Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario Galaxy

• Zaloguj się by odpowiedzieć
815 odpowiedzi na ten temat

#811 Danteusz Napisany 06 listopad 2012 - 10:36

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 28294 Postów:
Przypomnij sobie ostatnie E3 i hasło "Everything was Uncharted", będziesz wiedział o co mi chodzi
  • 0

#812 Kaxi Napisany 06 listopad 2012 - 10:44

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11853 Postów:
SMG nie było przełomem, ale było/jest najwyższą formą ewolucji swojego gatunku.
  • 1

#813 torq314 Napisany 06 listopad 2012 - 10:52

torq314

Buddhabrot

• Forumowicze
  • 21910 Postów:

Mam nadzieję, że inaczej będzie z Soulsami i doczekamy się dalszej eksploracji tego podgatunku.

Mam nadzieję, że nie. Kopiowanie wybranych elementów bez zrozumienia ich wzajemnego powiązania, kończy się wynaturzeniami. To już wolę, żeby co kilka lat From dostarczało mi nowe Soulsy, a nikt inny nie rozmywał konwencji.
  • 0

#814 fingus Napisany 06 listopad 2012 - 10:57

fingus

• Moderatorzy
  • 31807 Postów:
@Dante - No pamiętam i stąd moje wątpliwości - to było tylko E3, przedtem ani potem nikt tak nie mówił, na ile to prawda, a na ile tylko chwytne hasełko? Tych niby-unchartedowych gier jeszcze nie ma, więc nawet nie sposób ocenić czy to bardziej Uncharted, czy Prince of Persia, czy RE4, czy Gearsy, czy Assassin's Creed, czy Batman. A i tak prawdopodobnie każda z wersji będzie równie naciągana.

@torq - nie wydaje mi się, by Resident Evil stał się gorszy przez to, że Dead Space ujrzał światło dzienne. To znaczy owszem, faktycznie stał się gorszy, ale nie wiązałbym tych dwóch faktów. Choć z drugiej strony, może faktycznie coś w tym jest... :hmmm:
  • 0

#815 Tawotnica Napisany 06 listopad 2012 - 10:59

Tawotnica

Samus Aran

• Reformatorzy
  • 10039 Postów:

SMG nie było przełomem, ale było/jest najwyższą formą ewolucji swojego gatunku.

Warto dodać, że jest też grą na Wii o najlepszej oprawie A/V.
Gdyby nie orkiestrowy soundtrack w SMG, to nie byłoby genialnego OST do Skyward Sword.
  • 0

#816 torq314 Napisany 06 listopad 2012 - 11:05

torq314

Buddhabrot

• Forumowicze
  • 21910 Postów:

@torq - nie wydaje mi się, by Resident Evil stał się gorszy przez to, że Dead Space ujrzał światło dzienne. To znaczy owszem, faktycznie stał się gorszy, ale nie wiązałbym tych dwóch faktów. Choć z drugiej strony, może faktycznie coś w tym jest... :hmmm:

akurat Soulsy są unikatowe o tyle, że nie mówiłbym tu o "gatunku", tylko o jednym, konkretnym egzemplarzu. ot, zmutowało coś, wyewoluowało samoistnie i trafiło w idealne geny. jak zacznie się parzyc z innymi osobnikami i nie daj Bóg płodzic jakieś potomstwo, to nic dobrego z tego nie będzie.
  • 0