Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deus Ex Human Revolution Director's Cut

WiiU Square Enix Eidos Deus Ex

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
86 odpowiedzi na ten temat

#61 Schrodinger Napisany 11 czerwca 2013 - 22:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
o fajnie, to pogram sobie znowu :^^:
  • 0

#62 twilitekid Napisany 11 czerwca 2013 - 22:54

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

No to biorę, kolejna kopia w kolekcji siądzie jak złoto.


  • 0

#63 Kradziej Napisany 11 czerwca 2013 - 22:55

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

o fajnie, to pogram sobie znowu :^^:

Dolany przeciw orzechom, że zwykłe DR będzie w Plusie :olo:


  • 0

#64 twilitekid Napisany 11 czerwca 2013 - 23:08

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:


o fajnie, to pogram sobie znowu :^^:

Dolany przeciw orzechom, że zwykłe DR będzie w Plusie :olo:
A nie było? Tzn jest dla tych, którzy sie zalapali.
  • 0

#65 Schrodinger Napisany 11 czerwca 2013 - 23:12

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
wtedy nie mialem plusa :ok:
  • 0

#66 Danteusz Napisany 12 czerwca 2013 - 09:26

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

Fanboje WiiU, rozumiecie już czemu tematy o wersjach specjalnych gier z pozostałych konsol nie mają sensu?


  • 0

#67 BeSOS Napisany 12 czerwca 2013 - 10:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Olo, Danteuszek jak jeszcze zbitchslapował fanbojów N :hihi:


  • 0

#68 cybercotlet Napisany 12 czerwca 2013 - 21:42

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

Fanboje WiiU, rozumiecie już czemu tematy o wersjach specjalnych gier z pozostałych konsol nie mają sensu?

Tak jak twój status administratora :hihi:


  • 1

#69 ACZ Napisany 12 czerwca 2013 - 22:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 067 Postów:

do pieca ten temat.


  • 0

#70 Kaxi Napisany 13 czerwca 2013 - 09:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Czemu do pieca? Wystarczy do multi przenieść. Jak z każdym innym tematem.


  • 0

#71 burnstein Napisany 13 czerwca 2013 - 09:21

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

raczej połączyć z tematem głównym, nie wiem po co dwa topiki o tej samej grze. dla każdej kolejnej wersji street figtera czy blaz blue nowych tematów nie zakładamy


  • 0

#72 Tawotnica Napisany 13 czerwca 2013 - 09:35

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 073 Postów:

dla każdej kolejnej wersji street figtera czy blaz blue nowych tematów nie zakładamy

bo nie wychodzą na WiiU
  • 0

#73 Danteusz Napisany 13 czerwca 2013 - 11:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

raczej połączyć z tematem głównym, nie wiem po co dwa topiki o tej samej grze. dla każdej kolejnej wersji street figtera czy blaz blue nowych tematów nie zakładamy

Można połączyć ze starym tematem, tyle że potem posty mogą się pomieszać, bo są ułożone po dacie. 


  • 0

#74 burnstein Napisany 13 czerwca 2013 - 11:04

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

i tak mało kto do tego wraca


  • 0

#75 Danteusz Napisany 13 czerwca 2013 - 11:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

Połączę temat, niech tylko chwilę tu posiedzi, żeby getto N zapoznało się z sytuacją

 

http://nikogoforum.p...-2#entry1431414


  • 2

#76 Tawotnica Napisany 13 listopada 2013 - 00:17

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 073 Postów:
W Detroit jak w Warszawie ostatnio!

lqD1jLO.jpg

Skończyłem przed chwilą Director’s Cut na WiiU. Pierwsze wrażenie Deus Ex: HR zrobił na mnie średnie, bo z początku umiarkowanie mi wychodziło skradanie się i co chwila musiałem korzystać z broni palnej, co studziło mój entuzjazm, bo nie cierpię cover shooterów. No nic, wiedziałem na co się piszę, więc zagryzłem zęby i cisnąłem dalej. Mocno podobać zaczęło mi się od momentu w którym wymaksowałem sobie stealth i podpakowałem pasek energii. Strzelanie? Po co jak mogłem podziwiać dziesiątki razy te same skryptowane animacje zajścia przeciwników po wduszeniu Y ;)

JcofL1d.jpg


Wielka szkoda, że twórcy nie pokusili się o jakiś bardziej rozbudowany tryb walki wręcz, chociaż niepotrzebnie się czepiam, bo Stun Gun i Tranq. Rifle dają wystarczająco rożnych opcji, żeby znokautować wrogów.
Hackowanie jest genialne. Ten dreszczyk emocji, kiedy w ostatniej sekundzie uda się otworzyć drzwi.

XffSuB7.jpg

Wykorzystanie GamePada do hackowania okazało się bardzo wygodne. Mapka i możliwość tworzenia różnego rodzaju logów zintegrowanymi z miiverse również nienagannie wykonane. Podobnie jak w Batman: AC nie ma się do czego przyczepić, nie ma nic zrobionego na odwal się czy po łebkach. Na dodatek, jeżeli nie ma się TVka pod ręką off-screen play działa i wygląda znakomicie.

uaEjbhp.jpg

Klimacik jest zacny, momentami mi Ghost in The Shell przypominał:

4CvCtHf.jpg


Po pierwszej wizycie u chińczyków już się tak wkręciłem, że ciurkiem robiłem. Kryzys miałem tylko
Spoiler
Mniemam, że w pierwszej wersji to było DLC?

