Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario Galaxy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
824 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 10 maja 2006 - 10:34

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Wiem, że jest temat Mario 128, ale po pierwsze wydaje mi się, że to dwie różne gry. A po drugie tamten temat jest nie tylko bez sensu, ale juz przedawniony. :D

Obejrzałem trailer HD [www.gametrailers.com] . I za cholerę nie mam pojęcia jak można sterować Mariem. :D natomiast gra wygląda fajnie. Naprawde fajnie. Bije z niej potencjał. O ile nie jestem przekonany do tych kosmicznych motywów- to zapowiada się to lepiej niż SMS. Co wy na to?
  • 0

#2 BeSOS Napisany 10 maja 2006 - 13:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja jestem na nie - po c*uj osadzili Mario w kosmosie o_O To w ramach walki z Halo czy jak o_O
zamiast uczysc sie na bledach /sms/ i dac nowego mario w stylu starych marianow to znow wymyslili jakiegos dziwoląga ;/ A wyglada to schludnie i nic ponadto ;/
  • 0

#3 Kaxi Napisany 10 maja 2006 - 14:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Jak dla mnie to pozytywne zaskoczenie konferencji. Nie sądziłem by mógł nowy Mario mnie mocniej zainteresować, a to co pokazano mi się spodobało. Raz, że graficznie ładniutki. Dwa, że pomysł z planetami jest ciekawy i nowy dla Mario (choc pewnie nie cala gra tak bedzie wygladała). Trzy ze wygląda ultra zręcznościowo (jak bonus stage'a w SMS) a ze sterowaniem wiimotem moz ebyc moc!
  • 0

#4 Ney Napisany 10 maja 2006 - 15:01

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Zgadzam się z Kaxim...Co z tego że w kosmosie?Od kiedy to istotne gdzie jest Mario?
Takie miejsce daje sporo nowych możliwosci i troche odświeża świat Mario...
Każda galaktyka to nowy świat,każda planeta nowe możliwości (planeta wodna,planeta z inną grawitacją,planeta 2D,planeta gdzie zupełnie inaczej trzeba sterować,planeta parodia z Metroida - no możliwości poporstu odgroma) itp...Moim zdaniem gra może być genialna....Prosty wario ware pokazuje rewelacyjne możliwości użycia Wiimota to tu będzie jeszcze lepiej...
  • 0

#5 gruby Napisany 10 maja 2006 - 15:23

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja się tez na niego podjarałem. :D Trochę.
  • 0

#6 Kaxi Napisany 10 maja 2006 - 20:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:



Pod tym linkiem możecie zobaczyć trochę gameplayu z Mario prosto z E3 :pijak:
  • 0

#7 TomisH Napisany 10 maja 2006 - 20:23

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:

a ze sterowaniem wiimotem moz ebyc moc!

Przeczytałem "wymiotem" :ninja:
  • 0

#8 Ryo-San Napisany 10 maja 2006 - 20:29

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Każda galaktyka to nowy świat,każda planeta nowe możliwości (planeta wodna,planeta z inną grawitacją,planeta 2D,planeta gdzie zupełnie inaczej trzeba sterować,planeta parodia z Metroida - no możliwości poporstu odgroma) itp...

oo zajebisty pomysl - naprawde :przytul:
moj ty zdolny scenarzysto poziomow :kocha:
  • 0

#9 Ney Napisany 11 maja 2006 - 06:21

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Onieśmielasz mnie Ryo...
Końcówka hands-on z Mario:
If you have any fear about whether or not Super Mario Galaxy is a gimmick, or the experience is fun with the Wii remote, lay them to rest. Nintendo's latest update to its classic franchise is, in a word, intoxicating.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 08:59

Gość__*
  • Goście
tutaj tez jest gameplay z e3

http://www.gametrail... ... 1&type=wmv
  • 0

#11 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 09:10

Gość__*
  • Goście
pomysl z planetami jest na prawde spoko.. co prawda, gdy najpierw o tym przeczytalem, myslalem, ze chyba zglupieli, ale w praktyce wyglada to na prawde dobrze.. ale jedno, co mnie uderza to brak dubbingu.. kurwa, to jest 21 wiek,a N zyje chyba dalej w 20tym ; /
  • 0

#12 Ganon Napisany 11 maja 2006 - 10:58

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
A ja jestem zadowolony. Moze nie zachwycony, ale zadowolny jak nabardziej. Szczegolnie, iz Ninny uczy sie na bledach, i nie zamierza go powtarzac, robiac cos nowego. SMS mnie zawiodl, bo nie byl podobny do Mariana z Ninny 64, a ten, choc w konwencji nieco innej, bo kosmicznej, to jakos bardziej do znakomitego poprzednika nawiazuje;]. No i czuc od niego takiego specyficznego, marianowego powera, ktory powoduje, ze az chce sie grac.
  • 0

#13 gruby Napisany 11 maja 2006 - 11:27

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Po wrażeniach serwisów jestem na maksa zajarany. Powaga. Szkoda, że najprawdopodobniej nie ukaże się na starcie... Ale będą czekał :D
  • 0

#14 Ney Napisany 11 maja 2006 - 13:25

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Obejrzałem gameplay na gamespocie z całego prezentowanego dema i gra wygląda pięknie...Fajne są patenty z grawitacją, ma być pojazd kosmiczny z Pikmina 2 o_O i efekty dzwiękowe w stylu filmów sci-fi z lat 60/70tych o_O
Może to i lepiej że to nie tytuł startowy bo by człowiek juz nie wiedział co kupić (Link,Mario i Samus na starcie o_O)
  • 0

#15 gruby Napisany 11 maja 2006 - 14:36

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Filmik na IGN wygląda pysznie. Szczególnie jak mario przelatuje między planetami- grafika IMHo jest sporo lepsza niż SMS. Naprawdę sporo.
  • 0

#16 Ryo-San Napisany 11 maja 2006 - 15:20

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
obejrzalem sobie wlasnie filmiki z Insajdera sloneczka moje i nie wiem czy tylko mi sie tak wydaje czy wam tez ale ktos tu chce na wydymac od tylu bez wazelinki :patyk:
Nintendo wciska nam 10 letnia gre pod ofszem bardzo pieknym liftingu ale na boga ten Mario to moglby byc naprawde marketingowym strzalem w dyche gdyby wyszedl na launch gacka lub zamiast SMS..czy naprawde do takiego nowego mariana potrzeba az nowej generacji...buhahaha
dla mnie to jest smieszne i tyle wam powiem..Jezli N mysli ze wydam na Marianka z 97 roku po liftingu 60 dolcow to sier grubo myla..bo kase bedzie mozna spozytkowac na inny sposob - kupujac chociazby Heavenly Sworda czy Gears of War..
Nintendo zyje troszeczke w innym swiecie i jak dalej beda nas zasypywac jakimis tony hawkami czy smiesznymi wyscigami to :hejka:
oczywiscie nie to zebym mial cos do mariana bo naprawde bedzie kozacka gra tylko wiecie chodzi o to ze a zreszta wszystko juz napisalem wyzej...
  • 0

#17 Ganon Napisany 11 maja 2006 - 15:25

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

dla mnie to jest smieszne i tyle wam powiem..Jezli N mysli ze wydam na Marianka z 97 roku po liftingu 60 dolcow to sier grubo myla..bo kase bedzie mozna spozytkowac na inny sposob - kupujac chociazby Heavenly Sworda czy Gears of War..
Nintendo zyje troszeczke w innym swiecie i jak dalej beda nas zasypywac jakimis tony hawkami, smiesznymi wyscigami to


Wiesz co? Ja tez chyba zyje w innym swiecie, bo Mariana Galaxy kupie pewnikiem. Mam wielka ochote znow posmigac wasatym hydraulikiem, pozbierac gwiazdki, poskakac, poczuc ten, wrecz mistyczny, marianowy feeling, towarzyszacy kazdej grze sygnowanej jego imieniem.
  • 0

#18 Ryo-San Napisany 11 maja 2006 - 15:29

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
fajnie ja tez..tylko nie wiem jaki jest sens robic remake 10 letniej gry - zmienic obrazy na planety i robic z tego bog wie co :przytul:
zrobiliby to na launch gacka ok - ale teraz?? smiech na sali..wybaczcie ze jestem taki ostry i brutalny ale takie rzeczy mnie draznia..bo to ewidentne stanie w miejscu i robienie dobrej miny do zlej gry...ten mario w 2006 r to lekka porazka :niepewny: nie ze strony samej gry oczywiscie ale tego kiedy i na co wychodzi..
3/4 gier z revo mogloby spokojnie wyladawac na Xbox Live Arcade i nowy Mario jest jedna z nich :hejka:
  • 0

#19 xell Napisany 11 maja 2006 - 15:34

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Mnie się ten Marian podoba. :hmmm: Może to efekt tego, że doooobrych parę lat nie grałem w gry z hydraulikiem i jestem wyposzczony jeśli chodzi o ten infntylny klimacik. :ninjadance: Jeśli gra będzie miała dużo patentów to pewnie i tak zostanie platformerem roku (jakby miała jakąś konkurencję :skacze: )
  • 0

#20 Kaxi Napisany 11 maja 2006 - 15:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Ryo, ale tak właściwie to co Ci nie pasuje? Bo szczerze mówiąc nie bardzo łapię. Mówisz że gra powinna ukazać sie 5 lat temu. No ale moze jakis konkret? Czego jej brakuje albo co trzeba wywalic bo zupelnie nie wiem o co ci chodzi tak naprawdę.
  • 0

#21 Ryo-San Napisany 11 maja 2006 - 16:00

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Ryo, ale tak właściwie to co Ci nie pasuje?

juz spiesze Koxiku z odpowiedzia..chodzi mi o to ze robionie tego Mariana teraz to chybiony pomysl..to jest to wszystko co bylo po lekkim liftingu..ta gra w 2006 r ma tylko racje bytu na Xbox Live Arcade..to nie jest nowy Mario..to jest taki Mario 64 HD oO w kosmosie..

Poprostu chcialbym zupelnie nowego Mariana - w nowej grafie, nowym dizajnie...ooo pamietacie mariana pod koniec prezentacji slawnego ON -to takiego mariana wlasnie bym chcial..a nie kolejnego kotlecika

Czego jej brakuje

Unreal 3 Engine :ninja:
  • 0

#22 BeSOS Napisany 11 maja 2006 - 16:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
coś w tym jest co mówi Ryo, bo ja jako wielki fan n /a raczej były fan ;// też nie jestem jakos szczególnie zajarany tą grą - co zresztą już wyżej pisałem. Graficzka jest nieco lepsza niż w Sunshine, mamy lepsze teksturki i w zasadzie to wszystko o_O Nie wiem, może poprostu ten infantylizm wypływa mi juz uszami i sie nim poprostu przejadłem...albo to kwestia Mariana, który jakos do mnie totalnie nie przemawia od kiedy sparzyłem sie na nudnym paper mario 2 ;/

Może być też tak, że w gre trzeba zagrać, żeby zrozumieć to co oferuje...ale to bede wiedział dopiero za pare miechów
  • 0

#23 Kaxi Napisany 12 maja 2006 - 14:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Na IGN jest nowy filmik z Super Mario Galaxy, ukazujący nowego bossa, a na dodatek jest w wyższej rozdziałce. Warto obejrzeć. Shadow of Colosus style :skacze:
  • 0

#24 gruby Napisany 12 maja 2006 - 16:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Shadow of Colosus style

Dokładnie... Nawet fajnie to wygląda. Chociaż mam nadzieję, że te planety nie będą wszystkie takie mikroskopijne... :hmmm:
  • 0

#25 Ganon Napisany 12 maja 2006 - 16:42

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Nawet fajnie to wygląda. Chociaż mam nadzieję, że te planety nie będą wszystkie takie mikroskopijne...


