Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario Galaxy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
824 odpowiedzi na ten temat

#811 Danteusz Napisany 06 listopada 2012 - 10:36

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Przypomnij sobie ostatnie E3 i hasło "Everything was Uncharted", będziesz wiedział o co mi chodzi
  • 0

#812 Kaxi Napisany 06 listopada 2012 - 10:44

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
SMG nie było przełomem, ale było/jest najwyższą formą ewolucji swojego gatunku.
  • 1

#813 torq314 Napisany 06 listopada 2012 - 10:52

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Mam nadzieję, że inaczej będzie z Soulsami i doczekamy się dalszej eksploracji tego podgatunku.


Mam nadzieję, że nie. Kopiowanie wybranych elementów bez zrozumienia ich wzajemnego powiązania, kończy się wynaturzeniami. To już wolę, żeby co kilka lat From dostarczało mi nowe Soulsy, a nikt inny nie rozmywał konwencji.
  • 0

#814 fingus Napisany 06 listopada 2012 - 10:57

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
@Dante - No pamiętam i stąd moje wątpliwości - to było tylko E3, przedtem ani potem nikt tak nie mówił, na ile to prawda, a na ile tylko chwytne hasełko? Tych niby-unchartedowych gier jeszcze nie ma, więc nawet nie sposób ocenić czy to bardziej Uncharted, czy Prince of Persia, czy RE4, czy Gearsy, czy Assassin's Creed, czy Batman. A i tak prawdopodobnie każda z wersji będzie równie naciągana.

@torq - nie wydaje mi się, by Resident Evil stał się gorszy przez to, że Dead Space ujrzał światło dzienne. To znaczy owszem, faktycznie stał się gorszy, ale nie wiązałbym tych dwóch faktów. Choć z drugiej strony, może faktycznie coś w tym jest... :hmmm:
  • 0

#815 Tawotnica Napisany 06 listopada 2012 - 10:59

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

SMG nie było przełomem, ale było/jest najwyższą formą ewolucji swojego gatunku.


Warto dodać, że jest też grą na Wii o najlepszej oprawie A/V.
Gdyby nie orkiestrowy soundtrack w SMG, to nie byłoby genialnego OST do Skyward Sword.
  • 0

#816 torq314 Napisany 06 listopada 2012 - 11:05

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

@torq - nie wydaje mi się, by Resident Evil stał się gorszy przez to, że Dead Space ujrzał światło dzienne. To znaczy owszem, faktycznie stał się gorszy, ale nie wiązałbym tych dwóch faktów. Choć z drugiej strony, może faktycznie coś w tym jest... :hmmm:


akurat Soulsy są unikatowe o tyle, że nie mówiłbym tu o "gatunku", tylko o jednym, konkretnym egzemplarzu. ot, zmutowało coś, wyewoluowało samoistnie i trafiło w idealne geny. jak zacznie się parzyc z innymi osobnikami i nie daj Bóg płodzic jakieś potomstwo, to nic dobrego z tego nie będzie.
  • 0

#817 Sotaku Napisany 01 lutego 2018 - 13:53

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Córka ograła wczoraj Mariana przez dwie godziny...i dziś wróciła do vity.
Muszę przyznać, że oglądając podoba mi się, szczególnie jeśli chodzi o poziomy i sposób pokazania akcji.
  • 0

#818 Schrodinger Napisany 01 lutego 2018 - 16:08

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Córka ograła wczoraj Mariana przez dwie godziny...i dziś wróciła do vity.

 

Przynajmniej masz dowód że jest Twoja :cf: 


  • 4

#819 Godot Napisany 01 lutego 2018 - 17:59

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Córka ograła wczoraj Mariana przez dwie godziny...i dziś wróciła do vity.
 

 

 

Jak jej stałeś nad głową marudząc jakie to beznadziejne, brzydkie, sterowanie ruchowe ble i ogólnie plejstejszyn król to dziwisz się, że odpuściła i wolała pograć na vicie?


  • 1

#820 Sotaku Napisany 01 lutego 2018 - 18:16

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Było dokładnie odwrotnie, zachęcałem ją do grania, ruchowe kontrolery zna z ps3 i podobała jej się gra ale woli grać na vicie
  • 0

#821 Tawotnica Napisany 01 lutego 2018 - 20:23

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

To ruchowe sterowanie w MG (i późniejszych marianach) jest wciskane na siłę i mało dodaje do rozgrywki. Starbitsy są zbędne, a przez nie nie można jak człowiek pograć na samym GamePadzie  :sadcf: 

Włącz jej House of the Dead jak chcesz zachęcić do motion controllerów :cf:


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 01 lutego 2018 - 20:23

  • 0

#822 Sotaku Napisany 01 lutego 2018 - 20:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Nie chcę zachęcać, ona zna motion...wszyscy mi pisaliście, że Marian to Marian tamto, że najlepsza gra świata, to kupiłem...i jest jak jest...
  • 0

#823 Tawotnica Napisany 01 lutego 2018 - 20:39

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Nie chcę zachęcać, ona zna motion...wszyscy mi pisaliście, że Marian to Marian tamto, że najlepsza gra świata, to kupiłem...i jest jak jest...

 

Najlepsza gra świata to Metroid, więc ktoś wprowadził cię w błąd. 

 

Marian Galaxy z kolei jest mesjaszem platformówek 3D, ale jak widzieliśmy ostatnio po przykładzie DMC nie każdemu taki gatunek odpowiada. 

 

Zaczyna się robić ciekawie jak się komety pojawiają. To jedne z moich ulubionych wyzwań w Galaxy. Dwójka jeszcze większy nacisk na to stawiała niż jedynka. Marian zawsze dobrze miał wyważony poziom trudności na zasadzie 'easy to learn, hard to master'. Daredvile, fioletowe monety to :uff:


  • 0

#824 Bruce Napisany 17 maja 2018 - 10:35

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

A ja dopiero na początku tego roku miałem okazję po raz pierwszy przekonać się o genialności SMG i... nic nie stracił na jakości pomimo upływu lat. Wychodzi cały geniusz Nintendo - zrobili ponadczasową platformówkę 3D, w której odnajdzie się dziecko i laik, ale też będzie miał co robić stary wyga. Jeśli kiedyś będę chciał zachęcić potomka do poznania świata gier, to chyba właśnie znalazłem idealny tytuł do tego. 


  • 0

#825 Tawotnica Napisany 10 czerwca 2018 - 07:47

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Marian na chińskim Nvidia Shield TV:

 

 

w tarczy siedzi Tegra X1, czyli z tego co rozumiem ten sam chip co w Switchu, więc wydajność na hybrydzie Nintendo powinna być podobna. 

 

Problem w tym, że Nintendo nigdy nie dadzo  :sadfrog:

 

Oprócz SMG na Shieldzie w Chinach ukazały się jeszcze Twilight Princess i New Super Mario Bros. Wii 


  • 0