Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario Galaxy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
824 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 09 marca 2007 - 06:52

Gość__*
  • Goście
GDC 07 Trailer HD
http://www.gametrail... ... mv&pl=game
Ładne to :mrgreen:
  • 0

#62 Gość__* Napisany 09 marca 2007 - 12:36

Gość__*
  • Goście
zajebiste :D podoba mi sie na maxa :D czuc ze to wspanialy Mario :)
design przezajebisty jak i swiaty i inne takie :P
jedyna gra na Wii ktora chce sprawdzic :)
  • 0

#63 Gość__* Napisany 09 marca 2007 - 12:42

Gość__*
  • Goście

jedyna gra na Wii ktora chce sprawdzic

Myślę podobnie ale trochę szkoda będzie wydawać tyle kasy dla samego Mariana, dlatego sobie poczekam aż Wii stanieje tak z trzykrotnie :D
  • 0

#64 gruby Napisany 09 marca 2007 - 12:42

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Po tym trailerze moje zainteresowanie wzrosło. Znacznie. Mam tylko nadzieję, że te asteroidy będą miały swoje skrytki, żeby było co eksplorować. Ale widać, że będą dłuższe fragmenty. NIe skumałem wcześniej, ale tu jest taka długa lawowa sekwencja, która wyglada jak normalna plansza. podejrzewam, że te małe asteroidy będą jednie ścieżkami pomiędzy większymi lewelami. Ale nie cytujcie mnie ;)

Tak czy siak, chce to sprawdzić. Im dłużej na to patrze tym mam większą ochotę sprawdzić galaxy w akcji. Tylko jedno ale... mario nie ma skafandra. :( Mógłby mieć chociaż jakiś kask czy coś, dla klimatu.

Fajnie że na WIi ukazują się platformerki. Dewy's, SMG, SPMario to trzy dobrze się zapowiadające zręcznościówki.

NIe wiem jak byłoby z wami, ale z Wi jest tak, że wciąga jak diabli. ja też myślałem, że będą tu okresy posuchy, ale wiilot daje mnóstwo frajdy. NIe wiem jakie są wasze preferencje - faktycznie shooterów czy bijatyk na Wii niewiele, ale ja naprawdę polecałbym spróbować. DObra koniec agitki, bo nawet nie wiem dlaczego to napisałem. EOT;)
  • 0

#65 Gość__* Napisany 09 marca 2007 - 12:44

Gość__*
  • Goście

Tylko jedno ale... mario nie ma skafandra. Mógłby mieć chociaż jakiś kask czy coś, dla klimatu.

O zgrozo :blah: nigdy :!: ;-)
  • 0

#66 gruby Napisany 09 marca 2007 - 12:46

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

O zgrozo :blah: nigdy :!: ;-)

Nawet twój koleś w awatarze z LBP ma kask! Więc nie masz prawa obiekcji. ;) Mi chodzi o coś w tym stylu:

Dodany obrazek

Nie skafander NASA ;)
  • 0

#67 ACZ Napisany 09 marca 2007 - 12:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
No i to będzie zapewne jedyny, pełnoprawny tytuł z Mario przez cały żywot Wii. Sprawdzę ten tytuł za kilka lat, gdy Wii będzie używane w cenie Gacka.
  • 0

#68 Gość__* Napisany 09 marca 2007 - 12:50

Gość__*
  • Goście

Nawet twój koleś w awatarze z LBP ma kask! Więc nie masz prawa obiekcji.

To co innego poza tym mogę zmienić bo do wyboru mam jeszcze trzech z LBP ;-)

Nie skafander NASA

Wiem ale w ogóle nie lubię jak Mario ma jakieś duperele na sobie już jetpak w Sunshine mnie odpychał ale to kwestia gustu każdy woli co innego :D
  • 0

#69 gruby Napisany 09 marca 2007 - 13:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

No i to będzie zapewne jedyny, pełnoprawny tytuł z Mario przez cały żywot Wii

Ty matołku ;) A Super Paper Mario, to niepełnoprawny niby? IMHO SPM zapowiada się lepiej od Galaxy. :trup:
  • 0

