Skocz do zawartości

Zdjęcie

Disaster: Day of Crisis


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
208 odpowiedzi na ten temat

#31 fingus Napisany 27 maja 2006 - 09:10

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

to samo tyczy sie Project hammer, która dla mnie prezentuje sie tragicznie-zarówno sam pomysł jak i wykonanie


Hmmm. Nie wiem jak wykonanie, bo oglądałem tylko koszmarnie skompresowane filmiki w niskiej rozdzielczości, ale pomysł jest znakomity - biegamy po mieście cyborgiem i napieramy z wielkiego młota do wszystkiego co się rusza lub nie. Super! No i że machanie pilot przekłąda się na ruchy młota. Teraz tylko dać odpowiednią liczbę zróżnicowanych poziomów, masę przeciwników i dobre tło muzyczne, i już mamy hit murowany. :D
  • 0

#32 gruby Napisany 16 sierpnia 2006 - 21:59

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
W sieci wypłynął nieco dłuzszy trailer, na którym widac głównego bohatera i sekwencję jazdy samochodem... :D



O. I tyle.
  • 0

#33 Ney Napisany 12 września 2006 - 16:18

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Developing Disaster wchodzi juz w decydującą faze o_O:
http://wii.ign.com/a...1/731580p1.html
  • 0

#34 Krill Napisany 04 listopada 2006 - 17:15

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
W jednym z filmików na IGN stanowiących zlepki teaserów z wczorajszej (3.10) konferencji Nintendo można ujrzec kilkanaście sekund z gameplayu Disaster. Niestety, jakość przeżycia, jakbim było podziwianie gry w ruchu psuła kretyńska muzyczka.

Grafika ani animacja nie powalają, ale jakoś i tak gra skupiła na sobie moją uwagę. Zdecydowanie ma w sobie to coś, jednak wygląda na niszową. Co będzie jesli spartolą sterowanie? No i jak tu dorobić do tego wszystkiego sensowną fabułę...Hmm...
  • 0

#35 gruby Napisany 22 lutego 2007 - 16:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Pierwszy shot z gry

Dodany obrazek
NIe jest to super jakość bynajmniej, ale główny bohater wygląda ok. Przypomina mi trochę Cohena z RE0. Marwti tylko licznik czasu. mam nadzieję, że nie będzie częstym gościem Disaster.
  • 0

#36 Kaxi Napisany 22 lutego 2007 - 16:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Szczerze to wygląda jak średniacka gra na DC: aliasing, rozmazane textury, proste obiekty...

A co do czasu to na bank bedzie często: w koncu cos ma nam pokazywa cile nam zostalo czasu, a przeciez bedziemy albo uciekac przed czyms albo ratowac kgoos znaim pochlonie go kataklizm. Chcialbym jeydnie zbey gra CAŁA nie była na czas i zeby czas nie mial znaczenia punktowego - w ogole zeby nie bylo zadnych punktow, tylko realistyczna, emocjonujaca przygoda.

Zreszta widz etam QTEs. Ogolnie swietna sprawa, w RE4 bylo miodnie, ale oby cala gra nie byla taka (pamietacie ze Shenmue chyba na pcozatku mialo byc oparte w calosci na QTEs?).
  • 0

#37 Krill Napisany 22 lutego 2007 - 21:18

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Stanowczo i twardo obstaję przy żadaniu i poglądzie, iż produkty wprost z wewnętrznych teamów Nintendo powinny prezentować najwyższą jakość posród gier na Wii. A ten marnej jakości screen z Disaster nie wygląda zachęcająco. Oczywiście również nie -nomen omen- katastrofalnie, ale potrafi poraźić swoją surowością. Albo mi się wydaje, albo jedzie od niego plastikiem na kilometr. Mam nadzieje, że twórcy poprawią szybko i efektywnie stronę wizualną, bo inaczej zmarnuje się nam pomysł na ciekawą grę...
  • 0

#38 Danteusz Napisany 22 lutego 2007 - 21:22

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:

Stanowczo i twardo obstaję przy żadaniu i poglądzie, iż produkty wprost z wewnętrznych teamów Nintendo powinny prezentować najwyższą jakość posród gier na Wii.

Monolith nie należy do N
  • 0

#39 BeSOS Napisany 22 lutego 2007 - 21:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Czego się spodziewaliście? Ładne* gry na Wii bedzie można za 5 lat policzyć na palcach jednej ręki bo:

a)Retro pewnie zrobi ze 2-3 gry
b)Nintendo na grafikę w swoich grach nie stawia
c)developerzey 3rd part. tym bardziej
d)ładne gry są na next-genach
d)Rare pisze na X360 :mrgreen:

Póki co na Wii nie szykuje sie wysyp gier, które wymagałyby świetnej oprawy. Smutne, ale prawdziwe.

*Mam na myśli gry na poziomie RE4, choć teraz sobie myślę, że chyba tylko Capcom mógłby dokonać tego po raz 2 :hmmm:

Oby gameplay był ciekawy :ninja:
  • 0

#40 Kaxi Napisany 22 lutego 2007 - 22:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Nie no, ładnych gier na pewno będzie więcejh. IMO już Sonic od Segi mozna okreslic jako gre ladna (oceniam ofkoz po filmach i screenach). NIe wymagam duzo, byleby przecietny tytul na Wii wygladal lepiej niz przecietny tytul na GCN. A w tym zakresie się IMO Sonic lapie. Ten screen z Disaster juz nie.
  • 0

#41 ACZ Napisany 22 lutego 2007 - 22:07

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 166 Postów:
IMO to będzie gra na prostych zasadach, czyli "przechyl wiimote'a w prawo" itp.

___________________
D'arcy Wretzky
Dodany obrazek
Xbox360 padł następującym userom: Frank Jaeger, 1qaz1q, T3xz, Pawlik, MaxVarEmreis, Sensei, Yeti, Luck1985, Mani, Gasei, Ryo San.
Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#42 Kaxi Napisany 27 kwietnia 2007 - 09:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://babelfish.alt... ... _en&tt=url

Nintendo kupiło 80% akcji Monolith Software.
  • 0

#43 Krill Napisany 28 kwietnia 2007 - 08:31

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Miejmy nadzieję, że dobrze dofinansują projekt Disaster, gdyż szkoda by było, gdyby gra okazała się katastrofalnym gniotem. Z pewnością zmarnowałby się wtedy bardzo interesujący koncept...Bardzo też liczę na wysmakowane sterowanie, w którym widać całą maestrię wiilota :tak: Wspaniale byłoby też, gdyby rzucił na to okiem sam Shigeru Miyamoto- jego cenny czas poświęcony elimicnacji ujemnych zalet tej gry z pewnością zaowocowałby niezmiernie dobrze na korzyść wizerunku Wii jako platformy, gdzie znaleść można gry pełne napięcia i emocji.
  • 0

#44 Kaxi Napisany 10 października 2007 - 17:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

I co myślicie? Rewelacyjnie to nie wygląda, zwłaszcza obiekty mogłyby być bardziej plastyczne. No i po raz kolejny HUD się zmienił. Za tą grą długa droga, ale wydaje mi się, że nie krótsza przed nią. Liczę na Monolith i ten tytuł, bo zapowiada się nietuzinkowo, jednak te screeny trudno nazwać robiącymi wrażenie.
  • 0

#45 Ney Napisany 10 października 2007 - 17:38

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wygląda jak wczesne gry z PS2...Dla mnie mimo to i tak to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na Wii. Nie wieże żeby z tej gry wyszła jakaś disaster:) Mnóstwo fajnych patentów może wprowadzić Monolith (ze względu na tematykę) mając do dyspozycji wiimote'a.
  • 0

#46 ogqozo Napisany 10 października 2007 - 17:55

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Strasznie to wygląda. Szarobure, kiepski design. No sorry, ale od twórców pięknego Baten Kaitos spodziewałbym się czegoś więcej... A drugi obrazek kojarzy mi się z biedniejszą wersją MGS-a.
  • 0

#47 Kaxi Napisany 10 października 2007 - 19:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Dodany obrazek

A ten? Nieoc lepszy. Ale też słabo.
  • 0

#48 Krill Napisany 11 października 2007 - 07:03

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Widzę, że niektórych z Was już was kusi by pogrzebać Disaster za życia. A to byłoby niesłuszne! Gra wydaje się być naprwadę nietuzinkowa i choć mogę się zgodzić, że chwilami wygląda jak ubogi kuzyn MGSa (co nic a nic mi nie przeszkadza!), to ja widzę tu naprawdę spory potencjał i miejsce na ciekawe patenty- robiąc grę o walce z żywiołem można zaszaleć i stworzyć unikalny produkt. U mnie gra ta ma zdecydowanie zielone światło.
  • 0

#49 gruby Napisany 11 października 2007 - 08:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Grafika jakoś super nie wygląda. Ale jeżeli będzie 60fpsów, mnóstwo katastrof, walących się budynków, tornad i powodzi - to ja to przełkną. Temat jest fajny i nietuzinkowy, więc liczę na konkrety.

Dodany obrazek

:jeee:

Dodany obrazek
  • 0

#50 ACZ Napisany 11 października 2007 - 12:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 166 Postów:
Tematyka gry nie jest wcale nietuzinkowa, bo takie tytuły pojawiały się już na Saturnie, PSX, a już szczególnie na PS2. Były to gry na w porywach ocenę 7.
  • 0

#51 gruby Napisany 11 października 2007 - 12:24

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Były to gry na w porywach ocenę 7.

Stary, twój argument jest tak idiotyczny, że opadają mi członki. Wszystkie.
  • 0

#52 Kaxi Napisany 11 października 2007 - 17:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Wszystkie gry do tej pory o podobnej tematyce były niskobudżetowe, nie robiły ich znane teamy, i nie miały tak chłodnego bohatera.
  • 0

#53 Malutki Napisany 19 lutego 2008 - 22:31

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Od dłuższego czasu mało informacji wychodzi na temat tej gry , grzebiąc trochę po necie znalazłem ten artykuł , dotyczy on daty wydania owego tytułu.
http://www.computera... ... ?id=182698
Ciekawe nad jakimi jeszcze projektami ( na konsole Wii ) Monolith Software może pracować .Plotki które krążą w sieci mówią ,jakoby znana seria Xenosaga ,miałaby ukazać się na kosole Nintendo (w sumie wszystko jest możliwe skoro posiadają 80% udziałów ).
  • 0

#54 Krill Napisany 03 marca 2008 - 16:47

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Informacji jest mało, tym też bardziej zaskakująca wydaje się plotka (ponoć od pewnego 'źródła'), że Disaster: Day of Crisis pojawi się w Europie przed końcem maja.

http://www.nintendic.com/news/1928
  • 0

#55 gruby Napisany 04 marca 2008 - 14:54

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Już dementowano te plotki. Coś mi się wydaje, że ta gra prędko się nie ukaże.
  • 0

#56 Malutki Napisany 09 kwietnia 2008 - 13:30

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Według magazynu Famitsu , Disaster: Day of Crisis ma być dostarczony 3 lipca w kraju kwitnącej wiśni .
http://gonintendo.com/?p=39903
  • 0

#57 Malutki Napisany 10 kwietnia 2008 - 16:27

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Nowy skan z Disaster:
Dodany obrazek
Marnej jakości te obrazki, ale zawsze coś.Na jednym widać jak Ray ucieka przed falą wodną :^^: (na dodatek to my bedziemy mieli kontrole).
  • 0

#58 Krill Napisany 10 kwietnia 2008 - 20:24

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Skan wygląda bardzo ciekawie i zachęcająco, pomijając kwestię jego ewidentnej słabej jakości. Ciekawi mnie w jaki sposób w tym tytule Nintendo użyje wiilota i nunchuka. Jest całkiem realna szansa, że już latem na Wii uderzy naprawdę dynaminczy...survival thriller? Disaster musi zapewnić częste skoki adrenaliny by sprzedać się dobrze, bo w przeciwnym razie wszyscy wypominać będą panom z kwatery w Kyoto że mogli przecież zainwestować w jak na razie zdaje się martwy, niemniej interesujacy Project H.A.M.M.E.R. ...
  • 0

#59 Kaxi Napisany 10 kwietnia 2008 - 20:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Wciąz wiążę nadzieje z tą grą, ale myślę, że wyjdzie z tego takie połączenie Die Hard Trilogy z Dragon's Lair i mini-gierkami. Czyli w skrócie: będzie i strzelanie, i jazda autem, i eksploracja, i sztuczne oddychanie wraz z qte, ale żaden element nie będzie jakoś szczególnie dopieszczony. Obecnie gra max na 8 IMO. Mam nadzieje ze sie myle.
  • 0

#60 Malutki Napisany 28 kwietnia 2008 - 21:53

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kilka detali :
- Main character: Ray
- Ray lost a friend/co-worker, Steve
- Ray is trying to save Steve’s sister, Lisa, from a group of kidnappers
- Ray has to deal with natural disasters, as well as well as a nuclear threat from a terrorist group
- Move with analog stick, point with Wiimote to aim, B trigger to shoot
- Ray can stop along the way to help people that have been hurt
- One level has Ray escaping a tsunami via car. Steer the car ala Mario Kart Wii.
http://www.nintendow... ... rtid=15865
  • 0