Skocz do zawartości

Uncharted: Drake's Fortune

• Zaloguj się by odpowiedzieć
1614 odpowiedzi na ten temat

#1561 Danteusz Napisany 16 kwiecień 2012 - 12:00

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 30385 Postów:
Chyba na łodzi, na samym początku
  • 0

#1562 Sotaku Napisany 16 kwiecień 2012 - 12:13

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:

Mnie też, ale mam mega kolejkę gier i staram się je wszystkie pożreć w stosunkowo krótkim czasie. U1 na hard powinien pęknąć do piątku. Dodatkowe bronie to fajna sprawa, spore ułatwienie i w sumie pozwala bestresowo grać.

Gdzie najlepiej nabiç trofeum za zmiękczanie wrogòw i zabijanie jednym ciosem? Nigdy mi się to jeszcze nie udało.

http://trophyhunters...-Fortune/pelna/

tu masz wszystko
  • 0

#1563 ACZ Napisany 16 kwiecień 2012 - 12:57

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33168 Postów:
te dodatkowe bronie, aby nie blokują zdobywania trofeow?
  • 0

#1564 Sotaku Napisany 16 kwiecień 2012 - 13:52

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
nie wiem, jak juz pisałem nie uzywałem ich w U1, ale w U2 jak nabijałem trupy do trophy to nie wskakiwały bez problemów
  • 0

#1565 Pious Napisany 16 kwiecień 2012 - 14:23

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:

te dodatkowe bronie, aby nie blokują zdobywania trofeow?

Poważnie? Czyli nie mogę ich używać?

Wujek google mówi, ze można, ale na crushingu ta opcja jest zablokowana. szkoda, bo liczyłem na ułatwienie granatnikiem.
  • 0

#1566 Nyjacz Napisany 16 kwiecień 2012 - 21:44

Nyjacz

id Software Manager

• Forumowicze
  • 10415 Postów:
Można używać tych broni do nabijania trofików za jakieś tam ilości zabić z danych gnatów. Ogólnie: nie wyłączają dzbanków, ale na kraszingu - jak zauważył Pious - i tak ta opcja jest zablokowana.
  • 0

#1567 Pious Napisany 16 kwiecień 2012 - 21:52

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Trochę to zmienia moją radość z łatwego nabicia platyny niestety. W sumie na hardzie jestem za połową (mam epizod ze skuterem w górę rzeki) i znudizło mi się wbijanie do menu i dodawanie sobie amunicji i broni i gram normalnie. Nabiłem tylko trofiki za ilość morderstw danym gunem.
  • 0

#1568 Pious Napisany 19 kwiecień 2012 - 19:41

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Hard pękł. Było łatwiej niż za pierwszym razem. Potwory też okazały się śmieszne. Źle grałem, bo tam trzeba strzelać z biodra, a ja ciągle celowałem. Zostało mi kilka trofików i crushing, ale na razie odpocznę przy dwójce. Mam już ten moment po zestrzeleniu helikoptera i jak dotąd jest świetnie. Grafika dużo lepsza niż w 1, a po latach z Wii zbieram szczenę z ziemi od pierwszych minut. Genialna jest ta seria, choć jak dotąd w jedynce było więcej klimatu podróży.
  • 0

#1569 Godot Napisany 19 kwiecień 2012 - 19:50

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Serio, nie wiem jak Ty to robisz. Mając do dyspozycji nową konsolę z dziesiątkami mega produkcji Ty grasz w jedną grę kilka razy.
  • 0

#1570 BeSOS Napisany 19 kwiecień 2012 - 19:53

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 24670 Postów:
Stare nawyki posiadacza jednej konsoli, w dodatku z najgorszym lineupem :olo:
  • 0

#1571 Kradziej Napisany 19 kwiecień 2012 - 19:53

Kradziej

Wciąż dzieciak

• Forumowicze
  • 15920 Postów:
JPR, może lubi? Ostatnio pisałeś o niegraniu w coś, co się komuś nie podoba, ale jeśli podoba mu się granie w jedną grę, to już jest źle?
  • 0

#1572 Pious Napisany 19 kwiecień 2012 - 19:55

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Kupiłem już 6 gier na PS3, a dwie skończyłem. Jak mi się podoba gra to ją maksuję. Wiem, że mam ogromne z aległości, ale chcę wycisnąć ile mogę.
  • 0

#1573 torq314 Napisany 19 kwiecień 2012 - 20:01

torq314

Buddhabrot

• Forumowicze
  • 21910 Postów:

Kupiłem już 6 gier na PS3, a dwie skończyłem. Jak mi się podoba gra to ją maksuję. Wiem, że mam ogromne z aległości, ale chcę wycisnąć ile mogę.

czuję w kościach Pious że Assassin's Creed by Ci się podobał. zacznij od dwójki i wsiąkniesz na miesiace.
  • 0

#1574 Godot Napisany 19 kwiecień 2012 - 20:02

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Kradziej, a może chociaż raz przeczytasz to co jest napisane i przyjmiesz to dokładnie tak jak jest? A nie doszukujesz się drugiego, trzeciego i piątego dna? Ja to generalnie podziwiam, bo dzięki takiemu podejściu oszczędza się mnóstwo kasy. Ja też bym chciał w ten sposób grać i maksować ulubione gierki. Ale ogrom tytułów od tego mnie odciąga. Chciałem sobie poprzechodzić jeszcze raz RDR. Ale wyszedł ME3. Chciałem przejść drugi raz ME3, ale wyszedł Wiedźmin. Potem wyjdzie coś jeszcze. A mam na półce niedokończonego Raymana, nie ruszone Trine. Chciałbym nadrobić Banjo-Tooie, BG&E i jeszcze raz wymaksować Metroidy. I dupa, chyba nie zrobię tego nigdy.
  • 0

#1575 Pious Napisany 19 kwiecień 2012 - 20:08

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Ja też wielu gier nie wymaksowałem, bo miałem za dużo do ogrania, ale teraz jakoś się powstrzymuję. Poza tym wydałem sporo kasy na gry w tym miesiącu, a miałem w co grać. Więcej kupować na razie nie mogę, a już planuję kolejnego Batmana i AC. A dopiero kupiłem Batmana i GTA4. Do wakacji będę miał non stop gry do męczenia.
  • 0

#1576 Sotaku Napisany 19 kwiecień 2012 - 20:40

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:

Kradziej, a może chociaż raz przeczytasz to co jest napisane i przyjmiesz to dokładnie tak jak jest? A nie doszukujesz się drugiego, trzeciego i piątego dna? Ja to generalnie podziwiam, bo dzięki takiemu podejściu oszczędza się mnóstwo kasy. Ja też bym chciał w ten sposób grać i maksować ulubione gierki. Ale ogrom tytułów od tego mnie odciąga. Chciałem sobie poprzechodzić jeszcze raz RDR. Ale wyszedł ME3. Chciałem przejść drugi raz ME3, ale wyszedł Wiedźmin. Potem wyjdzie coś jeszcze. A mam na półce niedokończonego Raymana, nie ruszone Trine. Chciałbym nadrobić Banjo-Tooie, BG&E i jeszcze raz wymaksować Metroidy. I dupa, chyba nie zrobię tego nigdy.

znam ten problem...na półce pełno tytułów...niektóre nawet w folii, ale ja lubie maksować gierki...oszczędność też jest, bo tych wymaksowanych ze spokojem sie pozbywam i kupuję nastepne...ale kupka rośnie
  • 0

#1577 Pious Napisany 19 kwiecień 2012 - 20:42

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
A ja nawet nie sprzedaję. Szkoda mi jakoś.
  • 0

#1578 BeSOS Napisany 19 kwiecień 2012 - 22:02

BeSOS

RYJ

• Forumowicze
  • 24670 Postów:
A ja wyciskam jak najwiecej z tych co ubostwiam ale nigdynie gram na poziomie wyzszym jak normal, raczej ograniczam sie do zbieractwa :)
Pious ma niezlego speeda...a pamietam jak sie wzbranial przed kupnem PS3 bo rzekomo nie ma czasu grac OLO.
  • 0

#1579 Nyjacz Napisany 19 kwiecień 2012 - 22:08

Nyjacz

id Software Manager

• Forumowicze
  • 10415 Postów:
I bardzo dobrze, trzeba szanować to, za co się tyle płaci i wycisnąć z tego wszyściusieńko. Też tak robię (inna sprawa, że nie pamiętam, kiedy grałem ostatni raz...).
  • 0

#1580 Pious Napisany 20 kwiecień 2012 - 05:32

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Jedyn, teraz mam, bo zamieszkałem u laski na wsi i po pracy nie mam nic do roboty. Zero znajomych, studia wyjebkowe, itd. A ostatnio rzeczywiście znowu gram dużo. W mieście grałem 10 razy mniej, a teraz kończę gry w 3 dni. Do wakacji nadrobię zaległości hehe.
  • 0

#1581 Pious Napisany 20 kwiecień 2012 - 23:49

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Nie mogę zlokalizować tematu o U2, więc napiszę tu. Doszedłem do momentu tego walki z tym czymś po wiosce w górach i szlag mnie trafia. Potwory w U1 przy tym to luzik, to coś w ogóle da się zabić? Gra jest świetna, ale te nagłe fantastyczne wstawki mnie dobijają. Kompletnie rujnuje to dla mnie klimat gry i frajdę z grania. Z 10 razy już padłem i mam dość.
  • 0

#1582 Sotaku Napisany 21 kwiecień 2012 - 01:16

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
http://nikogoforum.p...90#entry1155336

unikanie ważniejsze niż strzelanie ;)

a powyżej masz linka do tematu o U2
  • 0

#1583 Pious Napisany 21 kwiecień 2012 - 06:58

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Dzięki, nie mogłem znaleźć tego tematu.
  • 0

#1584 Kradziej Napisany 21 kwiecień 2012 - 08:28

Kradziej

Wciąż dzieciak

• Forumowicze
  • 15920 Postów:

A, no spoko, w takim razie sorka za nadinterpretację. Na tym forum jest tyle agresji, że trudno mi było przyjąć coś jako kompletnie neutralne a nawet częściowo pozytywne ;)
  • 0

#1585 McTomass Napisany 29 kwiecień 2012 - 16:35

McTomass

Demigod

• Forumowicze
  • 2806 Postów:
Może te fantastyczne wstawki nie są aż tak złe, zwłaszcza ta z Niemcami :cf: Ale poziom trudności w tych momentach jest o wiele za wysoki, przechodzimy sobie spokojnie grę, zabijamy setki wrogów bez mniejszego wysiłku, a tu nagle Yeti albo zombie SS.....
  • 0

#1586 Pious Napisany 29 kwiecień 2012 - 20:47

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Właśnie skończyłem trójkę na hardzie. Końcówka moim zdaniem była 100 razy bardziej skopana niż w poprzedniej części. Te płonące łby wywindowały poziom trudności o kilka poziomów. Dobrze, że było tego mało, bo w jednym miejscu z 10 razy padłem, bo w tych starciach chowanie się niemal nic nie daje. Ogólnie 3 bardzo mi się podobała. Dla mnie była takim kompromisem między przygodową jedynką i pełną akcji dwójką. Nie wiem, która część jest najlepsza, ale chyba jednak 2, bo pomysłów było tam najwięcej.

Liczyłem, że po skończeniu dostanę menu rewards jak w 1 i 2 i na spokojnie nabiję sobie zabitych wrogów daną spluwą, ale nic z tego. Trochę lipa, bo niektóre bronie są rzadko.
  • 0

#1587 Pious Napisany 05 maj 2012 - 23:21

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Rzuciłem się na crushing i jestem w lekkim szoku. Jest dużo trudniej niż myślałem. Zgon po 2 strzałach to już przegięcie, ale podbiegający wrogowie to za dużo. Nie ma się jak kryć. Mam nadzieję, że tylko las na początku jest taki ciężki. Tak było na każdym poziomie i tak twierdzą ludzie w sieci. Nie poddam się, bo chcę moją pierwszą platynę.
  • 0

#1588 Matt Napisany 06 maj 2012 - 06:32

Matt

Kaleka

• Forumowicze
  • 2152 Postów:
Pious - ziomy z płonącymi łbami na crushingu przypomną Ci czasy, kiedy jako niemowlę płakałeś bez powodu :D
  • 0

#1589 Pious Napisany 06 maj 2012 - 10:19

Pious

Demigod

• Forumowicze
  • 6410 Postów:
Przed chwilą byłem bliski rzucenia crushingu, ale po kilkudziesięciu próbach dałem radę zrobić najgorsze imo miejsce w grze, czyli miejsce rozbicia samolotu. Teraz z tego co czytam jest już z górki. Obawiam się jeszcze tylko końcówki w kościele. Dam radę to przejść.
  • 0

#1590 ACZ Napisany 06 maj 2012 - 11:50

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33168 Postów:
kosciol bedzie trudniejszy.

Matt, jakie płonące łby? nie przypominam sobie takich typow. ktory level? gdzies pod koniec?
  • 0