Skocz do zawartości

Zdjęcie

Disaster: Day of Crisis


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
208 odpowiedzi na ten temat

#61 BeSOS Napisany 28 kwietnia 2008 - 22:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
IMO Wii jest za słabe sprzętowo aby oddać realia tego typu gry - obastawiam, że własnie oprawa będzie gwoździem do trumny tej gry.
  • 0

#62 Krill Napisany 28 kwietnia 2008 - 22:37

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Liczę na klimat wszechobecnego zagrożenia i szeroko rozumiany artyzm oprawy. Takie na przykład No More Heroes pokazuje, że można w tym temacie zdziałać naprawdę wiele, bo przecież z technicznego punktu widzenia rewelacja to nie była, ale i tak chłonąłem wydarzenia na ekranie niczym gąbka wodę. Koderzy ciągle coś tam przy Disaster dłubią, jest więc szansa na ciekawy produkt... Ale...może jakieś nowe filmiki z gameplayu... :roll: ?
  • 0

#63 Pious Napisany 16 maja 2008 - 14:10

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Grę przełożono na... przyszłość. Coś czuję, że gra nigdy się nie ukaże. http://gonintendo.com/?p=43223
  • 0

#64 Kaxi Napisany 16 maja 2008 - 14:18

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Ja myślę, że się ukaże. Nie po to by miesiąc temu ogłaszali premierę w lipcu i pokazywali nowe screeny, by całkiem kasować grę. Myślę jednak, że Monolith ma większe problemy z produkcją niż planowali, dlatego dostaniemy dobrą, ale niedopracowaną, łataną w pośpiechu grę. Połączenie strzelaniny, wyścigów, przygodówki i mini gierek chyba przerosło ekspertów od rpgów.


EDIT: Podobno Nintendo przesunęło premierę Disaster ze względu na ostatnie katastrofy naturalne w Chinach i Birmie. Brzmi dość sensownie, choć nie jest to oficjalne stanowisko firmy.
  • 0

#65 Malutki Napisany 13 lipca 2008 - 09:47

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

NGamer: Disaster: Day of Crisis to make an E3 showing?
I’ll believe it when I see it, that’s all I have to say. NGamer believes that not only will we learn new info about Disaster: Day of Crisis at E3, they say that they are fairly sure the title will be playable at the event. I just want to stress that they aren’t 100% sure that the title will be playable, but from what they’ve heard, things are pointing in that direction. We’ve been waiting years for this game, and I know it won’t live up to the hype…but I still want to play it!

http://gonintendo.com/?p=49298
Mam nadzieje , że ujrzymy ten projekt na nadchodzących targach , sporo czasu minęło a pokazali jedynie krótki trailer z gry.
  • 0

#66 Krill Napisany 13 lipca 2008 - 09:57

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Rzeczywiście, panowie z Nintendo powinni pokazać, że gra istnieje i zmierza ku końcowej fazie produkcji. Widzieliśmy do tej pory tak naprawdę bardzo mało, praktycznie czub góry lodowej. Oby demo było nie tylko obecne na E3, ale grywalne i miodne, bo wciąż istnieje szansa na emocjonującą walkę z żywiołami.
  • 0

#67 Kaxi Napisany 13 lipca 2008 - 10:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Widzieliśmy czub, ale nie wiadomo, czy góry lodowej, czy tylko malutkiego odłamka.
  • 0

#68 cybercotlet Napisany 16 sierpnia 2008 - 09:27

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
Disaster istnieje i mozliwe ze bedzie na GC
http://kotaku.com/50... ... -australia
  • 0

#69 Malutki Napisany 20 sierpnia 2008 - 09:29

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Kolejne potwierdzenie , że projekt nadal istnieje :) :
Nintendo confirms that Disaster is still being worked on

“Disaster: Day of Crisis is still in development.” - Nintendo of America representative

http://gonintendo.com/?p=53068
  • 0

#70 Kaxi Napisany 01 września 2008 - 21:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.gamekyo.c...15_4_28873.html

Ponad 90 screenów i artów z gry!

Podobno premiera 24 października u nas. Może będzie ciekawa gra na Święta na Wii ;)

Co widać? Słabe tekstury, fajnego bohatera. Ja ciągle myślę że będzie fajna gierka.
  • 0

#71 Pious Napisany 01 września 2008 - 21:12

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Mi się zupełnie nie podoba. Nie wiem czym tu się jarać jak w sumie poza tymi 90 zdjęciami nie widzieliśmy nic. Chodzą nawet plotki, że 24 października gra wyjdzie w Europie. Jeśli to prawda to polityka Nintendo jest po prostu zajebista. Pokazać grę 2 tyg przed premierą i liczymy na sprzedaż. Będzie pewnie średniak jak 30% gier na wii (69% to gnioty, a 1% to hity).
  • 0

#72 ACZ Napisany 01 września 2008 - 21:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Grafika to tak na oko wczesne lata bytowania PS2 na rynku.
  • 0

#73 ogqozo Napisany 01 września 2008 - 22:04

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
No i?

Czekam na tą grę i dopóki nie zobaczę jakieś wiarygodnej relacji, to wierzę w nią jak cholera - kibicuję Monolith Soft, od kiedy ta firma powstała.
  • 0

#74 BeSOS Napisany 01 września 2008 - 22:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Wygląda tak jak przewidywałem. Dno, a od spodu puka tylko Czesiek :^^:
  • 0

#75 Malutki Napisany 01 września 2008 - 22:46

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Grafika jest strasznie nierówna na tych screenach .Są momenty w których bardzo ładnie się prezentuje ta gra , ale zdarzają się również zonki .Heh , ten jedyny trailer który krąży w sieci nieźle mnie nakręcił na ten projekt , najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra :) .
  • 0

#76 ogqozo Napisany 01 września 2008 - 23:58

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
No technicznie to nie jest nic wielkiego, bo raczej przegrywa z MGS-em Drugim (choć zwiastun wygląda fajnie). Ale jeśli dla was techniczne sprawy grafiki są najważniejszą rzeczą w grze, to... kamaaan, co jeszcze robicie w tym dziale?
  • 0

#77 Pious Napisany 02 września 2008 - 10:40

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
To że nie patrzymy na grafę (ci co mają Wii) to nie znaczy, że musi ona wyglądać jak w przeciętnej grze na PS2. Nintendo za bardzo jedzie w te swoje bajki o zajebistym fanie z machania kawałkiem plastiku. Ja chcę na Wii gry, które wykorzystują jego moc i możliwości pada. A dostaje gry, które wykorzystują możliwości PS2 i tylko nieco możliwości pada. Do dziś SMG i MP3 nic nie pobiło. To prawie rok. Mam dość tych beznadziejnie brzydkich gier na Wii. Na GCN co kupiłem nowszą grę to była ładna, a tu co nowsza to coraz brzydsza. Niech w końcu wydadzą grę, która wygląda jak na N64, bo przecież machanie pilotem jest najważniejsze i daje mnóstwo frajdy. Dla mnie Distaster to kolejne badziewie na Wii i tyle. Liczę na maks 7/10 dla tej gry. To za mało, żeby wydać prawie 2 stówy. BTW Gra została potwierdzona na 24 października dla Europy. Czyli za miesiąc premiera gry, o której wiemy tyle co nic. Super. Must have jak nic.
A i jeszcze jedno. Dlaczego to śmierdzące Nintendo nie pokazało tej gry na E3? Może dlatego, że nie byłą gotowa bazując na tym dlaczego nie pokazali w tym roku nic? No bez przesadyzmu, gra ma premierę za nieco ponad miesiąc, ale zaprezentować jej nie było sensu. Więc dla mnie nie będzie sensu jej kupić. Poczekam na noty, ale liczę na maks 7 tak jak mówiłem.
  • 0

#78 ogqozo Napisany 02 września 2008 - 11:07

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Dziwna jest historia tej gry, to bez wątpienia (na IGN ostatnia zapowiedź pochodzi z... E3 2006). Ale jak mówiłem, swoją wiarę opieram na developerze. Baten Kaitos było świetne, na Wii jest więcej możliwości niż na GaCku, więc nie ma powodu zakładać, że to będzie porażka. Oczywiście biorę to pod uwagę, ale nie skreślam. Na zwiastunie nie wygląda tak źle. Wiem, że jestem jakiś inny, ale wali mnie grafa, liczę po prostu w tej grze na rozwiązania, jakich do tej pory w nigdzie nie było.
  • 0

#79 Kaxi Napisany 02 września 2008 - 12:45

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Rozumiem rozczarowanie, bo gra tworzona jakieś 3 lata przez zespół związany z Nintendo nie powinien wyglądać tak słabo. Można więc być właściwie pewnym, że hitu klasy Metroida czy nawet No More Heroes nie będzie. Z drugiej strony te 3 lata prac na coś poszły, pomysł jest ciekawy, no i co tu dużo ukrywać - obok Fatal Frame to jedyna dorosła (no dozwolona od lat 16) gra spod skrzydeł Nintendo, jaką otrzymamy w najbliższym czasie. Może wyjść z tego drugi Geist (i tak pewnie będzie - jakiś hands on sprzed kilku miesięcy mówił coś o kiepskim celowaniu), ale może będzie nieco lepiej - coś na 8 by mnie satysfakcjonowało. Trochę na zasadzie że na bezrybiu i rak ryba. Nie zmienia to wizerunku słabego line-upu na ten rok, nie zmienia to jednak faktu, że chcę w to zagrać. A brak reklamy ze strony Nintendo? Biorąc pod uwagę że marketing jest nastawiony mocno na WiiShit, a Disaster wielkim hitem prawdopodobnie nie będzie, niewiele zostaje dla tej gry.

