Skocz do zawartości

Zdjęcie

Disaster: Day of Crisis


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
208 odpowiedzi na ten temat

#91 Kaxi Napisany 02 września 2008 - 23:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Słabą oprawę (od strony technicznej) może ratować z nawiązką design, a tutaj nie ma mowy ani o tym ani o tym.
Nie rozumiem cię Kox, czemu tak bardzo jara cie ten tytuł? Jest coś o czym nie wiem? Bo nie jestem w stanie oprzeć się wrażeniu, ze nakręciłes się na Disaster właśnie dlatego, że to gra od N...



Jara? Nakręcony? Niby tylko dobór słownictwa, ale wmawiasz mi coś, o czym nie pisałem. Pisałem jedynie że jestem grą zainteresowany (co z niej wyjdzie) i że mam nadzieję, że gra będzie dobra, mimo słabej oprawy.
Nakręciłem się na Disaster przy pierwszej prezentacji te 2 czy 3 lata temu, teraz z tego pozostała tylko ciekawość.
Wkurza mnie tylko Jedyn, że piszesz o jaraniu się, jakbym nie wiadomo co o tym tytule tu wypisywał. Sprawdź jeszcze raz mój poprzedni post i zastanów się, czy sobie czegoś nie wyssałeś. To, że nie skreślam gry tak jak Ty oznacza, że się nim jaram? Weź przestań...
  • 0

#92 BeSOS Napisany 03 września 2008 - 08:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
OLO, ale ci ciśnienie skoczyło. Napisałeś, że chcesz w to zagrać, więc w jakimś stopniu jara cię Disaster, tymbardziej, że kibicujesz jej od kiedy powstaje. Nie JARA cię, to napisz, że tak nie jest i koniec dyskusji. Nie wiem czym tak się wkurzyłeś, chyba faktycznie zbyt dosłownie potraktowałeś wybrane przezemnie słówko. Czekałem tylko na słynne "a zajeba* ci??" :^^:
  • 0

#93 Pious Napisany 03 września 2008 - 08:33

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ogólnie wiele osób w internecie jara się tym czymś. Gra może okazać się mega kupą (już wygląda jak mega kupa). Jak tak ma wyglądać fun ponad grafiką to ja wolę grafikę, bo Wii stać na znacznie , a jak dotąd AŻ 2 gry to pokazały. Nie ma nawet żadnego filmiku z gameplaya, żeby cokolwiek ocenić na plus. Pokażą coś pewnie 15 października najwcześniej, bo przecież teraz mają taką politykę w N, że pokazują coś jak jest blisko premiery. Nie ma co super kul.
  • 0

#94 BeSOS Napisany 03 września 2008 - 08:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Okami ma oprawę na 10 jak na Wii i gameplay na tyle samo :spoko:
  • 0

#95 xell Napisany 03 września 2008 - 08:54

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 312 Postów:
Musieli wersję na Wii mocno poprawić w stosunku do pierwowzoru na PS2 :spoko:
  • 0

#96 Krill Napisany 04 września 2008 - 12:38

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Grę taką jak Distater: Day of Crisis widziałbym najchętniej jako klon Metal Gear Solid z dużą ilością Quick Time Eventów wykorzystujących wiilota i gruchę w fachowy sposób. Klęski żywiołowe to prawdziwe wyzwanie dla chipa graficznego Wii, ale mam nadzieję, że będą chocby po części tak efektowne jak w MGS. Pewnie będzie się w to grało inaczej niż tego byśmy oczekiwali, ale po tak długim czasie produkcji mam nadzieję, że koderzy odpowiedzialni za Disaster dostarczą solidny, zabawny produkt. Dobrze, że przynajmniej data premiery została wreszcie podana...
  • 0

#97 ogqozo Napisany 04 września 2008 - 18:46

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
http://wiiz.fr/article.php?a=19669

W Japonii gra wyjdzie... za równo trzy tygodnie!

Czekam, aż za tydzień dojdą nas wieści, że w USA Day of Crisis już leży w sklepach i Nintendo zapomniało komukolwiek o tym powiedzieć, bo w sumie kogo to obchodzi, że jakaś tam gierka sobie wychodzi.

Nasuwa się myśl, że gra jest na pewno beznadziejna, ale nadzieja się tli - w końcu z nowym Wario też tak zrobili, a podobno jest świetny.
  • 0

#98 Malutki Napisany 04 września 2008 - 19:41

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

W Japonii gra wyjdzie... za równo trzy tygodnie!

To jest jakiś śmiech na sali .Gra powstaje od trzech lat , mało informacji jest dostarczanych do serwisów , ba ta ilość można by podsumować jest znikoma , a panowie z Kioto tak nagle wyskakują z datą. Nie ukrywam , że bardzo liczę na dzień kryzysu , ale w tej chwili zasiało się ziarno niepewności co do projektu końcowego .Staram się nie dopuszczać myśli , że może wyjść z tego średniak :( .
  • 0

#99 Pious Napisany 04 września 2008 - 19:58

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Bo ta gra będzie średnia. Czyli gra ma zaraz premierę, a my wiemy o niej, kiedy wyjdzie i widzieliśmy kilka szotów. Super. Pogratulować.
  • 0

#100 Malutki Napisany 08 września 2008 - 19:15

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Disaster: Day of Crisis - Japanese boxart
Dodany obrazek
Boxart podoba mi się , tylko myślę , że ta czerwień za bardzo tu nie pasuje .
  • 0

#101 Kaxi Napisany 08 września 2008 - 19:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Też mi się podoba. Z pewnoscia zwrocilbym uwage, przechadzajac sie po sklepie. Moze od czerwieni lepsza by byla biel, ale wtedy moglaby sie za malo rzucac w oczy.
  • 0

#102 ogqozo Napisany 08 września 2008 - 20:22

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Europejka na bank będzie inna, tak jak zawsze.
  • 0

#103 Pious Napisany 08 września 2008 - 20:28

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pudło super, oby gra okazała się równie dobra.
  • 0

#104 Malutki Napisany 09 września 2008 - 11:38

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Nie wiem czy to już było , ale nie zaszkodzi pokazać. Od 28 do 36 sekundy możemy zobaczyć trochę nowej animacji z gry , oczywiście marnej jakości .

  • 0

#105 Malutki Napisany 10 września 2008 - 07:33

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Disaster: Day of Crisis – commercials
Trailer:

http://gonintendo.co...=55391#comments
Grafika nie jest aż taka zła , gra w ruchu prezentuje się wyśmienicie i co najważniejsze czuć klimat katastrofy .Polecam obejrzeć składankę zwiastunów tej produkcji :) .
  • 0

#106 Pious Napisany 10 września 2008 - 08:28

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Wygląda ciekawie, a na pewno jest bardzo zróżnicowana jeśli chodzi o rozgrywkę. Grafa taka se, ale nie jest tak źle, być może będzie z tego gra na 8,5.
  • 0

#107 cybercotlet Napisany 10 września 2008 - 08:32

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
W koncu jakis trailer! Wyglada fajnie nawet zobaczymy jak serwisy niedlugo to ocenia :)
  • 0

#108 Pious Napisany 10 września 2008 - 08:36

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
W grze słychać dubbing, bo ten główny kolo powiedział w samochodzie coś w stylu "Piece of shit", nawet jestem pewny, że to słyszałem. Coś raczej rzadko spotykane w grach wydanych przez N.
  • 0

#109 Malutki Napisany 10 września 2008 - 11:25

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Dobrej jakości skan z Famitsu :
http://gonintendo.co... ... _378lo.jpg
Z tego co zauważyłem , sporo w tej grze będzie mini gierek :^^: .
  • 0

#110 Kaxi Napisany 10 września 2008 - 11:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Ta gra będzie w sumie miksem kilku powtarzających się mini gierek - jeżdżenie, strzelanie (podobno częściowo na szynach), sporo QTE np w czasie pływania czy reanimacji, a do tego trochę eksploracji z używaniem przedmiotów i ratowaniem rannych.


Reklamy Disaster z japońskiej telewizji. Czyli jednak jakaś skromna promocja jest.




DIIIZAAASTAAA! ;)
  • 0

#111 cybercotlet Napisany 10 września 2008 - 11:52

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Może jednak bedzie w co grac na wii w tym roku jednak mamy HOTD overkill, tenchu 4, Disaster, Wario, Fatal Frame :) Nie jest zle. A ja sam jeszcze musze nadrobic zaleglosci z takimi grami jak Super Smash Bros Brawl, Super Mario Galaxy czy Metroid Prime 3 :) wiec i tak nie wszystko uda mi sie kupic.
  • 0

#112 gruby Napisany 10 września 2008 - 12:09

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Wygląda to słabawo.
  • 0

#113 ogqozo Napisany 10 września 2008 - 14:46

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Czemu ciągle widać na ekranie strzałkę wskazującą głównego bohatera? Nie wiem, co tam jest przy niej napisane, ale mam nadzieję, że nie "to ty".
  • 0

#114 lukaszSA Napisany 10 września 2008 - 16:12

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
Może być ciekawie. Nic innego na Wii się nie szykuje więc będzie 'hit' :)
  • 0

#115 Malutki Napisany 10 września 2008 - 20:19

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Czemu ciągle widać na ekranie strzałkę wskazującą głównego bohatera? Nie wiem, co tam jest przy niej napisane, ale mam nadzieję, że nie "to ty".

Byłeś blisko , te znaki oznaczają „on” albo „ty” .A czytane z języka Japońskiego wymawiamy Anata .
  • 0

#116 ogqozo Napisany 10 września 2008 - 21:36

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Super. Podpowiedź dla gracza, gdzie jest jego bohater. Mam nadzieję, że to dorobili do japońskiej reklamy tylko i "normalnie" tego nie będzie.
  • 0

#117 Kaxi Napisany 10 września 2008 - 21:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Ty tak serio?
To przecież na pierwszy rzut oka widac, a nawet wcześniej, że to jest w reklamie i nie nalezy do samej gry.
  • 0

#118 xell Napisany 10 września 2008 - 23:50

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 312 Postów:
Żądam zmiany nazwy tematu na "DIZASTA: Day of Crysis". :foch:
  • 0

#119 Pious Napisany 11 września 2008 - 07:23

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Ty tak serio?
To przecież na pierwszy rzut oka widac, a nawet wcześniej, że to jest w reklamie i nie nalezy do samej gry.


To i tak jest dość dziwne, nie widziałem jeszcze reklamy, gdzie byłoby napisane, która z postaci na ekranie to ja/główny bohater itp. Ktoś wyżej sapał, że piszemy o casualach jak o jakichś idiotach, ale niestety jak widać N samo ich tak traktuje, bo na Wii każda gra musi mieć w sobie coś dla casuali. To jakiś tryb, to poziom trudności, a jeszcze innym razem podpowiedź, która postać to ty w reklamie. Ztymi casualami to też jest gruba przesada, bo nie wydaje mi się, żeby byli to ludzie głupsi od normalnych graczy. Jestem nawet pewien, że nie potrzebują oni jakichś uproszczeń w grach, bo normalnie wszystko jest dla nich zbyt skomplikowane. Przecież ci sami ludzie oglądają TV i zapewne nie mają problemów, gdy w filmie dzieje się dużo i nie potrzebują podpowiedzi, kto jest kto i że na ekranie oglądają aktorów. Dobra koniec OT, bo rozpisałem się nie na temat.
  • 0

#120 Malutki Napisany 11 września 2008 - 08:39

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Disaster: Day of Crisis - more details

- main character’s full name: Raymond Bryce
- Ray was a rescue worker, but quit the job due to the untimely death of his friend, Steve. Steve died while him and Ray were working on an active volcano.
- Ray now works for the local city government, but that all changes with one earthquake.
- a terrorist group is benefitting from the earthquake, as they use the chaos to steal a nuclear weapon. They also kidnap Dr. Davis (geologist) and Lisa (Steve’s younger sister)
- use the Wiimote/Nunchuk to help Ray make his way through natural/unnatural disasters
- help people trapped under rubble, or other nasty situations while on your mission
- take out terrorists in gun fights
- terrorists have a bevy of vehicles they use to get around

Japanese site
http://wii.com/jp/articles/disaster/
http://www.nintendo....cter/index.html
  • 0