Nie wiem co poprawili w walkach z bossami, ale te dalej zasysają niemiłosiernie. Podobnie z resztą postacie z którymi przychodzi Jensenowi walczyć – nic ciekawego. Sam Adam też moim ulubionym bohaterem giereczek wideo raczej nie zostanie. Zawsze jak go widziałem w ujęciach poza cutscenkami to myślałem „olo, jaki kołek” :yao: Na dobitkę jeszcze chrypa. Nie mogli mu jakiegoś porządnego VA wziąć? Nie wiem, Troya Bakera? :lol2: Dobrze, że w dialogach się chociaż chłopaczyna mógł wykazać, bo prowadzenie ich to czysta przyjemność, szczególnie po upgradzie. Taki system w Personach mogli by wprowadzić :olo:

Dobra gierka, ale z krzesła mnie nie zwaliła. Może przez to, że gatunkowo raczej nie moja bajka i nie grałem w poprzednie części, więc nie wyłapywałem fabularnych smaczków, a z doświadczenia z innymi seriami wiem, że to mocno potrafi wywindować ocenę.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 13 listopada 2013 - 00:18

  • 0

#77 xell Napisany 13 listopada 2013 - 00:58

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:


Skończyłem przed chwilą Director’s Cut na WiiU. Pierwsze wrażenie Deus Ex: HR zrobił na mnie średnie, bo z początku umiarkowanie mi wychodziło skradanie się i co chwila musiałem korzystać z broni palnej, co studziło mój entuzjazm, bo nie cierpię cover shooterów.

Nic dziwnego, że gry są coraz prostsze, skoro nawet część core'owych graczy mają problemy z opanowaniem tak banalnych systemów rozgrywki jak skradanie w Deus Ex...


  • 0

#78 Kaz Napisany 13 listopada 2013 - 02:08

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Tawot w ile godzin mniej więcej skończyłeś? Bo chciałbym coś nowego jutro zacząć co skończę w maks 3 dni i nie wiem czy odpalać deus exa czy batman origins.


  • 0

#79 fingus Napisany 13 listopada 2013 - 02:24

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Jest sobie taka stronka http://www.howlongtobeat.com/ ale teraz widzę tutaj "site is under heavy load". ;)
  • 0

#80 Schrodinger Napisany 13 listopada 2013 - 02:25

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
przenieść do dział
  • 0

#81 ACZ Napisany 13 listopada 2013 - 02:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 067 Postów:

temat do kasacji


  • 0

#82 Kaz Napisany 13 listopada 2013 - 02:27

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Jest sobie taka stronka http://www.howlongtobeat.com/ ale teraz widzę tutaj "site is under heavy load". ;)

wiem, od razu ją sprawdziłem ale miałem ten sam messydż.

 

temat do kasacji

Jak zwykle się pienisz w tym dziale kiedy dochodzi do tematu "wiiu multiplatforma" a w dziale playstation vita 1/4 tematów to multiplatformy i jakoś ich nie kasujecie? ;] Jak żyć pani Tusku? :(


Ten post był edytowany przez Kaz dnia: 13 listopada 2013 - 02:30

  • 0

#83 fingus Napisany 13 listopada 2013 - 02:30

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Nawet w dziale ps4 walają się jakieś tematy giereczek z peceta i nikt ich nie sprząta mimo nagabywań.
  • 0

#84 Tawotnica Napisany 13 listopada 2013 - 09:02

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 073 Postów:

Tawot w ile godzin mniej więcej skończyłeś? Bo chciałbym coś nowego jutro zacząć co skończę w maks 3 dni i nie wiem czy odpalać deus exa czy batman origins.


24h 03min / 11 włączeń. Długa gierka, która atakuje ścianami tekstu„ ale te wszystkie maile i ebooki są pcjonalne i można poczytać później w wolnej chwili. Fabuła jest na tyle wartka, że się nie dłuży. Trochę szkoda, że przez jej liniowość nie na możliwości swobodnego przemieszczania się po wszystkich miejscówkach. Sidequesty dostarczają trochę możliwości szwędania się, ale oprócz tych bezpośrednio związanych z Jensenem treścią nie ciekawią zbytnio, więc wszystkich nie robiłem.
  • 0

#85 Kaxi Napisany 13 listopada 2013 - 09:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Hmm, na początku ten temat był w Wii U, potem w multiplatformach, a teraz znowu w Wii U? Jak to się dzieje?


  • 0

#86 burnstein Napisany 13 listopada 2013 - 09:18

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Silne lobby nintendofilskie.


  • 0

#87 Danteusz Napisany 13 listopada 2013 - 09:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

temat do kasacji

Jak zwykle się pienisz w tym dziale kiedy dochodzi do tematu "wiiu multiplatforma" a w dziale playstation vita 1/4 tematów to multiplatformy i jakoś ich nie kasujecie? ;] Jak żyć pani Tusku? :(

Ogólnie ACZ ma rację, ale z działem Vity faktycznie jest problem. Siedzi w Handhelds, więc gry na Vitę nie powinny być w dziale Currentgen, z drugiej strony sporo z nich to faktycznie konwersje 1:1. Rozwiązaniem byłoby połączenie Currentgen i Handhelds, ale jak proponowałem coś takiego to się ludzie oburzali że zbytnie zamieszanie. Innym pomysłem jest otagowanie wszystkich tematów, ale do tego potrzeba mechanizmu na forum który będzie filtrował dział multiplatform po tagach, a takiego nie mamy. W skrócie: problem istnieje i nikt póki co nic z nim nie zrobił


  • 0



Inne z tagami: