Skocz do zawartości

Zdjęcie

Excite Truck


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
91 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 10 maja 2006 - 10:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Własnie jestem po ponownym [si!] obejrzeniu trailerka tej gry. Początkowe srednie nastawienie zamieniło sie w ciekawość i oczekiwanie. Na IGN redaktor pisze że gra jest wciągająca i fajna. Przez najeżdżanie na power upy zmienia sie teren (!? o ile dobrze zrozumiałem...) itd. Gra jest podobno bardzo szybka i dynamiczna. Jeżeli zaimplementują fajowski model zniszczeń- to może być niezła gierka. Przypomina trochę Burnouta Revenge... Jestem na tak. Raczej hiciora z tego nie będzie, ale kto wie. Zapowiada się miodnie.
  • 0

#2 Ney Napisany 10 maja 2006 - 10:35

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Jak będzie to tak udany (jak wynika z recenzji) tytuł jak ExciteBike na N64 to nie mam pytań...Na filimikach wygląda cholernie grywalnie i miło dla oka...Dla mnie to jedna z milszych niespodzianek tej konferencji.
  • 0

#3 gruby Napisany 10 maja 2006 - 10:37

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja na początku byłem na maksa sceptyczny. Ale robi ją team maczający łapki w Nascarach i Test Driveach (tu akurat nie ma csię czym chwalić). W ogóle im dłużej od konferencji tym te gry mi sie bardziej podobają. Chyba byłem zbyt zszokowany, żeby je docenić. No i jednak spodziewałem się lepszej grafiki. Ale kurcze, powoli znowu się napalam. Wiiiii!
  • 0

#4 BeSOS Napisany 10 maja 2006 - 13:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
po 20h spedzonych z pgr3 byłoby mi ciezko w to coś grać o_O
do pieca z tym czymś ;/ :bue: :bue: :bue:
  • 0

#5 Voo Napisany 10 maja 2006 - 14:08

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
mniejsza z grafiką, czy dobrze zauwazyłem na filmiku podczas konferencji, że "pilot" robi za coś w rodzaju kierownicy? Trzymamy go oburacz i przechylamy go w lewo i prawo, tak jakbysmy kręcili kierownica?
  • 0

#6 gruby Napisany 10 maja 2006 - 14:18

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Yup. Dokładnie tak
  • 0

#7 Kaxi Napisany 10 maja 2006 - 15:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Więcej! W czasie skoku manipulujemy nim w 3D żeby wylądować na cztery koła, a jeśli nam się to uda, dostajemy boosta! I właśnie na tym polega gra - na dobrym lądownaiu i łapaniu turbo! Tak przynajmniej sądzili ludzie z 1up ktorzy juz grali. Ja jestem na tak, uwielbiam ultra arcade wyścigi, a ta gra wygląda mi na solidną pozycję na 8. Oby tylko był online... :skacze:
  • 0

#8 Ney Napisany 10 maja 2006 - 15:13

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Pure arcade racer nintendo style tylko że bez Mario ale za to z super pomysłami i Wiimotem:).Jak mozna być na nie?:).
Dla mnie może być to "czarny koń" wśród launch titles i napewno to sprawdze... (chociaż niewieże żeby dużo ludzi to kupiło mając obok Mario,Zelde o_O czy Red Steela).
  • 0

#9 Ney Napisany 11 maja 2006 - 13:46

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Sorry za post pod postem ale...ale sobie licznik postów nabijam o_O
A poważnie...Widziałem z Insidera filmiki z Excite Tracka w bardzo dobrej jakości i gra wygląda rewelacyjnie.Otoczenie i tekstury przypominaja Ralli Sport Challenge 2:).Samochody juz gorzej ale etam...Za to samo patrzenie na jazde zabija gameplayem.Gra opiera sie na tym co w arcade racerach IMHO najlepsze - niesamowitych,daaaaaalekich skokach...No i woda wygląda kapitalnie:) (czyżby znak rozpznawczy Wii?Bo w Sonicu też wymiata)
  • 0

#10 gruby Napisany 11 maja 2006 - 14:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Widziałem filmiki z IGN. Wygląda to całkiem dobrze. Zaskakująco dobrze. I też przywodzi mi to na myśl RSC... Tylko mocno okrojone.

PS... masz jakieś linki do filmików w dobrej jakości??
  • 0

#11 BeSOS Napisany 11 maja 2006 - 16:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
też oblukałem - wyglada to...jak gra na GCN :) Ale podobają mi się rozległe tereny
Nie sądzę, ze wyrośnie z tego hicior na Miare Wave Race 64, ale kto ich tam wie
  • 0

#12 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 16:20

Gość__*
  • Goście
nom teżmiałem przyjemność obejrzenia tych filmików ale wygląda to gorzej niż RSC ; )

Ja tam sie raczej zaopatrze w mario kart łi o _ O
  • 0

#13 Kaxi Napisany 11 maja 2006 - 16:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:

Ale podobają mi się rozległe tereny


Może nie tyle główną siłą, co jedynimi oznakami tego, że Wii jest mocniejsze od GCN jest właśnie daleki horyzont i śliczna woda. Tak jest właśnie w Excite Truck, śliczna woda jest w Sonicu, daleki horyzont (pryznajmniej na planszy z zamkiem) w Super Smash Bros... :cicho:
  • 0

#14 f5k Napisany 11 maja 2006 - 17:00

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Gra sie fajnie prezentuje a głównym plusem będzie chyba nowatorskie sterowanie.
  • 0

#15 BeSOS Napisany 11 maja 2006 - 17:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Kox, nie uważasz ze to czy woda jest śliczna zależy jedynie od developera? Pisanie,ze znakiem rozpoznawczym gier na Wii bedzie ładnie wykonana woda jest imo nieco na wyrost
  • 0

#16 Kaxi Napisany 11 maja 2006 - 17:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
No, z tym ze ja tego nie napisałem :nie: Pisałem o konkretnych grach w porównaniu do gie rna GaCka, więc :lama:
  • 0

#17 BeSOS Napisany 11 maja 2006 - 18:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ok, nieco przekształciłem wypowiedź, ale tak to brzmi jakby wii miało jakis dodatkowy power pozwalający lepiej generować wode, a imo to kwestia podejcia developera do tematu :)
  • 0

#18 gruby Napisany 12 czerwca 2006 - 21:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Po obczajeniu kilku filmików z gameplayu jestem pozytywnej mysli. W sumie gra wydaje się być takim naziemnym Wave Racem... A patent z odkształceniami trasy jest na pewno nowatorski. oby tylko model jazdy nie był zabyt płytki, a kraksy zbyt mało widowiskowe ;)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 13 czerwca 2006 - 11:43

Gość__*
  • Goście

Ja na początku byłem na maksa sceptyczny.


Jakoś sobie nie przypominam ;P. Włączyłeś tryb fanboja i nacinałeś od początku, że jest ekstra i basta :kocha:
  • 0

#20 gruby Napisany 13 czerwca 2006 - 18:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Jakoś sobie nie przypominam ;P. Włączyłeś tryb fanboja i nacinałeś od początku, że jest ekstra i basta

NO co ty? Po samej konferencji od razu pisałem, że to jakaś poracha! Ano! Mi fanbojstwo przychodzi z czasem. I nie dekonspiruj mnie kkania! ;)
  • 0

#21 Gość__* Napisany 04 lipca 2006 - 11:22

Gość__*
  • Goście
Gierka jest swietna, nie wiem co Wy od niej chcecie :P. Momenty jak koles odpal boosta w powietrzu :D. To bedzie moja pierwsza gra obok red steela :ninjadance:
  • 0

#22 Ney Napisany 13 lipca 2006 - 06:52

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Oglądałem niedawno BBC World i leciał na nim porgram komputerowy (chyba "Click") i mówili w nim o nowej generacji gier...Wypowiadali się developerzy i mówili że główną zmianą będzie fizyka w grach...Mówili o tym tak z 10 minut i przez CAŁY czas leciały urywki z Excite Trucka właśnie:).Żadnych half-life'ów 2,prey'ów, itp tylko właśnie te wyścigi od Nintendo:)...
Nie wiem jaka będzie naprawde fizyka w ET ale grywalnościowo wygląda to niesamowicie...
  • 0

#23 Mani Napisany 17 lipca 2006 - 13:15

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Wg. mnie to arcade ale giera jest niesamowita.Przyznam sie szczerze, że im częściej coś o niej czytam bądź trailery oglądam to zmieniam do niej moje nastawienie.
  • 0

#24 Gość__* Napisany 18 lipca 2006 - 10:12

Gość__*
  • Goście
ja nie wiem - piszecie temat jest wszystko

a gdzuie jakies foto ?
gdzie jakis trailer?
gdzie jakas data premiery ?
gdzies jakies fajne info ?

75% bzdur wymyslacie a ciekawie by bylo chociaz miec latwy szybki namiar na ta grwe a nie ze jej trzeba szukac po necie

taka moja skromna wypowiedz :)
  • 0

#25 Mani Napisany 18 lipca 2006 - 15:51

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
G-king tak trudno wiejść na IGN albo gamespot i poszukać w odpowiednich działach ?
  • 0

#26 McDrive Napisany 18 lipca 2006 - 20:15

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:

G-king tak trudno wiejść na IGN albo gamespot i poszukać w odpowiednich działach ?

Po co skoro można narzekać na wszystko...

Widziałem filmiki, woda ładna, dynamika fajna, zniszczenia tandetne(chociaż wiem że to nie burnout), ale ta gra zupełnie mnie do siebie nie przekonuje. Gra fajna, ale troche nudna.
  • 0

#27 gruby Napisany 19 lipca 2006 - 20:44

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Gra fajna, ale troche nudna.

Może wstrzymasz się z recenzją, to pełnej wersji :)
  • 0

#28 Ney Napisany 19 lipca 2006 - 21:08

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
A po co ma się wstrzymywać?:)
Przecież to gra na Wii...Gry będą "fajne ale troche nudne...no i męczące będzie machanie pilotem...i ta grafa oldschoolowa...bueeeeee" :cmok:
  • 0

#29 McDrive Napisany 20 lipca 2006 - 09:50

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:

A po co ma się wstrzymywać?:)
Przecież to gra na Wii...Gry będą "fajne ale troche nudne...no i męczące będzie machanie pilotem...i ta grafa oldschoolowa...bueeeeee" :cmok:

Bla, bla, bla... Znasz może jakieś inne teksty bo ten znudził mi sie już dawno temu :ziewa:
  • 0

#30 Ney Napisany 20 lipca 2006 - 10:53

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Mi się za to "texty-osądy" typu "gra fajna ale nudna" wypowiadane na podstawie filmików(!) czy screenów nigdy nie znudzą :hejka:
  • 0