Skocz do zawartości

Zdjęcie

Yoshi's New Island

Arzest Nintendo 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
96 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 17 kwietnia 2013 - 15:22

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:



fdjP4oR.gif
 
zapowiedziane na najnowszym ND. Bez daty premiery, pewnie więcej na e3 będzie.
Pięknie!


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 06 kwietnia 2018 - 11:07

  • 0

#2 funditto Napisany 17 kwietnia 2013 - 15:30

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Jak ja się cieszę, że kupiłem 3DSa a nie WiiU :tak:

 


  • 0

#3 Tawotnica Napisany 17 kwietnia 2013 - 15:45

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
ciekawe kto za tym stoi - znowu Artoon? Good Feel przecież robi Yoshiego na WiiU.
  • 0

#4 funditto Napisany 17 kwietnia 2013 - 15:49

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Ten styl wygląda dużo lepiej niż ten z Yoshi'ego na WiiU


  • 0

#5 Kaxi Napisany 17 kwietnia 2013 - 16:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Za to gorzej niż ten ze SNESa.


  • 0

#6 funditto Napisany 17 kwietnia 2013 - 16:06

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

To zależy, bo początek wyglądał świetnie, później fakt, już tak dobrze nie jest


  • 0

#7 mic Napisany 17 kwietnia 2013 - 16:07

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:

3DS dostaje jednak gry w przeciwieństwie do Wii U... A ten Yoshi prezentuje się fajnie całkiem :)


  • 0

#8 ACZ Napisany 17 kwietnia 2013 - 17:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

fajnie wyglada. na snesa byla grafa jakby malowana kredkami, a ta tutaj jakby farbkami plakatowymi.


  • 0

#9 Pious Napisany 18 kwietnia 2013 - 07:20

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Wyglada spoko. Pewnie kupie, zeby sprawdzic, ale na ds ta gra doprowadzala do furii przez respawny i przerwe miedzy ekranami. Tu pewnie bedzie podobnie.


  • 0

#10 fingus Napisany 18 kwietnia 2013 - 08:51

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Yoshi Island to była moja jedna z pierwszych gier na GBA (ale jej nie skończyłem, taka była trudna :cry:). Ta tutaj, to coś nowego? Nintendo nie próbuje wcisnąć kitu sprzedając te same plansze plus kilka gadżetów?
  • 0

#11 Tawotnica Napisany 18 kwietnia 2013 - 08:57

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Yoshi Island to była moja jedna z pierwszych gier na GBA (ale jej nie skończyłem, taka była trudna :cry:). Ta tutaj, to coś nowego? Nintendo nie próbuje wcisnąć kitu sprzedając te same plansze plus kilka gadżetów?

Powiedzieli wyraźnie, że to sqeuel, kolejna gra w serii.

Nie bądźcie takimi pesymistami, no ;< Yoshi's Island na SNES/GBA to jedna z najlepszych gier wszechczasów, tutaj macie mój love letter do YI: http://nikogoforum.p...-yoshis-island/
Mając taki materiał, na którym można bazować ciężko im będzie coś zepsuć, nawet jak w grze na DS im się to częściowo udało. Tu nie będzie dwuekranowego gejpleju, więc żadna szpara nie będzie przeszkadzać. Muzyka w trailerze jest osom, grafika w 3D będzie pasować. Wierzę, że będzie lepsza od YI DS i Yoshi's Story. :<
  • 0

#12 fingus Napisany 18 kwietnia 2013 - 09:04

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
No ja Yoshiego na GBA bardzo lubiłem, inaczej bym tu pewnie nie zajrzał. Choć wrzaski porywanego Mario śniły mi się po nocach. :cry:
  • 0

#13 Pious Napisany 18 kwietnia 2013 - 09:19

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

No ja Yoshiego na GBA bardzo lubiłem, inaczej bym tu pewnie nie zajrzał. Choć wrzaski porywanego Mario śniły mi się po nocach. :cry:

Dokładnie. W wersji na DS były jeszcze częstsze, gdy między ekranami, w martwym polu jakiś shy guy się zrespawnował.


  • 0

#14 Likensmart Napisany 18 kwietnia 2013 - 16:41

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:

Mi to przypomina graficzne połączenie Yoshi's Island z Yoshi's Story.


  • 0

#15 Tawotnica Napisany 11 czerwca 2013 - 15:59

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

 

Trailer z E3, nowa nazwa to Yoshi's New Island


  • 0

#16 Kaxi Napisany 11 czerwca 2013 - 16:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

brzydal


  • 0

#17 Kaz Napisany 11 czerwca 2013 - 22:17

Kaz

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 613 Postów:

Mi się podoba... ta plastelinowa oprawa ma swój klimat, czuje że efekt 3d bedzie wygladał ciekawie.


  • 0

#18 Tawotnica Napisany 18 grudnia 2013 - 15:48

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:


Tak jakby wiedzieli, że z trailerów szału nie robi to potwierdzają jeszcze raz, że Takashi Tezuka będzie pracuje nad tą odsłoną. Dobrze, dobrze, zdecydowanie bardziej kompetentny dziadek ostatnio niż Miyamoto.
  • 0

#19 BeSOS Napisany 18 grudnia 2013 - 21:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Fajny trailerek przyznam, moze nie poziom Kirbyego ale na bank 8 z tego wyjdzie :)


  • 0

#20 Kaxi Napisany 18 grudnia 2013 - 21:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Nintendo zamiast dywersyfikować swoje portfolio, to robi same platformówki.

 

 

Za GCNa wydawali fpsy (Metroid, Geist), sportówki (Wave Race, 1080, F-Zero), strzelaniny (Rogue Leader), rpgi (Paper Mario, Baten Kaitos)... 


  • 0

#21 BeSOS Napisany 18 grudnia 2013 - 21:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Kox, tego N juz nigdy nie odzywskamy...sam o tym pisalem w pogadankach kilka dni temu, wielka szkoda ;/

 

Uwielbiam platformery ale fakt, na 3DSa az za duzo tego, mogliby jakas przygodowke zrobic dla odmiany...


  • 0

#22 Kaxi Napisany 18 grudnia 2013 - 21:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Najbliżej przygodówki był Luigi's Mansion 2... Może jego sukces da im do myślenia ;) W sumie mieli 2 zaskakujące sukcesy w tym roku: LM2 i FE. Obie wcześniej niszowe i nie-platformówki... Zawsze można marzyć :P

 

Nie obraziłbym się jakby szybko skapitalizowali na sukcesie LM i od razu zaprzęgli Next Level do prac nad LM3 na Wii U.


  • 0

#23 BeSOS Napisany 18 grudnia 2013 - 21:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

po tym co wyrabiaja od kilku lat (przynajmniej na stacjonarkach) - nie robilbym sobie nadziei :) trzymam kciuki tylko zeby zeldy nowej nie zjebali bo stac ich na to :)


  • 0

#24 Kaxi Napisany 18 grudnia 2013 - 21:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Jakby się dobrze przyjrzeć, to pierwsza połowa żywota Wii też nie była taka monotematyczna: Disaster (strzelanina), Excite Truck (wyścigi), rpgi (Last Story i Xenoblade w Japonii), Prime 3... Potem to się jakoś posypało :(


  • 0

#25 Tawotnica Napisany 18 grudnia 2013 - 21:56

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

z drugiej strony, jeśli teraz wypstrykają się z platformówek to będą w końcu zmuszeni po coś innego sięgnąć. No bo co im jeszcze zostało? Przychodzi mi na myśl jedynie Wario Land, które akurat bym przyjął z wielką chęcią. Inna sprawa, że nikt im nie broni wydawać kolejne sequele do DKC, NSMB czy Kirby, bo te "1 gra z serii na 1 gen" to tylko taka niepisana zasada, którą lubią łamać (2 Galaxy na Wii np). 

 


  • 0

#26 torq314 Napisany 18 grudnia 2013 - 21:56

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
Slicznie to wygląda, ale jakoś nigdy nie miałem zacięci do tej serii. To zatrzymywanie się ciągle żeby pożreć coś i srać jajami kompletnie rozbija flow, a bez tego platformówek nie ma. Gra rozbija się na sekwencje idę-stoję-jem-sram i tak w kółko. Nudne to to zawsze było przez to ...
  • 0

#27 fingus Napisany 18 grudnia 2013 - 22:01

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Ględzisz, staruchu. :cf: Yoshi na gba było super, świetna gierecze, znakomicie się bawiłem, tylko cholernie trudna miejscami się robiła, a jak zgredy porywały dziaciaka i ten darł się w niebogłosy przy kręcącym się liczniku, to był taki horror show, że o maj gad. :mog:
  • 0

#28 Pious Napisany 18 grudnia 2013 - 22:02

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Nie cierpie tej serii za to co pisza torq i fingus. Dodac jeszcze ciagle respawny i gra robi sie mega irytujaca. 


  • 0

#29 Tawotnica Napisany 18 grudnia 2013 - 22:03

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Slicznie to wygląda, ale jakoś nigdy nie miałem zacięci do tej serii. To zatrzymywanie się ciągle żeby pożreć coś i sr** jajami kompletnie rozbija flow, a bez tego platformówek nie ma. Gra rozbija się na sekwencje idę-stoję-jem-sram i tak w kółko. Nudne to to zawsze było przez to ...

 

Może to prawda w wersji na DS'a, która dużo rzeczy spaprała, jeżeli chodzi o YI, ale SNESowy Island nijak ma się do twojego opisu. Fakt, nie jest to Sonic, żeby zapier****ć przed siebie, ale levele z podnoszącą się lawą, spadającymi Chain Chompami czy zamianami w helikopter / samochodzik / inne pojazdy mają świetną dynamikę, są bardzo zróżnicowane w rozgrywce, ale konsekwentnie spięte stylem artystycznym. Yoshi's Island to dla mnie przykład platformówki idealnie zbalansowanej, a jaja to bardzo dobry 'design choice', żeby wprowadzić elementy puzzlowe. 


  • 0

#30 Tawotnica Napisany 10 stycznia 2014 - 15:24

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
http://www.theninten....php?newsId=733

Premiera w USA 14.03.

Już nawet nie próbuję przewidzieć co to znaczy dla Europy, ale trzymam kciuki za Q1.
  • 0



Inne z tagami: