Skocz do zawartości

Zdjęcie

Final Fantasy XIII

Square Enix PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2683 odpowiedzi na ten temat

#31 2dor Napisany 05 sierpnia 2006 - 00:03

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:
ehh..nudzilo mi sie. Zamiast Blizzard jest Blizzrad jakby ktos nie widzial i nie wiedzial, albo tak bedzie nazywal sie ten czar, kto wie ;)

http://www.photodump... ... iii020.jpg
  • 0

#32 Gość__* Napisany 22 września 2006 - 21:53

Gość__*
  • Goście
Stare screeny, ale nowe HD:
http://image2.ruliwe... ... f13_01.jpg
http://image2.ruliwe... ... f13_02.jpg
http://image2.ruliwe... ... f13_03.jpg
http://image.com.com... ... een002.jpg


Real-Time :skacze:
  • 0

#33 2dor Napisany 23 września 2006 - 07:59

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:
W sieci dalej pusto, brak jakiegokolwiek trailera :(
Mam nadzieje, ze pod wieczor juz bedzie.
  • 0

#34 Gość__* Napisany 24 września 2006 - 17:29

Gość__*
  • Goście
z forum GO

"PS. Jeden z japońców na zagranicznym forum potwierdził, że Square Enix pokazał na TGS wszystkie trzy FFXIII (włącznie z Agito). Pisał, że po tym co zobaczył, fani gry już nie muszą się martwić o grafikę :)"

:^^:
  • 0

#35 Gość__* Napisany 05 października 2006 - 21:35

Gość__*
  • Goście
Ta postac jest niesamowita (oczywiscie w swoim virtualnym znaczeniu)
oby nie zepsuli jej wizerunku jakims głupim, cukierkowym imieniem..
ten cyberpunkowy kilmat bardzo przypomina mi FFVII, ktory przeciez takze był debiutem na nowej platwormie
to bedzie cos wielkiego i stworzonego z ogromnym rozmachem..
oby tylko po raz kolejny oczekiwanie nie okazało sie lepsze od spełnienia (virtualnego ofkozz):)
pozdr..
  • 0

#36 MaxVarEmreis Napisany 09 listopada 2006 - 10:47

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Wywiad:

Nomura, director and character designer for Versus, discussed the difficulties of working with the new hardware. "The hurdles are greater than they were in the move from the PS1 to the PS2," said Nomura. To deal with the transition, Square Enix has all its programmers gather together to work under FFXIII producer Yoshinori Kitase on the White Engine that will power Square Enix's next generation titles. "We're probably at the point where we could make a PS3 title. However, we're currently researching how to fully tap the specs."

It seems as though we'll have to wait a bit to see anything real time from Versus. "Things like real time footage and specifics on areas like the battle system will come once the White Engine is complete," explained Nomura. "We're currently working hard on the development of [the White Engine], and once it's done, we'll have to research what can be done with it. Of course, we do have an idea of what we'd like to do."


Całośc: Klik
Wygląda na to, ze sa w powijakach jesli chodzi o ich nowy next-genowy silnik. :hmmm: To na czym było puszczane demko na E3 ??

Tak czy siak na kolejnego FF, przyjdzie nam poczekać naprawde długo.
  • 0

#37 xell Napisany 09 listopada 2006 - 11:43

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 312 Postów:

To na czym było puszczane demko na E3 ??

Wersja dla fanboja Sony:

LoL, wczesna pokaz silnika masakruje wszystko, co było pokazane na Xboksie 360. A to dopiero xx% całości! Wyobraźcie sobie, co będzie, jak zrobią całość!

Wersja dla fanboja Microsoftu:

Trailer z E3 pochodził wprawdzie z silnika, ale działał w trzech klatkach na sekundę i został przyspieszony na czas pokazu. Gdyby robili grę na Xboksa 360, dzięki łatwości programowania konsoli już dawno gra byłaby w zaawansowanym stopniu produkcji a ponadto osiągnęliby lepsze rezultaty dzięki większej ilości miejsca na tekstury.

Wersja dla fanboja Nintendo:

Zamiast pójść w kreatywność, Square Enix niepotrzebnie marnuje czas na polepszanie grafiki. Gdyby robili FFXIII na Wii, dzięki znajomości sprzętu prace szłyby błyskawicznie, a za pomoca wiilota możnaby zrealizowac niewyobrażalne wcześniej pomysły.

Wersja dla fanboja PC:

Kogo obchodzi FF? Kolejne japoskie pseudoRPG z liniowym przebiegiem i zgejowaciałymi postaciami. Idę pograć w Baldur's Gate


  • 0

#38 Ryan Napisany 09 listopada 2006 - 11:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
A ja twierdzę, że to był concept. (fanboj teorii spiskowych) Z tym że []Enix pewnie nie spocznie póki takiego efektu końcowego nie osiągnie.
  • 0

#39 ACZ Napisany 09 listopada 2006 - 16:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Przecież ja od czasów E3 w 2005 roku, gdy tylko to zobaczyłem to mówiłem, że to był render. Sorry, ale ja ślepy nie jestem i odróżniam render od real time.
  • 0

#40 2dor Napisany 10 listopada 2006 - 13:09

2dor

    Link

  • Narybek
  • 291 Postów:

A ja twierdzę, że to był concept. (fanboj teorii spiskowych) Z tym że
[]Enix pewnie nie spocznie póki takiego efektu końcowego nie osiągnie.


Tez tak uwazam, a osiagniecie poziomu graficznego z trailera jest w pelni mozliwe
i nie sadze zeby gra wygladala gorzej, od poziomu przedstawionego na filmiku.
A wrecz jestem przekonany, ze FF bedzie tak wygladal.. musi!! :D
  • 0

#41 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 22:03

Gość__*
  • Goście
Krótki film o tworzeniu FFXIII.

  • 0

#42 baudolino Napisany 10 grudnia 2006 - 22:15

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
od strony technicznej wygląda to obłędnie, ale... co z tego? :/

niech SE przestanie podniecać się grafą, a zacznie myśleć o tym wszystkim, co poza grafą gry wybitne czyni grami wybitnymi... [wychodzi na to, że podpadam pod schemat wypowiedzi fanboyów Nintendo O_o ]
  • 0

#43 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 22:23

Gość__*
  • Goście
A kiedy przestali bo nie zauwazylem? :^^:
  • 0

#44 baudolino Napisany 10 grudnia 2006 - 22:28

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

A kiedy przestali bo nie zauwazylem?

upraszczając - po skończeniu FF X, kiedy po śmierci Square powołano do życia Square-Enix. z ostatnich gier tej firmy tylko FF XII można uznać za dzieło wybitne, choć i tak większość fanów twierdzi, że pod koniec tej gry wszystko zaczyna się sypać, co w sumie nie dziwi, skoro Matsuno odszedł z SE przed jej ukończeniem...
  • 0

#45 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 22:36

Gość__*
  • Goście
Pamiętacie o 16 grudnia. Na konferencji Square-Enix zostaną pokazane między innymi nowe trailery FFXIII i FF versus XIII! :ninjadance:
  • 0

#46 baudolino Napisany 10 grudnia 2006 - 22:41

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Pamiętacie o 16 grudnia. Na konferencji Square-Enix zostaną pokazane między innymi nowe trailery FFXIII i FF versus XIII!

wow, nie mogę się doczekać - nie zasnę do 16-tego. od tego roku do końca życia Gwiazdkę będę obchodził właśnie 16 grudnia - na pamiątkę tego niesamowitego pokazu! :klaszcze: :trup:

anyway, mam nadzieję, że nie będzie to kolejny blamaż SE, jeśli chodzi o koncept Fabula Nova Crystalis...

za kolejny pokaz wieśniackich renderów, ze sztucznie do bólu wyglądającymi postaciami w rolach głównych, nijak mających się do tego, czym FNC w rzeczywistości będzie, to ja dziękuję... :pijak:
  • 0

#47 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 22:46

Gość__*
  • Goście
Ja licze tez na jakies konkretne info, przyblizona date wydanie, cos o systemie i jakis sensowny wstep do fabuly.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 22:48

Gość__*
  • Goście
baudolino juz wszyscy wiedze ze dla ciebie gry od S-E to jeden wielki syf, ale musisz nas co chwile "meczyc" tymi swoimi postami?

jezeli chodzi o ten filmik, robi naprawde spore wrazenie

Ja licze tez na jakies konkretne info, przyblizona date wydanie, cos o systemie i jakis sensowny wstep do fabuly.

ja bede happy jak pokaza czysty gameplay
  • 0

#49 baudolino Napisany 10 grudnia 2006 - 22:54

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

baudolino juz wszyscy wiedze ze dla ciebie gry od S-E to jeden wielki syf, ale musisz nas co chwile "meczyc" tymi swoimi postami?

a spieprzaj dziadu, że tak powiem - Ty męczysz mnie swoimi bezpłciowymi postami w stylu "OMFG, zaraz puszcze śliskiego - PS3 ŻĄDZI!!!!!!!!!!1111", ale jakoś nie każę Ci zamknąć wirtualnych ust, choć spotykam je w co drugim temacie. :ninja:
  • 0

#50 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 23:20

Gość__*
  • Goście
lol
człowieku ale to jest juz meczace, ktos pisze ze S-E ma zaprezentowac nowe trailery a ty wyjeżdzasz z jakimis głupi tekstami "wow, nie mogę się doczekać - nie zasnę do 16-tego"
i dalej jedziesz w kazdym swoim poscie jakie to S-E jest do dupy, daj sobie z tym spokoj bo wszyscy juz znaja twoje zdanie na ten temat
:trup:
  • 0

#51 MaxVarEmreis Napisany 10 grudnia 2006 - 23:26

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

lol
człowieku ale to jest juz meczace, ktos pisze ze S-E ma zaprezentowac nowe trailery a ty wyjeżdzasz z jakimis głupi tekstami "wow, nie mogę się doczekać - nie zasnę do 16-tego"
i dalej jedziesz w kazdym swoim poscie jakie to S-E jest do dupy, człowieku daj sobie z tym spokoj bo wszyscy juz znaja twoje zdanie na ten temat
:trup:

Yeti, Ty tez jestes męczący i kazdy zna Twoje teksty na pamięć..... zacznij zmiany od siebie, a potem mów innym zeby sie zmienili.....
  • 0

#52 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 23:30

Gość__*
  • Goście
Spoko, juz milcze
:ninja:
  • 0

#53 Kevinus Napisany 11 grudnia 2006 - 10:19

Kevinus

    Mega Man

  • Narybek
  • 127 Postów:
Wybacz ale nei kazdy zna jego teksty na pamiec... ( tak wiem to przenosnia -.-)

Co do samej gry to mam nadzieje ze gameplay i historia pokazana w grze bedzie tak dobra jak ta grafika a jak tak to mamy prawdziwego kiler appa. Wlasciwie troche dobija mnie fakt ze dopiero plan relesu gry bedzie w 2k8 bo bede wtedy mial 21 lat :| gosh bede stary -.-
No coz dali bescie sobie na spokoj wkoncu wszyscy jestesmy fanami tej samej gry a jesli ktos nie jest to po co sie wypowiada skoro zazwyczaj jak ktos tego czegos nielubi to w to nie gra i zazwyczaj malo wie na ten temat :)

@Ryan

Zazwyczaj jestem tu 6h dziennie tj w tle mam otworzone to forum a mimo to nie czuje jakiegos przesytu sformuowaniami Yetiego zreszta niewazne nie klucmy sie nie w tym zecz :)
  • 0

#54 Ryan Napisany 11 grudnia 2006 - 11:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

nie kazdy zna jego teksty na pamiec

To zaglądaj na forum częściej. :)
  • 0

#55 Gość__* Napisany 12 grudnia 2006 - 22:47

Gość__*
  • Goście
Bardzo fajny filmik pokazujacy jedna z lokacji podczas tworzenia

http://ps3.qj.net/Wa... ... /aid/75923
  • 0

#56 Gość__* Napisany 30 grudnia 2006 - 16:35

Gość__*
  • Goście
Mnóstwo screenów. :D

http://www.jeux-fran... ... r-ps3.html
  • 0

#57 Gość__* Napisany 31 grudnia 2006 - 18:22

Gość__*
  • Goście
Szkoda że wszystko to można było zobaczyć w ruchu w trailerze z E3

Nowe scany - słaba jakość ale w końcu coś nowego
http://www.jeux-fran... ... mages.html

Shiva wygląda świetnie :jeee:
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#58 Gość__* Napisany 31 grudnia 2006 - 18:58

Gość__*
  • Goście
Piekne, tak jak kazdy Final ;)
Szkoda tylko ze na gre poczekamy pewnie sobie do 2008 :/
  • 0

#59 Lady Luck Napisany 31 grudnia 2006 - 19:01

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Shiva wygląda świetnie :jeee:


Zbyt zapuszkowana...
  • 0

#60 Gość__* Napisany 31 grudnia 2006 - 19:11

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek

Modele postaci prezentuja sie NIESAMOWICIE! :ninja:
  • 0



Inne z tagami: