Skocz do zawartości

Zdjęcie

Excite Truck


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
91 odpowiedzi na ten temat

#61 gruby Napisany 01 marca 2007 - 21:26

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
I stało się. ET wylądował w napędzie mojego Wii :). Nie będę się rozwodził, bo i tak nikt tego tematu nie czyta. :) Jeżeli ktoś z was się waha - niech bierze w ciemno. Gra jest bardzo fajna i ma klimat Wave race 64 skrzyzowany z pierwszym SSX i Burnoutem. Dla fanów arcade cud miód. Szkoda tylklo, że smiga w 30 klatkach :/ Jak dla mnie mocna 8.
  • 0

#62 Kaxi Napisany 01 marca 2007 - 21:36

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Ja czytam :)

Bo jedna z pozycji ktore musze przynajmnie wyprobowac jak juz sprawei sobie Wii :)

Wrzucam ją do mojego osobistego, jednego wora (kryterium: feeling) z Wave Race: BS (64 nie gralem) i 1080 Avalanche. A ze uwielbiam obie pozycje to mam andzieje ze Et dostarczy mi podobnej zajawki :]
  • 0

#63 gruby Napisany 02 marca 2007 - 11:49

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wow. Dawno żadna ścigałka tak mnie nie wciągnęła. Tras jest niewiele, ale są po prostu niesamowite. Liczba skrótów, rozjazdów i sposobów ich przejazdu jest bardzo duża, a ikony zmieniające teren czasami robią po prostu niesamowite rzeczy.

Chyba ostatnio Burnout 3 tak mnie nakręcił, że chciałem odblokować w nim absolutnie wszystko. Teraz mam tak z Excite Truckiem. Gra jest świeża, ma niezłe patenty i naprawdę wciąga jak bagno.

Dziwi mnie, że ET dostał takie niskie noty. W sumie oscylują w okolicach 7, a moim zdaniem Excite zasługuje na więcej. Szkoda, że gra przejdzie bez echa, ale mam nadzieję, że przynajmniej zrobią sequel. Liczę na jeszcze dłuższe trasy z większą ilością bonusów, i na boga lepszą muzykę. No i online. Ta gra wydaje się idealna do multi. Kurcze... Szkoda że muszę siędzieć w pracy, bo się znowu napaliłem. Tak czy siak - jeżeli lubicie klimaty arcade to nie możecie źle trafić z ET.
  • 0

#64 Ganon Napisany 03 marca 2007 - 19:38

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Dziwi mnie, że ET dostał takie niskie noty.


Mnie tez. Ja zostalem bardzo mile zaskoczony. Szczerze mowiac, zupelnie sie nie spodziewalem, ze ta gra az tak mnie wciagnie. Wrazenia opisze juz w innym miejscu w stosownym czasie;)
  • 0

#65 gruby Napisany 05 marca 2007 - 16:39

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Skrobnąłem reckę, więc jakby ktoś chciał przeczytać co sądzę o gierce - zapraszam.

http://www.valhalla.pl/recenzja/106

U mnie gra ma równo 8. Ach przypomniały mi się czasy Wave Race 64 :) Bardzo podobny klimacik ma dzieło Monster Games. Me like it.
  • 0

#66 Ganon Napisany 05 marca 2007 - 17:02

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Me like it.


Dzieki Bogu mozna zrzucac muze z kart SD:). Inaczej bylaby konkretna mogila. Licze na jakis mission pack z 30oma nowymi trasami w zupelnie innych krajach;)
  • 0

#67 gruby Napisany 05 marca 2007 - 17:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Przestan bo sie zaczynam slinic ;)
  • 0

#68 Kaxi Napisany 31 lipca 2007 - 21:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Wreszcie dorwałem tak faworyzowaną przeze mnie grę :P
Do tej pory ukończyłem tylko tutorial i cztery wyścigi, ale jest fajnie.

Mam pytanie do tych, którzy grę mają/mieli. Muzę trzeba mieć na karcie SD czy można ją zrzucić na pamięć flash w konsoli?
  • 0

#69 gruby Napisany 01 sierpnia 2007 - 09:37

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nie używałem niestety własnej muzy, ale chyba trzeba z SD.

Pierwsze wyścigi to jeszcze nic. Dalej jest czyste szaleństwo! Moim zdaniem grasz właśnie w arcadeowego króla wyścigów zeszłego roku. Cud miód i masakra. Czysta postac geniuszu.
  • 0

#70 Kaxi Napisany 07 sierpnia 2007 - 21:10

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Grałem więcje i jets bardzo, bardzo dobrze. Fajne są achievmenty i rekordy, a trays są maksymalnie wykręcone i doejchane. Gdyby ta gra miała więcej detali i polygonow w nie wlozone, mogłaby spokojnie stac się mega hitem. Bo horyzont i woda są całkiem sympatyczne. Dodac grafa na poziomie nadchodzacych hitów od Nintendo, online, wiecje tras, lepsze zniszczenia plus jeszcze wieksze deformacje terenow, a Excite Truck 2 bedzie grą moich marzen,
  • 0

#71 gruby Napisany 07 sierpnia 2007 - 21:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Dobrze gada, dać mu browar :D ET to chyba najbardziej niedoceniona gra ostatnich lat. Od krytyki oceny średnie, a kto się jej dotknie od razu zostaje zarażony wirusem EXCCIIIIIIITE :D Na 2 czekam jak na zbawienie.

EDIT:

Napisałem tego posta koło 21 i postanowiłem w ramach podjarki odpalić na chwilę ET. Właśnie skończyłem jest dokładnie 00.40. :/ Po-Że-Ra-Cz Cza-Su.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 23 stycznia 2008 - 11:57

Gość__*
  • Goście
Szok. Nie gram w Burnout: Paradise na X0 bo... masteruje Excite'a :ninja:
Gra jest zajebista. Skillowy gameplay ktory daje mase radochy. jak juz sie opanuje trasy. Rewelacja. A gre mam od pieciu dni dopiero :^^:
  • 0

#73 gruby Napisany 24 stycznia 2008 - 22:29

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Szok. Nie gram w Burnout: Paradise na X0 bo... masteruje Excite'a

Nie taki znowu szok. Excite zjada Paradise na śniadanie. Ale już nic nie mówię, bo zaraz tu wparuje Jedyn i zacznie się z nas nabijać ;)

Ale fakt faktem, że ET rulez i trzeba być noobem, żeby tego nie widzieć. Gra do pięknych nie należy, ale serce ma złote. Ziąąą!
  • 0

#74 Gość__* Napisany 25 stycznia 2008 - 13:02

Gość__*
  • Goście
Nie no juz wrocilem do Paradise :^^:
  • 0

#75 BeSOS Napisany 25 stycznia 2008 - 20:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Chyba panowie chowani byliscie w piwnicy z Gameboyem color jeśli takie wrażenie zrobił na was Excite. Ja dałem grze dwa dni szansy, i uważam ją za niesamowitego gniota, do tego frustrującego i brzydkiego :^^:
Ulzyło mi, za długo ten sekret skrywałem :^^:
  • 0

#76 gruby Napisany 04 marca 2008 - 14:48

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Zapodajcie swoje wyniki. O ile jeszcze ktoś pyka w tą gierkę. Bo wczoraj wieczorem zacząłem sobie znowu pykać, ale potrzebuję jakichś rekordów do pobicia. A grę rozwaliłem już na 100% (no prawie brakuje mi kilku driftów i chyba big jumpów do zdobycia absolutnie wszystkiego). I love this game. Ale na plaźmie brzydka jest jak noc. Szczególnie efekty dymu i mgły dają po oczach pikselozą... :/ Jednak gra się jak zwykle kosmicznie.
  • 0

#77 Malutki Napisany 28 listopada 2008 - 19:00

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Grubasie może Twoje życzenie się spełni :wink: .
ExciteTruck developers working on top-secret Nintendo game

Right now, the 20 employees at Monster Games are working on a top-secret video game for Nintendo. They’ve worked on it for two years and are nearly finished. The process is so private the designers must darken their monitors when the bottled-water deliveryman enters the office.

http://www.neogaf.co...ad.php?t=343631

Z drugiej strony , krążą plotki jakoby pracowali nad F-Zero .
  • 0

#78 gruby Napisany 15 grudnia 2008 - 11:50

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Tylko nie F-Zero. Seria może buty czyścić Excite'owi. Pewnie trzeba się będzie obejść smakiem. Szkoda, bo liczyłem, że tak jak na zmianę grałem w Excite i Motortorm, to teraz zawalczą ze sobą drugie części tych gierek. A tak skazany jestem na Pacific Drift, który nomen omen, zerżnął z ET całkiem sporo (większe skoki, setting i system chłodzenia wodą :D ). Widać, że arcydziełko Monster Games spodobało się znawcom wyścigów z Evolution. :twisted:
  • 0

#79 BeSOS Napisany 15 grudnia 2008 - 13:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja czytałem, ze Excite Truck 2 powstaje faktycznie a przygotowuje je Retro Studios :shock:
  • 0

#80 gruby Napisany 15 grudnia 2008 - 13:26

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nie można tak igrać z cudzymi uczuciami :evil: Zły Jedyn. ;)
  • 0

#81 Malutki Napisany 15 grudnia 2008 - 19:32

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Ja czytałem, ze Excite Truck 2 powstaje faktycznie a przygotowuje je Retro Studios :shock:

Retro Studios , niemożliwe .Po tym teamie spodziewałbym się czegoś lepszego .
  • 0

#82 ramzes64 Napisany 15 grudnia 2008 - 23:44

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
a ja wczoraj sprawdzalem Wii Wheel na Excite Truck no i nie da sie grać na kierownicy od Mario Karta - sposob trzymania Wii Remote jest nieco inny.

W Excite Truck trzymamy go głównie przyciskami do góry, a w MK przyciskami skierownaymi w naszą stronę - wiec podczas skoków w ET samochod jest wychylony - wiec nie da sie grac normalnie na kierownicy.

Pytanko mam - jak inne ścigałki na Wii wygladaja pod wzgledem sterowania?
  • 0

#83 Kaxi Napisany 16 grudnia 2008 - 16:00

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jakie inne ścigałki? :lol:
  • 0

#84 gruby Napisany 16 grudnia 2008 - 16:06

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
No jest jeszcze Mario Kart... I oczywiście Cuisin' USA! :shock:
  • 0

#85 ramzes64 Napisany 16 grudnia 2008 - 19:23

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
hmm myslalem ze jest wiecej gier z tego gatunku, no ale jk teraz patrze, to Mario Kart, Excite Truck i NFSy i ... i to wszystko (no albo jakies dziwne gry)
http://www.gamespot.... ... rtdir=asc#
  • 0

#86 Malutki Napisany 26 lutego 2009 - 20:19

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Nintendo software lineup - Excitebots: Trick Racing announced

Excitebots™: Trick Racing has elements that make it one of the more unique racing games on the market. It launches April 20 and lets everyone in the family use the Wii Wheel™ accessory in unique and changing environments, play fun minigames and perform crazy tricks in a game that builds on the Excitebike™ and Excite Truck™ franchises.

http://gonintendo.com/?p=73915
Gruby czyń swoją powinność i stwórz nowy watek :^^:
  • 0

#87 gruby Napisany 27 lutego 2009 - 10:02

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Czekam na foty, bo tytuł z Botami mnie trochę przeraża :/ Żeby tylko tego nie zrąbali!!!!
  • 0

#88 cybercotlet Napisany 28 lutego 2009 - 09:02

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
oby to było dopieszczone Excite Truck, z nieco poprawionym sterowaniem i opcja online - to łykam natychmiast :)
  • 0

#89 Kaxi Napisany 28 lutego 2009 - 14:44

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Mam wrażenie ze to nie będzie pełnoprawny sequel. Prędzej jakiś dodatek albo wersja family-friendly (ta notka prasowa mnie niepokoi). Poza tym brak informacji na 2 miechy przed premierą to kpina. Tak jak z Wario.
  • 0

#90 Malutki Napisany 03 marca 2009 - 19:33

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Here's the ExciteBox for ExciteBots: Trick Racing

Orange Lounge Radio found (what it identifies as) boxart and a retail game description for ExciteBots: Trick Racing, the apparent sequel to ExciteTruck, and ... well, we foresee some of our readers getting pretty angry -- like the people who expected Monster Games' next title to be an F-Zero update. While ExciteTruck may not have been the deepest racing simulation, Nintendo and developer Monster Games have gone even further in the kid-oriented/casual direction. How much further?

ExciteBots is a party racing game starring animal-shaped robots, in which minigames pop up during races. "You won't believe your eyes when you find yourself shooting goals, throwing pies and even playing poker in the middle of racing robotic animals and insects around off-road tracks," the blurb says. If you were expecting something a bit more ... realistic, this is going to be DisappointBots for you. As for us, 6-player online racing combined with a party game? We're on board.

GameStop reveals a few further details about the game's release: according to listings on the retailer's site, ExciteBots will be sold both in a $39.99 standalone edition and a $49.99 Wii Wheel bundle.

Dodany obrazek
Boxart :
http://nintendo.joys... ... ck-racing/

Brak mi słów...
  • 0