Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Brawl


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
340 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 08:27

Gość__*
  • Goście
Video -Dobre jest po 3/4 ogladania :skacze: :klaszcze:
a dlaczego ? ...sami zobaczcie :P

http://www.jeux-fran... ... brawl.html

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Samus bez Zbroi :skacze: :zakochany:

Dodany obrazek
  • 0

#2 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 09:14

Gość__*
  • Goście
w Corruption pewnie jej jeszcze tych niebieskow fatalaszkow pozbawia oO

design Samus ssie, wyglada jak jakas gimnazjalna picza, a oryginalnosci w tym zero- 1edyn jakby sie postaral to po 5 minutach, by cos takiego narysowal ;f wogole Marian w tym towarzystwie wyglada jak "przyjaciel dzieci" :ninja:
  • 0

#3 kafei Napisany 11 maja 2006 - 09:58

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
http://www.smashbros.com/en/main.html - oficjalna strona. Sprawdzcie filmik i koniecznie poczekajcie do końca. Nareszcie!!!! Zawsze chciałem skopać mu tyłek!!! Warto wspomnieć, że motyw przewodni skomponował sam Uematsu.
  • 0

#4 Ney Napisany 11 maja 2006 - 10:08

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Dodany obrazek
Nie no niesamowite:)
"Sakurai said the decision to include Solid Snake when Hideo Kojima himself practically "begged" to include the Metal Gear character in the last Smash Bros"
o_O
  • 0

#5 Ganon Napisany 11 maja 2006 - 10:55

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Nigdy nie lubilem Smash Bros., a kolejne czescie nie potrafily mnie do siebie przekonac. Nie inaczej jest i tym razem. Graficzka moze i jest schludna, ale to chyba jedyna zaleta tejze pozycji. W moich oczach, oczywiscie. Same zalozenia mnie odpychaja;]
  • 0

#6 Kaxi Napisany 11 maja 2006 - 15:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Też nie ejstem fanem serii i na pewno nie kupię tej gry, ale trzeba przyznać, że jest jedną z ładniejszych gier na Wii w tej chwili o_O No i coś się na tych planszach dzieje - ogólnie trailer jest pozytywny, choć sama gra jako taka mi się nie podoba :skacze: A co do Samus to: czego spodziewacie się po Smash Bros? Że Wam zrobią mega lasencję tom riderkę? Ja bym się wcale nie przejmował, zwłaszcza że w Echoes bez stroju Samus tez wygladala mocno tak sobie. :skacze:
  • 0

#7 Ganon Napisany 11 maja 2006 - 15:14

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
A propos. Zobaczcie sobie, jak wyglada Marian o_O. Zwroccie uwage na jego spodnie - wygladaja tak samo, jak u hydraulikow z filmiku Nintendo ON. Taka dygresja;]
  • 0

#8 BeSOS Napisany 11 maja 2006 - 16:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie wiem, jak dla mnie to nie ma znaczącej róznicy w porównaniu z wersją na GCN - co gorsza znów z ekranu wylewa się totalny chaos - jak dla mnie ta gra jest kompletnie nieprzemyślana i niegrywalna.
IMO znacznie lepiej by to wszystko funkcjonowało gdyby zrobili z tego coś ala Power Stone z DC, bo kamera z boku, małe postacie i spore plansze tylko szkodzą temu tytułowi

ale końcówka ze snejkiem daje rade ;]
  • 0

#9 Gość__* Napisany 12 maja 2006 - 19:32

Gość__*
  • Goście
A mi się obie poprzednie części bardzo podobały i jeśli Nintendo zechce z łaski swej zrobić konwersję na Cube'a to napewno kupuję :P
  • 0

#10 Gość__* Napisany 12 maja 2006 - 22:12

Gość__*
  • Goście

mega lasencję tom riderkę

O_O
nie, no.. ekhem.. akurat "ujeżdżaczki Toma" nie oczekiwalem.. a juz na pewno nie w Smash Bros :lol:
  • 0

#11 gruby Napisany 06 czerwca 2006 - 09:01

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
A ja bym w to zagrał. W SSBM nie grałem, ale może sassę z allegro żeby skumać skąd się bierze fenomen tej gry.... A Brawl wygląda klawo. Fajny trailer. Ale motyw z Wario mogli by sobie odpuścić. Puszczanie bąków od jakiegoś czasu mnie nie śmieszy. ine wiem czemu....
  • 0

#12 Ganon Napisany 06 czerwca 2006 - 16:00

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

W SSBM nie grałem, ale może sassę z allegro żeby skumać skąd się bierze fenomen tej gry....


Lepiej daj na biedne dzieci z Afryki.
  • 0

#13 Gość__* Napisany 10 czerwca 2006 - 17:05

Gość__*
  • Goście
Kurde, przez tą grę zastanawiam się czy przypadkiem nie kupić Wii. Melee po dziś dzień z bratem gram, a Brawl na razie wygląda njeszcze fajniejszy. Tak BTW, Sakurai w jakimś wywiadze powiedział, że w Brawlu pojawią się również Baby Bowser, Ridley z Metroida i Link z Wind Wakera, natomiast nie pojawią się Mr. Game & Watch, Ice Climbersi i Young Link.
  • 0

#14 fingus Napisany 18 czerwca 2006 - 19:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
http://www.gry-onlin...13.asp?ID=26840
Nie wiem, skąd wygrzebali tę wiadomość, bo nie podali źródła, ale brzmi interesująco. :-D
To jak, którą postać wolicie? Rayman, czy Prince? Ja głosuję za księciem - powinien mieć dwie wersje, podobnie jak Zelda w stary Smashu: zwykły książę z Sands of Time i mroczna wersja widma z Two Thrones :hurra: :klaszcze:
  • 0

#15 gruby Napisany 18 czerwca 2006 - 20:00

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Pbawiam się, że to nic więcej tylko plota. Jakoś na żadnym z serwisów nie widziałem nawet plotki, która mówiłaby o jakiejś postaci ze świata Ubi w SSB. Myślę, że ktoś wziął po prostu palec do ust, wsadził go głęboko i ssał, ssał ssał. Aż wyssał tego newsa.
EDIT:
ok znalazłem na jednym fanowskim sicie tą wiadomość... :)
  • 0

#16 kafei Napisany 18 czerwca 2006 - 21:51

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
Raczej mało prawdopodobne. Z tego co mi wiadomo pod uwagę brane są postacie, które, mimo, że nie należą do Nintendo, kojarzą się w jakiś sposób z ich konsolą np. Kalas z Baten Kaitos.
  • 0

#17 ACZ Napisany 18 czerwca 2006 - 22:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:
Też mi atrakcja.

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#18 fingus Napisany 18 czerwca 2006 - 22:29

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Myślę, że ktoś wziął po prostu palec do ust, wsadził go głęboko i ssał, ssał ssał. Aż wyssał tego newsa.

Wysoce prawdopodobne. Ale nie trzeba było ssać długo - gdzieś czytałem, że ma wystąpić jakaś postać z gry "western 3-rd party developera" - sam od razu wtedy pomyślałem o Ubi :-)
Warunkiem było, aby postać wystąpiła przynajmniej parę razy na konsolach Nintendo.
Gdyby pominąć te "western", to może Belmont z Castlevanii? Albo Megaman? :-D
  • 0

#19 BeSOS Napisany 18 czerwca 2006 - 23:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

wsadził go głęboko i ssał, ssał ssał


Ale nie trzeba było ssać długo


co wy ptysie tak tylko o ssaniu piszecie o_O fora sie pomyliły chyba Dodany obrazek
  • 0

#20 Yoori Napisany 20 czerwca 2006 - 17:51

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

co wy ptysie tak tylko o ssaniu piszecie o_O fora sie pomyliły chyba

Głodnemu chleb na myśli :P
  • 0

#21 BeSOS Napisany 23 czerwca 2006 - 15:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
sie wie :ninja:
  • 0

#22 Gość__* Napisany 27 lipca 2006 - 20:14

Gość__*
  • Goście

Obrazek
Nie no niesamowite:)
"Sakurai said the decision to include Solid Snake when Hideo Kojima himself practically "begged" to include the Metal Gear character in the last Smash Bros"
o_O


Oh come on! Co w tym wielkiego, że Snake się leje z maskotkami? Przecież to wcześniej już mieli Japończycy w Drim Mix TV World Fighters ( taki Super Smash Bros. dla ubogich ).
  • 0

#23 Mani Napisany 28 lipca 2006 - 21:45

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
A mnie sie trailerek podoba ...wszystko wygląda schludnie, nie jest może jakieś wybitne graficznie ale wystarczyło bym sie zainteresował tą gierką.
  • 0

#24 Gość__* Napisany 10 listopada 2006 - 09:37

Gość__*
  • Goście
Nintendo World 2006 Trailer HD
http://www.gametrail... ... ov&pl=game
Mnie gra się bardzo podoba (Snake w akcji rządzi:P ). Grafka jak na Wii bardzo ładna
  • 0

#25 Gość__* Napisany 10 listopada 2006 - 20:01

Gość__*
  • Goście
Właściwie Solid Snake w bijatyce taka jak ta to nie jest nic nowego. Nasz szpieg wcześniej dał o sobie znać w Dream Mix TV World Fighters która raczej jest gorsza od Smash Brosa. Ostatnio udało mi się obejrzeć kolejny materiał video z tej gry i szczerze już chciałbym w to zagrać. Wiemy, że poza znanymi już nam postaciami jak np. Mario, Wario, Pit, Samus, Link, Snake, Kirby, Meta Knight i Pikachu pojawi się jeszcze Fox który wygląda naprawdę bombowo! Jak zakładam będą wszyscy z poprzednich części jak np. Mewtwo czy Captain Falcon... Ale mówi się jeszcze o kolejnej nowej postaci której wcześniej tutaj nie było. Hm... Ciekawe kto to będzie.
  • 0

#26 Krill Napisany 10 listopada 2006 - 21:27

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Po kolei :

1. Pojawienie się Solid Snake'a w tej grze (plus levelu, oczywiście =] ) to doskonała sprawa. Po raz kolejny chylę choła Hideo Kojimie! Snake jak widać jednak strzela, chociaż miało się skończyć na Claymore'ach i kartonach, hehe. Fajne jest też to, że jego wizerunek to kopia tego z Sons of Liberty- swoja drogą pięknej i megamiodnej gry, która niektórzy ludzie w dziwny i uparty sposób oceniają na np. 8- .... Jeśli porównac inne gry z tamtego okresu, MGS....no, mniejsza z tym.

2. Oczywistym jest, że będzie jeszcze więcej postaci niż w poprzednich częściach. Ja na przykład chciałbym zobaczyc Kapitan Syrup z Warioland na GBC, hehe. Postaci będzie od groma, to pewne! Mnie wcielenie się w Bowsera i ziaaanie ogniem dosłownie lasuje mózgoczaszkę :kult: :jeee:

3. seria SSB zawsze była megamiodna i miała ładna grafę. Widać, że wersja na Wii także pod względem oprawy to krok naprzód w stosunku do GameCube'a, nie wspominając już nawet o ilości trybów gry, do diabła !

Ale zapewne dostaniemy Brawl dopiero na wiosnę...
  • 0

#27 Gość__* Napisany 26 listopada 2006 - 19:10

Gość__*
  • Goście
Nowe scany i screeny
http://www.jeux-fran... ... mages.html
  • 0

#28 Gość__* Napisany 30 listopada 2006 - 17:19

Gość__*
  • Goście
Właściwie chętnie rzucę się na nowego Smash Brosa. Grafika jest IMO lepsza niż w poprzedniej części gry. Nie chodzi o to, że Link nie wygląda sterylnie, a Mario ma spodnie z teksturami przypominającymi prawdziwy jeansowy materiał. Łazi mi też o same szczegóły. Zwróćcie choćby uwagę na Foxa. Gościu teraz ma poprawiony chełm i zaznaczono już takie szczegóły jak "szybka" nad prawym okiem, mikrofon, ale nie brakuje teraz innych szczegółów jak np. granaty wiszące na pasie. Co więcej Fox nie wygląda już jak w Melee. Jego wygląd jest wzorowany na tym ze Star Fox Command. Co więcej widać, że zmiany nie będą się tyczyć ( chyba ) tylko grafiki. U niektórych postaci widać inne postawy przez co śmiem twierdzić, że będą walczyć nieco odemiennymi stylami walki. Dla przykładu Fox ma wyciągnięty blaster i trzyma go cały czas w podniesionej ręce, a Mario podskakuje niczym Bruce Lee.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 30 listopada 2006 - 18:17

Gość__*
  • Goście
Mnie najbardziej rozwala Snake (żywcem wyjęty z MGS2), jak go widzę w akcji, walczącego z postaciami ze świata Nintendo, to automatycznie pojawia mi się banan na twarzy. Sama gra zapowiada się bardzo fajnie jak dla mnie że nie wspomnę o graczach w USA (pewnie kilka baniek poleci szybko ze sklepów);)
  • 0

#30 kafei Napisany 22 maja 2007 - 19:40

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:
SSBB ma nową stronę: http://www.smashbros.com/

Poza kilkoma skrinami niewiele tam na razie nowego ale sprawdźcie listę kompozytorów którzy pracują przy soundtracku :shock: Robi wrażenie.
  • 0