Ja rowniez mam nadzieje, iz uda nam sie poskakac tez po jakis wiekszych swiatach. Oby nie zdano sie na mechanizm - jedna planetka - jedna gwiazdka, wskutek czego, bylibysmy skazani na nieustanna wedrowke, a raczej dryfowanie miedzy kolejnymi cialami niebieskimi. A to by sie przejadlo;/
  • 0

#26 Danteusz Napisany 12 maja 2006 - 17:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Na stronie Swiat N pojawiło się tłumaczenie wywiadu przeprowadzonego przez IGN z menedżerem generalnym Nintendo Entertainment, Analysis and Development, Takahashi`m Tezuką.

IGN Wii: Porozmawiajmy o Super Mario Galaxy. Jaką długość gry planujecie?
Tezuka: Jeszcze nie wiemy. Długość gry będzie zależna od odczuć w czasie gry z kontrolerem.
IGN Wii: Wiele z lokacji w Galaxy jest mniejszych niż widzieliśmy kiedykolwiek w innych tytułach Mario. Czy będą większe w finalnej wersji?
Tezuka: Może je zrobić jak duże tylko chcemy. Nie mogę powiedzieć, co zamierzamy zrobić, ale mamy plany zrobić je większe.
IGN Wii: Czy wszystkie poziomy gry opierać się będą na księżycach, gwiazdach czy będziemy mieli też inne lokacje do odkrycia?
Tezuka: Nie jestem pewny co do różnorodności. Zastanawiamy się nad różnymi rozmiarami. Ale co do różnorodności poziomów, nie mogę tego jeszcze powiedzieć.
IGN Wii: Jakie inne możliwości spotkamy odkrywając Mario Galaxy?
Tezuka: Nic, co mógłbym dziś ujawnić. Próbujemy wielu dróg w kwestii interackji z Mariem, więc wyczekujcie na to, co wymyślimy.
IGN Wii: A co z multiplayer`em w Galaxy?
Tezuka: Myślimy nad niektórymi opcjami. Szukamy pomysłów. Na pewno bardziej zastanawiamy się nad co-operative mode, zamiast nad versus mode.
IGN Wii: Czy będziemy mogli grać Luigi`m?
Tezuka: Nie wiem. Zobaczymy! [Śmiech]

Dużo się dowiedzieliśmy :lol:
  • 0

#27 xell Napisany 13 maja 2006 - 19:51

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Rozbroił mnie ten wywiad :lol:
  • 0

#28 BeSOS Napisany 14 maja 2006 - 11:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
sciagnalem sobie wczoraj 7 minutowy filmik podczas ktorego koles przechodzi całe demko - i w sumie jakoś bez rewelacji. fakt, grafika minimalnie bardziej 'przejrzysta' ale jakoś nie zajarał mnie szczególnie ten tytuł...moze dlatego ze nie lubie jakiś malutkich platform itp - wole wielkie levele ociekajace szczegółami i tego mi tu bardzo brakuje :cry:

Czy N nie moze choć raz posłuchac i dac nam prawdziwy sequel SM64??? Dodany obrazek
  • 0

#29 gruby Napisany 14 maja 2006 - 11:14

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

wole wielkie levele ociekajace szczegółami i tego mi tu bardzo brakuje

To samo ode mnie. Dlatego WW jednak nie był dla mnie taki zajawkowy jak Ocarina. Lubię biegać po wielkich polach i sprawdzać co jest pod każdym kamieniem (Oblivion :D) Dlatego mam głęboką nadzieję, że Ninny wrzuci tu kilka olbrzymich "głównych" planet. Co zresztą byłoby dość zrozumiałe.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 20 maja 2006 - 20:12

Gość__*
  • Goście
Dopiero niedawno ściągnąłem 7 minutowy filmik z gameplayem i ogólnie SMG spowodował, że jeszcze bardziej zajarałem się na Wii :ninja: Pomysł z planetami jest fajny (na początku też mnie trochę denerwowało to, że są takie małe, ale uznałem, że to może fajnie wyjść w praniu). Sterowania Wiimotem też nie mogę sobie wyobrazić, ale może wyjść świetnie :^^: Cóż, wygląda ciekawiej od SMS, więc może będzie git :skacze:
  • 0