#70 ACZ Napisany 09 marca 2007 - 13:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
No fakt, zapomniałem, czyli zrobię małą koretkę w tym co napisałem ;]
Na N64 był jeden Super Mario 64 i jeden Paper Mario.
Na Gacka był jeden Super Mario Sunshine i jeden Paper Mario
Na Wii będzie jeden Super Mario Galaxy i jeden Paper Mario ;]
  • 0

#71 Danteusz Napisany 09 marca 2007 - 13:33

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Myślę że jeśli Super Mario i Paper Mario wyjdą w tym roku to może N wyrobi się z nowymi Marianami na koniec życia Wii.
  • 0

#72 gruby Napisany 09 marca 2007 - 13:33

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Na Wii będzie jeden Super Mario Galaxy i jeden Paper Mario ;]

Teraz lepiej. :)

Mi 2 Mariany w zupełności wystarczą. Pod warunkiem, że nadejdą inne miodniusie gry. Mam nadzieję że nowe IP od Miyamoto będzie platformerem. :ninjadance:
  • 0

#73 Krill Napisany 09 marca 2007 - 16:23

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Przed chwilą odpaliłem sobie ten teaser dwukrotnie i nie zawaham się przed powiedzeniem, że rzeczywiście wygląda to jak Super Mario 64 2. Shigsy i ekipa z filmiku na filmik coraz bardziej zachwyacają tym, co stworzyli. To będzie absolutny must-have na Wii :tak:
  • 0

#74 Gość__* Napisany 09 marca 2007 - 20:09

Gość__*
  • Goście

że rzeczywiście wygląda to jak Super Mario 64 2.

Owszem gdybym miał porównywać to Galaxy zdecydowanie bliżej do SM64 niż do Sunshine.
Kilku starych przeciwników z SM64 wróciło :klaszcze:
  • 0

#75 Gość__* Napisany 11 marca 2007 - 11:01

Gość__*
  • Goście
ja sie bardzo Ciesze z tego Mario :D
normalnie w Trailerze juz sie zakochalem :)
piekna muza,pyszne dzwiekui - wypas design - grafa przepiekna :)

chcialbym zeby ten Mario byl bliski Ocen Zeldy TP :P
  • 0

#76 Krill Napisany 11 marca 2007 - 11:57

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ja również często odpalam wspomniany trailer- i trzeba przyznać, że dopiero po kilku looknięciach go w HD można docenić graficzne detale i śliczne efekty. To jak widać klasa sama w sobie.

No i pamiętajmy o niezbyt wylewnym wywiadzie, w którym jeden z programistów stwierdza, że mogą stworzyć tak wielkie levele jak tylko tego chcą- to będzie z pewnością największa do tej pory platformówka z Mario na która fani tego gatunku oraz gier N czekali od prawie dekady :kult:
  • 0

#77 Krill Napisany 22 kwietnia 2007 - 09:24

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Najnowsze doniesenia z Famitsu- Super Mario Galaxy ukaże się w Japonii już w październiku 2007 ! :klaszcze: :jeee:

No to ja teraz błagam Big N na kolanach, by i do Europy nowy Mario dotarł jeszcze w tym roku...

link: http://www.wii-volut... ... japan.html
  • 0

#78 ACZ Napisany 22 kwietnia 2007 - 14:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:

Najnowsze doniesenia z Famitsu- Super Mario Galaxy ukaże się w Japonii już w październiku 2007 !

LOL
Miał być przecież pierwotnie na początku tego roku razem z Metroidem.
  • 0

#79 Kaxi Napisany 22 kwietnia 2007 - 14:34

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Miał być przecież pierwotnie na początku tego roku razem z Metroidem.


O czymś nie wiem?
  • 0

#80 Gość__* Napisany 22 kwietnia 2007 - 14:35

Gość__*
  • Goście

Miał być przecież pierwotnie na początku tego roku razem z Metroidem.


O czymś nie wiem?


O kryształowej kuli Czycha :^^:
  • 0

#81 ACZ Napisany 22 kwietnia 2007 - 14:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:

O czymś nie wiem?

Skleroza nie boli ;]
Przed premierą Wii, a potem po przemierze było mowa, że Metroid i Mari jest przełożony na początek roku. Nintendo celoweo te tytuły przesunęło na końcówkę roku, więc dzika radość Krilla, że te "już" to październik mnie akurat śmieszy ;]
  • 0

#82 Gość__* Napisany 23 kwietnia 2007 - 10:41

Gość__*
  • Goście
październik 2007: Super Mario Galaxy (Wii, Nintendo) To wcale nie tak dużo czekania :^^:
http://www.gameonly.pl/newsy/11664

To będzie najlepsza gra (RE4 i Zeldy nie liczę bo mimo że genialne to jednak gry które mam na GC) i zdecydowanie najładniejsza gra na Wii w dodatku bardzo przypomina nieśmiertelne SM64 :D Mimo że w ogóle mnie nie interesuje nowa konsola Big N to dla samego Mariana skuszę się na nią.
  • 0

#83 Godot Napisany 23 kwietnia 2007 - 10:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
dla mnie po SMS ten nowy marian nie jest takim pewniakiem jak byl kiedys... zobaczymy
  • 0

#84 Gość__* Napisany 23 kwietnia 2007 - 10:52

Gość__*
  • Goście
Pewności nigdy nie ma ale w przeciwieństwie do SMS, Galaxy bardziej przypomina SM64 co takiemu fanatykowi klasyka z N64 daje nadzieję że nowy Marian przebije pod każdym względem Sunshine, który był bardzo fajny ale jednak czegoś mi brakowało i nie podpasował mi klimat.
  • 0

#85 Godot Napisany 23 kwietnia 2007 - 10:54

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
dla mnie Mario64 to najlepsza gra wszechczasow ale SMS sprawil ze wole sie specjalnie nie nagrzewac, juz bardziej czekam na Banjo3
  • 0

#86 Gość__* Napisany 23 kwietnia 2007 - 10:57

Gość__*
  • Goście

dla mnie Mario64 to najlepsza gra wszechczasow

Bracie napijemy się razem :D

ale SMS sprawil ze wole sie specjalnie nie nagrzewac,

Też mam obawy (te są zawsze) ala niech chociaż Galaxy liźnie magię Mario64 to się ucieszę

juz bardziej czekam na Banjo3

Zapomniałbym a obok Galaxy to najbardziej oczekiwana przeze mnie platwormówa
Oby "trójka" miała to coś co uczyniło poprzednie części tak grywalnymi grami.
  • 0

#87 Godot Napisany 23 kwietnia 2007 - 11:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
widze ze mamy podobne poglady odnosnie gier :D chyba wyciagne N64 z szafy i odpale Mario64 :)
  • 0

#88 gruby Napisany 23 kwietnia 2007 - 11:15

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mi SMS bardzo się spodobał. Szczególnie klimat - takie rajskie, pozytywne klimaty strasznie mnie wycziloutowały :) Dlatego na Galaxy czekam z wywieszonym jęzorem. SMS położyła trochę kamera, któa notorycznie się gubiła i momentami cała idea fludda była zbyt naciągana. Ale grało mi się wypaśnie.

Liczę na Galaxy w tym roku niemiłosiernie, bo zarówno koncepcyjnie, jak i graficznie podoba mi się coraz bardziej. Liczę na hit. Tylko błagam o kilka większych planet, bo najbardziej kręci mnie we wszystkich Mario 3d znajdywanie ukrytych monet itd. A na takich małych przestrzeniach może tego nieco zabraknąć.
  • 0

#89 me&myself Napisany 23 kwietnia 2007 - 13:33

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:

Mi SMS bardzo się spodobał. Szczególnie klimat - takie rajskie, pozytywne klimaty strasznie mnie wycziloutowały :) Dlatego na Galaxy czekam z wywieszonym jęzorem. SMS położyła trochę kamera, któa notorycznie się gubiła i momentami cała idea fludda była zbyt naciągana. Ale grało mi się wypaśnie.


+1
Też nie rozumiem całej tej krytyki SMS, to kapitalna gra i pod wieloma względami przebija SM64. Do największych zalet tej gry dodałbym jeszcze: świetnych pomysłowych bossów, "staroszkolne minipoziomy" (te z ruchomymi klockami) moc!! i ogólny poziom trudności M64 przy SMS to małe pifko. SMG wygląda mi na jeszcze bardziej pokręconą, orginalna i pomysłową co napawa optymizmem...
  • 0

#90 gruby Napisany 23 kwietnia 2007 - 13:38

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

to kapitalna gra i pod wieloma względami przebija SM64.

Też tak myślę, ale bałem się to napisać ;)
  • 0