Na koniec trochę info:

You can set where the radio messages and the gun sound fx comes out from. The screen shows the Radio messages output set to the Wiimote, and the Gun sound fx output set to the Wiimote as well.

- There are items in the game, and you have an inventory. They look like the normal restorative items for health and whatnot.

- The game is stage based and you get a ranking for how well you did at the end of each stage.

- You earn BP from combat and SP from rescuing people (and probably completing various QTE events successfully). BP is used to buy new weapons and upgrade the weapons, while SP is used to improve the character stats.

- You start with 3 basic weapons available - Rifle 1, Handgun 1 and Assault Rifle 1. Each of these are the start of a weapons tree, kinda like a skill tree in RPGs (lol Monolithsoft). You buy more weapons with BP via this tree.

- For weapons you already have, there are 5 areas you can upgrade them in - Power, ammo capacity, reload speed, etc. Upgrading will also cost BP.

http://gonintendo.co...4476#more-54476 - tu krótki opis wg Nintendo.
  • 0

#80 Pious Napisany 02 września 2008 - 16:23

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Dobrze by było jeśli gra byłaby tak n 8,5, ale nie zmienia to faktu, że wygląda okrutnie słabo. Na jednym zdjęciu jakaś postać leży na ziemi i jest na nią zbliżenie. No cóż, wygląd tak pięknie jak modele postaci na PSone. Podoba mi się za to menu i strona tytułowa.
  • 0

#81 cybercotlet Napisany 02 września 2008 - 16:47

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
Z tym PSone przesadzasz :) ... Ja tam sie ciesze ze pojawily sie nowe screeny, teraz czekam na recenzje i gameplay to drugie pewnie zawazy na kupnie tej gry(Tak samo bedzie w przypadku Tenchu 4). Za to ostatnio przekonalem sie do nowego wario land co obecnie wydaje mi sie must havem :P
A puki co ... no coz sesja i poprawki :trup:
  • 0

#82 Pious Napisany 02 września 2008 - 16:53

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Nie jak PSone? No to prosz, o tym mówię http://www.gamekyo.c...43_4_28873.html IMO brzydkie to delikatnie powiedziane.
  • 0

#83 cybercotlet Napisany 02 września 2008 - 17:54

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
Ok ok masz mnie :rower:
  • 0

#84 lukaszSA Napisany 02 września 2008 - 22:12

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
No ale przecież grafika jest nieważna - liczy się gameplay..... :(
  • 0

#85 BeSOS Napisany 02 września 2008 - 22:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Słabą oprawę (od strony technicznej) może ratować z nawiązką design, a tutaj nie ma mowy ani o tym ani o tym.
Nie rozumiem cię Kox, czemu tak bardzo jara cie ten tytuł? Jest coś o czym nie wiem? Bo nie jestem w stanie oprzeć się wrażeniu, ze nakręciłes się na Disaster właśnie dlatego, że to gra od N...
  • 0

#86 ACZ Napisany 02 września 2008 - 22:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Kaxi, dziwne że się nie jarałeś grami o takiej tematyce, gdy wychodziły na PS2 :]
  • 0

#87 BeSOS Napisany 02 września 2008 - 22:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Była cała jedna.
  • 0

#88 ogqozo Napisany 02 września 2008 - 22:56

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Słabą oprawę (od strony technicznej) może ratować z nawiązką design, a tutaj nie ma mowy ani o tym ani o tym.
Nie rozumiem cię Kox, czemu tak bardzo jara cie ten tytuł? Jest coś o czym nie wiem? Bo nie jestem w stanie oprzeć się wrażeniu, ze nakręciłes się na Disaster właśnie dlatego, że to gra od N...

Zakładasz, że skoro słaba jest oprawa i nieciekawy design, to już nie może być nic ciekawego w grze? I naprawdę nie wyobrażasz sobie, że może być w niej coś jeszcze? No kamon...
  • 0

#89 BeSOS Napisany 02 września 2008 - 22:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie napsiałem, ze same pomysły będą równie słabe jak oprawa, ale nie mam też powodów aby zakładać, że nagle gameplay przyćmi grafikę, prawda?.
  • 0

#90 ogqozo Napisany 02 września 2008 - 23:04

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Gra powstaje od dłuższego czasu, podobno ze sporym wsparciem od Nintendo. Robi ją świetny developer, który stworzył jedną z najlepszych gier na GC. Jest to pierwsza "poważna" próba zmierzenia się z gatunkiem gier katastroficznych, czyli można się spodziewać, że zobaczymy w tej grze wiele rzeczy, których do tej pory nie widzieliśmy. To wszystko wskazuje, że może być bardzo ciekawie - choć oczywiście pewniak to żaden.
  • 0