Skocz do zawartości

Zdjęcie

Final Fantasy XIII

Square Enix PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2683 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 31 grudnia 2006 - 19:17

Gość__*
  • Goście

Modele postaci prezentuja sie NIESAMOWICIE!

Tylko nie wiemy czy to jest screen real-time czy z renderowanej wstawki co nie zmienia faktu że w real-time gra wygląda bosko.
  • 0

#62 leon Napisany 31 grudnia 2006 - 19:29

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

w real-time gra wygląda bosko.

Nie widziałeś jeszcze real-time tylko rendera :) Chyba, że chodzi ci o oglądanie rendera na żywo :]
Będą stare Aeony z FFX ? Shiva wygląda świetnie. Jeśli ta gra będzie podobna do FFX z nowym systemem walki to o Jezus Maria ! :^^:
  • 0

#63 Gość__* Napisany 31 grudnia 2006 - 19:40

Gość__*
  • Goście

Nie widziałeś jeszcze real-time tylko rendera

Doskonale widziałem gdzie w trailerze z E3 jest render a gdzie real-time. Sqaure stać na cudowne modele postaci co pokazali na PS2
To jest render
Dodany obrazek
To real-time (lekko kanciaste włosy w kilku miejscach)
Dodany obrazek
  • 0

#64 leon Napisany 31 grudnia 2006 - 20:19

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Ten cały trailer to render. Tam nic nie ma w real time. Tak samo było z Assasins Creed dopuki nie pokazali prawdziwego dema i czar prysł. Nie mówie, że taka grafa jest nieosiągalna. Pewnie jest. Te wstawki niby real-time na silniku gry nie są na silniku tylko filmami, które pokazują niby moc tego silnika. Nie wiem czy skumałeś o co mi chodzi ale takie jest moje zdanie. ;]
  • 0

#65 Gość__* Napisany 31 grudnia 2006 - 20:24

Gość__*
  • Goście

Ten cały trailer to render

Nie zgodzę się z tobą.
  • 0

#66 xell Napisany 01 stycznia 2007 - 03:35

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Tak samo było z Assasins Creed dopuki nie pokazali prawdziwego dema i czar prysł.

Oj ja dalej jestem nahype'owany na grę ;]
  • 0

#67 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 06:03

Gość__*
  • Goście
No, dokłądnie. ktoś tam powiedział, że framerate suxxxxor i wrzuciliście AC do kosza :/ . nawet dobrze się stało, dopieszczą grę. No, ale to temat o FF 13. EOT
  • 0

#68 Kyo Napisany 01 stycznia 2007 - 13:26

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Zbyt zapuszkowana...


Zbyt nomurowata... I wciąż nie mogę załapać dlaczego Śiwę przerobili na kobietę. Cóż, w sumie to tylko nawiązanie...
  • 0

#69 baudolino Napisany 01 stycznia 2007 - 13:46

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

I wciąż nie mogę załapać dlaczego Śiwę przerobili na kobietę.

akurat tego czepiać się nie można - kwestia płci bogów w hinduizmie to śliski temat. Śiwa jest wprawdzie przedstawiany jako mężczyzna, ale śiwaizm zakłada, że Śiwa jako najwyższe bóstwo nie ma płci, gdyż "przenika wszystko i tym samym nie posiada antropomorficznej formy".
  • 0

#70 Orange Napisany 01 stycznia 2007 - 14:10

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Ten cały trailer to render

Nie zgodzę się z tobą.


Przecież oni są ciągle w fazie tworzenia silnika, jakie real-time'y... Tym bardziej w czasie E3, skąd jest ten trailer!

"Things like real time footage and specifics on areas like the battle system will come once the White Engine is complete,"


Cały artykuł: http://ps3.ign.com/a...4/744822p1.html

To jest _target_render_! Nie piszcie na siłę, że widzicie gdzieś coś, czego tam nie ma bo ostro się kompromitujecie :blah:
Zrobić urywki jakiejś walki, dodać wyimaginowane GUI i już... real-time! Bez przesady... :ziewa:
  • 0

#71 Lady Luck Napisany 01 stycznia 2007 - 14:13

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Mnie Shiva pasuje taka, jaka jest (znaczy kobieta). Na razie wygląda na to, że chcą ją wsadzić w jakąś zbroje ( :ninja: ) zamiast przedstawić tradycyjnie (jak na wizerunki z FF) ... :?

Będą stare Aeony z FFX ? Shiva wygląda świetnie.


Shiva to weteranka z poprzednich części, podobnie jak Bahamut, Irit i większość bandy ;)
  • 0

#72 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 17:57

Gość__*
  • Goście

Przecież oni są ciągle w fazie tworzenia silnika, jakie real-time'y... Tym bardziej w czasie E3, skąd jest ten trailer!


Tetsuya Nomura dla IGN napisał/a:
"Things like real time footage and specifics on areas like the battle system will come once the White Engine is complete,"


Cały artykuł: http://ps3.ign.com/a...4/744822p1.html

To jest _target_render_! Nie piszcie na siłę, że widzicie gdzieś coś, czego tam nie ma bo ostro się kompromitujecie
Zrobić urywki jakiejś walki, dodać wyimaginowane GUI i już... real-time! Bez przesady...


Teraz jestem w stanie uwierzyć że masz rację.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 18:31

Gość__*
  • Goście
Lol. Twierdzenie, iz byl to real-time bylo zabawne :hejka:
A ta Shiva wyglada IMO kiepsko. Wolalem poprzednie edycje jej wygladu, chociaz teraz wyglada zdecydowanie grozniej, niz mialo to miejsce w pozostalych Fajnalach.
  • 0

#74 Orange Napisany 01 stycznia 2007 - 18:55

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Lol. Twierdzenie, iz byl to real-time bylo zabawne :hejka:


To fajnie że się ubawiłeś :/

U nas na forum jest całe mnóstwo kłótni nt. "czy dany filmik z gry X to render czy real-time footage, a może trochę tego trochę tego i co w której sekundzie klipu". Prawda jest taka, że o ile sami producenci tego nie wyjawili albo nie jest to wyraźnie zaznaczone nikt prócz nich samych nie może tego wiedzieć!
Zabieg typu przeskok od wyreżyserowanej cut-scenki do wyreżyserowanego "gameplayu" tak, żeby wszystkim się wydawało, że tutaj celowo pokazuje się jakiś kawałek kodu w ruchu (w odniesieniu do jakości tej niby cut-scenki) jest dla artysty prosty do wykonania, a jego stosowanie generalnie lubiane.
Więc, twierdzenia typu

Doskonale widziałem gdzie w trailerze z E3 jest render a gdzie real-time.

są nie na miejscu, a kłótnie i przekomarzanie się na ten temat to jakieś naiwne farmazony.
  • 0

#75 xell Napisany 01 stycznia 2007 - 19:04

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

To jest _target_render_!

Choć miło by było, jakby Square Enix postawioną sobie poprzeczkę osiągnął i gra za jakiś czas rzeczywiście tak wyglądała.

U nas na forum jest całe mnóstwo kłótni nt. "czy dany filmik z gry X to render czy real-time footage, a może trochę tego trochę tego i co w której sekundzie klipu". Prawda jest taka, że o ile sami producenci tego nie wyjawili albo nie jest to wyraźnie zaznaczone nikt prócz nich samych nie może tego wiedzieć!
Zabieg typu przeskok od wyreżyserowanej cut-scenki do wyreżyserowanego "gameplayu" tak, żeby wszystkim się wydawało, że tutaj celowo pokazuje się jakiś kawałek kodu w ruchu (w odniesieniu do jakości tej niby cut-scenki) jest dla artysty prosty do wykonania, a jego stosowanie generalnie lubiane.

Przypomniała mi się relacja z E3 2005 zrobiona przez PSX-Extreme, której autor doszukał się gameplayu w filmiku Motorstorm. :)
  • 0

#76 Orange Napisany 01 stycznia 2007 - 19:29

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Choć miło by było, jakby Square Enix postawioną sobie poprzeczkę osiągnął i gra za jakiś czas rzeczywiście tak wyglądała.


Jasne, my gracze chyba życzymy tego każdemu team'owi, który robi sobie target render ;)
  • 0

#77 Danteusz Napisany 01 stycznia 2007 - 20:29

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Akurat grafika w szlagierach od S-E zawsze stoi na najwyższym poziomie.
  • 0

#78 Kyo Napisany 01 stycznia 2007 - 22:08

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Akurat grafika w szlagierach od S-E zawsze stoi na najwyższym poziomie.


Szkoda, że tylko i wyłącznie grafika :spoko: .
  • 0

#79 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 23:43

Gość__*
  • Goście
No i pewnie tylko za ta grafike "fajnale" otrzymuje 9.
haha :hejka:
  • 0

#80 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 23:48

Gość__*
  • Goście

No i pewnie tylko za ta grafike "fajnale" otrzymuje 9.
haha :hejka:


jeszcze za tytuł i pseudointelektualne wstawki :^^:
  • 0

#81 Woroq Napisany 01 stycznia 2007 - 23:50

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 664 Postów:

No i pewnie tylko za ta grafike "fajnale" otrzymuje 9.
haha :hejka:


jeszcze za tytuł i pseudointelektualne wstawki :^^:


Przede wszystkim za pieknych mezczyzn w pieknych strojach :pijak:
  • 0

#82 MaxVarEmreis Napisany 01 stycznia 2007 - 23:51

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

No i pewnie tylko za ta grafike "fajnale" otrzymuje 9.
haha :hejka:


jeszcze za tytuł i pseudointelektualne wstawki :^^:

To tak jak MGS :wink:

Oj, tam ludzie. Kazdy ma jakieś prefenencje. Dla jednych FF to syf, a dla innych wybitny tutuł. "De gustibus non disputandum est”, a przynajmniej starajmy sie je uszanowac :wink:
  • 0

#83 Woroq Napisany 01 stycznia 2007 - 23:55

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 664 Postów:

No i pewnie tylko za ta grafike "fajnale" otrzymuje 9.
haha :hejka:


jeszcze za tytuł i pseudointelektualne wstawki :^^:

To tak jak MGS :wink:

Oj, tam ludzie. Kazdy ma jakieś prefenencje. Dla jednych FF to syf, a dla innych wybitny tutuł. "De gustibus non disputandum est”, a przynajmniej starajmy sie je uszanowac :wink:

OK, tylko ciekawe w ile fajnali gral YETI :ninja:
  • 0

#84 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 23:56

Gość__*
  • Goście
Hahah, no to wychodzi na to ze do stworzenia swietnej gry wystarczy dobra grafika, ładne wstawki i ładni...mężczyzni :ninja:
Taka prosta recepta na genialny tytuł ktory sprzedawał i sprzedaje sie w milionach kopi :)
  • 0

#85 baudolino Napisany 02 stycznia 2007 - 00:07

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Hahah, no to wychodzi na to ze do stworzenia swietnej gry wystarczy dobra grafika, ładne wstawki i ładni...mężczyzni

biszonem z klasą to i ja nie pogardzę... :rower: ok, ok - dość tych debilizmów... :P


FF XIII jak na razie istnieje tylko w postaci target-render'u, ale i tak jestem skłonny nie wróżyć tej grze świetlanej przyszłości - jej reżyserem jest Toriyama [nie, nie ten od Dragon Ball'a - ten od FF X-2.] i wszystko jasne. :ninja:
  • 0

#86 xell Napisany 02 stycznia 2007 - 00:29

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Popularności FF doszukiwałbym się również w głębokim jak kałuże na Saharze systemie walki. :ninja:
  • 0

#87 Gość__* Napisany 02 stycznia 2007 - 11:08

Gość__*
  • Goście
Smiało, produkujcie sie dalej :)
Jeszcze troche i dowiem sie ze to gra na gora 3/10 ;)

Ale tak na serrio, zgadzam sie z tym co napisał Max, wiec
EOT.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 02 stycznia 2007 - 11:13

Gość__*
  • Goście
Mi podoba sie podoba ta panienka z renderów (w sensie fajny design) ale jak narazie to jedyny jasny punkt tego renderka

FF XIII jak na razie istnieje tylko w postaci target-render'u, ale i tak jestem skłonny nie wróżyć tej grze świetlanej przyszłości - jej reżyserem jest Toriyama [nie, nie ten od Dragon Ball'a - ten od FF X-2.] i wszystko jasne.

aż za bardzo.
  • 0

#89 Woroq Napisany 02 stycznia 2007 - 11:18

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 664 Postów:

Jeszcze troche i dowiem sie ze to gra na gora 3/10 ;)


:hmmm:
  • 0

#90 Gość__* Napisany 07 stycznia 2007 - 12:27

Gość__*
  • Goście
Nowy 16 sekundowy trailer, w znakomitej jakosci ;)

  • 0



Inne z tagami: