Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deus Ex Human Revolution Director's Cut

WiiU Square Enix Eidos Deus Ex

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
86 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 19 marca 2013 - 10:45

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 068 Postów:

81eID8RBTHL._SL1500_.jpg

Ultimate Deus Ex: Human Revolution experience : take advantage of a multitude of improvements, features and additional content that bring this already critically-acclaimed adventure towhole new levels
Tap into the Wii U?s GamePad true potential: Adam Jensen?s newest augmentation, the Neural Hub, offers an immersive and empowering experience, right at the tips of your fingers
Absolute fusion of action and role-play: A unique combination of action-packed close-quarter takedowns and intense shooting, offering a vast array of augmentations and upgrades for the many weapons at your disposal
Multi-solution structure: Choose how to accomplish each mission using combat, hacking, stealth or social mode to create a customized experience to suit any gaming style
Diverse customization: Engage in combat and challenges utilizing deep, specialized character augmentations and weapon upgrades

http://www.amazon.co...3685381&sr=1-70


suprise...



not!

Pojutrze pewnie Squeenix z wielką pompą to na PAXie ogłosi. Jak cena spadnie do stówki zł to kupię jak Darksidersów, bo grałem w tego Deus Ex'a :olo:
Wychodzi ponoć 07 Maja


edit: pozwoliłen sobie zmienić nieco temat na ogólny.

edit kaxi: w związku z wynikami ankiety i oficjalną zapowiedzią pozwoliłem sobie zmienić nieco temat na szczegółowy ;)

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 03 czerwca 2014 - 23:34

  • 0

#2 Kaxi Napisany 19 marca 2013 - 10:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Ja jestem ciekaw co to są za dodatki. Oby były bogatsze niz w Batmanie.
  • 0

#3 Malutki Napisany 19 marca 2013 - 11:19

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Co prawda gierka jest świetna ,ale ...
Dodany obrazek
Gdybym miał WiiU to z chęcią za 100 zł bym kupił ,ale czy naprawdę nam potrzeba starych portów?!
  • 0

#4 burnstein Napisany 19 marca 2013 - 11:23

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:
nie wiem po co ten temat, nintendowcy mają mocno zakorzenioną tendencję do zamykania się w gettach
  • 0

#5 Kaxi Napisany 19 marca 2013 - 11:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Malutki: Oczywiście, że nie, ale przynajmniej portują Dues Exa i Need for Speed, a nie Mind Jack albo Micheal Jackson The Experience.
  • 0

#6 Danteusz Napisany 19 marca 2013 - 11:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

nie wiem po co ten temat, nintendowcy mają mocno zakorzenioną tendencję do zamykania się w gettach

Tu chodzi o zapełnienie działu czymkolwiek, tak jak Czychu zakłada tematy o każdej popierdółce na Vitę
  • 0

#7 Tawotnica Napisany 19 marca 2013 - 11:28

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 068 Postów:
olo, kto i po co wydzielił temat? Ja go nie zakładałem :( Na dodatek jeszcze z błędem. Przecież wszyscy wiemy, że za chwilę ogłoszą director's cut na X0 i PS3 i będzie przenieść do dział tak jak z NG :lol2:

Gdybym miał WiiU to z chęcią za 100 zł bym kupił ,ale czy naprawdę nam potrzeba starych portów?!


To jest tak na dobrą sprawę sytuacja patowa - kupując te stare porty wysyłamy sygnał, że wydawcy mogą ich pchać więcej. Nie kupując dajemy pretekst, żeby wcale nie wydawać gier. Well played Square.
Ja tam chętnie łyknę jeden czy drugi staroć, jeżeli ma off-screen play i wcześniej nie grałem, ale nie za 59€ kiedy praktycznie to samo mogę dostać za 59zł na Xa. Już do DSII musiałem mocno zmotywować wewnętrznego fanboja do wersji na WiiU.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2013 - 11:38

  • 0

#8 Kaxi Napisany 19 marca 2013 - 11:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Ja wydzieliłem, żeby nie wszystko wrzucać do Pogadanek z marszu. Błąd już poprawiony.


W odpowiedzi na pytanie burna: ponieważ w tym temacie będą rozmowy głównie o zbyt wysokiej cenie, jakości konwersji, braku znaczących dodatków i wykorzystaniu GamePada, prawdziwych rozmów o grze będzie mało, bo nikt tego nie kupi na Wii U ;) Tak jest praktyczniej, jak nie ma tematu w tym dziale, to nie toczy się rozmowa w Multiplatformach zazwyczaj tylko w Pogadankach. A z teoretycznego punktu widzenia, it's not the same title, it's not the same thread. ;)
  • 0

#9 Malutki Napisany 19 marca 2013 - 11:36

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Malutki: Oczywiście, że nie, ale przynajmniej portują Dues Exa i Need for Speed, a nie Mind Jack albo Micheal Jackson The Experience.

Zgadzam się w 100 procentach. Z resztą nawet cieszę się ,że jest to port DE niż jakaś tam kolekcja Final Craptasy 13 :P .
  • 0

#10 MaxVarEmreis Napisany 19 marca 2013 - 11:37

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Ja wydzieliłem, żeby nie wszystko wrzucać do Pogadanek z marszu. Błąd już poprawiony.


W odpowiedzi na pytanie burna: ponieważ w tym temacie będą rozmowy głównie o zbyt wysokiej cenie, jakości konwersji, braku znaczących dodatków i wykorzystaniu GamePada, prawdziwych rozmów o grze będzie mało, bo nikt tego nie kupi na Wii U ;) Tak jest praktyczniej, jak nie ma tematu w tym dziale, to nie toczy się rozmowa w Multiplatformach zazwyczaj tylko w Pogadankach. A z teoretycznego punktu widzenia, it's not the same title, it's not the same thread. ;)

Mocno to naciągane. Równie dobrze można by wydzielać osobne tematy gier na PC. Nie sądzę, żeby ktoś w temacie zbiorowym miał problemy z paroma postami dotyczącymi stricte pewnych rzeczy związanych z WiiU. Ba, być może takie tematy żyły by dłużej.
  • 0

#11 Tawotnica Napisany 19 marca 2013 - 11:39

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 068 Postów:
zmieniłem na temat ogólny o portach, ok?
  • 0

#12 mic Napisany 19 marca 2013 - 11:44

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Tego Deusa mam na ps3 więc nie wiem jakie to by musiały być dodatki abym miał grę kupić po raz drugi nawet za tą 100zł. Bo za "full price" nie ma szans, i pewnie sporo tej gry będzie zalegało w sklepach...
  • 0

#13 Kaxi Napisany 19 marca 2013 - 11:48

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Max: nikt tam nie ma problemu z postami o wersji wii u (poza standardowym trollingiem), chodzi o to, że osoby mają tutaj konsole N, nie wiem z czego to wynika, zazwyczaj nie wchodzą do innych działów by dystkutować o konsolach N. Jeśli teraz bym coś napisał w starym temacie DX, pewnie mało kto z posiadaczy Wii U by to zauważył.

No ale róbcie jak chcecie, temat dla portów średnio mi się podoba (bo jak pojawi się jakiś soczysty port, to nie wiadomo czy tutaj czy osobny temat), ale jak się reszcie podoba to oks.
  • 0

#14 Malutki Napisany 19 marca 2013 - 11:54

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Mi tam nie przeszkadza osobny temat dla WiiU ,przynajmniej będę wiedział jakie dodatki ta wersja będzie posiadała i jak wykorzysta tabletopada. No i dział N się trochę ożywi :sir:
  • 0

#15 Tawotnica Napisany 19 marca 2013 - 11:54

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 068 Postów:

No ale róbcie jak chcecie, temat dla portów średnio mi się podoba (bo jak pojawi się jakiś soczysty port, to nie wiadomo czy tutaj czy osobny temat), ale jak się reszcie podoba to oks.


mi to w sumie rybka, chociaż niby większa przejrzystość jest jak każdy piard ma osobny topic. Dodałem ankietę, żeby było demokratycznie. Na nowym forum najwyżej się zamknie ten temat.
  • 0

#16 Kradziej Napisany 20 marca 2013 - 08:52

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Głupia okładka tego Deusa, za dużo napakowali akcji.
  • 0

#17 Malutki Napisany 20 marca 2013 - 14:38

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut officially announced for Wii U

Product Information

The Director's Cut offers a full slate of Wii U GamePad features including touch-screen hacking, interactive map editing, augmented sniping, grenade throwbacks and many other neural hub enhancements. Along with in-depth Miiverse integration, the Director's Cut also provides access to developer commentaries and in-game guides.

Tongs's Rescue mission and the entire Missing Link chapter have also been integrated seamlessly into the narrative flow of the Director's Cut. Other core Deus Ex: Human Revolution augmentations include overhauled boss fights, refined game balance and combat, improved AI, and striking visual improvements which make this edition the best looking and most immersive Deus Ex experience available.

http://www.neogaf.co...ad.php?t=526737
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Ten post był edytowany przez Malutki dnia: 20 marca 2013 - 15:01

  • 0

#18 Kaxi Napisany 20 marca 2013 - 16:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Usprawnienia brzmią całkiem nieźle. Dla kogoś, kto nie grał.

Edyta: o ile "striking visual improvements" nie oznaczają "blurry textures" and "choppy framerate" :P
  • 0

#19 Kaxi Napisany 20 marca 2013 - 16:37

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Więcej info:

Details
http://www.eurogamer....e-boss-battles

-Each of the game's three boss fights have had their map layouts reworked to provide players with alternative potential strategies. New hacking challenges are available to players who focus on hacking, and stealth options are available to those who focus on stealth. You can now kill the bosses without firing a single bullet

-On Wii U the energy system has been made more forgiving by allowing for two energy cells to recharge by default on all but the hardest difficulty. This should mean players use Jensen's augmentation powers more freely.--So now, on Wii U, you can use the GamePad to see enemy health, armour type (heavy, medium or light) and loot. The idea is this will let players plan their moves better; by checking loot you'll be able to identify a target who is carrying a pocket secretary, which may contain the code for a locked door you're after, or decide not to go into a room because it's packed with heavies with loads of hit points.

-You can also use the GamePad to navigate the menus, to display the map, the augmentation system, the inventory and all the rest. "All the systems are now linked to the Neural Hub," Dugas continues. "All your maps, your inventory, your augmentation menu, your mission log, are now systems in Adam Jensen.

-There are swipe controls, too. One new feature, called grenade throwback, allows Jensen to equip a proximity detector that alerts him to a nearby grenade. So, if an enemy chucks a grenade at you, the GamePad will vibrate, and you can swipe the touch-screen to pick it up and lob it back.

-You can also use the touch-screen for the hacking mini-game, using your fingers to progress, and to punch in codes. Meanwhile, for weapons that have a scope, such as the sniper rifle, you can use your telly to centre on your target, then enter a precision mode using the touch-screen, which displays the cross-hair.

-Included in this "ultimate package" is all of the DLC, but it has been retrofitted to slot seamlessly into the main game. The Missing Link DLC is now included in the main story rather than separated out, and the pre-order bonus mission to rescue Tong's son is popped in, too.

-There's Half-Life 2-style director's commentary, what amounts to some eight hours of chat from Eidos Montreal developers. Icons dotted around the world can activate this voice over, and you're free to continue playing as you listen.



Biorąc pod uwagę wyniki ankiety (na reprezentatywnej grupie) oraz zawartość tematu, powróciłbym do tytułu z DX. Zwłaszcza, że za 3 miechy może będzie trzeba przenieść do dział ;)
  • 0

#20 Malutki Napisany 20 marca 2013 - 17:26

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Usprawnienia brzmią całkiem nieźle. Dla kogoś, kto nie grał.

Edyta: o ile "striking visual improvements" nie oznaczają "blurry textures" and "choppy framerate" :P

Info z eurogamer'a :

Eidos Montreal was keen to improve the graphics for the Wii U version, too. The visuals seen in The Missing Link DLC had more of an impact, Dugas says, than those in the main game, because the developers were more comfortable with their tools when they came to create them. And so, The Missing Link benefited from work done to the game's shaders, which had the knock on effect of making environmental reflections on textures were better. And the lighting system was revamped to be based on an interpretation of a formula used by real world architects during the building planning stage to simulate how light will bounce around an environment. All the visual effects seen in The Missing Link were applied to the main game for the Director's Cut.

"It's much sharper," Dugas says. "There are more nuances between the light and dark places."

You might also notice a new fog system that, according to Pedneault, "makes the atmosphere really stand out". Shadows that were choppy have been smoothed, Dugas says. "It makes a big difference."

Pedneault insists these improvements wouldn't be possible on Xbox 360 simply because there's not enough disc space available. Neither, Dugas says, would the anti-aliasing, which wasn't present in the other console versions but is in the Wii U version.

"It's more powerful on the Wii U," Dugas says. "Even some of the graphics that were improved already on the 360 for The Missing Link, we were able to go a little bit farther with the Wii U, just because of the hardware. In terms of the shadows, which are smoothed out, it's much different than the Xbox version."

To już będzie druga gra multiplatformowa ,która prezentuje się lepiej na WiiU :sir:

Deus Ex: Human Revolution Director's Cut for Wii U confirmed, and yes, they've fixed the boss battles
http://www.eurogamer...he-boss-battles
  • 0

#21 Kaxi Napisany 20 marca 2013 - 18:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Zmiany takie jak mgła to poprawki raczej artystyczne, ale anti-aliasing zawsze miło zobaczyć.
  • 0

#22 gruby Napisany 20 marca 2013 - 18:47

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Fajnie, jedna z najlepszych gierek tej generacji zasługuje na nowych klientów. Gdybym miał konsolę, i znalazł deusa za 50ziko, to mógłbym nawet wejść w to ponownie, dla poprawek i missing link, którego nie zasysałem.
  • 0

#23 Malutki Napisany 20 marca 2013 - 18:58

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Fajnie, jedna z najlepszych gierek tej generacji zasługuje na nowych klientów. Gdybym miał konsolę, i znalazł deusa za 50ziko, to mógłbym nawet wejść w to ponownie, dla poprawek i missing link, którego nie zasysałem.

Nie przejmuj się Gruby ,zanim kupisz konsole to ta giereczka sporo stanieje ;) .
  • 0

#24 Kaz Napisany 20 marca 2013 - 19:40

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:
Gierka jakoś nigdy mnie nie interesowała... był kiedyś taki trailer 5 minutowy i on był całkiem fajny. Wciągający... ale ani design gry ani gameplay jakoś nigdy mnie nie porwały. Ktoś może powiedzieć co jest w niej fajnego? Taka opinia normalnego gracza w pigułce? Bo oceny miał niesamowite. Na ponad 50 recenzji średnia 90% to wynik miażdżący pałkę.
Jak rzucą rozsądną cenę to może się przekonam.
  • 0

#25 xell Napisany 20 marca 2013 - 21:23

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Edyta: o ile "striking visual improvements" nie oznaczają "blurry textures" and "choppy framerate" :P

Patrząc na te screeny, to wyłączyli piss filter z oryginału :P
  • 0

#26 gruby Napisany 20 marca 2013 - 21:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Opinia normalnego gracza jest taka, że to fenomenalna gierka, rozbudowana, ze świetnym gameplayem, świetną jak na grę fabułą, mega settingu i całym mnóstwem miodu. Myślę, że to jeden z evergreenów jakich dostarczyła ta generacja.
  • 0

#27 Kaz Napisany 20 marca 2013 - 21:46

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:
Dzięki, zawsze wole przeczytać opinie "ludzi"... a gameplay jest taki że czasem mamy bardziej misje skradankowe, a czasem sieczka jak w call of duty czy raczej cały czas przeważa wesołe bieganie i strzelanie do wszystkiego co popadnie? Kiedyś widziałem jakiś gameplay że kolo chodził i robił stealth kille... dziwnie mi to jakoś do FPSa pasowało... nie mówie że było złe... po prostu rzadko gram w FPS bo mnie jakoś nie kręcą i to było dla mnie dziwne... może to się stało standardem w tej generacji a ja nie wiem o tym :]
  • 0

#28 Kaxi Napisany 20 marca 2013 - 21:52

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 142 Postów:
Tutaj wybierasz swoje podejście, czy walka, czy stealth.


Inne sajty niż euro, ale francuskie czy niemieckie, więc na razie załóżmy że to niepotwierdzone info, piszą:

- będzie równiez off-tv play
- na mape można nanosić nie tylko notatki, ale też komunikaty głosowe za pomoca mikrofonu w gamepadzie
- będzie new game + (z kontekstu wnioskuje, że wcześniej nie było, grubciu?)
  • 0

#29 Malutki Napisany 20 marca 2013 - 21:55

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

a gameplay jest taki że czasem mamy bardziej misje skradankowe, a czasem sieczka jak w call of duty czy raczej cały czas przeważa wesołe bieganie i strzelanie do wszystkiego co popadnie?

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie .Grę możesz przejść w stylu rambo ,albo skradać się niczym Sam Fisher :) .
  • 0

#30 gruby Napisany 20 marca 2013 - 22:08

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Chyba nie było NG+. Z tego co pamiętam, to jak zaczynałem drugie podejście, to po prostu brałem new game, bez żadnych dopałek z poprzedniego przejścia. Ale grałem po raz drugi raptem kilka chwil i jakoś w pamięć mi się to nie wbiło.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 20 marca 2013 - 22:08

  • 0



Inne z tagami: