Skocz do zawartości

Super Smash Bros. Brawl


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
340 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 14 stycznia 2008 - 16:33

Gość__*
  • Goście
SSBB zapowiada sie mistrzowsko. Najwazniejsze to tryb online, bo bedzie sie mozna bic z ludzmi na poziomie. Zawsze jak gram w SSBM to wygrywam z kumplami w meczu 1 vs. 3 i to zadna frajda :/
  • 0

#62 Krill Napisany 16 stycznia 2008 - 15:14

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
W oczach Famitsu Super Smash Bros. Brawl jest lepsze od Super Mario Galaxy- magazyn przyznał Brawl perfekcyjne 40/40 punktów.

link (skany) : http://vooks.net/mod...icle&id=12510ne
  • 0

#63 Gość__* Napisany 16 stycznia 2008 - 15:31

Gość__*
  • Goście

W oczach Famitsu Super Smash Bros. Brawl jest lepsze od Super Mario Galaxy- magazyn przyznał Brawl perfekcyjne 40/40 punktów

hmmm nie ujmując nic SSB bo sam jestem tej gry cholernie ciekaw mam wrażenei ze Famitsu z systemem oceniania sie stacza bo za łatwo dostać te 40/40 zwałszcza jak sie pomysli o tym jakie gry dostawały kiedys (zelda, SC a teraz FFXII i SSB) bo mimo ze jak napisałem sam jestem całkiem zajarany to nie wierze by była to gra na taki werdykt.
  • 0

#64 Krill Napisany 18 stycznia 2008 - 08:38

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Po tym co widziałem, to jest po wszystkich tych filmikach, nie dziwię się tej ocenie. Brawl jest prawdziwym molochem pod względem contentu, ma wszystkie cechy system sellera oraz uwielbienie milionów fanów (w tym nie, oczywiście). No i wygląda po prostu zajebiście. Preorderuję i biorę to najszybciej jak tylko będzie to możliwe, bo okrutnie się najarałem. Tylko kiedy ta premiera w EU ?
  • 0

#65 Gość__* Napisany 18 stycznia 2008 - 10:19

Gość__*
  • Goście
40/40 dla SSB :shock: This is madness

Nie wiem czy gra na to zasłużyła bo nie grałem nie tylko w Brawl (co oczywiste) ale w ogóle w którąkolwiek grę z serii. Wiem jednak że kiedy widzę filmiki z Brawl to mam ogromną ochotę w to zagrać.
  • 0

#66 Krill Napisany 18 stycznia 2008 - 19:38

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Dobrze pamiętam, jak w 1997 lub 1998 roku przeczytałem w newsach w Neo Plus o Super Smash Bros. Mimo, że nie pokazano wtedy jeszcze żadnych screenów lub choćby artworków, to wyobraziłem sobie jak ten zajebisty w swych założeniach koncept może wyglądać w formie gry, a dokładniej bijatyki. Teraz oglądając filmiki z Brawl widzę to, a nawet więcej- Brawl to monstrum, które w dzieninie corssoverów mając na pokładzie Solid Snake'a i Sonica może się równać z najlepszymi tytułami w tej kategorii. To moim zdaniem jak na razie pozycja numer 1 na liście zakupów następnych gier na Wii. :tak:
  • 0

#67 Kaxi Napisany 31 stycznia 2008 - 12:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
http://gonintendo.com/?p=34589

Japończycy ustawiają się w kolejkach po Brawl. Ktoś ma wątpliwości co będzie na szczycie lsit sprzedaży?

Ciekawostka: sporo ludzi kupuje do tej gry pady od GCN. Cube żyje :hurra:
  • 0

#68 gruby Napisany 31 stycznia 2008 - 12:14

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Gry z tej serii nigdy mnie nie kręciły, ale Brawl zapowiada się ciekawie. Jest niesamowicie rozbudowany. Nie wiem ile roboty Sakurai musiał włożyć w prace koncepcyjne, ale czytając o bonusach, trybach, postaciach dostaje się oczopląsu. Gra nie dla mnie, ale jeżeli europejska krytyka przyjmie ją ciepło, to chętnie sprawdzę o co tyle szumu.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 31 stycznia 2008 - 15:50

Gość__*
  • Goście

Ciekawostka: sporo ludzi kupuje do tej gry pady od GCN. Cube żyje

Jak juz cos to zyja tylko pady do Gacka ;)
  • 0

#70 Krill Napisany 31 stycznia 2008 - 18:57

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Autentycznie zazdroszczę skośnookim posiadaczom Wii. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało- chciałbym stać w tej kolejce. Nie ma się co dziwić, że takim popytem cieszą się pady go GCN- jako alternatywne sterowanie oraz do grania w gry z tej konsoli wielu się na niego zapewne zdecydowało. Na przykład jakiś gościu pisze w komentarzu "I managed to get 3 *mint* used Wavebirds on eBay for $95 shipped! ^.^ I AM READY!!" - no no , tylko pozazdrościć- dodamy do tego classic controller i wykorzystamy rozbudowane możliwości kontroli walczącymi postaciami. Launch ogólnie natomiast rzecz biorąc na pewno okaże się wielkim sukcesem Nintendo.
  • 0

#71 Voo Napisany 31 stycznia 2008 - 21:19

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
nie no, chyba nie będziemy się zachwycać tym, że ludzie muszą kupić sobie kontroler od konsoli poprzedniej generacji, żeby wygodnie zagrać w nową grę. Czy może będziemy?

Ja osobiście mam Wavebirda i cieszę się, że kiedyś wyłożyłem na niego kasę, bo teraz zostałaby mi tylko opcja "kablowa". Sam Wavebird to już niezły rarytas.
  • 0

#72 Krill Napisany 01 lutego 2008 - 08:33

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Nowe doniesienia ze świata !

IGN spędziło 24 godziny z importowanym Brawl !

http://wii.ign.com/a...9/849012p1.html

Na amerykańskiem Ebay'u można już ów tytuł nabyć za jedyne 240 baksów !

http://gamerush.zoom... ... n_eBay.htm

Co ciekawe, w wersji japońskie jest wykroyto pierwszego chyba buga to dośc poważnego- przy automatycznym update'cie frmware'u konsola zawiesza się :blah:
  • 0

#73 Kaxi Napisany 04 lutego 2008 - 15:23

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
http://babelfish.alt... ... _en&tt=url

Jeśli babelfish nie kłamie, to Brawl jest pierwszą grą na Wii, która została wypuszczona na DVD double layer. Wprawdzie news jets o tym, ze podobno jakies Wii nie mogly odczytac plyty, ale mi chodiz glownie o fakt, że mamy pierwszy tytuł, który korzysta z obszerniejszego, next-genowego (w końcu X360 tez go ma ;) ) nośnika ;P
  • 0

#74 gruby Napisany 04 lutego 2008 - 15:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Jeśli babelfish nie kłamie, to Brawl jest pierwszą grą na Wii, która została wypuszczona na DVD double layer.

Z tego co wiem nie kłamie. Ludzie, którzy kupili już Brawl w Japonii potwierdzają.
  • 0

#75 ogqozo Napisany 05 lutego 2008 - 15:19

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
http://www.thunderbo...ew-for-wii.html

Jest i pierwsza recenzja.

Ja to chcę!

Chyba się dla tej gry postaram i podłączę sobie wreszcie konsolę do internetu.
  • 0

#76 Malutki Napisany 07 lutego 2008 - 00:48

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Sakurai and Kojima play Brawl

http://gonintendo.com/?p=35082
http://www.kjp.konam... ... .html#more
To daje dużo do myślenia :ninjadance: .
  • 0

#77 Krill Napisany 07 lutego 2008 - 09:03

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Myślę, że mistrz Hideo jest zadwolony. Zresztą kto z nas nie chciałby zagrać rudnki na Shadow Moses z panem Sakurai?

Znamiennym wydał mi się też fakt, że Kojima gra za pomocą wiilota i nunchuka. Niektórzy spodziewaliby się pewnie pada od GCN w jego dłoniach, bo w końcu gra i tak nie wykorzystuje czujników ruchu, ale jak widać mistrz wybrał jednak, być może intuicyjnie, wiilota. Tak też pewnie będzie z większością posiadaczy Wii.
  • 0

#78 Voo Napisany 07 lutego 2008 - 20:29

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

Tak też pewnie będzie z większością posiadaczy Wii.


No raczej, w koncu konsola którą kupili to Wii a nie GameCube, więc niby skąd / dlaczego / po co mieliby mieć / kupować pada od innej konsoli. Na pewno dla większości graczy nie będzie to wybór lepsze-gorsze tylko po prostu użyją oni tego co mają. A co mają? Wiiloty na pewno. Pady do GaCka może i to tylko część z nich.
  • 0

#79 Krill Napisany 07 lutego 2008 - 21:41

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Właśnie miałem na mysli tę część ludzi, którzy są zainteresowani wsteczną kompatybilnością z GCN oraz używaniem pada od tego systemu w grach na Wii takich jak Brawl. Myslę, że jest ich cąłkiem spora grupa. A może okaże się, że bardziej praktycznie steruje się własnie owym joypadem a nie pilotem? Osobiście szczerze wątpię, liczę na dobre zbalansowanie sterowania pod tym względem, ale to już oczywiście sprawdzimy sami przy okazji premiery.
  • 0

#80 MonsieurWoland Napisany 08 lutego 2008 - 18:17

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
SSBB, w pierwszym tygodniu po japońskiej premierze, sprzedało się w liczbie 800K kopii. Amerykańska premiera 3 marca. Data wydania gry w krajach 3 świata i europie :ninja: nadal nie znana. click
  • 0

#81 Krill Napisany 08 lutego 2008 - 18:36

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Buahahaha ale to ująłeś z tą datą...
To dla mnie w ogóle jakiś skandal, coś absolutnie niepojętego, że potencjalna Gra roku 2008 na Wii na punkcie której niejeden posiadacz tego systemu ma fioła nie ma jeszcze zapowiedzianej premiery w Europie. "Trochę" to niepoważne. Dlaczego nie możemy nawet wiedzieć jak długo jeszcze trzeba będzie czekać na to cudo? Huh? :/
  • 0

#82 Krill Napisany 17 lutego 2008 - 10:02

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Dla nieprzekonanych mam pięć podstawowych powodów dla których należy grać w Super Smash Brothers Brawl :

http://videogames.ya... ... it/1187389

1. Ponad 40 postaci z jakże bogatej historii Nintendo plus VIPy

2. Singleplayer z opcja co-op jest rozbudowany, doglądał go gościu z ekipy odpowiedzialnej za gry z serii Final Fantasy.

3. To największa multiplayerowa gra na Wii.

4. Cztery opcje sterowania; wiilot vs. GameCube pad.
O tym jak się sprawują, zainteresowani mogą już sprawdzić w internecie.

5. Wg. źródła piątym powodem miałaby być ilość sprzedanych już egzemplarzy czyli około miliona, ale ja dodałbym raczej, że od strony oprawy jest to jedna z najlepiej wyglądających gier na Wii a i 40/40 wystawione przez szaleńców z Famitsu jest całkiem wymowne...
  • 0

#83 Scorpio Napisany 17 lutego 2008 - 10:16

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dla mnie tylko 2 i 3 jest ciekawe.

Ponadto, tak jak Tycho z P-A powiada - jakoś ostatnio świat jest zalewany filmikami pojedynków z SSBB. Na każde możliwy rodzaj pojedynku. Jak dla mnie to wygląda na przerost hype'u nad treścią.
  • 0

#84 Voo Napisany 17 lutego 2008 - 10:57

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

To największa multiplayerowa gra na Wii.


no o to akurat cholernie nietrudno :D
  • 0

#85 Danteusz Napisany 23 lutego 2008 - 23:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Kontynuacja rozmowy z tematu o wynikach sprzedaży:

Ktoś nie pałający specjalnie wielkim uczuciem do maskotek Nintendo raczej nie zajara się specjalnie grą-pomnikiem wystawionym ku czci i chwale produktów tej firmy. Rozumiem też, że wielu zmierzi ujrzenie dramatycznej walki jeża Sonica z Solidem i pokemonami... Szkoda tylko, że jakakolwiek próba spojrzenia na Brawl spode łba w moim przypadku jest po prostu niemożliwa. Super Smashe od zawsze były uważane za zajebiste, przystępne i przemiodne młócki. Brakowało im jednak nieco głębi i rozmachu. Do teraz. Dla fanów Nintendo premiera Brawl to mokry sen stający się rzeczywistością. Osobiście na nic na Wii w tym roku nie czekam jak na ten tytuł. Ta gra to prawdziwy monster pod wzgledem contentu. Niewątpliwie będzie to istotny kandydat do miana Gry Roku 2k8 .

Nawet gdyby zrobili prostą nawalankę z bohaterami których uwielbiam to i tak gra by mnie nie interesowała, dla mnie byłaby komercyjną papką. Rozumiem że dzieciaki się jarają możliwością pobicia Mario przez Pikachu, ale mnie to nie rusza. Jedyne sensowne zastosowanie takiej gry to impreza ze znajomymi którzy zbyt często nie grają, łatwo nauczyć się zasad i można pograć w kilku. Grą roku 2008 to napewno nie będzie, nawet pomimo ilości contentu.
  • 0

#86 Krill Napisany 23 lutego 2008 - 23:16

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Co do ewaluacji Brawl- oczywiscię przekonamy pod koniec roku. 40/40 w Famistu to znak tego, co może nadejść. Expect the unexpected :ninja:

Brawl oczywiście sprawdza się najlepiej na cztery osoby podczas posiadówki w kłębach dymu, ale zarówno opcja rozgrywki online, jak i takie detale jak edytor leveli czy wreszcie zupełnie nowy tryb single przyciągną do Wii także samotników. Nie na długie godziny rzecza jasna, ale dzięki nim Super Smash nabiera głębi.
Z drugiej strony należy też mieć na uwdze, że jest to świetna gra dla osób, które o bijatykach nie mają tak zielonego pojęcia i które zajara, jak zwykle w przypadku gier od Ninny, przystępność rozgrywki. O, napisalem wlasnie o sobie, bo poza wrestlingami na N64 i Mortalami kompletnie nie znam się na tym gatunku. A mam ochotę na fightera na Wii. Fajnie więc dostać produkt, w którym mashowanie nie jest wcale takim złym pomysłem. Przecież tutaj chodzi o niezobowiązującą, chwilami nieco randomową i chaotyczną, szaloną młóckę...A stwierdzenie, że Smash Bros. jest 'is fun', jakkolwiek trywialnie by nie zabrzmiało, nie rozmija się z prawdą. Trzeba tylko postarac się przełknąć całą otoczkę, o ile komuś się ona nie podoba. Osobiście czuje się w niej jak ryba w wodzie :^^: .
  • 0

#87 Godot Napisany 23 lutego 2008 - 23:55

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
super smash bros melee na gcn mi sie kompletnie nie podobal i brawl tez olewam... wole inne party games, jak chociazby mario kart ;]
  • 0

#88 ramzes64 Napisany 24 lutego 2008 - 01:05

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
Ja mam Greg podobnie, ale na N64 mialem, specjalnie kupilem dwa miesiace temu, aby zobaczyc pierwsza czesc i mi sie nie spodobala - odrazu sprzedalem.

Podobno Melee lepsza, i calkiem inna - ale ogolnie ten klimat, gra napieprzanka z Marianem i innymi, na tych dziwnych arenach do mnie nie przemawia - no ale pewnie sprawdze, przynajmnej na chwile (kupie i sprzedam) albo pozycze jak bede mial od kogos.

Ale ejstem na Niee

* choć pamietam w 99r w N+ zapowiedz tej gry z mariem, jako napierdzielanki z np Pikachu - to ciekawostka była
  • 0

#89 fingus Napisany 24 lutego 2008 - 11:00

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Ja też nie czekam na tę grę. :nie: Grałem w Smasha na Gacku - zupełnie mnie nie wciągnął. Koszmarne nudy. Prawdopodobnie to dlatego, że w ogóle nie trawię mordobić. :bue: Dla mnie ten gatunek mógłby w ogóle nie istnieć. Również jako party games znacznie lepiej sprawdzały się kolejne części wyszydzanego Mario Party, głupawy WarioWare, czy rewelacyjny Mario Kart. :^^: No, ale patrząc po wynikach sprzedaży i zainteresowaniu tą serią, widzę że jest całkiem sporo miłośników bezmyślnego button mashingu i radosnego obijania facjat nintendowskich (i nie tylko) maskotek. ;-)
  • 0

#90 me&myself Napisany 24 lutego 2008 - 12:42

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Ja tam bardzo lubie dwie poprzednie części (szczególnie Melee)
Nie wykluczone ze sprawie sobie kiedys Brawla, choc już teraz jest daleko w kolejce jeśli chodzi o moją "liste" gier na Wii i zapewne w momencie kiedy sprawie sobie konsole będzie jeszcze dalej, więc możliwe, że będzie to pierwszy smash którego nie kupię (podobnie jak mario kart Wii)
A co do kreślenia "bezmyślny button mashing" to może i jestem profanem, ale bardziej pasuje mi do SC2 niż SSB
  • 0