Skocz do zawartości

Zdjęcie

Infinite Crisis


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Shinigami Napisany 25 marca 2013 - 17:02

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Czyli DC pozazdrościło Marvelowi ich darmowej, sieciowej nawalanki, choć w ich przypadku to MOBA, a nie dungeon crawler. Gra ma wyjść na piecach w lecie, na stronie można się zapisywać do bety. Deweloperem jest Turbine (LOTR Online).

Fajnym twistem jest, że stawiają na Elseworlds, czyli historie komiksowe dziejące się w alternatywnych światach.

http://www.infinitecrisis.com/en


  • 0

#2 Ryan Napisany 25 marca 2013 - 17:11

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
O, czyli będzie się grało własną wersją jednego ze znanych bohaterów? Ciekawa koncepcja, nie powiem. :)
  • 0

#3 Shinigami Napisany 25 marca 2013 - 17:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Nie, raczej nie własną, wyciągniętą z którejś z alternatywnych historyjek. Coś w stylu:

Co by było, gdyby Batman polował na Kubę Rozpruwacza?

DEC120332.jpg

 

Lub Superman wylądował w Gotham zamiast Smallville.

847055-595284_speeding_bullets_super.jpg


  • 0

#4 Ryan Napisany 25 marca 2013 - 17:19

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Tia, ale w takiej grze chcesz customizację postaci mieć i jednocześnie nikt nie chce grać słabą postacią, każdy chce być Batkiem czy innym Supciem. Alternatywne rzeczywistości kreowane przez wariacje na temat znanych superbohaterów rozwiązują te dwa problemy.
  • 0

#5 Shinigami Napisany 25 marca 2013 - 17:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

No jasne, ale raczej wątpię, od tego mają DCU Online w sumie.


  • 0

#6 Kradziej Napisany 25 marca 2013 - 17:25

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Tia, ale w takiej grze chcesz customizację postaci mieć i jednocześnie nikt nie chce grać słabą postacią, każdy chce być Batkiem czy innym Supciem. Alternatywne rzeczywistości kreowane przez wariacje na temat znanych superbohaterów rozwiązują te dwa problemy.

 

W MOBA to właśnie kustomizacji postaci za wiele nie ma - każdy wybiera z puli gotowych bohaterów. Zachowanie konkretnego wyglądu jest ważne, żeby przeciwników można było rozpoznać na polu walki.

 

No, tak mi się przynajmniej wydaje.

 

Dziwi mnie, że gry nie robią na konsole - tam miałaby szanse, bo walczyłaby z Awesomenauts i Guardians of Middle-Earth. Na PC konkurencja w gatunku jest zbyt duża, tym bardziej, że trwają pracę nad lajtowym Dungeon Defenders II.

 

Ed: hm, a Infinite Crisis to nie był aby ten, w którym Superboy Prime z kimśtam i kimśtam (Kal-L?) próbowali ODTWORZYĆ Multiverse? Trochę dziwne, że w takim razie gra mówi o zmaganiach bohaterów z różnych wymiarów :P


Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 25 marca 2013 - 22:29

  • 0

#7 Shinigami Napisany 05 kwietnia 2013 - 00:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Wywiadzior

 

Nie znam się na MOBA, ale strzelam, że otoczenie, które da się niszczyć i rzeczy w stylu randomowo spadających meteorytów są nowością.


  • 0

#8 Shinigami Napisany 11 kwietnia 2013 - 22:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

W tle widać między innymi WW, Doomsdaya i Zatannę.


  • 0

#9 Shinigami Napisany 25 kwietnia 2013 - 14:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Wydaje mi się, że mogłem dostać zaproszenie do bety, ale opróżniłem spam zanim zdążyłem doczytać do końca tytuł maila :olo:


  • 0