Ja bym się nimi nie sugerował.
  • 0

#112 xell Napisany 10 luty 2007 - 10:15

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17319 Postów:
Pochodzą z bloga lead environment artist, więc może są i nieoficjalne, ale na pewno od Naughty Dog.
  • 0

#113 Danteusz Napisany 10 luty 2007 - 10:16

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29764 Postów:
Wiadomo że nikt dla jaj nie robi screenów wyglądających prawie tak samo jak gra.
  • 0

#114 ACZ Napisany 10 luty 2007 - 12:37

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32510 Postów:
OK, może to i są screeny z real time, ale narazie są to screeny nieoficjalne. Niech pokażą coś oficjalnego.
Jeśli jednak chodzi o trailer z E3 to nikt mi nie wmówi, że to był real time na PS3, bo był to zwyczajny render czy tam target render. I ja napewno przyszłych filmików z real time nie będę porównywał do tego renderu. To samo tyczy się Killzone, Eight Days i FFXIII.
Ale już mniejsza z tym.
Dobrze, że Insomniac i Naughty Dog wzięły się za inne gatunki gier, oczywiście nie zapominając o tym, aby nadal wydawać platformery. Rywalizacja między tymi zespołami na polu grafiki i animacji napewno da graczom przepiękne gry na PS3.

• 0

#115 McDrive Napisany 10 luty 2007 - 13:19

McDrive

Nightmare

• Forumowicze
  • 866 Postów:
Aaaa... FUCK! :sciana:
Czychu czy ty jesteś naprawde taki głupi. Przecież na IGN w wywiadzie pisze że to co było na E3 było na silniku gry, więc nie pierdziel, że to render. :sciana:
Poza tym czy wy ludzie macie coś z oczami?? Po niektórych grach momentalnie widać, że to rendery, a po U:DF tego nie widać(za dużo kantów).
  • 0

#116 ACZ Napisany 10 luty 2007 - 14:17

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32510 Postów:
MCDrive, opanuj się. Sam zobaczysz, że jak pokażą real time na PS3 to będzie odbiegał w jakimś stopniu od tego rendera. To samo tyczy się animacji postaci.
No, ale jak chcesz nadal przy tym stać, że ten render to real time to potem będziesz się z tego spowiadał Xboyom w wojnach konslowych, bo jak tego robić nie będę.

• 0

#117 xell Napisany 10 luty 2007 - 14:30

xell

Shadowrunner

• Forumowicze
  • 17319 Postów:
Rozłam w obozie ssonybojów. W następnym odcinku będą pokazane skutki tej bratobójczej walki;]
  • 0

#118 BeSOS Napisany 10 luty 2007 - 15:33

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 23630 Postów:
Widzę, że Czesław już działa prewencyjnie, bo czuje w kościach, że Sony wcisnęło kolejną bajkę ;)
Akurat w tym przypadku myślę, że gra ma szanse wyglądać tak jak na filmiku z E3 05, bo stoi za nią porządny developer. No i jednak graficznie odbiegała sporo jakościowo /imo/ od renderów Killzone i MS. Jedyna rzecz, która wyglądała zbyt dobrze, to animacja - mega naturalna, bez widocznych nienaturalnych przejść pomiedzy poszczególnymi czynnościami :hmmm: Aż jestem ciekaw jak to się zakończy.
  • 0

#119 ACZ Napisany 10 luty 2007 - 16:10

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 32510 Postów:
Nie działam prewencyjnie. Poza tym Sony z tą grą nie wciskało bajek, bo gdzie niby gadali, że to real time? Nigdzie.
I właśnie po nawet samej animacji widać, że to render. Nawet najlepiej animowane postacie w grach wideo, jak np. Nariko mają swoje przejścia od jednej animacji do drugiej i to w grze widać. Natomiast główna postać z tego rendera, jak i przeciwnicy mają perfekcyjną animację i nie widać żadnych przejść.
W ogóle o czym tu gadka. Znowu chcecie bredzić, jak w temacie o MotorStormie o renderze? lol

• 0

#120 McDrive Napisany 10 luty 2007 - 18:11

McDrive

Nightmare

• Forumowicze
  • 866 Postów:

Nie działam prewencyjnie. Poza tym Sony z tą grą nie wciskało bajek, bo gdzie niby gadali, że to real time?

IGN: Definitely. Of course, we think that the most important question that a lot of people have right now is "how much of that footage was CG and how much was real-time?"

Wells: The entire trailer was rendered in real-time using our PS3 game engine. All of the models, textures, shaders and effects are in-game.

Nigdzie.

http://ps3.ign.com/a...0/710266p1.html

Taki z ciebie znawca to czemu nie znałeś tego wywiadu??

P.S.
Następnym razem słuchaj mądrzejszych od ciebie.
  • 0