Skocz do zawartości

Zdjęcie

Batman: Arkham Origins

WB Games Montreal Warner Bros. WiiU PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
382 odpowiedzi na ten temat

#301 Rudolf Napisany 24 października 2013 - 23:11

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:

Serio? Wierzę na słowo. Bardziej mi chodziło o to, że w poprzednich zawsze był jakiś patent na bossa, nie był to zwykły hand2hand. Tu jak jest? Opisałbyś pierwszą walkę ( w spoilerze rzecz jasna)?


  • 0

#302 Kradziej Napisany 24 października 2013 - 23:16

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
No, mam grę!
Plików: 16,2 GB. Pobrano 189,4 MB. Przewidywany czas pobierania: 3 dni i 4 godziny.
"Nie no, nie będę do kompa wkładał napędu DVD, po cholerę mi. To wcale nie jest tak, że go mam teraz podłączonego i wystarczyłoby zamontować, ale ja jestem zbyt leniwy, nieee."
No to klops, nie wiem, kiedy zagram, jeśli nie w ten weekend :(
  • 0

#303 Rudolf Napisany 25 października 2013 - 08:31

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:

Gamespot dał 6/10 

http://www.gamespot....w/1900-6415506/


  • 0

#304 Shinigami Napisany 25 października 2013 - 08:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Dobra recenzja. Wynika z niej, że w sumie gra jest jak AC i dlatego należy się jej 6. Łał.

Czyli teraz wszyscy będą się prześcigali w pokazywaniu jakimi są idiotami jak w przypadku ocen RE6?

Tu jest więcej ocen i jak można się było tego spodzewać, większość oscyluje w przedziale 8-9.
http://www.gameranki...gins/index.html

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 25 października 2013 - 08:41

  • 0

#305 Rudolf Napisany 25 października 2013 - 08:57

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:
Inna sprawa jest taka, że Gs ostatnio stara się być szokujący na siłę (druga recenzja B:I)...
  • 0

#306 Shinigami Napisany 25 października 2013 - 09:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Powiem wam tak. To jest trzecie Arkham, jakie kończę w tym tygodniu. Nie czuję się ani trochę znużony, a gram jak zawsze, czyli latając po mieście i olewając fabułę dopóki jest coś do robienia. Jasne, może nie ma jednego rodzaju zagadek, a gra nie jest jakoś zaskakująca wszystkim, ale to nie Rocksteady. WBM nie stworzyli tej serii, więc trzeba by było być trchę ciemnym, żeby się spodziewać rewolucji. Jak na razie jest "tylko" rewelacja.
  • 0

#307 Rudolf Napisany 25 października 2013 - 09:07

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:
Jak z tą nową częścią Gotham? I serio, jak wyglądają walki bossami?
  • 0

#308 Shinigami Napisany 25 października 2013 - 10:09

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Nowe Gotham jest chyba delikatnie mniejsze od starego, wygląda ok. Stare jest w tym przypadku ciekawsze, bo można łatwo rozpoznać miejsca z AC, ale wyglądają zupełnie inaczej.

 

Walki:

Spoiler


  • 0

#309 Rudolf Napisany 25 października 2013 - 10:12

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:
Dzięki za odpowiedź. Wynika z tego, że jak skończę Last of Us to sprawdzę gacka.
  • 0

#310 MonsieurWoland Napisany 25 października 2013 - 12:40

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Dobra recenzja. Wynika z niej, że w sumie gra jest jak AC i dlatego należy się jej 6. Łał.

Czyli teraz wszyscy będą się prześcigali w pokazywaniu jakimi są idiotami jak w przypadku ocen RE6?

Tu jest więcej ocen i jak można się było tego spodzewać, większość oscyluje w przedziale 8-9.
http://www.gameranki...gins/index.html

 

To odgrzewany kotlet. Deal with it.


  • 0

#311 Texz Napisany 26 października 2013 - 11:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

http://www.youtube.c...6KLo83IAOo#t=23

 

To się nazywa optymalizacja. 


  • 0

#312 Zwyrol Napisany 26 października 2013 - 13:41

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

Ani razu tak nie miałem.

 

I CO TERAS?


  • 0

#313 Texz Napisany 26 października 2013 - 13:46

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Nie wiem kto to zweryfikuje czy to co napisałeś jest prawdą. 


  • 0

#314 gruby Napisany 27 października 2013 - 08:25

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
AC miało bardzo porządnych bossów. Origins kiedyś sprawdze bo arkhamy totalnie mną pozamiataly.
  • 0

#315 Shinigami Napisany 27 października 2013 - 09:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Jestem coraz bliżej końca, strasznie dużo do roboty w tej grze. Wczoraj zamiast trzepać fabułę latałem i zbierałem pierdoły. Odpaliłem też na chwilę multi, w sumie cztery szybkie mecze zagrałem - raz Batmanem i trzy razy najemnikami Bane'a, w tym za pierwszym razem dopchałem się, żeby samym bossem postrzelać. Ogólnie naprawdę fajnie, nie jest może jakoś super tip top, ale takie multi może być stałym dodatkiem do serii.
Oczywiście szczególnie przypadła mi do gustu kastomizacja, sporo rzeczy do wyboru - różnego rodzaju ciuchy, ale też twarz czy typ ciała postaci. Jokersi mają tu zdecydowanie lepiej, bo każdy z nich potrafi wyglądać jak ostry psychol, wśród najemników dominuje tylko styl paramilitarny. Choć mój wygląda jak Danny Trejo, więc nie narzekam.
Bats i Robin mają znajome stroje do wyboru, Nietoperz może też korzystać ze wszystkich z dlc i odblokowanych w singlu.

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 27 października 2013 - 13:03

  • 0

#316 BeSOS Napisany 27 października 2013 - 12:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A singiel jak w porównaniu z rocksteady? I graficznie czy jest gorzej sporo? Design pewnie słabszy, w City pamiętam lokacje były bardzo dopieszczone i ociekaly detalami.
  • 0

#317 Shinigami Napisany 27 października 2013 - 13:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Graficznie nie jest gorzej, singiel jest przynajmniej tak samo dobry, walki z bossami na pewno lepsze. Design moim zdaniem bardziej udany jeśli chodzi o postacie, miejscówki we wnętrzach wyglądają jak z gier Rocksteady. Fabuła też naprawdę dobra, intryga spokojnie na poziomie AC. Jedynie trzeba i można się przyczepić do poważnego gubienia klatek, na szczęście tylko po użyciu szybkiego transportu. Pauza i restart od czekpointa zawsze wszystko naprawiają.
Ja tam jestem na tyle zadowolony, że kupiłem dziś season pass.
  • 0

#318 Zwyrol Napisany 27 października 2013 - 15:11

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

Graficznie nie jest gorzej, singiel jest przynajmniej tak samo dobry, walki z bossami na pewno lepsze. Design moim zdaniem bardziej udany jeśli chodzi o postacie, miejscówki we wnętrzach wyglądają jak z gier Rocksteady. Fabuła też naprawdę dobra, intryga spokojnie na poziomie AC. Jedynie trzeba i można się przyczepić do poważnego gubienia klatek, na szczęście tylko po użyciu szybkiego transportu. Pauza i restart od czekpointa zawsze wszystko naprawiają.
Ja tam jestem na tyle zadowolony, że kupiłem dziś season pass.

 


Nie zgodzę się. Walki z bossami są na jedno kopyto, mało zróżnicowane. Jedynie Deathstroke (efektowny i dynamiczny jak w bitkach 1 na 1) i Firefly choć trochę wyróżniają się realizacją. Przynajmniej w kampanii głównej.

Twórcy mówili, że wzorowali się na Mr Freeze projektując pojedynki, a to nie ma nic wspólnego z prawdą. Tamten boss uczył się schematów i nie było szans zaskoczyć go 2 razy w ten sam sposób.

 

A i jestem zaskoczony, że podobał Ci się ten twist, przynajmniej po tym co pisałeś o pewnej postaci. ;]


  • 0

#319 Zwyrol Napisany 27 października 2013 - 15:15

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

A singiel jak w porównaniu z rocksteady? I graficznie czy jest gorzej sporo? Design pewnie słabszy, w City pamiętam lokacje były bardzo dopieszczone i ociekaly detalami.

 

 W Arkham City oprawa była bardziej szczegółowa, tekstury jakby wyostrzone. Tutaj mam wrażenie, że czasem są trochę zbytnio rozmyte. Gra lubi gubić też klatki, a głównie jest to spowodowane dosyć częstymi zapisami gry, przez częste checkpointy i odblokowywane atrakcje. Nie ma wątpliwości, że Rocksteady lepiej opanowali Unreala.


  • 0

#320 Shinigami Napisany 27 października 2013 - 16:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
I kto tu narzeka na grę ;)

Twist zaakceptowałem, bo dobrze go rozegrali, a w szczególności podobał mi się ten fragment po nim. Co nie zmienia faktu, że
Spoiler

  • 0

#321 Shinigami Napisany 27 października 2013 - 19:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Dobra, skończyłem. Fabularnie nie podobają mi się tylko

Spoiler

 

Zacząłem też dziś grać w to na telefonach. Zapowiadali action rpg, a wyszło gówienko pokroju iosowego Injustice. Warto jedynie dlatego, że gra odblokowuje stuff w dużej wersji.


Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 27 października 2013 - 19:13

  • 0

#322 AndrzejSon Napisany 27 października 2013 - 19:41

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:

Mam jakieś dwie godzinki grania za sobą, jak na razie bez niespodzianek, gra się jak w dwa poprzednie gacki, więc już to można uznać za sukces. Gdybym nie wiedział, to bym się nie zorientował, że gry nie zrobiło rocksteady. 


  • 0

#323 Kradziej Napisany 27 października 2013 - 21:34

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Shini już skończył, a ja sobie pogram najwcześniej 7 listopada :(
  • 0

#324 Tawotnica Napisany 27 października 2013 - 22:33

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:


Shini już skończył, a ja sobie pogram najwcześniej 7 listopada :(


Też kupujesz wersję na WiiU? :cf:

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 27 października 2013 - 22:33

  • 0

#325 Kaxi Napisany 28 października 2013 - 10:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Podobno jest najlepsza ;)

 

Najmniej spadków animacji, brak screen-tearingu, najlepsze oświetlenie, brak multi  :cf:


  • 0

#326 BeSOS Napisany 28 października 2013 - 17:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

pewnie dlatego ze juz konwertowali AC na WiiU :hihi:


  • 0

#327 Kradziej Napisany 28 października 2013 - 21:36

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Recki z Destructoida chyba nie było?
3,5/10 http://www.destructo...ns-264357.phtml ;)
Ja tam Sterlinga lubię, bo w swoim programie - Jimquisition - sprzedaje mądre i dobrze rozkminione opinie. Ale jego tendencji do wystawiania kontrowersyjnych not ciężko nie zauważyć. Tym bardziej, że sam podkreśla: gra jest bezdusznym cashgrabem (no, coś w tym jest), ale w gruncie rzeczy to po prostu ciut gorsze Arkham City.
Kurde, aż bym se pograł, żeby samemu ocenić :P
  • 0

#328 Danteusz Napisany 28 października 2013 - 21:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 838 Postów:

Nie ma to jak ocenianie za to czym gry nie są, a nie za to czym są


  • 0

#329 Shinigami Napisany 28 października 2013 - 21:44

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Lepsze, gorsze, cashgrab - kwestia gustu. Oczywistym jest, że ta gra nie pójdzie z super nowościami w jednym kierunku, kiedy Rocksteady może z następną iść w zupełnie innym (lub chce utrzymać te nowości jako coś zachęcającego do swojej gry, a nie pokazywać tutaj). Przeczytałem wcześniej tę recenzję Sterlinga, bo mnie zaciekawił oceną. Nie da się jej tak po prostu wyśmiać, w kilku aspektach ma rację, bugi niestety się pojawiają, a latanie przez most łączący obie dzielnice jest nudne, ale w wielu przejaskrawia lub wychodzi z argumentami z kosmosu.

Gra jest znacznie lepsza niż można się było tego spodziewać, a nie gorsza, i kompletnie nie zasługuje na 3,5. Taką ocenę mógł wystawić jedynie idiota albo ktoś nie znający się na grach.

 

I mówię to ja, czyli gość, który dosłownie do dnia premiery był sceptycznie nastawiony do Origins. I nolife, który w zeszłym tygodniu skończył wszystkie trzy gry z serii jedna po drugiej :olo:


Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 28 października 2013 - 21:46

  • 0

#330 AndrzejSon Napisany 28 października 2013 - 23:51

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:

3,5/10 wtf? Nawet jeśli uznamy B:AO za mission pack za dwie stówki, to zasługuje na ocenę w okolicach przynajmniej siódemki. Powiem tak, przy B:AC byłem trochę rozczarowany, niewiele mnie w "dwójce" zaskoczyło, generalnie grało się równie zajebiście jak w B:AA, tylko z większą mapą i bez efektu wow. W "Origins" gra się dokładnie tak samo, tylko nie ma  usprawiedliwienia dla pustych ulic, jedyny zarzut jak dla mnie (przynajmniej na razie).


  • 0



Inne z tagami: